0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: хайде на диета
« Отговор #160 -: Март 16, 2010, 10:16:29 am »
Здравейте, момичета, минавам да се отчета след първия цикъл - отслабнах 6.900кг и хората край мене казват, че си ми личи /което е добре, като се има предвид, че имам да отслабвам още 18кг/. Много съм щастлива и продължавам ;-) :wink:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #161 -: Март 16, 2010, 10:18:57 am »
Гери, като знам принципно каква си кльоща, нещо не си те представям да имаш 4-5 излишни килограма, ама ти си знаеш. :D

Викесата, браво чудесни резултати!
*
Re: хайде на диета
« Отговор #162 -: Март 16, 2010, 10:23:33 am »
Охх, като ви чета резултатите за първия цикъл и се надъхвам още повече.
Викесата,  браво.

Като изключим, че вчера комбинирах два белтъка, всичко мина супер.

Моят проблем е, че до сега не съм закусвала. Сега като ям плод сутрин в първия момент съм много нахранена и след половин час огладнявам  :lol: Тогава на помощ ми идва дъвката. Явно при мен глада е повече в главата, защото като дъвча дъвка ми минава  :lol:

От вчера правя и коремни преси - вчера 20, днес 25, като детето активно помага, той ми седи на краката  :lol:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #163 -: Март 16, 2010, 11:51:57 am »
Това е идея, ще хвана и аз Алекс да ми помага. :lol: Аз днес заради нея седнах да обядвам по-рано, ама само като ме види че аз ям същото като само тогава яде и тя. Та хапнахме девет ориз, тя с кисели краставички и телешко, аз със салатка.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #164 -: Март 16, 2010, 12:19:47 pm »
Добре де,  и трите дена ли мога да ям салати заедно с основното?
*
Re: хайде на диета
« Отговор #165 -: Март 16, 2010, 13:20:28 pm »
Да, и в трите. Аз във въглехидратния ям или кьопоолу, или гуакамоле (че много ми върви с препечено хлебче) или просто с лютеница. За белтъчния и бобовия е хубаво салатите да са свежи. Всъщност и в плодовия може салати, ама неовкусени. Аз затова не ям тогава, щото не ми е вкусно без сол и зехтин.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #166 -: Март 16, 2010, 13:29:07 pm »
Ех, Сия да си жива и здрава, че и на двата фронта ми отговаряш, и грамче да не ти остане да сваляш след края на диетата  :wink:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #167 -: Март 16, 2010, 13:43:12 pm »
Хихихи, от твоите уста, на когото трябва в ушите. :lol: То на мен поне малко ми остана до края. Ама няма да стане от веднъж 20 кг да сваля. А и по-трайно ще е ако са по-малко.
Re: хайде на диета
« Отговор #168 -: Март 16, 2010, 16:58:56 pm »
Благодаря ви на всички за подкрепата, момичета  :wink:
замислих се аз обаче за следното:след водния ден започвам да броя от едно отначало...или първо имам 30-ти ден и после 1,2,3....? логиката сочи, че май трябва да броя до 30 и после от 1, но....вие кажете!искам да си сметна кога ще ми е следващия воден ден, че идват едни сватби, едни именни дни... :) :ask:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #169 -: Март 16, 2010, 17:38:39 pm »
А защо ти е да бориш, не разбрах? 28 дни редуваваш белтъчен, бобов, въглехидратен и плодов, и 29 е воден. След водния пак идва белтъчен, след него бобов и те така нататък. Щом искаш да броиш, 58 ден ти е пак воден, след това 87 пак е воден. След третия воден ден има още една четворка белтъчен, бобо, въглехидратен и плодов, или общо 91 дни диета.
Re: хайде на диета
« Отговор #170 -: Март 17, 2010, 09:59:14 am »
Sia, благодаря за разяснението, така ще направя  :youwoman:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #171 -: Март 17, 2010, 20:19:51 pm »
Гери, като знам принципно каква си кльоща, нещо не си те представям да имаш 4-5 излишни килограма, ама ти си знаеш. :D

Имам по краката и коремче имам и не си влизам в 99% от панталоните, иначе нагоре съм си кльощава :)
За коремните преси моите помощници като ме видят легнала и решават, че е много забавно да ми се хвърлят по корема, но на мен кеча не ми е любим спорт, за това седят арестувани в кошарата ;). Иначе съм си взела един уред от Джъмбо за по лесно правене, т.е. с него не си натоварвам врата и раменете ето това представлява, ама и възглавничка си слагам че малко убива това което е за под главата:



