0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ооо,Перушинко,тва вече е съвсем друг въпрос!!!
И си абсолютно права :? де....за жалост не е първия доктор дето върши,мене ако питаш,престъпление....
Аз,само се опитвам да вникна в идеята му за Оргаментила...то другото си е за бой...

Крискееее... :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Маринкоо....бягам в банята преди да съм останала без коса  :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Момичета, бременни и небременни  :), виждам че всички сте на различни мнения.
Има такива, които искат бременните да пишат и споделят има и такива, на които от това им е тъжно и болно, но всички искаме да пишем в тази тема - затова моля, ви да бъдем толерантни, тактични и да зачитаме чувствата на другите.
Нищо лошо няма бременните да споделят по нещичко за себе си, но не и темата да се превърне в тема за бременността и проблемите около нея, само защото е позволено да си говорим за всичко, именно затова форума е тематично разделен, а ние се намираме в раздела на Опитите за забременяване и трепетното очакване на положителния резултат :wink:
Вярвам, че всички ще ме разберете правилно :)

Стискам палци Жасминчето да се оправи скоро, защото се усеща липсата на нейното добро настроение :wink:

Фибчооо, тук съм вече :) или ти си в банята :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Прекрасен пост, точно по модераторски :)
Crow, Анмарчо, благодаря за пожеланията!
*
Момичета, това си е нашета тема.  :D Всички сме свързани с нещо общо  :wink:
Днес ви пратих поздрави, разказах с две думи за Жасмин Вени и съм сигурна, че на никой не му е дошло в повече. Ако бях почнала да редя проблемите й, да човъркам за пулса на бебето, контракции и притеснения - може би щеше да дойде в повече на много от нас.
Всичко, и винаги е хубаво да бъде умерено.  :wink:
Това беше един пример, моля Вени да не се сърди, просто ми се стори удачен.  :D
Аз лично винаги се радвам на "минаването" на бременните момичета, които са били тук.
На тях съм плакала на раменете и те са ме подкрепяли и знам, че и сега ме мислят  :D :D :D
Това е лично мое мнение. От нас зависи дали искаме да се превърнем в "сухари" или да сме заедно, да се подкрепяме, да сме способни да споделим поне мъничко и от радостта на тези, които я изпитват.
Просто не трябва с нищо да се прекалява! Място винаги има за всички.
П.п. държа да уточня, че "сухари" не искам да звучи обидно, просто не намерих по-точна дума  :(
Обичам ви всички и бременните и не още бременните  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Момичета, това си е нашета тема.  :D Всички сме свързани с нещо общо  :wink:
Днес ви пратих поздрави, разказах с две думи за Жасмин Вени и съм сигурна, че на никой не му е дошло в повече. Ако бях почнала да редя проблемите й, да човъркам за пулса на бебето, контракции и притеснения - може би щеше да дойде в повече на много от нас.
Всичко, и винаги е хубаво да бъде умерено.  :wink:
Това беше един пример, моля Вени да не се сърди, просто ми се стори удачен.  :D
Аз лично винаги се радвам на "минаването" на бременните момичета, които са били тук.
Анмарче, примера беше добър :), наистина всичко е хубаво когато е умерено :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

здр и от мен момичетар, благодаря ви че сте ме вкл към ловуващите. да си призная много съм притеснена, преди години съм си мерила температурата но док ми каза че нямам ову и трябва да се предизвика , скоро моя приятелка ми каза че е нормално 1 - 2 в год да нямаш ову. миналия месец правих тестове и втория се оказа положителен и мн се зарадвах но сега се притеснявам да не би от радост да са ми се замъглили очите и да не съм го разчела правилно и наисина да нямам ову osi_16


The world is for two - human! only love! love will save the World!
здр Цвети не си ли си тръгнала вече от работа


The world is for two - human! only love! love will save the World!
*
Понеже аз подхванах въпроса, пояснявам: нищо против бременните момичета и коментарите им. Който тълкува коментара ми като "бременните нямат място тук" или не чете, или изопачава.

Фибо например винаги улучва верния тон. Но как ще се отразят държавните изпити на бременността, как ще мине първият преглед и какво точно ще каже лекарят не е нещо, което изгарям от нетърпение да науча. Поне не вчера. Подразни ме липсата на такт спрямо момичетата с дълги неуспешни опити, пред които пътят е трънлив и неясен, и за които първият преглед е мъгливо и мечтано преживяване.

