0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета,ние бяхме в понеделник на доки, видяхме че имаме сърчице :) вече остава да сме спокойни и да растем, още сме 1 см, но ще пораснем

лек ден момичета :) и мн  :bfp: тестчета тази седмица
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 13:50:25 pm от jam »

*
Здравейте на всички.Успешна седмица  :)
След поредния неуспех и тоя месец /събра ни се вече около година/ решихме да пристъпим към действие и да посетим д-р Александров. Вече чувствам ,че се сривам психически ,така че няма да чакаме повече.
Моля, момичетата които ходят в момента при него за инфо как е с времето доктора? Дали ще мога да си запиша час и на първия преглед с мъжа си трябва да отида или сама ? :oops: Мерси предварително за отговорите .
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте и от мен!Благодаря за кафето на Радост.
Аник-преди да седна на компа си мислех за теб.Много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и успех на прегледа.
Стерче-приятно изкарване с гостите и поздравления за новото ти работно място.
Ранан-веднага скачам под вирусите.
Лек и успешен ден на всички.
  <br />
Здравейте на всички.Успешна седмица  :)
След поредния неуспех и тоя месец /събра ни се вече около година/ решихме да пристъпим към действие и да посетим д-р Александров. Вече чувствам ,че се сривам психически ,така че няма да чакаме повече.
Моля, момичетата които ходят в момента при него за инфо как е с времето доктора? Дали ще мога да си запиша час и на първия преглед с мъжа си трябва да отида или сама ? :oops: Мерси предварително за отговорите .
Ели,по нагоре има пост за това което питаш,най добре към 3 да отидеш,аз също тогава ще ходя,а за това дали с мъжа ти ,незнам ,но можеш и сама да отидеш на първо време пък док. ще ти каже ако трябва нещо.Успех
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Благодаря, Искра
Видях ,че пише по нагоре, но понеже знам ,че е много натоварен ,а и аз немога да излизам от работа по всяко време .. абе да, най-добре ще е да му се обадя лично. Може и аз да се включа в групата за д-р Александров от следващия месец ,както върви.  :)
Ами да ти кажа едва ли ще оспееш да се свържеш по тела,аз опитвам от 3 дни,и затова прибягвам до варянт направо там.Успех,ориентирала си се към много добър цпециалист :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ммммм видов ден наближава :sunshine: Още няколко часа и ще знам със сигурност Макар да смятам че ще е + теста понеже я няма онази :witch: с червената метла :lol: а и някои симптоми се появиха Дано само да не си въобразявам И дано да го видя живо и здраво след време мъника :babyflips:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ей мацки  :lol: я бързо да ме включите в списъка на ловуващите...

Благодаря на всички за топлото посрещане! През изминалите месеци много ми липсвахте и от време на време влизах да ви чета.

Целувки на всички и усмихнат ден!
*

Моля, момичетата които ходят в момента при него за инфо как е с времето доктора? Дали ще мога да си запиша час и на първия преглед с мъжа си трябва да отида или сама ?
Питай в тази тема, в нея пишат пациентките му.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39320.0
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте момичета!Аз успях да вляза за малко да ви видя!Ще стискам палци на всички ви!Аз вчера бях на преглед и да се похваля всичко е ок-матката се е прибрала напълно,яйчниците са си наред!Док каза да изчакам 2-3 месеца и мога спокойна да започна с опитите!
Искре,съжалявам за лошите новини!Дано утре да получите някоя добра,все пак ще бъде нов месец  :wink:
*
Здравейте момичета,
благодаря за стиснатите палци, но още няма за какво!  :D
Днес бях на прегелд - 12 ден от МЦ. Лигавицата е малка - 4 мм, много дребни фоликули отляво и отдясно - по 5-6 мм. Няколко  по 7-8 мм и един вляво 9 мм. Прилича на ПКЯ.  :(
Доки каза, че или е много късна О. или този месец няма да има О. Аз съм с късна О. 18-20 ден и решихме в неделя да пусна LH, FSH и Progesteron и преглед. Ще видим! 
Хубава вечер момичета и късмет! Дано неделя нещата са по-различни!  :D
Обичам ви и ви желая лека нощ и приятни сънища!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Ани, не бързай да се притесняваш... щом си с късна овулация, наистина изчакай подходящия момент за фоликулометрия и хормони. Стискам палци в неделя всичко да мине по мед и масло!
Дотогава спокойствие и само спокойствие. :D
*
.... спокойствие и само спокойствие. :D
, както е казал Каралсон, който живее на покрива  :lol: :lol: :lol:
Лека нощ, мила!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Аз искам ей тъй като за старт на деня да ви се оплача-баба яга е при мен,направо вече ми иде да се гръмна.Още един мес.напразни надежди и разочарование.
П.П.Елфи,може да ме махнеш от списъчето с очакващи,пък другата седм.пак ще си ловувам.[/left]
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 13:52:58 pm от jam »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Маринче благодаря ти за кафенцето !
Съчувствам ти за нежеланите гости  тая червената вече имам чувството ,че нема да ни остави на мира - поне за 9 месеца да си вземе отпуск малко!!
Хайде да е лек деня на всички момиета !

[/url]
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета - махнете и мене от чакащите :( преид малко дойде гадната чума, ех че кофти се чустваме, след толкова чакане.. :bighug: Марина, мерси за кафенцето. :bighug: не се отчайвай, знам как винаги засяда една буца в гърлото, аз винаги си казвам, че не е моя момент. А, иначе този месец за първи път имах що годе нормален цикъл - 28 дена, направо си е рекорд за мене, а може и хормоните ми най накрая да са се нормализирали, кофтито е, че третия ден за прогесторон ми се пада в неделя, а тогава няма къде да си пусна изследвания, ще видим.
Лек ден момичета, прегръщам ви много и пожелавам на другите чакащи само плюсчета!
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро!
Маринка, Стерче Дано новият месец да е ваш! Стискам палци.
Благодаря за кафенцето!
ПП: На всички стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано скоро всички да се похвалим с +++++++
Лек и спорен ден!
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 08:10:31 am от petqst »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Моля и мен да ме премахнете от очакващите.
Нищо не чакам  :( тя гадината дойде, отгоре на всичко отложих ЦС защото пак ще лекуваме Уреаплазма. Много жалко...
*
добро утро!Маринка благодаря за кафенцето.
мале момичета тая гад какво сее развилняла ужас вече незнам какво да я правим тя от дума не разбира.ами какво да ви кажа горе главата и нашето чудо ще стане рано или късно.
[/url]
*
Добро утро, Банда!  :D
Маринка, много хубави кафенца си сложила! Мерси! Съжалявам за гадината с метлата!
stertje, важно първо е да ти се нормализира цикъла и стискам палци скоро чудото да стане!  :D
Защо ще пускаш прогестерон на 3 ден? А другите хормони казват, че е най-добре на 3 ден, но много лекари дават 2-5 ден от МЦ, така че ще можеш в понеделник да си ги пуснеш! Късмет!
Хубав ден!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."