0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

          Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате...
              Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
             Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
            Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


                                  ОЧАКВАЩИ      :bfp1:
                                         
                        Stertje    28.09 :bfp1: :crossfingers:  preggo
                        pepina_boris :bfp1: :crossfingers:  preggo
                        iskra.p.dimitrova 04.10-07.10 :bfp1: :crossfingers:  preggo
                       
                                   ЛОВУВАЩИ     :pleasantry:

                                   
                                   fatalwoman yahoo_17
                                   rouzi-anna yahoo_17
                                   Sof yahoo_17
                                  violeta1974 yahoo_17
                                  DORINOL yahoo_17
                                  rashi yahoo_17
                                  goskata yahoo_17
                                  cvete78 yahoo_17
                                  tedyto yahoo_17
                                  bo_dim yahoo_17
                                  dageya yahoo_17
                                  bibica yahoo_17
                                  Sun-sun yahoo_17
                                  kotana yahoo_17
                                  berche yahoo_17
                                  kriska yahoo_17

Добро утро момичета!!! Пожелавам ви тази седмица да поставим рекорд  за най- много положителни тестчета, а?
На именния си ден като ходин на църква, запалих свещички за мен и за вас по- скоро да видим двете чертички, още на другата седмица аз ги видях! Сигурна съм, че съвсем скоро всяка от ще види своето желание осъществено!!!
 :sunshine:Лек и слънчев ден на всички!!! :sunshine:
 :blowingdust:
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 10:20:15 am от Lisko »
Добро утро :D

Ето, че вече си имаме темичка :D Смайлче, благодаря :) и дано и твоята ръчица е така лека и през тази седмица има много ++++ тестчета.

Лека и успешна седмица на всички :D

П.П. Маринка стига си чела, вземи сложи едно кафенце :wink:, че мен нещо м мързи тази сутрин :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Честита ни нова тема,дано я напълним с положителни тестове за бременност,т.е.нови бременелки.Време ни е вече да опразваме тая тема и да ходим при бременните да си бъбрим там за бебета.Смайлче,благодаря ти за темата,дай Боже да ти е лека ръчичката и да донесеш късмет на всички ни.Между другото докато можеш би ли ме преместила в очакващи за 4.10.,че аз май все забравям да ви кажа кога да ме преместите и от няколко мес.само на лов съм го ударила :lol:,ама нищо лошо няма в това де.Гардженце,тук съм си ,но само чета и като има хубава новинка се включвам,инъче няма нищо интересно при мен и за това рядко пиша.Ама в понеделниците задължително се записвам.Лека и пълна с усмивки и приятни преживявания седмица пожелавам на всички ни.П.П.Опа,Стинче,аз докато пиша и ти си писала,нЕмаш грижи ей сега ще мацна едно каЙвенце.Хайде заповядайте.
« Последна редакция: Септември 28, 2009, 07:01:45 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета, смайл бебчо мерси за новата темичка, Марина - страхотна розичка и кафенце!
На мене все още не ми е дошло, не смея да се радвам, защото миналия месец след 3 положителни теста, 2 дена след това ми дойде. :( Но, бяха и ранни тестове, сега съм един ден след нормалния ми цикъл, но ще пробвам (ако издържа) чак след 2- 3 дена тест, ако температурата ми се запази такава. Не смея дори и да се надявам. Нямате си представа, колко ще се радвам, ако чудото е станало отново след толкова години отново. Засега само се моля. Жалко, че тука няма къде и една свещичка да запалиш. Та такива ми работи. Нека всички ние се махаме от тая темичка! Лека седмичка с много, много плюсчета!
<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро мацки !
Да ни е честита новата седмична !
Смайлче дано ти е лека ръчичката  и да се напълни темата с +++++++ тестчета!
stertje ще стискаме палци да е станало и твоето чудо!
Маринка и Радост ще се присъединя към компанията ви за кафенце!
Аз пък съм забравила да си кажа че лова започна така че можете да ме сложите в ловуващия списък!
Лек ден и спорна седмица!
[/url]
Е хайде да ни е честита новата седмична тема  :D
 Смаялчееее знам че ще ти е лека ръчичката,то няма жена в тоя форум на която да не е,благодаря за темичката.
 Маринка както винаги сервираш страхотни кафенца няма как да не си пийна и днес  :lol:
 Аз днес имам оговорка с момичето на което ако всичко е наред ще съм донор,да се чуем, и да пообсъдим тва онова.С мъжа решихме да не чакаме вече.Така че по късно ще мина да се очета как е минал разговора,стискайте палци да е ок всичко  :lol:
 Лека и приятна работна седмичка ви желая.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
добро утро милички!
Смайелче от теб темата а от нас положителните тестове нали :)
Маринка благодаря за кафенцето.
Stertje стискам палци дано започнеш с +++ :crossfingers:
Искре дано всичко е наред и при теб и нещата вече да започнат своето развитие :crossfingers:
пожелавам ви усмихнат и слънчев ден!!!
[/url]
*
Добро утро момичета надушвам че тази седмица ще е страхотна и ще има много положителни  :bfp:  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*
Добро утро  :D
Смайл, мерси за темичката! Дано ти е лека ръчичката!  :crossfingers:
Маринка, мерси за Кафенцето! И аз като теб задължително се записвам в понеделник, за да си ви чета!  :D
Искра, не знаех, че ще бъдеш донор  :D - много късмет желая на теб и на момичето!
Хубава седмица, момичета!  :D :D :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро и от мен  :)
Смайли, дано повлечеш крак и тази седмица да има много +++ тетсчета  :D
Маринче, душичка, мерси за кафенцето!
Исе, желая успех и на двете ви в това начинание  :goodluck:
stertje , като ти гледам графиката, ще имаш + тестче  :crossfingers:

