0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка

Добро утро момичета! Аз днес ранно се кукнах, и наваксвах колко сте изписали. ;) Радост - честито постче и аз имам такова в друг форум, работа трудна особенно с толкова женоря около тебе, дано никога да не ти се налага да ни се поскарваш. Моя лов приключи като си гледам графиката, ама за чакане има доста между, 25/10 и 30/10.
Много ми се иска да напиша нещо по спора( като гледам през призмата  на човек, който е вече станал един път мама, човек опитващ се за още детенце около4 години и полована,и човек имащ кака кочто не можа да сбъдне своята мечта за детенце:( -и знаещ колко болка това може да причини:( ), но сега нямам вече време, трябва да се приготвям за работа, но ще го напиша в една друга тема, няма смисъл да натоварваме нашите нервички излишно! Чакането и без това ни изнервя понякога достатъчно.
Лек ден момичета. :bighug: :bighug: :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро,момичета!Как сте в този мрачен дъждовен ден?
stertje,чудно кафенце!Пийвам,докато има... :)
Радост,благодаря много за името ми в списъка на очакващите.Много мило! :flower: И не съм ти честитила модераторството!(извини новаците)
Продължавам с палчетата за НЕчакащите! :crossfingers: yahoo_17


"Аз съм Сънчо ида от горица, да ви кажа ще се сбъдне и вашата мечта дечица ..."  :D
Дано,молим те Сънчо! :balk_81:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Благодаря за кафенцето, но мисля да пропусна закуската-от днес се хващам яко и за 2 месеца тлябва да сваля поне 10 кг., които качих с това бебеправене, защото така или иначе за сега спирам с него. Снощи бях на доки .....имам задържан фоликул /той там си беше още миналия месец/, поради това не функциониращ нормално ляв яйчник, така че като ми дойде 2 месеца противозачатъчни! Е честоти да ми е! Нова година-нов късмет!
Пожелавам на всички ви доста повече късмет от моя /то моя клони към минус безкрайност/ така че на вас ви пожелавам просто КЪСМЕТ!
*
Добро утро момичета !
Днес най-после почивам и съм си в къщи ,но пак много работа ме чака!
Нали знаете шетане готвене пране ......
stertjeМерси за кафенцето пийвам и се захващам за работа а после ще ви изета че тая седмица нямах време да видя какво става из нашата хубава темичка!
anizi
съжалявам мила много неприятно ,но ти не се отчайвай както сама си го казала нова година нов късмет дай Боже на всички ни много късмет!
Айде после пак ще ви нагледам!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ани, не тъгувай мила... Все пак вървите към решаване на проблема. Ей сега ще се търкулнат 2 месеца и около Коледа ще стане чудото.
 Момичета, направо се чудя какво ще правя в този дъждовен ден.. Май ще се отдам на книжки и филмчета.
 Целувки и хубав ден.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,`Убавици.stertje ,мерси за кафенцето,обаче туй с оная неприятна тема от вчера,нали вече се разбрахме че е приключена и никой вече няма да коментира по въпроса.Не се сърди.
Цитат
"Аз съм Сънчо ида от горица, да ви кажа ще се сбъдне и вашата мечта дечица ..."  
Анмарче,това много ми хареса.
Анизка,кофти наистина е това което ти се случва,но пък както сама си казала нова година ,нов късмет.Пък аз ще добавя-всяко зло за добро.Не се притеснявай всичко ще се оправи.Имам колежка скоро роди второто си дете,единия й яйчник и едната тръба са премахнати още преди първото й детенце.Не знам успокоих ли те,надявам се.
Лек ви съботен,дъждовен и мрачен ден,уф имам чувството че е вечер толкова е мрачно,светнала съм лампите в къщи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен, мацки!
Днес реших да си поспа до късничко!  :D :D :D
Стерче, много е готино кафенцето, благодаря!
Анизка, съжалявам мила, но ние всички сме с теб! И дай Боже - Нова година, нов Късмет, на всички неуспели през тази година!
Лек  и ползотворен почивен ден!
Аз отивам да сменям гумите, че от понеделник пак съм на път из балкана!
 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 14:59:21 pm от Елфи »
Добро утро!

За последен път ви, моля, спрете да коментирате темата от вчера!!!

Сега по същество :wink:

stertje , благодаря за кафенцето, аз днес така се понаспах, чак до преди малко и добре ще ми дойде :). Вече съм те преместила в списъка с очакващите :wink:, имаш моити стиснати палци  yahoo_17

Анизи, мило, понякога наистина ни е нужна почивка, дори и принудителна :wink:. Ще видиш, че кистата ще се махне, а хормони изследвахтели?