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: хайде на диета
« Отговор #172 -: Март 17, 2010, 21:21:05 pm »
Аз съм все още на линия, чак сама не вярвам  :lol:
Утре ми е първия плодов ден, ама едва ли ще ми е проблем, вече сънувам едно помело за вечеря.
Тази вечер така се нагръмтях с макарони със спанак и гъби, че още едва дишам  :oops: От следващата четворка намалям порциите драстично, че иначе язък за диетата  :lol:  :lol:  :lol:
Re: хайде на диета
« Отговор #173 -: Март 18, 2010, 10:30:38 am »
Гери, и аз имам доста подобен такъв уред за коремни преси, но моя е с възглавничка за главата. Имам обаче следния проблем - въпреки, че лягам върху килима, за да правя коремните преси, много ми убива на таза /твърдо ми е/....и затова си ги правя на леглото  :)
*
Re: хайде на диета
« Отговор #174 -: Март 18, 2010, 17:17:06 pm »
Vikesata, аз си постилах до едно време една олекотена завивка на пода, ама сега карам така ;).

Коки, аз в понеделник когато ми беше плодовия ден, изядох една голяма купа с накълцано прясно зеле (от страх да не умра от глад  :lol:) и като ми стана лошо после...

Да си призная сутрин си пия кафето с мляко и захар  :oops:, ама просто няма начин да издържа през деня и в плодовия ден си хапвам по малко натурален шоколад  :oops:, да не ми падне кръвното, въпреки всичко съм кило и половина надолу за 11 дена.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #175 -: Март 18, 2010, 18:13:21 pm »
gery_k77, ако искаш може да замениш шололада в плодовия ден с фурми или други сушени плодове  :wink:

Днес отчетох -1 кг за първи път от водния ден и така вече свалените станаха 5 кг., е, надявах се да свалям по повече, но важното е че свалям.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #176 -: Март 18, 2010, 19:31:50 pm »
моите помощници като ме видят легнала и решават, че е много забавно да ми се хвърлят по корема, но на мен кеча не ми е любим спорт, за това седят арестувани в кошарата ;).


 :jump12: :jump12: :jump12: :jump12:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: хайде на диета
« Отговор #177 -: Март 22, 2010, 15:58:48 pm »
мацки,много съм насвиняла ,ама мноооого - нищо не ми става ,ходя с 1 панталон и 1 пола само. :(Не знам как така стана ,че за кратко време така ги понатрупах килцата,но са факт и трябва да ги боря.
След раждане с Дюкан доста бързо (за 3 месеца някъде) ,свалих 22 кг. Сега обаче не ми се занимава пак с него ,хич не си падам по месото.
Реших да спазвам тази 90 дневна диета ,пък да видим .Изглежда ми не много трудна ,защото всичко се яде ,но дано не свалям прекалено бавно,че както съм била само 1 път на диета до сега,това би ме обезсърчило,особено след бързото сваляне с Дюкан.
Снощи го реших и от днес съм на диетата ,но тепърва чета подробностите за нея.Сутринта хапнах 2 ябълки,а на обяд риба с карфиол и броколи на пара.Разбрах,че ще трябва да вечерям същото ,което много не ме кефи в тази диета,но не може пък всичко да е супер.
Сега гледам рецепти,подходящи за 1-ви ден - видях,че масово се смесват месо с млечен сос или месо и сирена.А уж четох,че това не трябва да се прави - къде е истината.
Края на Май имаме среща - 10 г. от завършването.Хората са ме виждали последно на 56 кила (и се мислех за дебела на моите 173см. :lol:,защото поддържах 52 и баш за бала качих)и сега на 73 няма да се появя за нищо на света. :lol:
<br />
Re: хайде на диета
« Отговор #178 -: Март 22, 2010, 17:02:05 pm »
Месо и млечен сос или сирене не е добра комбинация, допустимо е само ако месото е пилешко, тогава се води белтъчина! Въпреки това аз избягвах смесването им, месото е най-добре да се консумира със зеленчуци! Няма проблем да не ядеш едно и също за обяд и вечеря, желателно е, но не е проблем ако е различно, просто да отговоря на деня и порцията да е по-малко като грамаж :)
Имам момичета, които свалят по-бързо, други не, но диетата работи :)
Успех!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: хайде на диета
« Отговор #179 -: Март 23, 2010, 08:43:34 am »
Зори, ако не смесваш белтъците е по-добре. Аз съм го правила само няколко пъти. Пий много вода, не гледай рецептите в които има смесване на белтъци, както и тия дет се сгъстява с брашно. Не яж нищо между храненията, не пий вода по време на хранене както и 30 минути преди и след хранене. От сега мога да ти кажа, че няма да си 56 кг май месец, но ще се чувстваш лека и ще изглеждаш много добре.