0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,сладурки!
Искам само да споделя,че утре следобед ми е 1-вия час при лекаря и много се вълнувам..Надявам се,че всичко с бебчо ще е наред и развитието му ще е нормално..
След прегледа ще ви пиша,за да ви кажа как е минало и какво са ми казали..Стискайте палци!  :bighug:
sun-sun, много се радвам за бременността ти. Много се радвам и когато бременни момичета, тръгнали от тая тема, наминават да ни окуражат и подкрепят с добра дума или съвет.
Но откровено ми е криво от коментарите ти последните дни - има теми на бременните, където да се споделят подробности, вълнения и емоции покрай бременността. Тук съм, за да стискам палци на опитващите да забременят. Лично за мен чуруликането ти показва липса на чувствителност и зачитане.
Абсолютно съм съгласна.Наистина има хора,които явно не се съобразяват или просто не им пука за чувствата на другите... 8)Визирам последните появили се за малко и бързо забременяли/те си знаят кои са/Сори за спама,ама вече и на мене ми писна от такива....
Вземайки предвид последните два поста и някои молби към мен,
ще помоля всички бремненни момичета да бъдат по-внимателни и тактични.
Мисли, притеснения и емоции около бременноста, моля да не се споделят, за тях си има специален подфорум!
Съвете и препоръки около проблемите с бебеправенето винаги са добре дошли!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Искрено се извинявам на всички!Не съм искала да засегна някого!
Тъй като аз още нямам потвърждение от лекар специалист за бременност и,че не е извънматочна и т.н. си позволих да го споделя с вас..Имено с фашият форум прекарах последните месеци в опитите си за бебе и сметнах,че 1-во на вас трябва да кажа..Но ясво не съм преценила добре и съм избързала,за което много се извинявам!
От сърце желая на всички,скорошно забременяване и всичко да е по вода!
Приемете извиненията ми и бъдете сигурни,че няма да се повтори-да публикувам пост в грешен подфорум..
Ох ами аз вече го пуснах,никой не ми е казвал да поседя малко или нещо друго,аз след разговора с Алекса буквално на бегом минах през лабораторията да го пусна и изчезнах,явно пак ще пускам ама в друга лаборатория в Аг и без това са мн сърдити нещо  :wink:.Благодаря за съветите ви  :D
 Оооооо и Радсчеее,ама така хубаво да седи тоя надпис МОДЕРАТОР на името ти че то просто пу пу пу  :bellydance:,ама и викам аз да отворя по една бира и да си ти полеем постчето ,айде ммичета  :drunk: за Радостинкааааааа  :lol: :lol: :lol:

 Сън Сън  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ехооо,с риск да ме скастрят,че пак до среднощ съм на компааа.... :oops: :oops: :oops:
Минавам само да ви донеса топли целувки(особенно на Цигу и Джини,че гледам нещо им се смрачило над хубавите главици)....
Момичетааа...подкрепяйте се...нека се радваме и за тези който не минават (истински)
през стерилитета...все пак това е един земен ад,аз се радвам че има хора които не го познават....
А на тези които,за жалост го познават повече и от себе си....прегръщам ви,знаете че много ви обичам :D :D :D

пп За новите момичета,които са и нови в бебеправенето - моля ви,мислете два пъти преди да напишете нещо лекомислено.Зная,че не е умишлено и не е с цел да се нарани някой...нооо...осъзнайте,опитайте поне,тук се борим с години...много често боли...

пп Снежи,сори мило,ама май никой никак не те е разбрал...нали искаш съвет!Е,как аджаба да ти го дадем след като не сме сигурни за кво става дума :? Я,се стегни и напиши подробно какво става,че и ний да знайме какво да те посъветваме :?
   пп Ако звуча остро - не съм виновна...от хормоните е..... :D :D :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро момичета!Дойде и моя ред да ви поднеса кафенце и закусчица  :D

Честито Радостинче,сигурна съм,че ще оправдаеш доверието ни и ще бъдеш един много добър и справедлив Модератор.
 :welcome: на новите момичета In4e и Мамче,бързо да постигнете мечтата си.
Времето е много мрачно и дъждовно,но въпреки това ви пожелавам лек и хубав ден.
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 07:25:49 am от cvete78 »
*
Re: Октомврийска седмичка пълна с добри нови&
« Отговор #146 -: Октомври 16, 2009, 07:16:58 am »
Добро утро!
Цвете, много ти е готино кафенцето, ммммммм, Веднага си пийвам!
От закусчицата обачи ще откажа  :oops: , по-малко ще си хапвам, че нали реших да ги отказвам тези пусти гадини/цигарите/ :D :D :D
Лек и спорен петъчен ден!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Петя, ще видиш колко по-добре ще се чустваш като ги откажеш напълно тези гадюхи,а за килограмите не се притеснявай,аз като ги отказах качих 4-5кг.,но после бързо ги свалих и при теб ще е така. :) :)
*
Цвете, благодаря за закуската и кафенцето!На всички тук пожелавам весел ден(нали все пак идва уикенда?) и да ни върви като по днешния дъжд
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Добро утро!
Дори и в тази дъждовна сутрин се надявам да сте в добро настроение :D
Мацки в този списък има доста имена вече, и цяла седмица никой не се обажда, хайде кайзвайте си една по една, за да ви преместя :D

