0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #60 -: Октомври 20, 2009, 17:24:42 pm »
Браво Венииии, радвам се, че си добре! Анмарчето ме осведомяваше за твоето състояние и ти стисках палци :) Пази си леглото и си стой на топло, то в този студ друго не ти идва така или иначе! :)

Надежко, като дойдеш другия път задължително да се видим. ;) Много ще се радвам.

Анмаритка, ти да докладваш за срещичката утре и да пзодравиш всички зачатки от мен! :)

Цун  :kiss: :kiss:


Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #61 -: Октомври 20, 2009, 17:54:59 pm »
Жасминче, радвам се, че си добре, а още повече се радвам от това, което разказваш за болницата. Толкова е рядко, някой да каже, че са му обърнали нужното внимане и че са се грижили добре за него :). Оправяй се бързо :), че имаме спешна нужда от късметчето, което носиш на темичката :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #62 -: Октомври 20, 2009, 18:23:20 pm »
Вени, много хубаво че вече си си в къщи на топло  :)
Пази се, миличка, и се грижи за бебчо  :wink:

Приятна вечер на всички

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #63 -: Октомври 20, 2009, 18:50:53 pm »
Жаси, радвам се, че вече си тук и си позитивно настроена :) Дано всичко лошо е останало зад гърба ти и ти предстоят само приятни изживявания. На всички ви го пожелавам.


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #64 -: Октомври 20, 2009, 19:10:54 pm »
Охо,Жасминче,пак си при нас,радвам се че си се оправила,сега остава да си стоиш на топличко и да се пазиш.
От мен лека вечер.
« Последна редакция: Октомври 20, 2009, 19:19:25 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #65 -: Октомври 20, 2009, 19:29:54 pm »
mimko, би ли ме добавила към чакащи, благодаря.
Успех на всички.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #66 -: Октомври 20, 2009, 23:40:58 pm »
Жаси, добре дошла у дома! Бързо да преминава кашлицата и бебчо да се чувства прекрасно със здрава и спокойна мама. В това гадно време наистина е по-добре да почиваш у дома и много силна храна, нали знаеш :)
Ние приключихме с лова, така че ме сложете в НЕчакащите за 1 ноември. Днес бях на лекар да погледне какво става, че миналия месец М ми дойде на 18 ден. Вчера е била овулацията, така че се надявам да сме я уцелили. Лигавицата обаче Док каза, че била ниска, нещо изръси 6,8, ама не разбрах за какво иде реч. Моля някой ако има идея да ме светне. Тя каза, че не била първа хубост, ама имало забременели и с ниска лигавица. Както и да е. Дала съм си срок до Нова година и ако няма резултат, януари живот и здраве ще почваме подготовка за инвитро. Та това са новините при мен, мацки!
Хубава и спокойна нощ от мен! И много положителни тестчета, нали си знаете урока :)
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #67 -: Октомври 21, 2009, 00:24:06 am »
Криска, все още има надежда. Стискам палци да те прескочи тоя месец неканената...

Вени, честито ти прибиране у дома и скорошно оздравяване!

Радост, не се коси, всички нови родители "оглупяват" така, дано и ние скоро станем досадни по същия начин.

Скарлет, може би е имал предвид 6.8 мм? Пожелавам ти да го изненадаш доктора и да те дава за пример в бъдеще!

Днес имам положителен тест за овулация - очакваше се, иначе с толкова зреене тези мои фоликули направо на тикви ще станат... Обадих се в клиниката да насроча инсето за утре и се съгласиха. Рано-отзарана ще си нося бурканчето и ще се надявам поне едно от яйцата да удари джакпота.
« Последна редакция: Октомври 21, 2009, 00:26:41 am от cigularche »
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #68 -: Октомври 21, 2009, 06:54:02 am »
Добро утро!
Днес кафето е от мен :wink:

Scarlett преместена си   yahoo_17
Цигуларче, много добре си направила, че си звъннала до клиниката. Сега стискам палци днес всичко да ок  yahoo_17. Като се върнеш намини да споделиш :wink:

А аз днес съм по-добре и вече съм забравила всичко :) ще връщам стария аватар :lol:

