0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пепина, Честито, мила!
Безпроблемна бременност ти желая!
А на всички останали  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за +++++++ тестчета! :D
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Честито pepina_boris  - много се радвам за теб!!! Желая ти много хубави емоции и лека бременност! :D  При мен не се получи този месец  :( Може би другият..........
*
Пепина миличка честитоооооооооо лека бременност ти желая дай боже скоро всеки му такъв късмет всяка от нас скоро да види :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
[/url]
*
Пепина, честито  :D!
Лека бременност и здраво детенце ти пожелавам от цялото си сърце!
Хубава вечер Бандитки!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро - много спинкате нещо!
Честито на Пепина много хубави емоции миличка!
И нах - хубавото и здраво бебе на финала!
Лек и спорен ден !
[/url]
Добро утро Дами,минавам само за да си пийна от кафенцето и да честитя на пепина за суперския резолтат,браво желая ти много спокойна бременност и леко раждане на финала с едно хубаво пухкаво бебонче.При мен нищо ново.....
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 09:09:33 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Привет,
Честито на Пепина и лека бременност!  :D

Приятен ден на всички

*
Днес най-после получих някакви вести от спермограмата. То какво ли чаках, след като разлях повечето материал... но поне мъничко съм обнадеждена, че в 0.2 ml материал  :oops: са преброили 19mn [20mn], подвижни 22% [40%], и откъм мофрология нормални форми 8% [15%]. Докторът беше категоричен, че ще повтаряме анализа следващата седмица - тези резултати не са меродавни. Аз все пак се надявам да нямаме най-тежкия вариант на мъжки фактор, щом има живи, подвижни и нормални плувци. Какво мислите?
Ама съм една тиква...


Пепинаборис, честито мила! :) Стискам ти палци и лека бременност! :)

Цигуларчо, прочети темите в "Стерилитет при мъжа". На мен много ми помогна тази информация. Търсете причината за лошата спермограма. Иначе ние сме с 5% по Крюгер. Оказа се, че причината е варикоцеле и скоро бяхме на операция. Говори и с Фибо ако искаш. Тя има доста информация. Ако искаш пиши на лични. :) Успех


Момичета, на мен ли така ми се струва или липсват доста мнения от тази сутрин? Кафето го няма, моя пост го няма, липсва и на Аник пост...Проблем със сървъра ли има или е нещо друго?
[/url][/url]
*
Момичета, на мен ли така ми се струва или липсват доста мнения от тази сутрин? Кафето го няма, моя пост го няма, липсва и на Аник пост...Проблем със сървъра ли има или е нещо друго?
Ха, тъкмо и аз на това се чудя?????
То и моят пост липсва. 8O 8O 8O
*
Момичета, на мен ли така ми се струва или липсват доста мнения от тази сутрин? Кафето го няма, моя пост го няма, липсва и на Аник пост...Проблем със сървъра ли има или е нещо друго?

Ммм да, имаше проблеми със сървъра. Едва отоворих сайта.

Жаси,как ви ти?


*
Цигуларчо, прочети темите в "Стерилитет при мъжа". На мен много ми помогна тази информация. Търсете причината за лошата спермограма. Иначе ние сме с 5% по Крюгер. Оказа се, че причината е варикоцеле и скоро бяхме на операция. Говори и с Фибо ако искаш. Тя има доста информация. Ако искаш пиши на лични. :) Успех
Благодаря, Раши! Ще чета и ще търсим проблема... и за всеки случай ще направим още една спермограма следващия петък, вече запазих час.
Дано операцията е разрешила вашия проблем!

