0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами хапвай повече плодове и зеленчуци и по-малко тестено  :wink: , и спортувай нещо, така ще засилиш имунната система и ще си здрава мама, дай Боже скоро  :)

*
Ами хапвай повече плодове и зеленчуци и по-малко тестено  :wink: , и спортувай нещо, така ще засилиш имунната система и ще си здрава мама, дай Боже скоро  :)

но ако ще бебеправите не е препоръчително, мн тежки тренировки да се правят :), лекичко лекичко,  повече разходки, може плуване :)

*
Та питането ми е как съумявате хем да се грижите за здравето си като бъдещи майки, хем да си запазите теглото? Не е драма за мен, че ще напълнея по време на евентуална бременност, обаче не ми се иска да качвам, без да има причина за това...пуста суета.  :oops:
Скарлет, това и на мен ми е слабото място. За година и 4 месеца неуспешни опити съм качила около 8 кила. Ям с охота, особено като ми потънат гемиите. Храня се здравословно, но количеството ми е проблем.
Имах активни месеци с много бягане, плуване и колоездене, но го давам по-леко от известно време насам - това го отчитам като грешка. Лекари и фитнес инструктори единодушно ми казват, че е нужно да бягам маратон, за да си наруша овулацията или да навредя на ембриона в първите седмици.
Спортувай, за да поддържаш добра форма - спортът стимулира отлично имунната система. Така ще се подготвиш добре и за бременността.
Здравейте момичета,
пожелавам ви поне две от вас да видят  :bfp1:
Пепина-Борис  :goodluck: за :bfp:


*
Олее dess_dess милата тя какво си преживяла!
Ма как може да има такива док?
За съжаление обаче ги има! И аз съм попадала на такива!
Жалко наистина не ни стигат другите проблеми ами и подобни разправии.....
malvina82 как си мила ?
Цитат
Спортувай, за да поддържаш добра форма - спортът стимулира отлично имунната система. Така ще се подготвиш добре и за бременността.
- много добре казано
cigularche  напълно съм съгласна !
Но за съжаление по някога времето не достига да си обърнем достатъчно внимание и на себе си !
Ех разбърборих се - лека вечер !
[/url]
Чета си аз и какво да видя :
Искра, ти верно си за бой бе момиче! Н теб гинеколога не ти ли е казал, че е вредно това с душа!
Дес-Дес, съжалявам за лудата лекарка, за съжаление ги има и такива и не можем нищо да направим, защото надеждата зависи и от тях :( 

Аз сега се връщам от преглед - растем и имаме пулсации ( сърчице като питах ще чуем ли, тя ми каза "Ми то има пулс, спокойно, и така и нищо не чух. МАй ще е следващия път :)) Всичко е наред, повече спокойствие и почивки.
Момичета, някой знае ли кога трябва да се регистрирам в НЗОК за да ме закриля закона? В смисъл аз освен при д-р. Янакиева никъде не съм регистрирана, и се притеснявам, тъй като пак съм на изпитателен срок заради смяна на позицията да не ме "кръцнат" като им скимне :( Някой има ли инфо да ми помогне?

П.С. Вирусчетаааа  :babydust: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: / абе няма ги феичките нещо в емотиконите или на мен не ми излизат?/
[/url][/url]
Дес Дес това е направо ужасно, което ви се е случило :?
Не мога да повярвам, че има такива луди, нетактични и психясали доктори, напълно те разбирам, че нервите ти не са издържали. Това е нехуманно отношение направо, а отивате за да се погрижат за вас и вашето здраве, а какво получавате насреща...

Жасминче, така се радвам, че всичко е наред при теб и бебчо :)

Гардже, аз съм се записала вече за срещичката, аз нали не пропускам :lol:, само да се доуточнят в темата и ако е в неделя ще присъствам. Събота смятам да ходя при мама и тате :wink: на село, че цяло лято от хойкане не сме ходили и само ги чувам по телефона :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Събота смятам да ходя при мама и тате  на село
мале,мале как обиди града тая жена :lol:/сори за спама ама не можах да се стърпя,пък и Стинката я няма в скайпа/
Лека вечер,мацките.
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 22:23:49 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Момичета тази седмица се надявам да е моята...  на 01 ви би следвало да ми дойде, но така се надявам на :bfp1:  Ще се похваля непременно ако се е получило Стискайте ми палци  :wave:   
*
леле колко много сте писали за 1 ден  :)
а аз докато се усетя и ще стане време за сутришн кафенце  :coffee:.

