0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #40 -: Октомври 20, 2009, 07:15:00 am »
Добро утро  :D



Да ви е сладко!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #41 -: Октомври 20, 2009, 07:20:49 am »
Добро утро! :D
Анмарче, ей такова кафенце харесвам!  :D
Абе ти си знаеш работата - Благодаря!
Аз пак ще пътешествам в северна Б-я. :)
Довечера ако мога, ще ви нагледам.
Лек и спорен ден на всички!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #42 -: Октомври 20, 2009, 08:30:43 am »
Добро утро и от мен!
Анмарче,мерси за кафенцето. :D
Петя лек път,че ти тези дни все на път си. :D
А какво стана с Жасминка,оздравя ли,някой знае ли нещо?
Айде лек ден и дано вече да има усмивки по лицата ви.  :bighug:
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #43 -: Октомври 20, 2009, 09:02:18 am »
Добро утро и от мен!
Днес слънцето е малко по-усмихнато,благодарение на вас! :grouphug:
Анмар,благодаря ти за кафенцето!Точно такова го обичам,че и с бисквитка. :D :D
Чоки,много нежна песничка,хареса ми! yahoo_33
И аз да пожелая лек път на Петето!Да пишеш непременно.
Прегръщам ви всички,да не изброявам,че още не съм ви запомнила.Днес ще чакаме добри новини.
Колкото до мен,съм се настроила че каквито и да са резултатите,ще се опитам да довърша борбата! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #44 -: Октомври 20, 2009, 09:07:12 am »
Лека нощ,мили момичета....по повод новините от днешния ден,ще се изкажа утре...че последния пост,никой никога не го чете :? :lol:


гуш

Гледай си работата,че не четем,верно че когато хората спят спим,ама на сутринта прочитаме бе,пък ти нали си куку та и сън не те лови,че пишеш по нощите :lol:
Ха добро утро сега,Анмарче благодаря за кафенцето,аз сутринта писах ,писах и накрая го изтрих без да искам и трябваше да тръгвам за работа,нямаше време да творя втори път.Хайде дано от днес нататък седмицата вече да е по-хубава от вчерашния първи ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #45 -: Октомври 20, 2009, 09:51:14 am »
Добро утро!
Аз снощи не можах да спя добре :?, това гости беше много изморително :?
Освен ние, имаше още едно семейство на гости на нашите приятели, на тях тъкмо им се родило момченце (преди две седмици), и това е първото им излизане от тогава. Вярвайте ми, не се говореше за нищо друго :(, освен за бебета, недоспиване, памперси, столчета, педиатри и т.н. :( :( :(

И двата с мъжа ми почти не сме говорили цяла вечер, защото няма какво :(, нямаше как да се влючим в разговора, а той е много приказлив по принцип. Даже той се почувства неудобно и тъжно, и си тръгнахме рано рано :(

После като си легнах, като затворих очи, незнаех за какво да си мисля, че да не се натъжавам излишно, да мечтая ли, да си спомям всяка дума от вечерята ли, да се самосъжалявам или просто да броя овце :(

Уф, и кръженето с метлата не ме успокои  :lol:, съжалявам, че и аз днес съм в кофти настроение и тука развалям темата само..


ОЧАКВАЩИ  :bfp:

Kriska -20.10 yahoo_17
ПетяСт - 20.10 yahoo_17
Я сега да си кажат и двете, какво се случва :wink:, да я кареме малко по-весело :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #46 -: Октомври 20, 2009, 09:59:27 am »
Добро да е и от мен и не само утрото но и деня ви.След такъв вчерашен ден на разочарование т.е.лош ден след лошото следва добро дано така да е дена само с добри новини на положителни тестчета и не само.Пускам ви малко вирустчета(бременни разбира се други не допускайте ) :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #47 -: Октомври 20, 2009, 10:08:04 am »
 radosttinka :bighug:
[/url]
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #48 -: Октомври 20, 2009, 10:36:34 am »
Здравейте, сладурки  :D :D :D
Вече съм си в къщи  :D и да знаете че много ми липсвахте  :grouphug:
Радостче, честита ти нова длъжност  :D :D :D

