0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте силни мои :D

Смайлче - ЧЕСТИТОООО и 9м по мед и масло

Гери - И на тебе ЧЕСТИТОООО и 9м по мед и масло :D

Лилка,няма да се предаваш!Който се бори винаги печели :wink: Тука има много примери за това :D Нека ти вдъхват Вяра

Граче,аз туй за ЦС-то също искам да го знам :D

много целувки на всички
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
здравейте, момичета!
не бях влизала тези дни май и днес какво да видя :) честито на всички новозабременели :) много ме зарадвахте с тези  :bfp: знаех си, че този месец ще е по-специален, имах такова усещане :) стискам палци дано и занапред да е така :D


« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:35:42 pm от jam »


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте момичета!
Честито на бременните Смайлче и Гери,леки 9 месеца и само положителни емоции.
Добре дошли на новите и скоро и вие да се похвалите с ++++++++.
А дано следващия месец да се удвоят,утроят бременните, пък и този месец чакаме още.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 18:12:58 pm от cvete78 »
*
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #103 -: Септември 24, 2009, 18:17:39 pm »
Хайде пак вирусчетаааааа! :D
Ама, защо ли не се заразявам :oops:
Момичета, отпишете ме от чакащи :oops:
ПП: Бебе26, Добре дошла, но и скоро да избягаш от тук! Дано! :D :D :D
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 18:19:49 pm от petqst »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте момичета!Най-напред честито на Госката и Смайл бейби!Дано имате най-леките  :cloud9: и най-прекрасните бебета накрая.Супер е така по 2-3 бременни на седмица скоро няма да ни има тук.
Сега и аз да се отчета след цял ден изкаран по доктори.Имам си в дясно фоликул 17/16мм и в ляво 11/9мм,маточна лигавица 10мм.Като за 9 ден от цикъла док каза че съм добре.Хормоните от 3ден са:FSH-9,1 фол.ф:1,98-11,6 ;LH-4,0 фол.ф:1,98-11,0 ;Е2-46,4 фол.ф:26,5-161; Prolactin-10,7 фол.ф:3,2-24,3
А със зъбите се оказа че са 3 развалените и няма да ми вадят 3 зъба,а започна да ги лекува.Засега толкова от мен в събота отново съм на фоликулометрия,в понеделник отново за кръв за хормони и така до желания резултат.
Приятна вечер ви желая.
П.П.  :welcome_1:на Лилка.
  <br />
титбар, стискаме палци :)
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:35:59 pm от jam »


*
Отново Честито на бременните момичета! Много лека и безметежна бременност ви пожелавам със здрави дечица накрая!  :D
Лека вечер от мен!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Леле, то заваляха пак ++++ тесчета :D
Честито на Госката и Смайл бейби! Желая ви лека бременност и едни прекрасни бебоци.  :babyflips:
Титибар, успех с начинанието.
Петя, мила - нов месец, нов късмет. Не се притеснявай и горе главата. Ще успеем.  osi_9
На всички осталани желая лека вечер и сладки сънища! :sleeping:
*


Аз се връщам от посткоитален - видяха се само няколко подвижни сперматозоида. 8O Но пък овулацията е минала... и ако слузта вече не е като преди ову, може би затова има малко оцелели. :? Навсякъде чета, че този тест се прави винаги преди ову.
Цигуларче не знам дали това ще те успокои, но аз имам направенu два посткоитални теста в два поредни месеци.
 И двата бяха правени точно когато бях в овулация u 12 часа след полов акт . Hе бяха открити живи сперматозоиди, имало е два три, които са трептяли на място.

 Искам също да отбележа че съм имала ЦС (водниста и разтеглива). Коментара на лекарката ми беше че явно ЦС не е гостоприемна към сперматозоидите.
 Факт е обаче че имам две спонтанни бременности (които свършваха твърде скоро в 5 гест. седмица и 4 дни). Едната бременност беше точно в цикъла в който правихме вторият посткоитален тест. Това означава според мен поне в моя случай че въпреки отрицателният посткоитален тест може да настъпи бременност!

Госката, Смайл бейби -  Честито милички.
Желая ви лека и спокойна бременност!! :)
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 23:13:09 pm от Melody01 »
Момичета нуждая се от спешно мнение да ви попитам втора бледа чертичка два тона три по светла от другата смята ли се за положителен ивинетеме за несмисловата публикация но треперя  и плача докато пиша помощ

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Аз мисля,че се смята за положителен. :D
Лилка,тихичко честито.
Утре си направи още един и трябва да е по-наситена,а за най-сигурно се пусни кръвен тест.  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утроп момичета ;)

Петич - изпревари ме. :):bighug:

Гери, смаил бебчо - тихичко Честито и много леки и усмихнати 9 месеца! Снощи нямах време да пиша, но много ви се зарадвах!
Лилка - спокойно, когато е плюсче и на другия ден ще е такова, пробвай и с друга мярка ако нямаш търпение. Стискам ти палци! osi_9 :bighug:
Лек ден момичета.
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 07:47:58 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Лилка,нещо ме караше да мисля че ще ни изненадаш.Хайде иди дай кръвчица за ЧХГ и до обяд ще си сигурна.Инъче и бледа да е втората черта си е втора черта,тоест положителен ти е теста.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Охо, каква богата закуска, благодаря ти Петя.
Лилка, да - наистина означава, че е +++  :bfp: Тихичко честито. :D
Приятно е да се събуждаш с хубави новини и закуска в леглото.
Лек ден на всички!
*
Момичета добро утро !
И като гледам много добри новини !
Смайл  бейби и Госката честитоооо!
Лилка честито и на теб всичко ще е на ред успокой се и както е казала Маринка пусни едно ЧХГ!
Петя благодаря за закуската и кафебцето !
Съжалявам за оная с метлата мила толкова се надявах  за теб тоя месец!
Лек де на всички!
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 07:51:19 am от viviq »
[/url]
*
добро утро!
момичета страхотен подарък ми поднасяте днес не1 не2 ми 3бременелки браво честито!така като гледам скоро ще опразним темичката :)
лек ден ПЕТЯ БЛАГОДАРЯ ЗА КАФЕТО И ЗАКУСКАТА!
[/url]
Добро утро момичета :) Виждам, че има хубави новини от вчера :)
Госка,Смайли, честито мили, лека бременност ви желая и след 8 месеца здрави бебоци :)
[/url][/url]
Добро утро и от мен  :D
 Пете мерси за кафето и закусчицата.
 Ех ама така обичам като вляза в темичката и да прочета хубави новинки  :lol: Лили споко тои резолтата е ясен ако ще и най бледата втора черта да е тя си е втора ( на ушенце честито мила )
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Аз не съм от най-редовните в писането тук   :oops: но ви следя и се включвам от време на време  :wink:. Днес мисля, че приключихме с ловуването и сега започва голямото чакане.
Хайде честито на всички бременелки - гошка, смайлче и ти лили :wink: /дано не пропусна някой от най-новите/. На всички тях и на "старите" феи / с вече практика в бременеенето/ пожелавам леки и безпроблмни 9 месеца. И не ни забравяйте - пускайте по някое вирусче от време на време - дай боже и ние да се позаразим скоро с тази дългоочаквана болест  :)
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:33:54 pm от jam »


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Добро утро!  :D
petqst, мерси за кафенцето и за закуската!  :D
Лилка, тихичко честито и от мен! Направи си кръвен тест и ще си по-спокойна!

Хубав ден момичета!  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."