хайде и аз да се отчета-вече сме в очакващи - можете да ме преместите.

стискам от сърце  :heartbeat: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: палци на всички ви и чакам най-скоро да се запишат с  :bfp: и пуснат вирусчета тук pepina_boris и yoanna - като за начало ще е добре.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Добро утро :D
От кога не съм имала време сутринта рано да седна на РС-то и да сложа едно кафенце :wink:

Лек и спорен ден на всички :)

Аз нещо съм се притеснила :?, трябва да ми дойде уж днес или утре, ама няма никакви признаци. Предните няколко месаца имах зацапване няколко дни преди МЦ, а сега нищо. Уф този месец всичко се обърка - стимулацията не вървеше добре, прекъснахме инсето, пих Оргаметрил и сега така се притеснявам дали ще ми дойде навреме и дано да няма задържани фоликули :(.

П.П. Маринка, висях в скайпа до 10 без нещо :wink:, а за родния град...си е пълно село  :wink: ( Сори за спама )
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 06:49:20 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета, Радост - мерси за кафенцето, не се притеснявай, може да е временно закъснение.
Нашите гости пристигнаха снощи(днес) в 2 часът. Днес съм за последно в далечния филиал - издействах си най накрая преместване по наблизо.
yoanna, пепина - Айде време е за плюсчета! :bfp: Или някой друг има изненадка?  yahoo_17
За всички вас  :bighug: и лек ден! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 07:39:34 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро!
Радост  мерси за кафенцето !
И дано  всичко да  е на ред !
Моя тати днес има рожден ден ,да ми е жив и здрав !
Айде лек ден ( и тоя месец си отиде )!
[/url]
*
Добро утро, мацки!
Много сте писали, кога ще ви изчета само не знам :D :D :D
Радост, благодаря за кафенцето, пийвам го в офиса, че имам доста задачки!
Вивка, да ти е жив и здрав татето!
Приятен ден!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро и от мен мацки :))
Днес към 11.30 сме на преглед, защото днес ни е 9-тият ден от стимулацията и доки ще каже, кога, и какво вече ще правим :)) Дано да правим де, да нямаме неприятни изненади  8O
така, че очаквайте по-късно включване от мен :))


Деска,ще стискам паци да имате хубави новини от док.,аз миля днес като свърша работа да отида и да чакам евентуално да ме приеме ,че по тел. от три дни немога да се свържа,ако оспея до обяд може да се засечеме :)
 Благодаря за кафенцето и стиснати палци на всички ни за късмет :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
благодаря ти Исе  и нали си знаеш, да ти се връща тъпкано. Аз мисля, че д-р Александров след 14.00-15.00 часа е съвсем свободен, защото до обяд са манипулациите, после имат прегледи  а следобяда, другата им работа  и тогава и Ани е свободна и той също, ще може да ти обърне нужното внимание!


*
Добро утро!  :D
Радостче, мерси за кафенцето!
Вив, да ти е жив и здрав тати!
Дес, късмет на теб и на момичето!
Довечера съм на преглед! В 18.45 ч., ама преди 20 ч. сигурно няма да вляза, така че ще докладвам утре!  :lol:
Хубав, слънчев ден ви желая!  :D
« Последна редакция: Септември 30, 2009, 09:11:29 am от Anik »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ани КЪЪЪЪЪЪЪЪЪ :lol: Аз ще чакам още довечера ЛС,плиййййййсс :D

На Дес и Исето много стиснати палчета :D
Гаргунооо :D луташ се нощем ама аз знам,че ще намериш копчето за нощмата лампааа :wink:

На всички скорошен успех :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Успех, Аник/Анмарче :) Стискам палци и чакам доклад! :)

Прекрасен ден на всички :)