0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Смайлчееее, Тихичко Честито! :D
Дано от тук нататък всииииичко да е наред при вас!
Смаялчееее честито и на теб,ех момичета заваляха най накрая положителните тестчетаааааааааааа  :jump12:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Гери,Смайлче тихичко честито момичета!!!!!!!!!
Леки  :cloud9:,след които да гушнете своите съкровища!!!!!!
Браво,така по два положителни теста на седмица и скоро темичката ще се опразни!!!
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:36:36 pm от jam »

*
Пльооооооооос! :D :D :D
Благодаря, Малвинка!
Дано има още +++++++++ тази седмица!
*
Много хубави новини днес! Няма как да не се включа!
Честито на Госката и на Смайлчето! Леки и щастливи  :cloud9:!
Само така да я караме!!!
Ето и аз най накрая да си кажа,след всички тея притеснения че ми закъснява не ми дойде на ум да направя един тест .Нали съм си Тома неверни не можех и да и го помисля ,самоубеждавах се че нещата се влушават и цикъла ми съвсем вече се обърка.Незнам какво да кажа и как да опиша как се чувствам но ви благодаря от цялото си сърце за подкрепата и съпричасноста.Вчера обяснявам на доктора че съм пила дуфастон и не ми е дошло ,а той вика има два вариянта да не ти дойде след дуфастон или менопауза или бременностма в нашия случай е бременност и аз онемях само го попитах дали е истина и може ли да е грешка и той се засмя. И така мили мой още не съм на себе си и незнам какво ме чака.Каза ми че съм в 6та г.с. и почти 99% е убеден че ембриона е жив.Целувам ви и още веднъж благодаря за всичко.
Оф  :( да си кажа и аз по повод моето закъснение.Чета ви ,но не съм писала и може би не съм позната сред вашата компанийка  :wink:-здравейте.Трябваше да ми дойде на 15 ,но още си го чакам и аз съм тома неверни ,но оптимистка ако може да се съчетаят двете думи,а не искам да правя тест.По принцип ми е нередовен но след различни стимулации и инсеминации чрез стимулация с меногон 3x1 последно юни ми е точен и това закъснение ми нявява много мисли-дали не е от времето(знам че има някакви промени при промяна на времето),дали не са  се пробразували в кистички(слонна съм към тях)имала съм поликистозни яйчници ,а и при мен липства овулация една запушена тръба и чакам да се обадят за инвитро от фонда направо много ви обърках сигурно.Вече почти 5 години мъки за желаното.След някой друг ден ,ако не ми идва тогава може да си пусна тестче.Исках просто да споделя с някой и извинявайте ако съм ви натоварила с моите объркани истории. :oops:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Лилка, дано се е получил желания резултат ! Толкова години борба, би трябвало да бъде възнаградена. Добре дошла сред нас, ще ти стискаме палчетата си !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Лилка, Добре дошла!
Дано да е станало чудото при вас!
И аз се присъединявам със стиснати палци!
Лилка,  :welcome_1:
и успех, дано е станало чудото  yahoo_17
И без това сме на вълна ++++ тестчета...защо не пуснеш едно утре сутринта, може да даде отговор на въпросите ти  :wink:
Хей, пак ще има много положителни тестчета,а? :D
 Честито на smile_baby и goskata!!! preggo
petqst и  лилка на вас много късмет и дано се похвалите тези дни!
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:37:04 pm от jam »




*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Честито,Госката и Смайлче.Супер новини,че и две наведнъж.Желая и на двете ви лека и безпроблемна бременност и пускайте вирусчета и влачете крачета и за нас.Дано продължим така с положителните тестове и скоро тук да няма никой ,а всички да сме в темата на бременните.Много се радвам за вас.И в понеделник си знаете работата,и този и другия и по другия все бременелките да са рано рано сутринта на линия и да ни пускат късметлийски темички.Дай Боже скоро на всички ни такова щастие.Охо,Лилка,добре дошла.Престраши се да пишеш тук вече.Хайде дано и ти да се похвалиш тия дни и да нямаш нужда от фонда.Късмет,стискам палци.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 14:22:30 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Оооо какво виждат очите ми 8O
Госка,Смайлче тихичко честито и от мен :drunk:Това си е повод за купон!
Пожелавам ви много леки :cloud9:
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:37:54 pm от jam »
Благодаря ви момичета за гостоприемството :bighug: :bighug:.Много успехи и на вас :bfp1:.Не искам да пускам тестче за да не се разочарорам(след някой друг ден ако не ми е дошло още ),колко години вече всеки месец се разочаровам и сега въобще не мисля за това т.е.чакам  :balk_177:си спокойно реда за инвитрото в което съм сигурна някакси отвътре че ще е успешно-сега да си мисля че  съм бременна до доказване на противното osi_9, :lol:
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 15:03:19 pm от лилka »

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Охоооо колко хубави новини днес!!! Смайли, Госка, честито милички! Леки и безпроблемни 9 месеца ви желая и най-най-най-най-сладките бебоци на финала!!!
Гардже  :bighug:
Лилка добре дошла в нашите редици и дано и теб скоро да те изпратим в другите темички!!!
Благодаря ви от цялото си сърце мили за хубавите думи и пожелания стопляте ми душата за пореден път.
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:35:03 pm от jam »
 
Момичета, за първи път се включвам в седмичната тема! Сутринта правех тест за бременност, но за съжаление се оказа отрицателен. Тестът беше един от тези, които идват в опковката с тестовете за Овулация. Не знам колко са надеждни обаче. Днес ми е 25 ден, миналия месец сикъла ми беше 26 дни, а преди това 27-28.... какво ще ме посъветвате. Хем искам да си взема по-сигурен тест, хем си мисля, че сигурно би отчело ранна бременност почти 13 дни след моята предполагаема О.
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
*
Честито, Гери! Мислех те вчера и дългото ти закъснение и си имах едно наум... Много се радвам и ти пожелавам само добри новини занапред!
Smile Baby, честито и леки 9 месеца!
Искре, мисля, че сте покрили фронта достатъчно - стискам палци да е станало!
Добре дошла, Лилка, и дано не се задържиш дълго тук.

Аз се връщам от посткоитален - видяха се само няколко подвижни сперматозоида. 8O Но пък овулацията е минала... и ако слузта вече не е като преди ову, може би затова има малко оцелели. :? Навсякъде чета, че този тест се прави винаги преди ову.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Бебе,мисля че излишно се шашкаш.Много е рано за тест,то дори не ти е закъсняло.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Smile Baby казах ли ти аз че си бременна  :D ЧЕСТИТО и леки 9 месеца.
Goskata честито и на теб скъпа лека и спокойна бременност ти желая.
Предчувствам че ще има още похвалили се тази седмица с  :bfp:
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:35:30 pm от jam »
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Бебе 26  :welcome_1:-  изчакай да ти закъснее и направи кръвен за по сигорно ако искаш,а то ако не е станало не се притеснявай ще те пуснем на лов и ще стане  :wink:.Вие от колко време пробвате драсни два три реда за себе си  :lol:
Цигулчеееее дай боже,от твоят пост в божийте очи ( малко го промених ама...)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...