Радвам се, че някои забременяват лесно, но забременяването си остава тяхна радост, моя мъка. И ако се включват само да споделят радостта си, а не болката ми, как да реагирам?

sun-sun много вежливо се извини, което за мен приключи дискусията.

Може и да греша, но пък форумите са просто нещо: ако планината не избяга от Мохамед, Мохамед ще избяга от планината.
Момичета, мисля, че всички си изяснихме ситуацията и знам, че ще съумеем да намерим златната среда  :).
Нека вече приключим с въпроса и да минем към обичайните си разговори :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ехооо,аз пак съм на компа....уж щях да уча днеска пък то кво стана.... :lol: :lol: :lol: Не само че не учих,ами и корените ми станаха бели кат на шведка,пък на долу дан ви разправям  :lol: osi_19

Та тъй де....стига сте се разправяли...яяя...иде уикенд..тва е хубаво :D :D :D
На всички има стана ясно,всички си взеха бележки...предполагам 8)

Пък туй Цигу-мигу(за мойте уши -скъцъъърк :oops:) Милооо,не пускам аз тъмните облаци да те покриват и да носят бури и дъжд!Ей,я се усмихни както само ти можеш :D и покажи на Тъгата вратата  :wink: Аз ще я причакам зад ъгъла с бухалката...  8) 8) 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ох момичета ако ви кажа мене каква депресия ме е подгонила... Само за теста си мисла и имам чувството че пак не се е получило... :( Какво ще кажете кога да направа най-рано тестче?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Крис, мен отрицателните тестове  ме депресират повече и от М. Според мен е най-добре тест да се прави при закъснение. Поне един ден. Иначе напразно се тровиш. Ами ако видиш отрицателен тест, да не ти става по-леко ? Напротив. Тогава времето до следващата овулация става още повече , а до следващия тест още, още по-дълго. Опитай се да живееш с някакви малки странични радости. Не превръщай бебето в идея фикс.
 Цунки.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
cigularche
sun-sun, много се радвам за бременността ти. Много се радвам и когато бременни момичета, тръгнали от тая тема, наминават да ни окуражат и подкрепят с добра дума или съвет.
Но откровено ми е криво от коментарите ти последните дни - има теми на бременните, където да се споделят подробности, вълнения и емоции покрай бременността. Тук съм, за да стискам палци на опитващите да забременят. Лично за мен чуруликането ти показва липса на чувствителност и зачитане.
[/quote]
 на всеки реда ще дойде,когато е писано,а и нали затова е тази тема...за добри новини,мен лично ме окуражава,постарай се да мислиш възможно най-положително и всичко ще е наред :)
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 19:30:08 pm от chin »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Чин,права си ,но тъй като Сън сън се извини,и въпроса го приключихме...
Моля ви за мир...ама наистина,цял ден туй се лафи днеска...е,разбрахме се,извинихме се...всички са доволни...пак ви моля,стига...

Много ми е мила тази тема,и този подфорум,и всички тук са ми като сестри и много, много ги обичам.Нека не подпалваме хубавата атмосфера....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!

Много ми е мила тази тема,и този подфорум,и всички тук са ми като сестри и много, много ги обичам.Нека не подпалваме хубавата атмосфера....

  :balk_103: :balk_103: :balk_103:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Момичетааааа,




Хубава вечер и много ви обичам!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Лека нощ от мен.Наспете се хууууууууубаво и утре край вече на споровете.Ще говорим за хубави неща.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ееее, Маринка, ти ме уби с тоя Сънчо! Много на място, с тоя студ и дъжд навън... :rain: Иде ми да се гътна пред служебния компютър и да ударя една дрямка.
Криска, на твое място теста бих го направила на 21ви. Дано, дано...

Аз си получих резултатите за ФСХ-то преди и след стимулацията: в нормата е, под 10, което значи, че яйцата засега не са на привършване и имаме време да се инсеминираме. Тая вечер ще падне черпене по повода  :drunk:

Хайде лека нощ на всички и добре да се завиете да не настинете!
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 23:03:20 pm от cigularche »
Маринка, с тази картинка :lol:
Хайде момичета, лека нощ и от мен :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Маринка, само ако знаеш какво удоволствие ми достави  :D
За всички, които още не спинкат:
"Аз съм Сънчо ида от горица, да ви кажа ще се сбъдне и вашата мечта дечица ..."  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."