 ЛОВУВАЩИ    :eggsperm:

fatalwoman
rouzi-anna
Марина75
violeta1974
DORINOL
rashi
cvete78
tedyto
bo_dim 
bibica
kotana
Snegina
stertje
nikid
titibar
tinchety
in4e78
А Берче е записана, че не очаква вещицата на 13.10, днес вече е 16, хайде да си каже кога ще прави тестчето :wink:
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 08:49:38 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро,въпреки дъжда да има само усмивки по лицата ви  :D
 Мерси за кафенцето.
 Радос мене можеш да ме махнеш от всякъде за момента  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро  :D, нищо че е студено и дъждовно, важното е да е сме усмихнати!
Радостче, аз съм в списъка за стимулация  :lol: :lol: :lol:
Страхотно кафенце - мерси! :D
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 09:16:46 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
милички снощи го направих но за жалост е отрицателен днес т пак се вдигна но от снощи имам леко кафеникаво зацапване та се чудя да продължавам ли утрогестана или да го спирам.
ЦВЕТЕ благодаря за кафенцето и закуската.
хубав ден ви желая!!!
[/url]
*
Добро утро,момичета и от мен! :hello:
Благодаря ви за топлото посрещане!
Както и за кафенцето и чудната закусчица-точно такава съм си направила. :)
Аз вече усещам признаците  на неканената гостенка,но...съдба.Това е,поне др. седмица ще си пусна пълният набор от изследвания-2г. подминахме,време е за "тежката артилерия". :? И в тази връзка да ви питам-хормоналните изследвания на гладно ли се правят,или е без значение?
Желая ви приятен ден! :flower:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
... И в тази връзка да ви питам-хормоналните изследвания на гладно ли се правят,или е без значение?
Желая ви приятен ден! :flower:[/color]
:welcome_1:
Няма значение на гладно ли е  :D Важното е да ги направиш на 3-5 ден от МЦ. Успех!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте момичета и аз, отдавна не съм писала тук :(( (
Радостинка, честито новият пост, много ти отива! Впише ме, моля те, към очакващи - теста ми е на 19.10 ..... ох наближава ... :oops:
Благодаря за чудесното кафенце и закусчицата, така хубави поднесени от ... (уф забравих от кого), моля да не се обижда :((
Навън, тук във Варна, вали дъжд  и като чели, няма  и намерение да спира днес ... тъй, че аз съм, май цял ден в нета ... въпреки дъжда, хубав ден ви желая :)))


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте мили момичета  :D
Отдавна не съм писала ама ви следя изкъсо  :wink:
Анмарче, Радосттинка, Маринка, Гардже, Вики, Искре, Елина, Джинка, Виле, Фаталче, Роузи-Ана, Раши, Биби и всички които пропускам желая ви успех момичета време е вече да се омитате от тук пожелавам ви го от все сърце  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 искам да знаете, че и за миг не съм ви забравила не влизам често, но съм с вас в мислите и сърцето си.Обичам ви много  :bighug: :bighug: :bighug: :grouphug2:
Радостче, аз съм в списъка за стимулация  :lol: :lol: :lol:
Анмарче, и аз съм там :lol: :lol: :lol:
По този повод, аз нали съм в изчакване до неделя, да споделя - вчера се появи малко белтъкообразна цс и силно се надявам да е признак, че са порастнали моите фоликулчета. Досега винаги се е появявала 3-4 преди Ову, така че още тая надежда, че стимулацията ще е успешна и другата седмица ще направим инсето :)

Дес Дес, много ти стикаме палци, устискай само още няколко дни до тестечето  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17.

Дениска  :bighug:


Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН :D


Днес е доста студено и при нас вали и май на сняг ще го обърне :(ама нали е петък и предстоят почивни дни,градусът се покачва :wink:
Фибчо,едно голямо гуш и от мен.Не се тревожи,нали знаеш,че понякога изпушвам/нали съм тенджерка под налягане :lol: :lol:/Пази се и по често ни навестявай :D
Дениска и на теб мила голяяяма  :hug2: и ние те обичаме :D
Деси,не спирам да стискам палците,хайде то не останало :wink:
Радост,Анмар-да си отгледате хубави фоликулчета и този път да имате по-вече късмет :crossfingers:
Берче,според мен не спирай лекарствата докато не ти дойде окончателно.Успех и дано покачването на БТ да е на хубаво.Нямаш ли възможност да пуснеш кръвен тест?
Да не забравя да благодаря и на Цветето за страхотното кафенце и закуска,ще се включа и аз в компанията :D

Пожелавам на всички ползотворен,усмихнат и прекрасен ден!
:


« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 09:57:18 am от dgina »