На всички много успешна седмица  :bighug:

Здравейте момичета. Честита нова темичка, дано се изпълни с много +++ тестчета. Аз искам да попитам за едни резултати от изследвания на една колежка, че тя скоро няма да има възможност да отиде на лекар да и го разчетат. Ще ви бъда благодарна за помощта.
 Prolactin 

185.02
 IU/l  М(45.0 - 375.0); Ж(59.0 - 619.0)
LH 

2.26
 IU/l  М(1.5-9.3) Ж(фол 1.9-12.5, овул 8.7-76.3, лут 0.5-16.9, мен 15.9-54.0)
 
FSH 

3.30
 IU/l  М(1.4-18.1) Ж(фол 2.5-10.2, овул 3.4-33.4, лут 1.5-9.1, мен 23.0-116.3)
Estradiol 

177.41
 pmol/l  М:до191; Ж:от1-10г.22-99.1,фол 40-606,овул 536-1930, лут 121-719, мен. до 136)

 Testosteron 

1.84
 nmol/l  М:от 1-12г.0.10 - 2.37;от 13-17г.0.98-38.5;над 17г.8.4-28.7 Ж(0.5 - 2.6)
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

          Добро утро и от мен,минавам да ви пусна малко вирусчета и да ви пожелая най- прекрасната седмичка и много ,много + + + + +  тестчета.Не спирам да благодаря на Бог за щастието ,което ме сполетя.Моля се и за вас молете се и вие и ще видите чудото ще стане съвсем скоро.Можете да ме махнете от ловуващите вече.
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
 
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!Честита ни темичка.Дано е повече от успешна седмицата.Да има мноого ++++++++ тестове.
Аз само да се запиша и изчезвам да давам кръв че съм се успала нещо отново.
Мерси за кайвето Маринка.
Приятна и лека седмица на всички.
  <br />
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Не изтраях, пуснах едно тестче(ранно, пише, че показва до 10 дена след О), но е  :bfn: Явно и тоя месец няма да е, давайте я тая  :witch:чума на мене и при никой друг няма да я пусна!
<br />[/url][img]http://ticker
Не изтраях, пуснах едно тестче(ранно, пише, че показва до 10 дена след О), но е  :bfn: Явно и тоя месец няма да е, давайте я тая  :witch:чума на мене и при никой друг няма да я пусна!
  :( , миличка, съжалявам, ама докато не ти дойде има шанс. Има момичета на които теста им е положителен след 5 дни закъснение. Не ти давам напразни надежди, ама съм чела за това във форума  :)

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Честита нова тема с пожелания за много сбъднати мечти!
stertje ,не се предавай толкова лесно.На мен положителен резултат ми показа след две седмици закъснение и то не беше наситена чертата.Докато не се чу пулс продължавах да правя тестове и всичките бяха с доста бледа черта.Дори когато имаше пулс пак чертата беше бледа.Направих си експеримент и в 6 месец си направих тест и чертата пак беше бледа! :oops:Може да ми се посмеете малко,но аз никога не видях наситена втора черта.Затова мила,докато няма М шанса е на твоя страна!
Пожелавам ви лек и усмихнат ден!
Честита нова темичка момичета Аз малко се поразхремих и така нататъка ама с пулна скорост скачам в вирусчетата на бременилките че са ни нужни Късмет и тази седмица слънчица
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Добър ден на всички от мен :hello:
Хайде искам ви всички при мен в бременната тема,че няма с кого да си споделям :(
 
« Последна редакция: Септември 28, 2009, 14:25:26 pm от jam »
*
Привет дами!
Гледам много бременни вирусчета витаят из темата! Ха дано още много положителни тестчета! За мен е рано, но... вас да ви нападат! :D
Приятен есенен ден!
*
Здравейте и от мен, милички!
Да се запиша и аз, че току що останах по-свободна :D
Смайлче, Хайде да ни е на късмет новата темичка!
stertje, стискам ти палци да не ти идва тази гад :D
Хоп, цоп, пльоооос!
Приятен следобед! И пак ще ви наглеждам!