0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Smile_baby при мен беше същото с тестовете в началото се появи много ама много бледа втора черта и то не веднага. Така че... може и да си бременна изчакай закъснението и направи един тест на Sure chek писалка.Успех и дано да е  :bfp: 
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:38:59 pm от jam »
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Ох Ранан да беше толкова лесно досега и аз да съм хванала от най исканата болест  preggo Хем не съм надхвърлила годинки за по трудно зачеване ама на не ще да става бебешока хем кексим доста честичко както виждаш на графиката Май ще стане голям инат ако се появи въобще :balk_90: Днес останах обаче разочарована защото са забранили живачните термометри исках живачен ама с дигиталния ще остана От утре и аз ще меря сериозно БТ :balk_138: с :bbt: че стария се развали :( Е от мен лека стига съм се оплаквала :)
*
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #62 -: Септември 24, 2009, 07:40:46 am »
Добро утро!
Чоки, благодаря ти мила!
Тъкмо щях да сервирам :D
Лек и спорен ден!
ПП: Хайдееее, няма ли кой да се похвали?????
На мен ми спадна температурата. :oops:
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 07:43:27 am от petqst »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Чоки - супер кафенце!Мерси ;)
Моята темп. направо ме шашна...Без коментар. И аз изчезвам да се оправям за работа.Лек и весел ден момичета. :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #64 -: Септември 24, 2009, 07:53:24 am »
Добро утро!
Чоки, благодаря ти мила!
Тъкмо щях да сервирам :D
Лек и спорен ден!
ПП: Хайдееее, няма ли кой да се похвали?????
На мен ми спадна температурата. :oops:
Петя - жалко. :( Карай другия месец пак ще опитваме, защото аз като я гледам моята темп как е нагоре, наолу....Аз и без това после ноември съм на контролен - 6 месеца след операцията ми. :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #65 -: Септември 24, 2009, 07:59:36 am »
Петя - жалко. :( Карай другия месец пак ще опитваме, защото аз като я гледам моята темп как е нагоре, наолу....Аз и без това после ноември съм на контролен - 6 месеца след операцията ми. :bighug:
Ще опитваме и още как!!!!! :D :D :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро и от мен :) Мерси за кафенцето и за топлата грижа рано сутрин :)
Пепина-Борис, сигурна ли си че правиш правилно ову тестовете ? Защото виждам, че през всичките дни си ги отбелязала положителни ? За положителен се счита само, ако втората черта е тъмна поне колкото контролната. Не е редно да имаш 5-6 положителни ову теста в месеца.
Анизи, не се отчете как мина прегледа в събота ? Ама помня аз ... И хайде кога ще се наканиш поне една ЦС да си направиш ?
Хубав ден на всички и целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро милички :)) ама много сте ранобудни днес :))
Петя, съжалявам миличка, дано следващият път да ни зарадваш  :D а аз, познайте какво правя, пийвам си от кафенцето, че имам нужда днес
спорна  и лека днес ви я желая аз и ви прегръщам всичките


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!
Чоки-благодаря за кафенцето и закуската!Пийвам набързо и изчезвам.Днес трябва да си взема резултатите от хормоните на 3ден и после на фоликулометрия,а след това отивам и зъб да вадя.Стискайте ми палци.
Петя-не се отчайвай.Може пак да се покачи Т.
Пепина-Борис-завиждам ти(благородно)разбира се на сърчицата в графиката.След толкоз либоф неможе да не стане.Дано ни зарадваш на скоро.
Приятен и лек ден ви желая.
  <br />
Здравейте мили бъдещи майки  :wink: ( ами така де ,на там вървиме всички).
 Чоки много мерси за кафенцето и папкането  :D
 Гарче няма да мога и днеска да сложа сърчицеееее почна да ме боли и ще прескоча  :lol:
 Обаче аз нали не съм много в час и са си вкарвам някакви надежди в главата ( е добре си се чуствам де),ама като гледам миналия месец БТ се е покачила с 4 дни по късно от сега и моето мозъче започна да се разцъква,то тва незначи нищо ама аз да си се кефя малко  :lol: :lol:
 Много усмивки и положителни емоции ви желая за деня  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ох Ранан да беше толкова лесно досега и аз да съм хванала от най исканата болест  preggo Хем не съм надхвърлила годинки за по трудно зачеване ама на не ще да става бебешока хем кексим доста честичко както виждаш на графиката Май ще стане голям инат ако се появи въобще :balk_90: Днес останах обаче разочарована защото са забранили живачните термометри исках живачен ама с дигиталния ще остана От утре и аз ще меря сериозно БТ :balk_138: с :bbt: че стария се развали :( Е от мен лека стига съм се оплаквала :)