Виждам че нещо скалата на настроението е "малко под нулата"  :? , ама то освен тъжните новини и времето мноооого "помага" .... :cloud:
За съжаление някой е решил да ни е трудно  :? ...., но силата е в това да го преодолеем и да изпитаме още по-голяма радост. А това ще стане със сигурност, вижте неможе да не стане нещо което го искаме от цялото си съществуване, просто няма начин, в момента дори неуспехите помагат това да се случи. Просто всичко ще се случи , когато е най-добрият момент за това. Предполагам, че звуча банално, ама наистина вярвам в това, което ви казвам. Цялата Вселена ни помага, така че ни остава само да сме добре подготвени за това което ни предстои.
Дес, Мамче, Радостче и всички други сладурки :bighug: :bighug: :bighug:


Да взема да ви се похваля че ще ставам вуйна  :pipy_longstocking: !!!

Приятен ден и наблегнете на вит.С  :wink:

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #49 -: Октомври 20, 2009, 11:31:23 am »
Привет силни мои приятелки по съдба!
Пожелавам ви днешният ден да ви донесе само положителни емоции и мисли!
Оная с метлата толкова силно напомня за себе си, но аз я чакам с нетърпение вече повече от месец! Пращайте я тук тая гад да и видя сметката! А после ще се включа в списъчетата - откога чакам...
 :bighug:
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #50 -: Октомври 20, 2009, 11:46:12 am »
здравейте, момичета. много късмет от мен тази седмица :)
миналата седмица се потвърди, че пускам сини вирусчета. за това на всички желаещи ето малко от тях  :green_dust_1: :green_dust_1:

А какво стана с Жасминка,оздравя ли,някой знае ли нещо?

Жаси и бебето са добре, слава богу. Е...Жаси не съвсем, но оздравява. Днес са обещали да я изпишат и ще си е в къщи. А тя на мен ми обеща, че като се прибере ще пише :)



*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #51 -: Октомври 20, 2009, 11:55:23 am »
Добро утро милички :)

Викенце, Надеж, Анмар и Ради и всичките  :bighug:

Ради, не зная какво да ти кажа за да те успокоя, но поне знаеш, че те разбираме и сме с теб. И в нашата компания вече е така! Даже тези с децата поставиха едно много неприятно неписано ограничение. Те се канят на гости само тях си, защото има за какво да си приказват. А тези, дето сме без деца да си излизаме отделно, сакън да не им доскучее с нас. То и на нас започна да ни става неприятно да слушаме само за памперси и да се натъжаваме. Да не говорим, колко са нетактични и какви 'любезни' въпроси задават на всеослушание. Та, вече не знам дали ми е по-неприятно като ни поканят двойки с деца, или когато не ни поканят. Сякаш хората се делят само на такив  асъс и без деца! Но, хайде да не коментирам повечер, че достатъчно се е изписало на тази тема.  

Успешен ден и дано скоро има хубави новини! :)

« Последна редакция: Октомври 20, 2009, 11:57:37 am от Раши »


Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #52 -: Октомври 20, 2009, 12:28:55 pm »
Добър ден и от мен  :D. Мммммммммм, че хубаво кафенце за ранобудните :oops:
Надежка  :D да сте живи и здрави, и скоро да му направите едно братовчедче ylinfant

Радостче, Раши, горе главите, за съжаление мисля, че всяка от нас е изпитвала това чувство. И покрай мен са все бременни или наскоро родили. То много хубаво това де, да са живи и здрави, но да са малко по - тактични. Все ми казват, че са забременяли "без да искат", пазели се. Ееееееееее аджеба, да престанем и ние с опитите, та да видите как всички ще изпозабременеем. Извинявам се, знам че се поувлякох.

