0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
хайде на диета
« -: Септември 24, 2009, 09:37:31 am »
Здравейте ,момичета,
чували ли сте за диетата"черната котка".Днес ми е 5 ден и съм с килце надолу.Има ли желаещи да я пазим заедно?
http://fidanki.multiply.com/
*
Re: хайде на диета
« Отговор #1 -: Септември 24, 2009, 09:38:51 am »
На принципа на разделното хранене е ,отслабва се бавно,но няма йо-йо ефект. :D
*
Re: хайде на диета
« Отговор #2 -: Септември 24, 2009, 10:05:00 am »
Спазвала съм я преди да забременея, сега не ми се иска да рискувам. Все още кърмя, може би по натам :-))))))))


*
Re: хайде на диета
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2009, 18:28:44 pm »
вече съм свалила 6 кг
Re: хайде на диета
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2009, 23:15:55 pm »
Включвам се в групата на отслабващите.
Диетата ми се струва не толкова страшна. :D :wink:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2009, 20:10:08 pm »
Диетата е супер,защото си хапваш от всичко,а кантара мърда все надолу.Желая ти да свалиш толкова,колкото ти се иска. osi_9
*
Re: хайде на диета
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2009, 18:17:43 pm »
Здравейте !
И аз я спазвам , 4-и ден съм, днес ми е плодов ден :)
Хапнах малко зеленчук преди час, че от сладките плодове ми се дояде соленичко.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: хайде на диета
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2009, 22:32:47 pm »
Диетката (режимът на хранене по-скоро) е страхотен и лесен за изпълнение. Спазваме я двамата с половинката. Аз отслабвам по-бавничко, но пък имам проблеми с щитовидната жлеза и го отдавам на това. Половинката обаче се освободи от десетина килца за кратко време. Спазваме режима от края на септември. Не ни се отдаде водния ден нещо, но не е толкова фатално. Успех на всички, хапващи и гладуващи :wink:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2009, 09:18:08 am »
Сигурно омръзва по някое време да редуваш все едни и същи храни,но за сега ми харесва :) Днес съм на въглехидрати, тоя ден ми е труден от гледна точка на соленото, то за сладко има голям избор :) Ако имате предложения, моля споделете !
Re: хайде на диета
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2009, 11:40:41 am »
Здравейте момичета,реших се и аз да се включа във вашата групичка.Преди два месеца отказах цигарите и ме оперираха,килцата тръгнаха доста напред.
Днес ми е първия ден,но имам въпроси.На обяд освен варени яйца,може ли да си прибавя малко сирене и кашкавал(ще обядвам без хляб) :oops: :D?А вечерта може ли да е омлет със сирене?
С половинката се разбрахме,че и той ще я започва...скоро  :wink:

*
Re: хайде на диета
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2009, 19:55:47 pm »
естествено, че с омлета ще е със сирене,това си е позволено
Момичета аз свалих 9 кг с тая диета и сега вече съм си ок.Ям всичко 'но за предпазна мярка аз си го измислих всеки понеделник ми е плодов.И съм в страхотна форма.Препоръчвам ви я от сърце!!!
За момичето на  въглехидратния ден-яж каквото желаеш,това е свободния ден,аз не обичам сладко и нагъвам спагети,баници и каквото се сещаш,така или иначе след това съм на плодове и аз лично свалям много тогава.Успех на всички!!!!
*
Re: хайде на диета
« Отговор #11 -: Ноември 25, 2009, 18:50:01 pm »
За баниците - традиционните във въглехидратния ден съм на друго мнение. Знам,че не трябва да се яде баница със сирене и яйца, може с тиква, ябълка, зелник, прасеник и т.н. Ако знаеш как ми се яде една мазна баничка,ама......  :lol:
*
Re: хайде на диета
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2009, 19:55:52 pm »
Добре де, разгледах я аз тази диета.  :lol: На първо четене ми изглежда добре, защото е само за 90 дни.  :wink: Най-вероятно след това организмът ще привикне и общо взето мисля, че може да се спазва и повече време. Много ми е трудно, обаче да определя всички храни и по-специално кои от тях към коя група спадат. Та, молбата ми е, мили момичета, които сте спазвали или в момента сте на тази диета, напишете по едно примерно меню за 4 дни.  :wink: :lol:

*
Re: хайде на диета
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2009, 19:58:09 pm »
Диета? Кой каза диета?...........  osi_15 osi_15 osi_15
Re: хайде на диета
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2009, 21:50:49 pm »
Здравейте момичета,утре ми е първият плодов ден(много ми е притеснено) :oops:,незнам как ще издържа целия ден само на плодове.Много страшно ми се вижда,но щом съм се хванала на хорото,ще го играя докрай  :balk_88:,но за сметка на това на следващия ден имаме годишнина от сватбата и смятам да се подсиля порядъчно  :balk_87: :balk_68: :balk_600:.

*
Re: хайде на диета
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2009, 13:33:31 pm »
Айде да се похваля малко и да ви стимулирам :)
ЗА 8 дни съм -3 кг. и по -3см. в талията и ханша :)
Това са много добри резултати,но и аз имам мноооого да свалям :)
Re: хайде на диета
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2009, 18:14:11 pm »
teati,много добри резултати  :balk_47:.Всичко точно ли изпълняваш?
Мен ме притеснява това,че започнах да ям доста повече от преди,но за сметка на това-без хляб(е някой път си хапвам и хляб).За ресултати при мен не мога да говоря със сигурност,защото съм с един ел. кантар и той направо се побърка-показва ми все различни килограми.Затова реших да се тегля веднъж седмично-в понеделник(днес ми е 8 ден и съм с 2кг.надолу  osi_9).Визуално още не ми е проличало,но мисля,че и това ще стане скоро.

*
Re: хайде на диета
« Отговор #17 -: Декември 02, 2009, 17:10:22 pm »
Браво Таня !!! И аз не съм ултра стриктна, но гледам да не ям хлям и почти всичко спазвам както трябва. Единственото ми всекидневно нарушение е ,че си пия кафето със захар, е не мога иначе :)
Re: хайде на диета
« Отговор #18 -: Декември 02, 2009, 19:07:55 pm »
 :balk_87: :balk_602:

*
Re: хайде на диета
« Отговор #19 -: Декември 13, 2009, 10:03:45 am »
Хайде малко стимул и от мен,свалих 10 кг и я спрях.Вече месец ям от всивко по много без да се ограничавам с нищо и съм качила само 1 килце  :D