0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: хайде на диета
« Отговор #200 -: Април 09, 2010, 07:53:52 am »
Днес за пръв път ми е плодово-зеленчуков ден, дано да издържа. :D
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #201 -: Април 09, 2010, 12:31:43 pm »
Сиа, поздравления :balk_46: :balk_47:
Имам предложение към завършилите диетата, скоро и аз в това число  :wink:. Ако искате може да вмъкнем в първи пост име, начални килограми, крайни килограми за статистика и наша гордост.
сега да си призная какво направих :oops:, забравих за водния ден покрай тази биопсия, а и 2 дни на Великден ядох непозволени неща, сега си мисля да направя воден ден утре (пада ми се плодов по ред). Мислите ли, че е добра идея?
*
Re: хайде на диета
« Отговор #202 -: Април 09, 2010, 13:24:56 pm »
По-добре след плодовия направи воден. По-лесно се издържа ако предишния ден си била на плодове.
Re: хайде на диета
« Отговор #203 -: Април 09, 2010, 15:57:28 pm »
Sia, браво за постигнатия резултат!
При мене също нещата са в застой. Десетина бях на застой -7кг., после станах изведнъж -9кг. и сега съм в застой пак вече десетина дена -8-9кг. като че ли в началото свалях по-бързо, но и това не е малко  :wink:
по Великден се храних целесъобразно, в неделята ми се падаше белтъчен ден и наблегнах на агнешкото и яйцата, но на следващия ден си хапнах козунаци  :oops:...и въпреки всичко бях отслабнала с 0.300кг. ;-)
след 3 дена ми е втория воден ден и ще мина да се отчета пак ;-)
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: хайде на диета
« Отговор #204 -: Април 12, 2010, 08:28:40 am »
Да се отчета и аз с моя резултат след една седмица диета съм с 2 кг. надолу. Да си призная в началото бях малко скептично настроена, но сегаааа..... :D :D :D
*
Re: хайде на диета
« Отговор #205 -: Април 13, 2010, 17:27:20 pm »
Аз съм в застой, след свалените кило и половина в началото, сега от 2 - 3 седмици не съм мърдала. Ама и по Великден прегреших доста - точно в неделята ми се падаше плодов ден, ама се превърна в ден за козунаци и яйца  :oops:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: хайде на диета
« Отговор #206 -: Април 13, 2010, 20:15:02 pm »
при мен нещо не се получи или поне не така ,както искам.Първо свалих 3 кг. за 12 дни ,но изведнъж качих 1.8 кг. незнайно от какво.После свалих 200 ,качих 400 и изобщо за 20 дена все пак в пшетък бях минус 1.2 кг. едва. :(Ами доста отчайващо.Три дни ядох каквото ми душа иска и свалих 200гр. :lol:От понеделник започнах с Дюкан- с нея поне свалих миналият път .Е не вярвам ,че пак ще смънка като преди 13 кг. за 2 м. ,но поне 7-8 да сваля,че тази 90 дневна явно хич не е за мен.
<br />
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: хайде на диета
« Отговор #207 -: Април 14, 2010, 18:14:26 pm »
И при мен се получиха малко аномалии и за това я спрях още повече,че ми се обостри и гастрита.След това просто спрях да ям хляб,тестени работи и сладкиши и за два месеца свалих 12 килограма без такива лишения.Хапвах си всичко,но без хляб и десерти.Успех момичета с диетие каквито и да са те.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: хайде на диета
« Отговор #208 -: Април 17, 2010, 17:51:57 pm »
Незная къде да пусна това - много е интересно: диети, калкулатори , съвете...все за любителите на 'здравословното хранете'
Тук сте най-активни с диетуването - затова предосватям на вас това четиво :)
http://www.regimesmaigrir.com/regimes/perdre-du-poids.php

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: хайде на диета
« Отговор #209 -: Април 20, 2010, 10:13:49 am »
Този месец не спазвах точно диетата, но се стараех да се храня разделно.
Закрепих се на 53 кг., но и на това съм доволна.
Ще продължа следващия месец.