ДА миличка разбирам те, сигурно е мн гадно и аз се бях побъркала покрай бебеправенето въпреки че беше само първия път, може би противозачатачните който пих 5 г преди това са ми помогнали, надявам се най скоро време да видиш така желаните  :bfp:

« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:41:20 pm от jam »

Ето и аз най накрая да си кажа,след всички тея притеснения че ми закъснява не ми дойде на ум да направя един тест .Нали съм си Тома неверни не можех и да и го помисля ,самоубеждавах се че нещата се влушават и цикъла ми съвсем вече се обърка.Незнам какво да кажа и как да опиша как се чувствам но ви благодаря от цялото си сърце за подкрепата и съпричасноста.Вчера обяснявам на доктора че съм пила дуфастон и не ми е дошло ,а той вика има два вариянта да не ти дойде след дуфастон или менопауза или бременностма в нашия случай е бременност и аз онемях само го попитах дали е истина и може ли да е грешка и той се засмя. И така мили мой още не съм на себе си и незнам какво ме чака.Каза ми че съм в 6та г.с. и почти 99% е убеден че ембриона е жив.Целувам ви и още веднъж благодаря за всичко.
 
Госчееееееееееее страхотна новина браво мила,дано всичко е наред от тук нататък,лелелелеелеле как се зарадвах само  :drunk: :bighug: :bighug: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Госчеее, Честито, мила! :D :D :D
Супееееееер! Страхотна новина! :D
Дано от тук на татък всичо да е наред!
Най накрая се записахме и тази седмица с +++++
Супеееер!
*
Госка, тихичко честито и от мен!!!!!
Това е супер новина!!!!!!!
Желая лека и безпроблемна бременност........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Честито Госка :) Да си жива и здрава и много късмет :)

Това чакахме - някой да се похвали, ураааа!





*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Гери, честито и тук мила ... Много се радвам за теб :) Аз постояно надничах в графиката ти и вчера като видях хубавата новина, много се зарадвах ! Няма начин да не споходи щастието всички ни ! Ето, че очичките подействаха на теб  :lol:  :lol:
Целувки и много, много леки 9 месеца ти пожелавам !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Ама дайте пак от тея действащи очички  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Хей момичета, тази сутрин видях  :bfp1: не мога да повярвам, а този месец сме с едно сърчице  :lol:
Направо не е за вярване, след повече от година и половина безуспешни опити...и да стане така...пожелавам ви от все сърце и вие в най - скоро време да видите двете чертички!!!
Честито и на goskata, и леки  :cloud9:
Ранан аз и противозачатъчни не съм докосвала никога не ми се е налагало а съм и на 22 По рано дете не исках ама сега чак плача понякога като видя бебе Единственния ми проблем е че май имам срастване на матката с вече липсващия апандисит и операцията зарасна на криво Като ходих на генеколг каза че съм развита добре но явно е нещо по сериозно Операцията не е болка за умиране защтото лежа по 2 часа близо след кексенето надясно или по гръб Въртя се като  :nickitty: Незнам дали знаеш че как се въртят за да пратят надолу  :sperm2: Така ги улесняват  :D
На Смайл бейби и Госка тихичко желая лека и безпроблемна  :cloud9: preggo