0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: хайде на диета
« Отговор #140 -: Февруари 17, 2010, 08:54:31 am »
Ами прочетох я сериозно, но няма как да я продължа, защото ще отслабна прекалено много! За качването нямам притеснения, защото никога не съм била пълна и в общи линии много бързо свалям Това бяха само и единствено килограми от бременността и за пръв път през живота си бях на диета! Никога не съм се ограничавала досега в храната Дори тези дни имах лични тревоги и почти не бях хапвала, оказа се, че съм станала 49 кг, висока съм 163, но предполагам, че като получа душевно равновесие нещата ще си дойдат на мястото :D
Успех още веднъж на всички!

ПП Сия, затишието е около седмица-две и после пак ще тръгнат надолу кг със старите темпове! Късмет мила и дано не ти се наложи да я повтаряш :wink:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: хайде на диета
« Отговор #141 -: Февруари 17, 2010, 16:34:30 pm »
ПП Сия, затишието е около седмица-две и после пак ще тръгнат надолу кг със старите темпове! Късмет мила и дано не ти се наложи да я повтаряш :wink:

rozovelka , дано наистина има затишие и после отново да падат по - повечко , защото тъкмо се бях отчаяла , че 3 дни кантарът не помръдва , а съм абсолютно стриктна !
Днес обаче , след вчерашният плодов , който е 16 дни след началото на диетата съм
-6 кг., което ме зарадва доста !
Днес до сега съм на 1 банан за закуска , 1 кафе + суха сметана и за обед 1 ябълка , защото нещо не съм гладна хич.Вечерята още не съм я измислила обаче ...
*
Re: хайде на диета
« Отговор #142 -: Февруари 25, 2010, 16:36:43 pm »
Хм, темата доста изоставена.
Аз продължавам с диетата, на края на втори цикъл съм и до тук съмсвалила 9.500 кг. След водния ще пиша пак.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #143 -: Февруари 25, 2010, 16:40:05 pm »
Евала ти давам! Поздравления.
Иначе на кое викаш цикъл-29 дни ли?
Аз я поизоставих малко, но пак ще я почвам  :oops:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: хайде на диета
« Отговор #144 -: Февруари 25, 2010, 18:17:47 pm »
И аз малко я изоставих, но от 01.03 съм решила да я почвом пак.Пък да видим до къде ще я докарам този път.Успех на зсички.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: хайде на диета
« Отговор #145 -: Февруари 25, 2010, 19:16:15 pm »
Браво Сия, много се радвам :D
Мимка, цикъла е от 28 дни, 29 е воден и за цялата диета имаш три водни дни! Аз уж спрях диетата, но тези дни малчо е неспокоен и май хапвам по-малко, отколкото като диетувах! Иначе вчера ходих до работата да си пускам молба за майчинство, колегите ми бяха изумени, че съм си същата, дори казаха, че изобщо не ми личи да съм раждала! Успех момичета и много свалени килограми, удовлетворението наистина е голямо!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #146 -: Февруари 25, 2010, 21:03:50 pm »
Аз продължавам с диетата, но реших да не се тегля до края. Свалям бавно и даже след второто претегляне на 14 ден като видях, че съм свалила 2.5 кг. малко се разочаровах и макар и разделно следващите дни си хапвах повечко  :oops: Днес вече и една колежка ми каза, че съм се вталила, но с колко ще разберем на 1.04  :lol:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #147 -: Февруари 25, 2010, 21:55:36 pm »
И аз малко я изоставих...

Аз не само я изоставих, ами напълно се провалих. Свалих едно кило за 8-те дни, в които издаяних... Това ми е файдата.
Re: хайде на диета
« Отговор #148 -: Февруари 28, 2010, 18:05:04 pm »
И аз от утре ще се пробвам с тази диета, защото нещо се поолях от към кила. :eating:
Дано да имам успех. :goodluck:
Малко постоянството ми е под въпрос, но се надявам да не се изкушавам. :hungry:
Сега съм между 55,5кг. и 56кг., при височина 158см. :eat:
А дали ще ми пречи на Хашимотото? osi_10
*
Re: хайде на диета
« Отговор #149 -: Февруари 28, 2010, 22:50:39 pm »
Картиче, ми ти си си екстра, каква диета :wink: Може би ще сваляш по-бавно, защото килограмите са ти малко. Но определено работи диетата.
А на мен Хашимотото не ми пречи, ама моето не е активно в момента де. Аз си мислех, че високия инсулин ще ми пречи на мен да свалям, но се справям доста добре за сега.

