0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #160 -: Октомври 29, 2009, 06:54:59 am »
Фибчооооо страхотно е!!! Браво на теб,просто нямам думи,настръхнах,плаках и смях едновременно. :youwoman:  :balk_21: :bighug:
Предполагам,че това е изненадата,която чакахме толкова време.Е,заслужаваше си чакането!!!

ПП:Забравих да кажа:Добро утро,сладурки! Обичам ви всички!
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 07:00:47 am от cvete78 »
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #161 -: Октомври 29, 2009, 07:23:49 am »
Добро утро,момичета!Сервирам пак кафенцето:


Познайте кога станах пак?
Цветето и ти май си от ранобудните. :wink:
Искам да честитя хубавите резултати на Гарджето! :hug2:Много се радвам за теб.

Колкото до моя преглед,ако ви е интересно да кажа.
За пореден път разочарование-не исках да чувам тази диагноза,или по-точно липсата на такава-неизяснен стерилитет. :?
Изследванията ни са добри(правихме всички-от хормоните,спермограмата и ЦС),няма причина да не става...а защо не става???Може би лек хормон. дисбаланс,но е в допустимите стойности.
Предлагат ни инсеминация,естествено пак за пари!Ами нямаме тази възможност,не можем да надскочим себе си,малко ли дадохме,малко ли търчахме?!Но на тоя етап няма да предприемаме нищо.Дават ни срок до 3 мес.,да си пия пак същите илачи,и така....каквото решим.Ама ако дотогава не станело,нямало да стане по природния начин.(не и без без допълн. помощ)
Ей това не го разбирам,и истински се възмутих.
Има толкова двойки, при които с един куп проблеми се получава спонтанно след 2-3, че и повече години,а при нас безпроблемните да не може! :(
Това е,излях си мъката.Какво ми остава...чакане,безумно мъчително и депресиращо...имам ли избор?!Не,на този етап поне... :roll:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #162 -: Октомври 29, 2009, 07:28:05 am »
Добро утро момичета!!!
Не пиша често вече но ви чета да знаете.
Не мога да не изкажа възхищението си от това чувствено клипче което Фибчо прави толкова дълго време.Фибко разплака ме,накара ме да настръхна,да се замисля за много неща и за пореден път да се сетя колко сме силни всички  :bighug:
Гардже обичам те  :balk_104:
Като си поизтрия сълзите ще намина да нацелувам всички!!!


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #163 -: Октомври 29, 2009, 07:50:13 am »
Добро утро, мацки!
Фибс, мила, мнооого ти е готина изненадата. Направо и аз се просълзих! Супер си - Имаш една огромна прегръдка от мен.
Мамче, Благодаря ти за кафенцето. Присъединявам се към компанииката  :D
Дано през тези 2-3-мес. стане чудото при вас.
Успешен ден!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #164 -: Октомври 29, 2009, 08:09:20 am »
Фибчо, голяма изненада, заслужаваше си чакането. Много се забавлявах с клипчето, ту ме просълзяваше, ту ме разсмиваше, а и ми беше много приятно да ви видя всички така усмихнати, щастливи. Но не разбрах "? гарга"   :balk_132: Разбулете тайната.
Мамче, благодаря за кафенцето, пийвам и изчезвам.

На всички останали - гледайте клипчето, страхотно е ...........  :balk_119:
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #165 -: Октомври 29, 2009, 08:31:11 am »
Ех ама сте сладкииии,първо добро утро Дами  :lol:
 Фибсссс ти си страхотна,ужасно многоооо плаках брееййй разчуства ме бе момиче  :hug2:,благодаря ти за красивото клипче което определено на мен ми вдъхна Сила,Кураж,Възхищение,Вяра и много Любов  :flower: .
 Ей на това му се вика ревливо утро  :lol: :lol: :lol:
 Елиииии,край това не може да продължава........  :nono:,влизай да ни нацелуваш всички че на кълбета ще станем така да знаеш МАИМУНОООООО  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #166 -: Октомври 29, 2009, 08:33:55 am »
Но не разбрах "? гарга"   :balk_132: Разбулете тайната.

Чоки, и на мен ми е любопитно какво е имала предвид Фибс :wink:

Елинка, много се радвам, че намина  :wink:. Имаш да пускаш една седмична тема, и тук да ти кажа - честити  :bfp:, лека и безпроблемна бременност :D.

