0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #20 -: Октомври 19, 2009, 15:33:38 pm »
Здравейте и от мен!
Сега се добрах до темичката, но за съжаление гледам тъжно настроение витае! :(
Мамче, Дес  :bighug: съжалявам милички! Знам колко е тежко, знам колко е трудно...лесно падаме, но много трудно се изправяме...но трябва да се изправим и да продължим! Ние го можем! И каквото и да ни предложи живота, каквото и да ни поднесе съдбата, ние няма да се откажем от мечтите си и ще ги преследваме...до края, каквото и да ни струва това и трябва да вярваме, че нашето търпение, нашите сълзи и болка накрая ще бъдат възнаградени!
Прегръщам ви всички!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #21 -: Октомври 19, 2009, 15:37:04 pm »
Здравейте и от мен. Честита темичка, и дано да има +++++++ в нея.
Мамче, Деска  :bighug: :bighug:, незнам какво друго по - различно да Ви кажа, тъй като момичетата преди мен са казали достатъчно.
Аз също съвсем скоро ще се простя с мечтата си за този месец  :balk_145: preggo :balk_145:. Днес ми е ден 24 от МЦ, и сутринта вече имаше гадното кафяво зацапване. От няколко цикъла, повече от 24-25 дни цикъл не съм и сънувала. Какво става незнам, но ми стана доста къс, а уж О ми е около 13 ден (като се осланям на тестовете). А за закъснение на МЦ и дума да не става. Такова нещо никога не ми се е случвало. Винаги оная с метлата ми попарва надеждите по - рано. Не ми дава даже и да се надявам.
 На всички очакващи заветните две чертички :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #22 -: Октомври 19, 2009, 16:20:16 pm »
Днеска май ще е ден за оплакване  :(
Аз от сутринта усещам кралицата на злото М. Имам си и разстройство и силни ПМС така че всеки момент чакам и мен да ме махнете от списъка!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #23 -: Октомври 19, 2009, 16:54:16 pm »
Дес Дес, съжалявам мило. Имаш една много силна прегръдка от мен  :bighug:

Криска   :cuddle:

Днес наистина не ни е ден :(

Аз след малко тръгвам от работа и отивам да купя подарък - ще ходим на бебе :?. Само се надявам наистина да мога да му се порадвам, а не да ме налегнат тъжни и неприятни мисли :?, че май напоследък ми е трудно да се контролирам, и като видя бебе все рева  :BangHead:, чак ме е яд на себе си. Ама хубаво, че все си повтарям, че съм силна, че така се справям някак си  :balk_133:

Хайде дано от някъде изкочи поне едно + тестче :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #24 -: Октомври 19, 2009, 16:54:42 pm »
Ох, днешният ден нещо не се развива добре.
Dess-dess, Мамче  :bighug:
Кураж, момичета, друго не знам какво да кажа!
Kriska, все още има надежда този месец при теб. Дано се размине тази гадна вещица!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #25 -: Октомври 19, 2009, 17:18:14 pm »
Деси, много съжалявам мила ... Много ми е мъчно за теб. Знам, че ти заслужваш да бъдеш майка. Не е честно. Преминаваш през толкова силни изпитания. Толкова е трудно и гадно ... Нов донор, нови надежди, нови сили, нови средства .. Много е тежко :( Плаче ми се заедно с теб ;(
Мамче и на теб съчувствам. На всички съчувствам. Понякога много ми писва да водя тази борба. Защо да му се невиди ? Защо ? Нямам идея. Незнам и докога мога да понасям всичко това. С всеки изминал ден си мисля, че съвсем скоро ще се предам.
Съжалявам за мрачния пост. Времето е мрачно, наоколо е мрачно ... Ами това е днес. Дано утре е по-добре. Вече обаче и вяра не ми остана. Дано при вас поне такава не липсва.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #26 -: Октомври 19, 2009, 17:30:08 pm »
Момичета  :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #27 -: Октомври 19, 2009, 18:11:52 pm »
Деси, много съжалявам, че не успя този път... Но колкото и да е трудно, с времето ще намериш сили, вяра и средства да опиташ отново, сигурна съм. Дай си време да се съвземеш.

titibar, много мъдри съвети даваш. Винаги се успокоявам и вземам в ръце, като прочета коментарите ти. Давам си сметка, че няма от какво толкова да се оплаквам.

Радост, защо тая зла вещица в аватара? Толкова си мила и добра... по-скоро ангелче някакво ти отива. Ако е за повече авторитет, не е нужно, ще спазваме правилата! Дано бебенцето те зарадва и ти даде нови сили.

Гардже, не унивай. Дано е само тъжен ден - всеки ги има. Ще дойде и нашият ред. Скарлет нали все се обзалага...

