0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,
включвам се да поздравя новите /и напредналите  :lol:/ бременелки, да им пожелая лека, спокойна и приятна бременност и живи и здрави бебоци на финала!!!
На всички останали пожелавам скоро да ги последвате и специални благопожелания за скорошно бременеене на "старите кучета"  fatalwoman, Марина 75, rouzi-anna, Sof, rashi, titibar, виви и надеж, които вероятно ме помнят от темата /дано не съм пропуснала някой/.
Предполагам скоро пак ще се включа при вас с нови сили, само да ми дойде МЦ след първото чаве и съм тук  :D
 :balk_5:
 
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:29:12 pm от jam »
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте момичета!Честито на новите мами,пожелавам лека бременност и леко раждане!На останалите съвсем скоро да видят желаните 2 чертички!Аз се връщам отново при вас,ако ме приемете разбира се! :DНякои сигурно ме помнят,че гледам има момичета,с които съм писала!А пък с тези,които не се познаваме се надявам да се запознаем!Лек ден ви пожелавам!
Здравейте момичета!Честито на новите мами,пожелавам лека бременност и леко раждане!На останалите съвсем скоро да видят желаните 2 чертички!Аз се връщам отново при вас,ако ме приемете разбира се! :DНякои сигурно ме помнят,че гледам има момичета,с които съм писала!А пък с тези,които не се познаваме се надявам да се запознаем!Лек ден ви пожелавам!
:welcome_1: отново,не си писала с мене ама се ще пишешшшшшшш  :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте и от мен !
Ох работната седмица за мен приключи!
Евейшан добре дошла отново !
biserche здравей мила как си надявам се че всичко е ок при теб !
Айде момичета приятна почивка макар и кратка !

[/url]
eveishan, добре си ни дошла и скоро да се преместиш  :)
biserche , ще те чакаме при нас, с надежда ние да сме се преместили в другата тема  :lol:

Евейшан и Бисерче добре дошли отново Винаги ще има тук място и за по-предишни дори от мен и от който и да било друг И разбирасе че ви приемаме :bighug:
В този сайт всеки е добре дошъл както ще кажат и всички Надявам се да постигнете целите си  :kiss:
*
eveishan и biserche, добре дошли! :welcome_1: :welcome_1: :welcome_1:
Естествено, че сте добре дошли!
Ей, Анмарчеее, от вчера го гледам този ник и се питах, ти ли си или не  :D :D :D
Приятна вечер на всички!
:bighug: :bighug: :bighug:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Здравейте сладурки!
С много нови сили и се връщам при вас. Мина много време и ми беше доста трудно да пиша, но от днес вече започвам и аз със старото познато ловуване  :wink:
Днес ми беше вливката на интралипид и от днес започвам и стимулацийка.

Виждам доста стари кучета тук - милички време ви е да се махате от тая тема...

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Криска, толкова те мислих .. Как си ? Загуби се .. Добре дошла отново !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Криска, толкова те мислих .. Как си ? Загуби се .. Добре дошла отново !

Вече съм добре миличка :) Минах през много перипети, имах още един неуспех и сега с нови сили наново.
Тоя ник Crow не ми е познат  :oops:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Криска, толкова те мислих .. Как си ? Загуби се .. Добре дошла отново !

Вече съм добре миличка :) Минах през много перипети, имах още един неуспех и сега с нови сили наново.
Тоя ник Crow не ми е познат  :oops:
а по аватара не ме ли позна  :lol: Аз съм "garga", ама днес ми щукна да се преименувам на "crow" (на бг - гарга)  :lol:  :lol:  :lol:
Надявам се, че се сети за мен ... защото аз много те мислех. Съжалявам за неуспеха ти :( Толкова се надявах всичко да е наред и да сте щастливи, НО ЩЕ БЪДЕТЕ :)

 dageya съжалявам за отрицателния тест :(
Тази седмица пак имаше доста +++, нека всяка седмица има поне по толкова, за да се преместим дружно :)
 Целувки и лека вечер на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Сетих се Гардже  :lol: ама реших да те бъзна!
При теб как са нещата?Какво правиш още тук??
*
Нещо ни е думнало по главите да си сменяме никовете, но се разпознаваме все още   8) и дано да е за добро  :D

Хайде да си ходим от тук, а?  :D

На мен нещо хормоните ми полудяха - онзи прословут прогестерон, дето ви проглуших ушите  :D . Още имам зацапване, а ми е 8 ден от МЦ?  8O

Лека вечер момичета!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Момичета благодаря за топлото посрещане!Аз през тези месеци не съм ви забравила и редовно ви четях!Е,не пишех много,но сега ще се опитам да съм редовна!
Надеж,благодаря мила за пожеланието,но първо вие се изместете в другата тема,а аз след вас!Все пак Ивана е на почти 2 месеца и мисля,че е още раничко да забременея пак!Макар,че мнага ми се иска да имаме още едно детенце,но всичко с времето си!
Да ви питам нещо,Бибица пише ли още тук?
*
Добро утро, поспаланки!
Аз днес съм от ранните, т.к. ще пропатувам доста км.
От утре съм на работа в офиса  :(
Не знам дали ще мога да пиша, но ще ви следя, да заете  :D
Хайде на кафенце:

Приятен неделен ден!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Петя - мерси за кафенцето. :balk_5: и аз пак ранно се кукнах, ама като не ми се спеше...
Лек ден момичета. :bighug:
<br />[/url][img]http://ticker
Добро утро и от мен момичета,мен нещо ме удари здухващата се вълна, с тая постепенно падаща температура ,пак нищо няма да е станало.Тея дни мисля да се чуя с момичето и да си поговорим за инвитрото,и евентуално ако и Алекса и тя и всичко е наред да почнем с противозачатъчните от декември та януари да стартираме(нова година нов късмет са казали старите хора) ,пък ако стане до тогава (което много ме съмнява) супер.Ами излях си мислите ,това е от мен че нещо даже настроение и за писане нямам вече.
 Силни прегръдки на всички.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Исе, по този спад още нищо не може да се каже .. ако беше в края на цикъла, че да се притесняваш, а то ... Може пък да се окаже имплабтационен спад ? Никога не се знае ! А иначе за кое "момиче" говориш не разбрах ? Споко бе, горе главата !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро :D

Ей цяла седмица не съм влизала да ви погледна какво правите, а то толкова хубави новини :D

Смайлче, Лилка и Госката честито момичета. Лека и безпроблемнна бременност :D

Дес Дес успешна процедура миличка, виждам че нещата вървят добре, дано и до края да е така  :bfp: :wink:

Анмар и Гарджето ме изненадоха с тези никове, ама добре че им познавам аватарите :lol: :wink:

Криска, миличка как си? Изгуби се толкова време и аз често се сещах за теб. Дано вече всичко е ок и ще стискам палци за този месец щом сте вляли интралипида :wink:

eveishan добре дошла отново :wink: Бибица отдавна не е писала :?, даже не съм я засичала да чете и тя се поизгуби :?

А от мен - нищо ново за сега, малко почивка, но сега чакам МЦ и съм при док и този път вече всичко ще е по план :wink:. И аз с моите планове, без план не мога :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Исе наистина нищо не се знае виж при мен също имаше спад на БТ,така че има още шанс  :wink: Спокойно до лелката има още време,не бързай.
   Подай ръка, може би някой има нужда!