0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #100 -: Октомври 21, 2009, 20:23:51 pm »
Споко Мамчо, всичко ще е наред! И аз стискам палци!
радостче би ли ми пуснала едно ликче към цялата тема в библиотеката? На мене ми предстоят доста хормонални изследвания, ако и тоя месец ми дойде.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #101 -: Октомври 21, 2009, 20:33:21 pm »
Здравейте и от мен момичета! Стискам силно палци за Цигуларче и Мамче  mf_bounce8
Прегръщам ви всички. При мен нищо ново - този месец го карам по течението.... osi_10
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #102 -: Октомври 21, 2009, 20:35:45 pm »
Гарче лепенките са Клемара  :wink:
Исе при теб МЦ беше ли оскъдничък  :? И с тези лепенки дали се коригира ?
Радост, мерси много за подробното инфо. Нали не се сърдиш, че нищим темата за лигавицата и оскъдния МЦ тук ? Нали си помагаме и търсим повечко мнения, та затова ... На мен ми е голям проблем това и ми е полезна всяка ваша информация. Обичкам ви !
 Цигуларче имаш моите палци нали си знаеш. Цункам те !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #103 -: Октомври 21, 2009, 20:52:31 pm »
Радост, мерси много за подробното инфо. Нали не се сърдиш, че нищим темата за лигавицата и оскъдния МЦ тук ? Нали си помагаме и търсим повечко мнения, та затова ... На мен ми е голям проблем това и ми е полезна всяка ваша информация.

Гардже, какви ги говориш :wink:. Всичко свързано със забременяването е позволено  :D, още повече се радвам когато има смислени дискусии. Така много момичета, които четат научават по нещо ново :wink:

stertje   ето линкчето http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=639&Itemid=38
В библиотека има още много интересни неща, само трябва да се търси, така че може да разгледаш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #104 -: Октомври 21, 2009, 20:56:56 pm »
Ами не не е бил оскъден,нормален беше,но лигавицата ми беше малко по тънка и тогава той ми каза така.
 Д-р:Не ти е много тънка лигавицата но за да подсигорим нещата ще ти изпиша лепенки(Климара) за корема който ще ги лепиш по схема която ще ти дам.За да я одебелим още.Това беше, иначе цикъла ми беше съвсем нормален тогава,сега имах оскъден цикъл наскоро,ама пак се оправи.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #105 -: Октомври 22, 2009, 02:49:34 am »
Оффф аз чак сега свърших работа  :balk_132:
Моята червена гадина се появи  osi_7 както си и знаех...ама нищо нов лов  :pleasantry: започва и така!
Гардже за тънка лигавица се изследва Естрадиол. Анмарче права си душицо!
Тъй като предния месец пропуснахме да го пуснем, сега съм решила на 3ти ден да го пусна и него. За лигавица предписват Естрофем, а в по тежки случаи и глобули Виагра.
Забравих да ви се отчета, че Прогестерона на 21ви ден ми беше 45. Вие как мислите добре ли е ?  osi_10
Аз реших най-накрая да се консултирам и в друга клиника по стерилитет и вече си имам запазен час за Януари при д-р Владимиров. Е, има някаква надеждица в мен, че може и да не ми се наложи да ползвам часа...все пак Коледа наближава, а и с нея и чудесата  :wink:
Цигуларчееее айде мила да ги хванете и тричките  :lol:

Айде стига съм писала по нощите. Отивам при мъжо да си го гушкам, че той милия така хъркаа  :balk_126: ....сигурно сънува 10ти сън вече

Прегръщам ви всичките и до утре  :)
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #106 -: Октомври 22, 2009, 06:59:25 am »
Добро утро  :D
Хайде на кафето :wink:


Аз тия дни май съм много раннобудна, но това е любимата ми част, когато стане студено. Сутрин с кафето пред компютъри и до печката :lol:

Криска, съжалявам, аз така тайничко се надявам стана няколко дни, че ще ни изненадаш. Ама нищо, дано не се стигне до ходене при д-р Владимиров :wink:

Лек и спорен ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #107 -: Октомври 22, 2009, 07:08:17 am »
Добро утро и от мен!
Радостинка ме изпревари с кафето :kiss:,но за закуската съм намерила кой да се погрижи. :D

Криска,вярно е че по Коледа се случват чудеса,дано и твоето чудо стане до тогава. :balk_602:
Цигуларче още веднъж  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
Лек и успешен ден сладурки.  :bighug:
*
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #108 -: Октомври 22, 2009, 08:25:33 am »
Добро утро и от мен!  :D
Мерси за кафенцето  :D  Аз не закусвам, но закуска от такъв готвач - на се отказва  :lol: :lol: :lol:
Аз си чакам гадината, но сега като я чакам - не идва. Проклетията.
Хубав, слънчев ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #109 -: Октомври 22, 2009, 09:00:02 am »
Добро утро и от мен, момичета!
Радостинка, мерси за кафенцето!
А на Цвете закуската е направо идеална, много обичам тестеничко.  :wink:
Криска, съжалявам за този месец, но наистина идва Коледа и едно малко чудо си е съвсем в реда на нещата. :)
Мамче, успех с прегледите, после чакаме детайли!

п.с. Аз малко срам, че ви дотегнахме с тази лигавица  :oops:...ама вчера си изрових всички изследвания, естрадиолът всички пъти е бил добре, но е изследван наистина само на 3-ти ден. И на узитата лигавицата ми все е била добре. Явно е новост при мен. Ще се пуска в понеделник прогестерон, че никога не съм го изследвала и ако дойде онази с метлата в края на месеца, пак ще пускам естрадиол, то се е видяло.