След работа заминаваме на къмпинг на езеро - огън, скара, риболовство и гребане с лодка чак до неделя. :balk_170: :balk_175:(Само че вместо в палатка, ще спим в бунгало, че нещо застудя.) Да се откъсна малко от взирането в календара, графиките и броенето.
Весела събота и неделя на всички!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте сладурани  :D
Наминавам да ви пожелая късмет и весел уикенд.
Раши нямам какво толкова да споделя. Работя на новата позиция, пиша дипломната работа и така. Днес си мислих за теб, че скоро ще пускаш ти вирусчета. Просто ми дойде ей така една такава мисъл :)
Мисля да си взема малко болничен следващата седмица, колкото ми дадат. че ми е много изморено нещо.
[/url][/url]
*
Здравейте момичета !
И ние ще забягваме уикенда - отиваме да се запознаем с нашата племеница нали станахме вуйчо и вуйна не сме ходили да я видим и се наканихме най-накрая !
Ще пиша като се върнем в неделя и дано да прочета само хубави новини !
Приятна почивка на всички !
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро дъждовно утро,мацки.Аз днес рано-рано се наспах и седнах да ви попрочета,че май много работа в последно време и изтървам какво става тук.
Пепина,честито и безпроблемни 9 мес.ти пожелавам.Пък за понеделник сутринта си знаете работата бременните мацки.Айде пръскайте бременебски вирусчета и си влачете крачетата за нас вече ветераните тук.Другата седм.и аз започвам лова отново,ей сега изпращам оная вещица и веднага го мятаме.
Хайде приятна почивка на почиващите и по-малко работа на работещите.
Приятна среща на Варненки утре,то времето е гадно но със сигурност ще си изкарате добре.
П.П.мале,мале,от дърдорене без малко да забравя да сложа кафенце
,нещо не е наред не мога да сложа кафе,съжалявам следващата която се събуди нека опита.Имах желание но нещо не се получи.
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 08:06:58 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен !Ето че са го сложили кафенцето даже и със кроасанче ,кафенце няма да си пийна по принцип не пия ама виж кроасанче ще си хапна.Марина и при нас  на бургаския бряг е дъждовничко но супер приятно мирише на дъждец като през летен горещ ден.Пепина честито и от мен леко ти бременеене.Анизискорошно оздравяване,дано да няма много болни като теб че да не се налага чайче да слагаш,е аз бих си пийнала въпреки че не съм бона ,като не пия кафенце може да се почерпя и от него.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Добро утро и от мен :)) ама, много сте били ранобудни днес, то хем събота, хем вали ... поне във Варна де  :o
така, така, сега почвам аз, с новините, че вчера направо се утрепахме в болницата, с нашата донорка имаше проблем с упойката, дали ще излезе от нея тя, (благодаря ти боже!) излезе, но преживяхме голям ужас ... уж трябваше да сме спокойни ... няма да влизам в подробности но много се изплашихме и аз, и съпругът ми ... Мене по едно време, като ме видяха и право да легна ме сложиха, да не съм хвърлила топа сега пък и аз ...   8O, но още ми трепярат мартинките, искаха да остане там вечерта под наблюдение, тя но отказа  исе разписа, че доброволно си тръгва! Проблемът, беше че имала много алергии, за част от които едва сега ни каза :))Аз, ако знаех никога нямаше да я подложа на такова нещо, нито нея, нито нас! Ужас!!!Обаче, имаме 11 яйчица, днес към обяд ще звъня (дано ми отговори някой) да питам, какво, колко са се оплодили и как (аз, помолих д-р Александров половината да ги направи инвитро, а половината икси, (абе, за да се презастраховам)
Стискайте ми палци, поне сега да ме зарадват малко  :?


*
добро утро дружки!
Анизка мерси за кафенцето и бързо да гониш тия вируси тук са разрешени само бременелски вирусчета дай боже по бързо да ни хванат.
Маринка гония тая гадина та 9месеца да се невръща.
моят лов приключи и сега се започва едно чакане мислене...
та може да ме преместите в очакващи на 13.10 да се надява ме че тази фатална дата ще ми донесе+++ щото за друго неща и да чуя.
въпреки начумереното време ви желая слънчево настроение :)
[/url]
Леле Десинка през какво сте миналиии  8O :?,добре че сичко е наред вече,а и бройката е чудна бравооооо.Стискам палци да се оплодят всичкитееееее  :P.Хайде да пишеш като занеш резолтата.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...