Мен днес от сутринта ме боли коремчето, и така се притеснявам да не би пък сега тия фоликули да се спукат преди прегледа утре :? И освен довечера да не се ослушваме ами да  :bed:, друго не ми идва на ум  :lol:

Лек ден на всички :D
П.П. Оправих грешката, stertje без да искам беше :)
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 10:22:46 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Октомврийска седмичка пълна с добри нови&
« Отговор #208 -: Октомври 17, 2009, 09:50:09 am »
Радост, ами то днес кафенцето е от Стерчето!
Току що видях, че си ме преместила, за което ти Благодаря, а и за стиснатите палци, също! :D :D :D
Смело си кексете днес, и дано утре прегледа да е ОК! :)
Добър ден(ако можем да си го направим такъв в това време)!Мен ме пишете при очакващите за към 23.10. Анизка, ще видиш,че новата година ще ти е на късмет и знай,че нищо случайно не е такова. А кафенцето на Стерчето е просто фантастично!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
добро утро!
за голямо съжаление и моите надежди за този месец приключиха :(
АНИЗКА какво да ти кажи много съжалявам но стискай зъби тези два месеца и след това вярвай че чудото ще стане :bighug:
СТЕРЧЕ благодаря за кафенцето а за закуската и аз ще се въздържа че имам какво да свалям
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
И освен довечера да не се ослушваме ами да  , друго не ми идва на ум 

Ей туй му е майката,аз откога ти говоря,ама не ме слушаш бе,хем съм по-голяма от тебе.Секс и ябълки,туй е то :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро (добър ден), момичета.
Най-после е събота. Страхотно е да се наспиш и да си намериш един чудесен форум, че и със сервирано кафенце.
Анизи, приеми тези два месеца като време за пълен релакс, след който ще бъдеш чисто нова - емоционално и физически yahoo_33 
Малеее, само как съм се объркала :oops: stertje сори, ей сега ще се поправя :wink:, Петя ама продължавам да стискам палците :lol:

Берче, миличко  :bighug:

mari-al - записана си :D


Цитат
И освен довечера да не се ослушваме ами да  , друго не ми идва на ум  

Ей туй му е майката,аз откога ти говоря,ама не ме слушаш бе,хем съм по-голяма от тебе.Секс и ябълки,туй е то :lol:
Маринка, днес си вземам поука, имам цял ден да се разкрасявам и довечера да изнененам моето момче :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро слънчеви момичета в мрачния ден!  :D
Я, какво ведро настроение цари тук  :lol: :lol: :lol:
Стерче, мерси за кафенцето. Хайде който има смисъл да се хвърля днес под завивките!
Сега си говорих с мойта приятелка, че мъжът й й се е смял, че си легнала снощи с пуловер  :lol: :lol: :lol:, а тя му казала, че пести от тока, иначе лесно ще си облече сатенената нощничка :lol: :lol: :lol:
Аз вече няма и да ловувам  :( Като си подавах документите видях в етапната епикриза, че останалата ми тръбичка е силно нагъната (това си го знаех и от лапарото), и пропуска при второ подаване на веществото и то при увеличено налягане! Поне с безцелни опити вече няма да се тормозя, ще си чакам ин витрото със стимулация.  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте момичета!Тези дни се усети,че идва зимата!Ние си стои у дома на топло.
Анмар,ще стискам палци всичко по процедурата да мине благополучно!
*
Здравейте и от мен - в тоз дъждовен ден  :P  Времето е повод за повече гушкане под завивките - възползвайте се  :pleasantry:
Може да ме включите в чакащите след 29 ти - стискам палци на всички osi_9
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички!Едва се добирам до туй чудо наречено компютър.Сега от както се върна мъжа ми не ми остава време за писане.Добре че успявам да ви прочета все пак.
Честито на Радостинка новия пост който заема.Аз продължавам да съм в ловуващи и това с пълна пара.
Стерче благодарско за кафенцето и закуската.Аз взимам и от двете.Мен килограми не ме интересуват.
Приятен ден на всички.
  <br />
*
Аз вече няма и да ловувам  :( Като си подавах документите видях в етапната епикриза, че останалата ми тръбичка е силно нагъната (това си го знаех и от лапарото), и пропуска при второ подаване на веществото и то при увеличено налягане! Поне с безцелни опити вече няма да се тормозя, ще си чакам ин витрото със стимулация.  :D
Не се отказвай да опитваш. На мен ми бяха казали, че тръбите ми са нагънати като саксофон и едва ли ще се получи. Тогава не бях наясно с много неща, мислех, че единствения ми шанс е инвитро - опитах, но неуспешно. Три години след това реших да опитам стимулация с клостил и третия месец чудото стана ... и до днес не знам как. Затова сега се подлъгах отново с клостил, но този път нещата се прецакаха. Така че никога не знаеш какви шансове имаш, точно как ще се стекат обстоятелствата, от какво ще се повлияеш, във всеки един момент тялото ти се променя...
Добър ден и от мен, момичета!
Благодаря за кафенцето, аз ще си пийна за следобедно с удоволствие!
Anmar, ей, какви са тези лоши мисли. Че е трудно, трудно е, ама няма да се отказваме, какви са тези приказки. Ти си чакай инвитрото, ама междувременно и капчица надежда да има, не трябва да се отказваме от нея, нали така. Я бързо беж при твойто мъж, пък тази тръбичка, ако ще на осморка да се е вързала, току виж пропуснала нещо. Аз само мога много силно да стискам палци и да се надявам, пък ти можеш да свършиш останалата работа за успеха. Хайде да направим облог, че скоро заедно ще дундуркаме бебоци, искаш ли? Защото на мен каквото и да ми казват лекарите, аз смятам скоро да забременявам. Ще играеш ли от моя отбор или мислиш да играеш в този на лошите мисли?  osi_8
anizi, ето скоро идва Коледа и тези 2 месеца бързо ще се изтъркулят. Вече усещам какво ще ти се падне от коледната баница. Недей да униваш!