0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: хайде на диета
« Отговор #180 -: Март 23, 2010, 11:57:39 am »
z22, не бой се, диетата наистина има ефект, и ако я спазваш стриктно, ще отидеш на срещата доста добре изглеждаща  :)
мери се всеки ден или през ден, това допълнително стимулира!аз съм си направила една табличка, меря се 3 пъти в седмицата - кг., об. талия, ханш, гърди, бедро и ръка и като я погледна се успокоявам  - ефект има!свалила съм по 4см от всякъде и то без да спортувам! трябва да започна....:oops:
аз почти не повтарям яденето на обяд и на вечеря, и ефекта си е на лице! Да, не е толкова бързо като при Дюкан, но според мен, е доста по-трайно. При Дюкан, ако не си промениш изцяло режима на хранене и след диетата, просто си връщаш килата със светкавична бързина.....а тази диета цели да се научим да комбинираме правилно храните. Имам един познат, който от 2 месеца е на разделно хранене, не с такава последователност на дните, а просто внимава как ги комбинира и е вече 10кг. надолу...
ще успееш...ако има нещо-питай и успех  :D
*
Re: хайде на диета
« Отговор #181 -: Март 23, 2010, 12:33:49 pm »
Ефект, определено има - моят мъж само след седмица е свалил 3кг /като се има предвид, че снощи бяхме с бирено прегрешение :oops:.
За мен не знам, защото не се премерих преди диетата. От обиколките излиза, че съм свалила само от бедрото 3см, но пък аз виждам че и паласките ми са намалели.
Както и да е, дори само резултата на мъжо ме стимулира.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: хайде на диета
« Отговор #182 -: Март 23, 2010, 16:28:48 pm »
благодаяря ви !
Вчера си хапанах едно и също на обяд и на вечеря,днес пак ще е така.
Сутринта се мерих и съм минус 600 гр.Нямам метър и не мога да измеря обиколки,но то ще се види по дрехите,че сега не влизам в нищо и ходя с 2-3 неща само.Просто много рязко качих последният месец ,неусетно и без промяна в храненето,ще се ходи и на ендокринолог.
<br />
*
Re: хайде на диета
« Отговор #183 -: Март 23, 2010, 17:11:06 pm »
Зори, и аз бях така с дрехите. Ходех с едни дънки, че даже и "бременните" дрехите. :oops: А вече обличам дрехи, купувани преди да забременея с Алекс. И вече съм по-слаба от колкото бях като забременях. Ще стане, само постоянство и търпение трябва. :D
Re: хайде на диета
« Отговор #184 -: Март 27, 2010, 15:07:10 pm »
Присъединявам се към вас.От една година качих 8 кг.Тежко ми е и не се чувствам добре.Почнат ли стимулации ще я спра,но както чета не е толкова тежка.Днес ни е първи ден (и мъжа е включен ,иначе не става).Сутринта две кивита,на обяд по едно малко пилешко бутче със салата от домати.Продължаваме. :D


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: хайде на диета
« Отговор #185 -: Март 28, 2010, 13:05:31 pm »
Утре ми е водния ден, надявам се да го избутам някяк си.
През тази седмица не можах да спазвам диетата, защото пътувах и бях на друго място, но все пак се ограничавах в храненето и съм с 0,500гр. по-малко, отколкото преди тръгването. :scale:
Всяка сутрин се меря, и мъжа ми ме бъзика, че ще настрои кантара да показва колкото ми трябва. :wink:
Re: хайде на диета
« Отговор #186 -: Март 28, 2010, 17:58:01 pm »
Здравейте отслабващи!А аз днес на цветница бях на боб.Какви вкусотий имаше на масата!Чист мазохизъм беше,но издържах.Днес ми е втори ден.Утре ще внимавам въглехидратен ден ми е :D


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: хайде на диета
« Отговор #187 -: Март 29, 2010, 14:52:25 pm »
Днес на водния ден прегреших с голямо парче козунак :oops:
Надявам се да не е чак толкова фатално...
Но от утре ще гледам да си вляза в графика на диетата. :wink:
Re: хайде на диета
« Отговор #188 -: Март 29, 2010, 15:45:47 pm »
Къртиче гледам,че твоята цел също е 6 кг.Малкото кг.се свалят по-трудно.Ти за колко време имаш този резултат? :fridge:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: хайде на диета
« Отговор #189 -: Март 29, 2010, 16:05:48 pm »
за 1 месец
Re: хайде на диета
« Отговор #190 -: Март 29, 2010, 16:14:37 pm »
OK!Благодаря ти.Трябва да мина и през великденските празници,но това е.Единия ден ще се консумира агнешко,а другия козунак. :lol:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: хайде на диета
« Отговор #191 -: Април 01, 2010, 09:04:23 am »
Само да попитам, дали това което пише в линка на 1 стр. за 90 дн.диета :
Цитат
14. Фъстъците са ни познати като ядки но те са от семейството на бобовите и се ядат сурови в деня за варива и бобови!!!
Това истина ли е или е печатна грешка? Как ще ги ядете сурови?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: хайде на диета
« Отговор #192 -: Април 01, 2010, 14:30:16 pm »
Аз фъстъци не съм яла, ни сурови, ни печени.
Може би е написано така, за да не стават грешки и да ги ядат вместо ядки в плодовия ден.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #193 -: Април 01, 2010, 20:49:41 pm »
Цитат
14. Фъстъците са ни познати като ядки но те са от семейството на бобовите и се ядат сурови в деня за варива и бобови!!!
И аз така знам, че фъстъците не се водят в групата на ядките.......