Хайде лек и спорен ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #69 -: Октомври 21, 2009, 07:07:55 am »
Добро утро и от мен! :D
Радостинка благодаря за кафето и да те помоля да ме преместиш в НЕочакващи за 04.11.,нашето ловуване също приключи. :D
Жаси,добре дошла,хубаво е че си се прибрала в къщи,да се грижиш добре за себе си и бебчо.
Цигуларче  :crossfingers:
Лек ден на всички. :balk_104:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #70 -: Октомври 21, 2009, 07:13:43 am »
Добро утро и от мен.Пу не мога да се отсрамя сутрин,да сложа аз кафенцето,все има по-ранобудни от мен.Радостинче ,благодаря за кафето.
Скарлет,док.е имал предвид тънка лигавица -6.8мм.,а не ниска.Наистина е малко тъничка,но пък щом ти е казал че има шанс,значи има,щом не ти е изписал лекарства за удебеляване значи е добре.Стискам палци.
Цигуларче,силно стискам палци за успех.
Фибче,каде си сомнамбулче,гледам не си осъмнала на компа :lol:?
Лек и пълен с усмивки и хубави преживявания ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #71 -: Октомври 21, 2009, 07:55:51 am »
Skarlett мисля, че наистина е тънка лигавицата. Моята и тя се мота около 6-7 мм  :(  :(  :(  :( Тогавашната докторка, която ме гледа последния път ми каза, че нямам шанс с такава лигавица :( Не искам да те отчайвам, а споделям моите патила в тази област. Незнам дали знаеш, но моят МЦ е доста оскъден от няколко месеца (точно от тогава ми е зле и лигавицата) - мисля си, че има връзка и сега ще се залавям да проследя нещата. При теб МЦ как е ?
Цигуларче - стискам палци мила.
И едно огромно благодаря в "ефир" на Фибо !!! За всичката помощ от разстояние, която ми оказва ! Обичам те маймуно такава :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #72 -: Октомври 21, 2009, 09:10:54 am »
Добро утро и от мен  :D
Радостче, радвам се че си по-добре и все по-добре да бъдеш.  :D Мерси за кафенцето!
Цигуларче,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: - ти си знаеш  :D
Гардже, Скарлет - тъничка е лигавица 6-7 мм, но има лекарства за това  8O Нищо ли не казват доки?
А за дистанционната помощ -  :bunie: - и тя си знае :bighug:
Хубав ден момичета - аз отивам в щата Хюстън - Кюстендил. Пак да кажа - обичам го този град
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #73 -: Октомври 21, 2009, 09:13:27 am »
Здравейте момичета,добро утро и дано денят е пълен с усмивки.
 По отношение на лигавицата,когато аз правих инсе в началото и моята беше тънка,но док.ми изписа едни лепенки за корема(непомня името  :oops:) и тя си се оправи.Странно е че нищо не е казал док  8O
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #74 -: Октомври 21, 2009, 09:39:25 am »
Добро утро!
Жаси, радвам се че вече си по-добре! Сега да се лекуваш и да пазиш бебо! Бързо оздравяване!
Цигуларче, чакаме само хубави новини от теб  :crossfingers:
Снощи оная гад така ме беше натиснала, направо дъх не можех да си поема! Днес имам леко зацапване, но още не ме е връхлетяла с пълна сила! Явно след кюретаж по-трудно избива?! :?
Лек ден на всички!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #75 -: Октомври 21, 2009, 10:07:06 am »
Привет, момичета  :wink:

Радост, мерси за кафенцето. Макар че вече открих чаения сезон и смятам да се разнообразявам с различни вкусове  :)

Цигуларче, много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: имаш и от мен.