Мамче, много съжалявам, че е такъв отговора на лекарите, незнам какво да те посъветвам :? :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #167 -: Октомври 29, 2009, 08:51:30 am »
Fibo, маймуно такаваааа.. и мен ме разплака рано сутринта. Голяма си ми сладурана. Ей сега да разкрия за другите какво според мен означава "гарга?" - ами никоя от вас не е виждала лицето ми и затова на мястото на тази питанка предполагам, че трябваше да стои моят образ :) Аз многократно съм ви пращала снимки, ама не щете да ме видите нещо ... Ще потърся някоя и ще лепна тук, та да ме запомните добре.

http://s10.rimg.info/2e14f0c1ebce1eb4e3f078593bd3bca6.gif
 
Обичам ви маймуни такива :)
П.П: Мамче, не се коси и при нас е неизяснен фактора. Знам, че много тежи тази диагноза, но какво да се прави - ние поне можем да се надяваме. Що се отнася до Инсеменациите и че според теб само ти искат пари - я си представи да си без тръби и шанса ти да е само ин витро? Тогава хем няма да имаш надежди за естествено забременяване и ще живееш само с мисълта за процедурата, хем ще ти трябват повече пари, отколкото за инсе-то. За натоварването на организма при ин витро да не говоря. Успокой се и вярвай ! Надявай се ! Фибс го е казала "I will be right here waiting for You" - те нашите деца ни чакат някъде !!!
 Благодаря ти, Фибс !!!
А Елинка да не се скатава, а да минава по-често, че и ако знае какви купони ни заформя тук лудата глава Искра, хич няма да иска да ги пропуска... Хи-хи-хи !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #168 -: Октомври 29, 2009, 09:19:26 am »
Добро утро  :D

Направо останах без думи  :?
Фибс, страхотно е!

Прегръдки за всички

след малко пак ще пиша.....

*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #169 -: Октомври 29, 2009, 09:20:46 am »
Фиб, Муно такава,  :D
прекрасно е! Благодаря ти! Чакането си заслужаваше, определено!
Рев, рев, усмивки и пак рев и знам, че ще дойдат пак усмивки.
Страшна си!

Добро утро на всички!  :D
Мерси за каЙвето и хубав ден. И нека клипчето да ви топли душите!  :D

П.п. Фиб, знам че много трудоемко, ама да ни направиш и едно Коледно, а?  :oops:
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 09:37:35 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #170 -: Октомври 29, 2009, 09:29:56 am »
Фиби ох аз просто нямам думи.....Благодаря ти мила страхотно е.
Сега добро утро и весел ден.
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #171 -: Октомври 29, 2009, 09:36:23 am »
И аз изгледах клипчето.Фибо,невероятно е,а първите думи ме трогнаха. :flower:
Гардже,права си.Но в момента наистина ми е сдухано. :?
Лек ден на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #172 -: Октомври 29, 2009, 09:41:31 am »
Добро утро,сладурани!!!Фибс,направо думите засядат на гърлото ми :balk_145:....благодаря за клипчето.... :balk_21:...Гардже след такива хубави новини,следват още по-хубавите...ще стискам палци за  :bfp1:  :D...На всички пожелавам един прекрасен ден пълен само с усмивки...
П.П....мен може да ме махнете от отбора на очакващите...нов месец -нов късмет!!! :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #173 -: Октомври 29, 2009, 09:48:25 am »
Мамче, а правили ли сте фоликулометрии ? За да видите дали има фоликули, дали се пукат навреме и т.н. Това е едно от често пропусканите изследвания според мен. Понякога лекарите виждат, че хормоните са добре и не обръщат внимание на това дали все пак се пука фоликула. И извинявай за въпроса, ако е неудобно не ми отговаряй - на колко години си и от колко време опитвате ? Имала ли си някаква предишна бременност ? Мисля, че нещата не са толкова черни колкото в момента ти се струват. А и не забравяй, че най-тъмно е преди зазоряване !
О, Фибс - забравих да ти кажа и колко много се радвам, че в клипчето си изтипосала снимката ми с жълтото листо. Явно си й се зарадвала. Този уикенд ще отида да направя още снимки, ако времето позволява де :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #174 -: Октомври 29, 2009, 09:54:33 am »
Посъвзех се от клипчето на Фибчо и идвам да ви нацелувам всички както обещах  :D
Гаргооооооо много се радвам че вина и този зор-лапарото за което така се притесняваше и аз се притеснявах заедно с теб да знаеш.Радвам се че събръ сили и смелост да минеш и това изпитание и най-вече се радвам че резултата е отличен  :D Сега с малко помощ ще успееш убеденаааа съм  :balk_21:
Мамче душицооо радвай се че всички изследвания са наред мила.И не се страхувай от инсето.Гарджето е напълно права-абсолютно подкрепям думите и.Наидтина е гадно да си в графата неизяснен но и в другата не е приятно от личен опит ти го казвам.Сигурна съм че и при тем с малко помощ ще се получат нещата  :balk_103:
Искреее Искрееее още като се запознахме те усетих че си луда глава и такава ще си останеш  :balk_70: Голяма си сладурка и ти да знаеш.Казвам ти скоро освен бебе котенце ще имаш и бебче в коремче.Ама внимавай с бирцока :drunk: че после няма да иска кърма бебока  :balk_71:
Радостинка първо честито ти модераторство  :balk_47: Четях кандидатите и бях сигурна че всички ще се спрат на теб :balk_103: Най-добрия избор.Много де развам че не позволи последния неуспех да те запрати в някоя от нашите дупки.Браво ти си силно момиче и ще бъдеш възнаградена много скоро  :balk_110:
Ей Денискаааа честити ти розови гащичкииии  :balk_46: Радвам се че при теб всичко е наред и се чувстваш добре.
ВеселУшкооооооо не пишеш но аз знам че и ти четеш  :D погали тумбака от мен  :balk_104:
Жасмин-Вени да знаеш много ти отива лентичката.Лека и незабравима да е бременността ти мила  :balk_104:
Маринка често си мисля за теб как си как я караш  :balk_21:
Анмарче много те гушкам и теб мила  :balk_104:
Петяст  Чоки  Вивия  Мелоди  Джина  Цвете  Надеж  Раши  Анизи  Цигуларче  Госката  Криска  Скарлет големи прегръдки и целувки на всички.Извинявам се ако пропускам някай.И без това стана много дълго да не ми се
скара модератора :wink:
 :bighug: :bighug: :bighug:
П.П Забравих да ви кажа понеже съм я виждала Гаргуната-много е рошава и затова се срамува да се покаже на снимка  :lol: :lol: :lol:  :balk_21: :balk_21:
« Последна редакция: Октомври 29, 2009, 09:57:37 am от elina0102 »