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #194 -: Април 02, 2010, 01:16:24 am »
При ме пак има застой  :D, дано след празниците да сваля поне 1 кило  :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: хайде на диета
« Отговор #195 -: Април 02, 2010, 09:55:09 am »
Здравейте,момичета. И аз мисля да започна тази диета, пък да видим какво ще стане, само да минат празниците и съм на линия. 10 кг. качих за една година, спрях цигарите и последните четири месеца пиех Оргамитрил, не знам дали от него се напълнява. Дано да имам успех, защото изобщо не се чуствам комфортно, а и като си гледам снимките от тогава, направо срам ме хваща. :oops: :oops: :D
Браво на всички, които сте успели, доста ме вдъхновихте.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #196 -: Април 04, 2010, 11:52:50 am »
Христос воскресе!

Минавам само да се похваля, че приключих доста успешно диетата. Имам свалени 11.800 кг. Като последния месец не съм се съобразявала с правилото за вечерята да е наполовина на обяда. Много съм доволна от себе си. След тримесечна пауза ще продължа, имам още за сваляне.

Успех на всички!
*
Re: хайде на диета
« Отговор #197 -: Април 04, 2010, 12:14:29 pm »
Сия, имаш резултати мечта. Браво!

Аз така се бях надъхала, че ще съм стриктна по празниците, а изведнъж вчерашния плодов се превърна в белтъчен :oops: Изкарах си цял ден на плодове, но вечерта бяхме на изненадващо гости ииии, освен салата хапнах и малко месо  :oops: Но, поне хапнах наистина малко, спрях да ям още преди да съм се нахранила.
Със страх се качих днес на кантара, а той ме изненада със 700 грама надолу 8O.
Тръгнах някъде от 73, а сега съм 68,700 /това от 15и март./

С две думи - доволна съм  :D
*
Re: хайде на диета
« Отговор #198 -: Април 04, 2010, 15:07:56 pm »
Бе то и аз трябваше днес да съм на плодове. :lol: :lol: :lol: Официално днес трябваше да ми е последния ден, ама си го спестих. Но горе долу ядох разделно. На обяд ядох агнешко със спанак и салатка със сиренце.
Ще се стремя да внимавам как се храня, за да не си ги върна също толкова бързо. :wink:
4 кг за 20 дни си е екстра. Все така да е. И весели празници!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: хайде на диета
« Отговор #199 -: Април 08, 2010, 10:29:29 am »
 Присъединявам се към темичката. В последните 3 месеца качих 2кг. и сега ще трябва да се свалят. Аз си имам собствена диета, леко подобна на Дюкан, но си я видоизменям. За два дни успях да сваля 1кг., така че се надявам след още два да си постигна целта. Преди 2 години с тази моя изпровизирана диета свалих 10кг. и си ги задържах.
 Диетата се състои в следното:
3-4 дена само по 1 кис. мляко (по възможност нискомаслено) с няколко лъжици трици, едно сварено яйце, около 70гр. пуешка шунка, 2 чаши Кока Кола лайт и 3-4 парченца шоколад. Пие се и много вода - поне литър и половина на ден. Това е за целия ден.

 В тези ударни дни успявам да свалям доста бързо килограми. Аз нямам много излишни, затова не свалям драстично, но според мен е добре по половин килограм на ден (за моето тегло).
 След това продължавам със зеленчуци от рода на зеле, моркови, краставици. Ям и риба, пиле, сирене ... С две думи почти всичко без хляб, тестени изделия, картофи, ориз и варива. Отново си позволявам шоколад. Установила съм, че шоколада се разгражда много бързо и поне аз не пълнея от него.
 Условието обаче е да се яде по малко и само когато се изпитва нужда от храна, а не както пише в диетата на Дюкан - колкото си желаеш. Мисля, че така се постига по-бърз резултат. Според мен след седмица стомаха се свива и вече не поема многото храна, с която е привикнал. Това води по-нататък до ограничаване на количеството храна.
 Преди 2 години свалих 10кг. за около 2 месеца, при положение че не съм пълна. Станах от 60кг. - 50кг. На ръст съм около 166-167 см.
 Но при всички случаи съм стигнала до извода, че е важен метаболизма. При всеки човек различните храни влияят по различен начин на склонността към пълнеене.
 Важно е след диета, човекът да не се отпуска да яде безразборно. Аз се тегля всяка сутрин и ако забележа, че почвам да качвам - правя ден-два диетка и така успях да задържа килограмите си. Определено обаче вече не ям толкова хляб както преди и избягвам да вечерям.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.