 :scale:
Re: хайде на диета
« Отговор #210 -: Април 21, 2010, 10:47:59 am »
Да се похваля и аз.От 8 АПРИЛ съм на 90 дневната и днес сутринта отбелязах 3 кг надолу.Искам още 2 .Не ми е ясно ,ако я направя 90 дни,продължава ли се отслабването. :wink:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: хайде на диета
« Отговор #211 -: Април 24, 2010, 09:48:25 am »
Вече втора седмица пия Преднизолон 5мг. и от една седмица Регулон, освен това си пия и Еутирокса от 50мг. и такъв глад ме гони, че едвам се удържам и от време на време си похапвам по малко, че иначе направо се разтрепервам и все едно не съм яла. :hungry:
Прочетох, че тези лекарства увеличават глюкозата в кръвта и трябва да се коригира дозата на Метформина-пия по половинка от 500мг., но днес реших да пробвам с половинка от 850мг и да видя как ще се чувствам.
Миналата година пих пак същите лекарства преди процедурата, но не се чувствах така.
Въобще нищо ми нямаше, само тогава качих 1 кг., но не съм спазвала диета.
Сега съм си върнала 0,500гр. и сигурно пак ще го заформя до килце.
Като цяло през Април се бях заковала на 53кг.
 :scale:
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: хайде на диета
« Отговор #212 -: Април 26, 2010, 17:22:55 pm »
И аз се започвам с диета. Крайно време е вече тия 12 кила трябва да си ходят, че ако ще се забременява пак трябва да съм с по-нормални размери. 90 дни ми се вижда добре за вкарване в релси.
Изчетох я диетата и ми допада. Да видим как ще се справям :)
*
Re: хайде на диета
« Отговор #213 -: Април 26, 2010, 21:16:08 pm »
Успех! Аз точно 12 смъкнах. А после ще се забременява, то е ясно. За второто ти стискам още по-силно палци силно палци!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: хайде на диета
« Отговор #214 -: Април 27, 2010, 14:09:28 pm »
И на мен ми се наложи да спра диетата  :(,тъкмо започнах да свалям, но много започна да ме боли стомах, явно гастрита се обажда, то по принцип всяка пролет и есен ме наболява, може би избрах кофти момент да започна диетата. Ще спра сладко, тестено и газирано пък да видим какво ще се получи. Успех на всички.  :D
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: хайде на диета
« Отговор #215 -: Април 29, 2010, 14:23:02 pm »
И на мен ми се наложи да спра диетата  :(,тъкмо започнах да свалям, но много започна да ме боли стомах, явно гастрита се обажда, то по принцип всяка пролет и есен ме наболява, може би избрах кофти момент да започна диетата. Ще спра сладко, тестено и газирано пък да видим какво ще се получи. Успех на всички.  :D
В инструкциите за диетата изрично пише, че трябва да сме здрави - по принцип знам, че диетите не са особено препоръчителни за хора със стомашни проблеми, или ако правиш - добре е да консултираш с лекар.  Тази не е от най-щадящите, ако се замисли човек, аз вече съм трети ден - чуствам се добре, не се меря още, но и прилагам малко свободни съчинения. Чела съм разни книги и това един ден да караш на една конкретна група хранителни вещества много не ме радва, но съм се хванала на хорото ще го играя. :D
*
Re: хайде на диета
« Отговор #216 -: Май 15, 2010, 10:14:41 am »
След края на втори цикъл аз и мъжЪТ регистрираме 8кг свалени до тук. Той даже май малко повече.
Много сме доволни, прегрешавали сме с храна, и биричка сме пийвали от време на време  :oops:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #217 -: Май 15, 2010, 12:14:22 pm »
Супер сте!

От юни и аз продължавам. Реших да не чакам 3 месеца, а само два.
Re: хайде на диета
« Отговор #218 -: Май 15, 2010, 12:29:54 pm »
Аз в момента и без диетата продължавам да свалям.
Просто се старая да се храня разумно и нещо като разделно хранене, но вече не спазвам конкретно 90дневната диета.
 :scale:
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: хайде на диета
« Отговор #219 -: Май 15, 2010, 12:50:57 pm »
Хайде и аз да се присъединя към диетстващите :D
Днес една приятелка ме запали по тази диета, пък аз по случайност си бях взела кашкавал и домат за обяд, та поставих началото с първия белтъчен ден. Искам да сваля до 4-5кг. Да видим ще има ли ефект :)