А за изкушаването - ако мотивацията ти е ок, няма да се изкушаваш. Аз като знам, че тръгнах с мисълта да сваля 20 кг. просто нямах право на грешка. До тук наполовина е изпълнен плана, а почти 2/3 от диетата мина, та ще съм на поправителен лятото. Тогава поне ще е по-лесно.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #150 -: Март 01, 2010, 14:31:18 pm »
Днес ми е водния ден, мисля че ще се справя. Равносметката е 3 кг.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #151 -: Март 01, 2010, 15:04:03 pm »
Успех с водния днес. Аз днес съм на плодове, а утре ми е воден.
Re: хайде на диета
« Отговор #152 -: Март 01, 2010, 17:32:23 pm »
Днес стартирах добре, но на обед се объркаха нещата, защото имах много работа и не можах да си спазя белтъчния ден, но да се надяваме от утре...
Иначе за сега целта ми е поне 5 кг. да сваля.
Вчера като си пробвах полите вече не мога да ги закопчая, а панталоните съм ги изопнала и не им слагам колан, защото преди си ги купувах леко широки  с перспектива, ама вече съм я изпълнила... :lol:
Аз бях много слаба около 45кг., но през годините и с Хашимотото качих 10 кг. и вече ми тежат определено.А и каквато съм дребна, като се закръгля не е на добре.
Re: хайде на диета
« Отговор #153 -: Март 02, 2010, 14:54:41 pm »
ох, аз съм 16-ти ден - плодов и до снощи резултата беше -4.100кг. А остават още 20! Дали ще успея до края или ще се наложи да повтарям лятото, не знам....стискайте палци! При всички положения обаче, свикнах много бързо с режима и последователността на дните. Като се има предвид и, че постя, избора ми за ядене не е много голям ;-)
*
Re: хайде на диета
« Отговор #154 -: Март 03, 2010, 10:11:35 am »
Както обещах - минавам да рапортувам след втория воден ден:
За втория цикъл съм свалила 3.600 кг. или общо от началото на диетата 11.100 кг.

Vikesata, успех, и да не успееш от веднъж, след три месеца можеш да я повториш пак. :wink:

Картиче, успех и на теб!
*
Re: хайде на диета
« Отговор #155 -: Март 15, 2010, 11:41:45 am »
Край, от днес започвам и аз.
Записвам се официално, че да ме е срам, ако се проваля  :lol:
Кантари вкъщи няма, за това ще направя както е казала Сия - ще меря обиколки.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #156 -: Март 15, 2010, 12:09:56 pm »
к(Р)оки, няма да се проваляш, как!  :)
Аз вече ходя и на фитнес  8), но не съм мръднала от водния ден  :(, вчера и онзи ден малко прегреших  :oops:, но затова пък тази седмица ще отида и 4-ти път на фитнес.
Re: хайде на диета
« Отговор #157 -: Март 15, 2010, 18:50:10 pm »
Днес ми е 15-ти ден от диетата, но съм свалила само 1кг.
На няколко пъти прегреших и се изкуших. :oops:  :eating:
В съседство до нашата работа откриха на 8 март магазин за Форнети и по цял ден мирише на вкусно изпечени бутерки и просто е адски трудно да си удържам втората сигнална система. :hungry:
Интересно е, че мъжът ми и той от начало се включи ей така без да сме говорили за това, обаче още на първата седмица се отказа с мотива, че веднъж се живее. :lol:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #158 -: Март 15, 2010, 20:39:22 pm »
Картиче, ако ще те успокоя до нас има цял хлебозавод. Няма да ти казвам как мирише на топъл хляб и пресни закуски. А сега покрай Великден ще са едни ухания, мани мани.

Мира, браво на теб, аз си бях обещала че ще почна от днес с коремните, ама бях навън и после с майка ми се разприказвахме и съвсем забравих. Ама от утре ще се стягам.

к(Р)оки, успех в диетата! Колкото по-стриктна си, толкона по-големи са ще са успехите ти.
*
Re: хайде на диета
« Отговор #159 -: Март 16, 2010, 10:12:26 am »
Да взема и аз да се запиша, пък дано и мен ме хване срам... Аз от миналия понеделник почнах диетата, ама съм с толкова прегрешения, май само плодовия ден спазвах по стриктно. Проблема у дома е, че всички са капризни и злояди, а аз не обичам да хвърлям храна и все дояждам нещо  :oops:. Иначе и под нас има фурна и козунаците вечер ги изкарват точно под балкона ни и направо не се трае ;).

Моята цел е 4 - 5 килограма по-малко, за момента май успях да смъкна 1 кило и то изцяло благодарение на плодовите дни. И упражнения правя, от време на време, там ми е по скоро заради дисковата херния, но и на диетата ще помогнат ако съм по сериозна :).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!