Аз днеска направих тестче, но не, за да видя дали съм бременна, а за да се уверя, че не съм. Това е така, защото нали все ми цапа преди цикъл, и аз понякога си мисля, че не мога да задържа бебо, при евентуална бременност  osi_10. Теста беше отриц, и се виждаше мястото на втората черта (така леко вдлъбнато, ама я нямаше) Не пия никакви лекарства, не съм и изследвала прогестерон досега. Нали покрай мен все ми повтарят, да се успокоя, и то щяло да стане  :balk_149: :balk_153:
Олеееееееее много дълго стана  :oops: :oops:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #53 -: Октомври 20, 2009, 13:50:13 pm »
Здравейте мацки  :wink:
При нас днес в Банско има слънчице и времето е доста свежо.
Радостинка да се отчета и аз  :( - при мен е като затишие пред буря. Имам си леки ПМС, леко гадене, но знам че всеки момент ще дойде оная мръсница, защото онзи ден правих тест и беше 100% отрицателен. Толкова ми стана мъчно че си обещах повече никакви тестове и това е!
Добре че беше любимия снощи да ме развеселява. До 3 часа играхме монополи и го бих 4:0  :lol:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #54 -: Октомври 20, 2009, 14:00:02 pm »
Добър ден и от мен!Благодаря за кафенцето.Аз полека си изпращам грипа.Най-лошото е че и двамата с мъжо по едно и също време ни хвана и сега докато си ловуваме незнаем какво хващаме.Най-вероятно си разменяме вирусите един на друг.В този ред на мисли искам да попитам знаете ли дали тези вирусни заболявания по някакъв начин влияят на овулацията.В смисъл дали пречат да се осъществи?
  <br />
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #55 -: Октомври 20, 2009, 14:34:22 pm »
Тити, аз не съм мн веща, но мисля, че в следствие на грип и настинка О може да се измести (при мен и мои дружки се е случвало), но не и да я няма.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #56 -: Октомври 20, 2009, 14:41:11 pm »

Надежка  :D да сте живи и здрави, и скоро да му направите едно братовчедче ylinfant


Благодаря ти,миличка, да ти се връща скоро и на теб  :wink:
Рашиии, много съжалявам че не успяхме да се видим  :? , ама нищо - следващия път   :wink:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #57 -: Октомври 20, 2009, 15:04:55 pm »
При нас днес в Банско има слънчице и времето е доста свежо.
Криска, ти в Банско ли живееш или си на почивчица :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #58 -: Октомври 20, 2009, 15:06:31 pm »
При нас днес в Банско има слънчице и времето е доста свежо.
Криска, ти в Банско ли живееш или си на почивчица :)

Гардже от 3 месеца вече живея тука  :D Доста по спокойно е от София. Просто няма място за сравнение... Но за съжаление няма добри специалисти тук :( Добре че съм намерила една докторка що годе добра с добър ехограф та ходя при нея на фоликуметрия докато съм на стимулация...
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #59 -: Октомври 20, 2009, 15:31:26 pm »
Привет момичета :)  Аз най-накрая съм у дома и бягам да хапна топла супичка, че я сънувах цяла седмица :D Бебчо е добре, моята кашлица намаля, но няма изгледи скоро да ме остави напълно, затова си оставам в нас един месец и никакви излизания - пазя леглото и не мърдам.
Благодаря на всички за стиснатите палци  :bighug: :bighug:, а на Джиджи и Анмар  - момичета, благодаря ви, че ме изслушахте и подкрепихте  :youwoman:

П.С. Не знам, къде да опиша впечатленията си от Окръжна болница-тук или в друг форум, но да споделя, че съм впечатлена от доброто отношение и професионализма на лекарите от Св.Анна. Патологичното отделение е след ремонт и всичко е много ново и чистичко. Надявам се на никой да не му се налага да го вижда, но започват ремонт на Родилното и там ще бъде също много хубаво.Просто всичко най-прекрасно за тези хора мога да мисля, наистина.
[/url][/url]