Приятен ден

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #76 -: Октомври 21, 2009, 10:46:16 am »
Момичета, добро утро!
За трети път си изтривам поста преди да го публикувам, нещо съм смотана днес.
Радостинка, мерси много за кафенцето! Толкова много го обичам, мога цяла кофа да изпия, ама гледам да се ограничавам.
Цигуларче, много стиснати палци и чакаме само хубави новини от теб! :)
Анмарита, весело изкарване в моя роден град. :)
viki_vat , при мен след кюретажа М дойде на 24 ден, обаче е съвсем в реда на нещата да се забави 30-40 дни, така ми обясниха лекарите. Така че не се притеснявай, всичко ще си дойде на мястото. Само спокойствие и силна храна.
Много благодаря на всички за милите пожелания, както и затова, че ми обръщате внимание за тази работа с лигавицата! Малко ми дойде изневиделица този проблем, защото досега винаги е изглеждала добре. Даже 2 месеца след кюретажа беше 1 см и то на 10 ден от МЦ при предстояща овулация, а сега 6,8 мм на 13 ден при минала овулация, малко се същисах.  8O
Иначе, Гардженце, цикълът ми е редовен, обилен (3-4 дни), обаче е по-къс - на около 25 дни. След мисседа през януари т.г. обаче се появи едно кафеникаво зацапване 2-3 дни преди и след цикъл и след редица други изследвания, ме диагностицираха наскоро с намален яйчников резерв. Имам си спонтанна овулация всеки месец горе-долу, ама явно яйцеклетките не са първа хубост. Ама поне лигавицата изглеждаше добре. Последният цикъл ми беше на 18 дни (никога не ми се е случвало), затова и вчера отидох на лекар да погледне какво става на узито (само да подчертая, че при обикновената ми гинеколожка, която е добра, ама не е репродуктивен специалист, а не при д-р Владимиров, при който ходя отскоро за по-важните неща). Та тя това каза за лигавицата, ама каза само аспирин протект да пия, заради антителата (ТАТ), които също си имам в изобилие за разкош. Аз питах дали тази тънка лигавица може да е от нисък прогестерон (никога не съм го изследвала), ама тя каза не. Също че не е добра, ама имало и забременели жени с такава лигавица. Е то хубаво, ама поне да направя каквото зависи от мен да я подобря. Така че спокойно, не ме отчайваш, напротив всички идеи и мнения са ми от голяма полза. Та да питам, да взема да си пусна прогестерон, нали на 7 ден след доказана овулация се прави? В Цибалаб изследват ли го? Друго какво предлагате да направя? Какви са тези лепенки?
Sorry за многото въпроси, ама аз съм си една такава въпросителна по принцип. :)
Целувки и хубав ден на всички! И много стиснати палчета разбира се! :)
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #77 -: Октомври 21, 2009, 11:01:36 am »
Добро утро момичета. Мерси за кафенцето. Цигуларче, стискам ти палци и аз днес!
При мене нищо ново за сега. :( Днес ме наболява десния яйчник, и мястото където беше спиралата. :( Винаги като почне да ме наболява знам че, имам около 5 дена докато ми дойде. :( Явно и тоя месец ще го отпишем.... :( Вчера исках да звъъна на лекаря ми да ми пусни едни изследвания за след като ми дойде(ако), но са тая седмица във ваканция, сега ми остава само да се моля, да не ми дойде тая седмица... Абе, крив месец - първо бях с грип и не можах да си определя О то с БТ, после изтървах и тестчетата... Както и да е, ще видим. Така или иначе, на 05/11 съм в болницата за контрола 6 месеца след операцията. Имам една голяма питанка в главата си... Много ми става мъчно и за вас, последните дни като ви чета, защо ли е толкова трудно всичко понякога?  :? Прегръщам ви и стискам палци за всички нас, и чакащи и нечакащи!
<br />[/url][img]http://ticker
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #78 -: Октомври 21, 2009, 12:12:22 pm »
Здравейте сладурки!

Цигуларче удръж фронта за утре и да хванете и трите яцеклетки ти пожелавам  :lol:
Гардже и Скарлет и моята лигавица не е много хубава и аз също съм с оскъден цикъл. От този месец ще пия герикапс до овулацията. Опитайте и вие поне са витамини!
Скарлет аспирина е хубаво нещо, но се пие 4 месеца и после се прекъсва за почивака. В Цибалаб изледват прогестерон, както и в Кандиларов и други по големи лаборатории.
Аз днес чакам оная гад да дойде пък ще видим  :? От сутринта са ме напънали едни гадни ПМС...не е за разправяне
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #79 -: Октомври 21, 2009, 12:29:57 pm »
Добър ден момичета.Радост благодаря за кафето.
Цигуларче-имаш много :crossfingers: :crossfingers:за инсето.Дано се срещнат и съединят завинаги влюбените яйца и техните ухажори.
Криска-дано не дойде гадта.Въпреки че я очакваш винаги са възможни изненади.Пожелавам ти ги.
Лек и спокоен ден ви желая.
  <br />