Хубав ден на всички!  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #110 -: Октомври 22, 2009, 09:29:05 am »
Здравейте,аз не ставам сега,ама шетах малко и за това сега се включвам за кафенце при вас.Благодаря`Стинчето да хууууууууубавото каЙвенце.
Аз за удебеляване на лигавцата след процедурите пиех Естрофем,лигавицата ми си е що годе добре по принцип,но пък след инсе и икси всички май пият Естрофем.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #111 -: Октомври 22, 2009, 09:36:28 am »
Добро утро, момичета-кокичета  :wink:
Ама какво кафенце, каква закуска  :lol: :lol: :lol: , страхотни са благодаря!

Криска, много съжалявам че вещицата те е навестила  :? , но дано не идва повече  :crossfingers:  :goodluck:
Цигуларче, няма да пускаме палците две седмици  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мамче, успех на теб с изследванията и дано няма нищо сериозно  :crossfingers: :goodluck:
Маринче, вечно нещо шеташ - страшна домакиня си  :dishes:

Раши, Анмар, Жаси  и всички други сладурки :bighug:

Приятен ден

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #112 -: Октомври 22, 2009, 10:18:40 am »
Скарлетт, лигавицата може да е така и поради други проблеми. Например щитовидна жлеза или пък от стрес пише, че може да изтънее. Ти май имаше кюртаж нали ? Най-вероятно и от това може да е. Мисля, че не е лошо да питаме лекарите си за тези лепенки, за които Искра спомена и ако помагат да се оправим поне в това отношение.
 Ох, тук уж пече, а е студено.. Не знае човек как да се облече. Само дано не се разболея :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #113 -: Октомври 22, 2009, 10:31:26 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33270.20
 Ето в тази темичка има доста инфо и за лепенките за който споменах,доста от жените са ги взимали,който иска да я разгледа  :lol:
 А сега добро утро или по точно добър ден  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #114 -: Октомври 22, 2009, 11:15:36 am »
Добър ден сладурки!Благодаря и за кафенцето и за готвача на закуската.Това не се пропуска.
За Цигуларче и Мамче-много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
 :goodluck: милички.
А сега за лигавицата и естрадиола нещо и от мен ако ще е от значение за някой.Аз миналия цикъл изследвах Е2 на 3 и 13 ден по препоръка на доки.Като това на 13 ден трябваше да бъде предовулаторен пик на естрадиола.Но при мен тогава Ову беше на 11 ден и съответно Е2 на 13 ден беше в границите за лутеална фаза,а за овулаторен пик беше ниско.Същевременно с това при фоликулометриите лигавицата ми беше много добре на 9 ден-10мм,на 11ден-11,5мм.И въпреки това доки ми каза че Е2 за 13 ден от цикъла ми е ниско.Незнам защо трябва и след Ову да е по-висока стойността на естрадиола,но като не се сещам и аз на място да питам за всичко,а после у дома гадая и разследвам защо пък да ми е нисък естрадиола,след като лигавицата си ми беше хубава.Каза ми че ако не стане този път другия цикъл ще правим стимулация.
В тази връзка да си кажа че аз преключвам с целенасоченото ловуване за този месец.Мисля че Ову мина вече.От другиден започвам да пия дуфастон.Радост можеш да ме прехвърлиш в нечакащи за 05.11.2009.В следващите 2 седмици кекса ще бъде само и единствено за удоволствие.
Желая ви приятен ден.
  <br />
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #115 -: Октомври 22, 2009, 11:30:16 am »
В следващите 2 седмици кекса ще бъде само и единствено за удоволствие.

аз ти пожелавам след тези две седмици да научиш най- страхотната новина и кекса да си остане само за удоволствие ;)


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #116 -: Октомври 22, 2009, 11:43:12 am »
Същевременно с това при фоликулометриите лигавицата ми беше много добре на 9 ден-10мм,на 11ден-11,5мм.
...
Мисля че Ову мина вече.
Тити, защо "мислиш" , че е минала ову. Не си ли сигурна? Нали сте почнали фоликулометрия ? не я ли довършихте, т.е. да се види кога се е спукал фоликула ?
За естрадиола мисля, че щом в лутеалната фаза си е бил в граници, значи всичко е ОК. Но най-кофти в случая е, че не сте разбрали кога е ову. Сигурна ли си, че ову е било на 12 ден ? Щом на 11 ден не се е видяло на узи, а на 13 ден встрадиола е бил нисък. Това трябваше да разберете. Кога точно е била ову. Иначе само си хвърлила пари на вятъра за изследвания, за които не се знае колко са точни, поради факта, че ен знаете този естрадиол за лутеална фаза или фоликулярна да гледате.
 Исе, мерси за линка.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #117 -: Октомври 22, 2009, 11:59:30 am »
Исе, много благодаря за линка! Премествам се там да дискутираме, че надухме главата на всички с нашата "лигава" тема. Не, че е лигава де, ама нали е за лигавици... :)
Цунки на всички!
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #118 -: Октомври 22, 2009, 12:03:35 pm »
Исе, много благодаря за линка! Премествам се там да дискутираме, че надухме главата на всички с нашата "лигава" тема. Не, че е лигава де, ама нали е за лигавици... :)
Цунки на всички!
Ама така ме разсмя стози израз лигава хахааххаахаха.
 Аз се радвам че мога да помогна  :bighug:
 
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 12:41:10 pm от radosttinka »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Късметлийска седмичка, изпълнена с много +++++++
« Отговор #119 -: Октомври 22, 2009, 12:26:19 pm »
Здравейте и от мен...Оффф,на такъв готвач отказва ли се... :lol:макар,че не закусвам днес ще направя изключение :D...На всички пожелавам приятен и успешен ден!!!