0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!

ОЧАКВАЩИ  :bfp:

mari-al - 23.10 yahoo_17
Dgina - 24.10 yahoo_17
Марина75 - 28.10 yahoo_17
yoanna – 29.10 yahoo_17
violeta1974 - 29.10 yahoo_17
stertje - ~30.10 yahoo_17
Scarlett - 01.11 yahoo_17
cvete78 - 04.11 yahoo_17
titibar . 05.11 yahoo_17
Цигуларче - 04.11 yahoo_17
dageya - yahoo_17
madlen - yahoo_17

ЛОВУВАЩИ   :eggsperm:


rashi  
nikid
tinchety
in4e78
Вивия
Mims82
Нека седмичката да е много късметлийска и да донесе по един голям
:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
:green_dust_1::green_dust_1::green_dust_1:
:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
на всички прекрасни момичета тука  :goodluck: :bighug:
    

П.П. Момичета прощавайте, но тези от вас, които в последните седмици не са споменавали какво се случва с тях, са махнати и от двата списъка. При нова актуална информация, веднага ви включвам :wink:
Радосттинка
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 21:07:43 pm от radosttinka »
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2009, 08:46:15 am »
Добро утро  :D!
mimko, благодаря за темичката, дано да си ни на късмет!

А сега и кафенцето  :D



Хубав ден!
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 09:41:04 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2009, 08:52:08 am »
Ето и по едно кафенце за събуждане, че поне в София сутринта е много мъглива и поспалива



Стискам палци да съм ви мноооого на късмет :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2009, 09:12:12 am »
Добро утро.Мимко,благодаря ти за темичката,дано ти е лека ръчичката и ни донесеш много късмет.
Лек ден ви желая,после пак ще ви нагледам,че сега много работа имам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2009, 09:30:56 am »
Честита нова темичка, момичета!
Дано да ни е късметлийска и пълна с много-много ++++ тестчета!
Мерси и за кафенцето, пийвам го с удоволствие и бързо се захващам със задачките!
Успешна седмица на всички!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2009, 09:34:18 am »
Честита ни нова седмична тема, дано Мимко ни е на късмет и имаме много +++ тестове :D

Като за начало много стискам палците на Дес Дес и Мамчето, хайде момичета не се спотайвайте :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2009, 09:35:54 am »
На късмет да ни е новата темичка и поне по едно + тестче на ден да си имаме.Успех на всички ловуващи и на всички очакващи.Ето малко  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: 
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 09:39:32 am от radosttinka »
 
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2009, 09:40:37 am »
Мерси за темичката,усещам че ще е пълна с ++++++++++++++++ ( е а дано  :wink:)
 Десиииии хайде мила време е да озариш с малко +++++ тая темичка като за начало ,Мамчето също да не се ослушва  :lol:,чакам с нетърпение момичета и ви стискам палци  :wink:

 А сега от кое кафенце да си взема искам и от двете  :lol: :lol: :lol:,мерси на двете дами сервирали рано рано кафенцетооо  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2009, 10:09:57 am »
Здравейте момичета!
Благодаря ви,че сте ме мислили,но..за мен всичко приключи и този месец...
Нямам сили вече дори да плача....депресията и отчаянието ме завладяха отново с пълна сила.Исках само този подарък за РД,само това....много ли исках?! :cry:
В четвъртък с мъжа ми сме на пълни изследвания.Ще Ви помоля за едни палчета и се надявам вече да се открие причината,защото не издържаме.....
Дес,дано ти отсрамиш чудната късметлийска темичка! yahoo_17 yahoo_17
А също и другите в списъчето,нека късметът е с вас! :crossfingers:
Лека седмица!
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 10:12:11 am от Мамче »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2009, 10:15:57 am »
Миличка много съжалявам,ама неможе да нямаш сила,напротив сега трябва да си по силна отвсякога и ще видиш че в един момент ще бъдеш възнаградена.За стиснатите палчета разбира се че ги имаш даже и на крачетата ще стискам.Успех и главата горе с рогата напред  :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2009, 10:19:53 am »
Мамче, хайде горе главата :wink:, да не чувам за никакви депресии, че ще се карам :wink:. Ето, че сте направили едно много голяма крачка напред, отивате да си направите изследвания, ще видиш, че от там нататък всичко ще се нареди :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2009, 10:37:35 am »
Добро утро момичета! Дано новата седмичка наистина да е късметлийска! Мерси за готините кафенца!
Мила Мамче, не се предавай, толкова добре те разбирам :bighug:, и ние имаме едно детенце и от около 4 години опитваме за второ, но не става и не става, колко съм плакала, колко завистливо съм поглеждала към 2 рата бебка на приятелката ми, и колко виновна съм се чуствала... само аз си знам, колко тестчета съм правила за тия години и няма и няма 2 чертичка, изключвам тази преди 2 месеца, но 3 дена след това ми дойде... вярно при нас имаше и друга причина, но аз никога не съм знаела за нея... :(, но знам от личен опит, че винаги след всеки месец чакане, винаги намираме сила да продължаваме да се надяваме! и чакаме. Важното е, да се направи нещо, моята грешка беше, че се надявах да стане от само себе си, е понякога това не е достътчно, както ти казват другите момичета, нашата битка продължава. Стискам ти палци всичко да приеме един друг обрат след прегледа и скоро и ти да изтриеш сълзите си които дори не искат да дойдат, а са заседнали някъде на гърлото ти. Не се предавай! :bighug: :bighug: :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2009, 10:39:25 am »
Здравейте и от мен.
Честита ни темичка,за която благодаря на Мимко,мерси и за кафенцета ще пийна и от двете,че в това мрачно време само на сън ме кара. :D
Хайде Мамче,не се отчайвай,борбата продължава,сега като разберете каква е причината,ще имаш нужда от силите си,за да я отстраните и тогава всичко ще си дойде на мястото,късмет. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2009, 10:53:23 am »
Добро утро, душички!