Ако мога да внеса поне малко добри новини в темата, днес бях на фоликулометрия: имам си 3 фоликула (22, 21 & 18 см) след стимулацията с клостил. На преглед съм отново в сряда, и живот и здраве инсеминация в четвъртък или петък.
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #28 -: Октомври 19, 2009, 18:28:19 pm »
cigularche, супер фоликулчета си отгледала мило   :D
Дай Боже в дечурлига да се превърнат  :D
Цялото ми положително мислене е насочено към срядата, но да не се пукнат големите до тогава  :dontknow:
Много късмет!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #29 -: Октомври 19, 2009, 18:34:09 pm »
Благодаря, Ани! И аз това се чудя, дали няма да ги изпуснем до четвъртък, но освен да действаме самосиндикално дотогава, друго не ми остава.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2009, 18:41:17 pm »
Цигуларче, аватара няма нищо общо с авторитета :wink:, то и без това да съм лоша не ми се отдава :wink:
И аз незнам защо, днес се чувствам точно така, все едно ще яхна метлата :lol:, ама на къде ще отпраша незнам...и тая с метлата дето ме навести вчера, направо ми стопи кръвчицата :? какво става с мен незнам, днес цял ден пак едно силно кръвотечение...
Та на тая метла ще и подпаля върховете ако трябва само по-бързо да мина през всичко това  :)

Иначе за фоликулчетата ти, много са добре, само, че дали няма да се спукат до сряда...или док мисли да правите инсе без да сте слагали прегнил? Дано всичко да е ок  yahoo_17
При първото ми инсе, където всичко беше наред, се бяха пукнали долу-горе с такива  размери, ама то и това си е строго индивидуално.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2009, 19:02:02 pm »
Цигуларче браво за фоликулите! И аз бях на клостил но по 1т. и образувах само 1 фол. От този месец почвам по 2 таблетки пък да видим каква ще е реакцията. Ти на колко таблетки си? И от кой ден?
На Радостинка аватара ми харесва  :wink: Според мен се е заканила на гадната М.
Дес дес и твоят миг ще дойде мила! Вярвай и несе отказвай.
Много е трудно и в годините много писва, но трябва да сме силни и да преодолеем всичко.

Целувки на всички сладурки в любимия ми подфорум!!!
 
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #32 -: Октомври 19, 2009, 19:46:13 pm »
Радост, и аз си мисля, че ще се спукат преди четвъртък, ама... досега ову тестовете са отрицателни. Днес ми взеха кръв за естрадиол, прогестерон и ЛХ - това ще е ориентир, предполагам.
Дано по-скоро разбереш защо твоята стимулация не сполучи и защо ти дойде така рано!

Криска, пих клостил 2 x 50мг в дни 4ти до 8ми. Успех през новия цикъл!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #33 -: Октомври 19, 2009, 20:12:20 pm »
Цигуларче при мен за малко се поизпунаха нещата.
На 13ти ден вечерта фоликула ми беше 21мм. и доки каза на другия ден да отида за прегнил. Да но на другия ден обяд фоликула се беше пукнал. Та съвет от мен - действайте си и вие пък каквото стане :)
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #34 -: Октомври 19, 2009, 20:25:46 pm »
Добър вечер момичета! Съжалявам за лошите вести, Мамче,Дес горе главата сигурна съм че ви е тежко но ако трябва да се поплаче аз ще поплача вместо вас а вие трябва да сте усмихнати и спокойни за следващия път :balk_193:
На мен тестът отново е отрицателен и освен това имам леко кървене но се надявам следващия месец да имам по добри новини, поне да знам че имам ову а след това ще го мислим с док какво да правим!


The world is for two - human! only love! love will save the World!
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #35 -: Октомври 19, 2009, 21:24:44 pm »
Здравейте, писах в по-старата тема, но накрая. Дасе включа и аз при чакащите, макар и с малка надежда, но я има.
 Дано утрешния ден да е по-ведър и донесе много радост, а също и през цялата седмичка.Да навалят успешни резултати като дъжда навън.
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #36 -: Октомври 19, 2009, 22:15:43 pm »
Добър вечер и от мен!
Аз най накрая се докопах до компа.
Честита ни нова темичка и дано я напълним с +++++
Диси,мамче
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: Нямам думи просто  :( :( :(
Момичета, то май и при мен ще идва тази гад, а как иначе с тези ПМС  :(
Днес май на никоя от нас не ни е ден! Дано поне от утре всичко да се оправи и да четемсамо добри новини.
Радосттинка, тази, дето е в аватара ти много е грозна  :D
Дано поне да стресне нашата гадина, и да я прокуди през девет планини в десета, че да не ни се вясва във форумчето.
На всички ловуващи и очакващи
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лека вечер!
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #37 -: Октомври 19, 2009, 22:55:38 pm »
Здравейте момичета !
Да ни е честита новата темичка - вождам че започваме зле - лоши новини, кофти настроение и аз днес нещо не съм добре главата ме цепи яко !
Мамчето и Дес милички голямо гуш от мен мога само да поплача с вас защото и аз все още се чувствам така макар че изпъдих лелището!
А като казах изпъдих че гледам че ме няма в нито един списък
Радостче откривам ловния сезон сложи ме в ловуващия списък!
Лека вечер и дано утрото е по- ведро !
[/url]
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #38 -: Октомври 19, 2009, 23:10:26 pm »
Здравейте мили момичета. Поднасям ви следния поздрав
http://www.youtube.com/watch?v=V1IowUGTHDk&feature=fvsr
Дано тъгата бързо ни напусне. Надявам се, че утрешният ден ще бъде по-усмихнат и по-лъчезарен.
Прегръщам ви  :bighug: и ви желая лека нощ.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #39 -: Октомври 20, 2009, 00:42:00 am »
Лека нощ,мили момичета....по повод новините от днешния ден,ще се изкажа утре...че последния пост,никой никога не го чете :? :lol:


гуш
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!