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #175 -: Октомври 29, 2009, 10:06:04 am »
Жасмин-Вени да знаеш много ти отива лентичката.
А моята лентичка, а моята лентичка , а, а, а ???

П.П Забравих да ви кажа понеже съм я виждала Гаргуната-много е рошава и затова се срамува да се покаже на снимка  :lol: :lol: :lol:  :balk_21: :balk_21:
Хи-хи-хи ... След два дни е Хелуин и тогава мога да ви изкарам ангелите
 Веселия Ушко, ако наистина чат-пат ни чете да знае, че ще й надърпам ушите. Хич не се вясва, амаха !!! Ама сега като я споменаваме - дали не я сърби дупето ?   :oops:  :oops:  :oops:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #176 -: Октомври 29, 2009, 10:10:14 am »
Тебе те чакам да сложиш лентичка с твоите чакани бебета гарги http://212.36.3.59/site_pics/200/a_1179678954_garga-ro6ava3ff.jpg


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #177 -: Октомври 29, 2009, 10:16:09 am »
Тебе те чакам да сложиш лентичка с твоите чакани бебета гарги http://212.36.3.59/site_pics/200/a_1179678954_garga-ro6ava3ff.jpg
Оле, тез много дърти бебета бе ... Да не съм ги родила директно в първи клас или в предпенсионна възраст. Ха-ха-ха ... Много са смешни. Не те знам от къде ги изнамери, ама са много забавни тез сврачета. Оле, човек днес само или рева 9на клипчето на Фибс) или се смея на простотиите дето ги ръсим - да не влизам в критическа от това често сменяне на настроенията, а ?
 Радостче, нали няма да ни смъмриш за спама. Ама много ме разведрява лафчето с вас. И още веднъж да благодаря на всички, които толкова много ме разчувствахте с милите си палци и добри думи за кураж !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #178 -: Октомври 29, 2009, 10:25:19 am »

http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ
Да сте живи и здрави.... :wink:
Невероятно, разтърсващо... за дълго остави буца в гърлото ми.
Не ви познавам, но не се съмнявам, че сте невероятно силни (аз не успявам). Сигурна съм обаче, че децата избират своите родители, затова чакаме толкова дълго... докато не се появи някоя душичка, достатъчно силна и мъдра, за да издържи на нашето темпо (и на лудостта ни разбира се).
Хубав ден!
Re: Нова есенна седмица 26-10-2009 - 01-11-2009
« Отговор #179 -: Октомври 29, 2009, 10:26:38 am »
Хехехе, Гаргунооо, ти скоро ще имаш лентичка с две гарджета в яйце, знам си аз :D
Фибс, разплака ме, много хубава изненада, направо настръхнах.
Момичета много, много ви обичам :oops: Човек никога не знае, къде ще го отведат пътищата в живота, а аз най-много се радвам, че на този път срещнах вас. Защото всеки път води до някъде, а на нашия краят му е изпълнен с радост, но по-важното е, кого срещаш по време на пътуването. Ако срещнеш лоши хора, пътя ще е е тежък, ако са добри като всички вас, ще е по-лек.
Айде златни мои, лек ден от мен :kiss:

П.С. Вчера получих покана във Фейсбук за кауза "И аз ще съм прекрасна майка", което ме изненада приятно! Може да качим клипчето там :)
[/url][/url]