Мамче, с теб сме ;)

Момчиета, стискам палци и така силно съм ги стиснала, че очаквам днес вече някоя от вас да се похвали! Вярвам, че и на мимико ръчицата е на кадем :)

Прекрасен ден! :)


Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2009, 11:04:23 am »
Здравейте и от мен  :D...да ни е честита новата темичка!!!Нека се напълни само с положителни тестчета...на всички очакващи през тази седмица пожелавам много-много късмет,аз съм за следващта - 29.10 :D ...приятен ден пълен с усмивки от мен!!! :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2009, 12:29:13 pm »
Здравейте момичета, съжалявам, че ще внеса малко тъга с постинга си, моля да ме извините ... сутринта си правих два теста - отрицателни, видях двете чертички, ама на два отделни теста osi_16
Пуснах си и кръвен с мъъъничкото останала ми надежда, но уви,  и там видях, току, що три еднакви 000 osi_16 Много ми  емъчно, защото при нас това е сложен процес, търсене на донор, намиране, уговаряне, процедури  и така ... Нищо, не зависи от мен ... Много ми е тъжно ...о отивам да се наплача osi_16 osi_16 osi_16


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2009, 12:59:28 pm »
Деси,много съжалявам миличка,поплачи си може поне малко да ти олекне,после вдигни горе главата,събери остатъка от силите си и продължи напред  :bighug:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #17 -: Октомври 19, 2009, 13:16:31 pm »
Здравейте момичета!Дано новата темичка въпреки двете разочарования придобие някакъв поврат.
Мамче и Дес-Дес не се депресирайте.Точно след тези разочарования трябва да сте най-силни.
Аз също след 10,5 години борба и надежди вече немога нито да плача,но и тогава когато го можех и правех това не ми помагаше с нищо. :bighug:ви и вярвайте че ще дойде и вашият ден.Съберете сили защото аз знам че имате.Ще ги намерите.Ние жените знаем да се борим,дори и влачейки се по корем.
Желая ви лека и успешна седмица.
  <br />
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #18 -: Октомври 19, 2009, 14:02:48 pm »
Дес,съжалявам мило момиче!Бих искала да намаля някак болката ти,но уви...Прегръщам те! :hug2:Вече се уверих,че за съжаление нещата никога не се случват,така както на нас ни се иска.Да искаш нещо до болка,което нито зависи от теб,нито можеш да направиш нещо повече,за да го имаш,а само молитвите остават,само Бог... :?
Благодаря на всички ви за окуражителните думи!Специално на Стерче-мила,невероятно много ми въздейства! :flower:


Дано новата темичка въпреки двете разочарования придобие някакъв поврат.
И аз на това се надявам.Нека следващите новини са по-добри! yahoo_33
Титибар, :hug2:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #19 -: Октомври 19, 2009, 14:10:36 pm »
Деси,много съжалявам,не мога да те успокоя,но знай с теб съм.Тежко е,боли,но трябва да се продължи борбата.Биткана е загубена,но не и войната.При теб наистина е доста по-сложно,но събери сили,изправи се и напред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"