0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Раши, като дойдат добрите новини да се похвалиш веднага  :D Стискам ти палци да е съвсем скоро  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: :dance2:
Наде, а ще си дойдеш ли да ни видиш,ако има добри новини? Ако да, ще побързаме :)


Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #141 -: Септември 25, 2009, 15:06:48 pm »
Оф, още незнам кога ще си идвам  :?  :wink: , ама като разбера веднага ще заформим нова среща на софиянки  :lol: :lol: :lol:
А вие бързaйте  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 15:55:24 pm от Надеж »

*
Хайде Надеж! Идвай си, че софиянки нещо много несериозни се оказаха  :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Дес-дес бройката на фуликулите е добра, а и има още достатъчно време. Принципно от 1 фуликул излиза 1 яйцеклетка, но може да има и незрели яйцеклетки! От стойностите на Естрадиола, може да се определи горе-долу бройката на зрелите! А относно лигавицата - мери се принципно в милиметри и твоята е доста добра!!!
Успех! :crossfingers:
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 16:26:22 pm от viki_vat »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Лилка,няма да се предаваш!Който се бори винаги печели :wink:

Да цитирам себе си,че май пророк се оказах :lol:

Честитооо,ти заслужаваш :D

пп Чакайте ме и мене за срещата....ама живот и здраве догодина :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Лилка, честито и от мен :) Пропуснала съм добрата новина в бързината :)
Фибо, ти като си дойдеш ще спретнем среща обилно полята с Мохито и Фрешове за бременни и кърмещи :)
[/url][/url]
Лилка честито и от мен май съм пропуснала темичката ти това с там където си видяла 2 чертички Желая ти лека бременност
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 21:53:26 pm от pepina_boris »
ееееееееххх, и аз намерих няколко свободни минутки, за да се запиша, макар и в толкова късен час. Не ми се спи. Честито на новите мами  :D :D , и дано да има още, още, още  :bfp:
Аз вече не знам какво да мисля. Помагайте момичета osi_15 :BangHead: . То това моят цикъл вече на нищо не прилича. От 2-3 месеца, започна да ми зацапва (даже по - малко от зацапване) по 2-3 дни преди да дойде лелката. Е този месец прекали. Вече ми зацапва четвърти ден, а ми е 24 ден от цикъла. По принцип цикъла ми е 26-27 дни. Гърдите този месец също започнаха да ме болят много по - рано от обичайното и така. Не знам какво става с мен. Този месец засяках О на 12 ден от МЦ, и 1 седмица по късно почна да ми зацапва по мн малко ръждиво.
Знам, че със сигурност ще отида на док след като ми свърши, но някой има ли на идея за какво иде реч???
 :bighug:  :bighug: :bighug:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро,
stertje пийвам си от кафенцето и тръгвам на работа.
dageya да не е нещо хормонално? Трябва да се консултираш с лекар.
И аз в тези дни имах някакво зацапване, ходих на преглед, но доки нищо не ми каза. Направихме микробиология, която си беше планирана, и ще чакаме да видим какви ще са резултатите. И аз като теб вече не знам какво и е. Бях много притеснена като отидох на преглед, имах болки и с това особено течение, а доки се държа много спокойно, каза да чакаме резултатите, ако има нещо обезпокояващо - щял да дава илачи. :(
*
Вече ми зацапва четвърти ден, а ми е 24 ден от цикъла. По принцип цикъла ми е 26-27 дни. Гърдите този месец също започнаха да ме болят много по - рано от обичайното и така. Не знам какво става с мен.  :bighug:  :bighug: :bighug:

Добро утро и от мен!
Пийвам от кафенцето на stertje и бягам на работа - хич не ми се ходи днес - като знам че е събота  :(

dageya аз като един виден пророк  :D мисля, че може и да се похвалиш този месец с блага вест. Чела съм много пъти тук, а и от прятелки /и личен опит/ знам, че ако има имплантиране също се получава зацапване няколко дни по-рано. Супер е че те болят гърдите - това също е добър признах за растящ прогестерон.
Така, че от мен имаш  :crossfingers: и ще чакам да пиеш какво става стеб след няколко дни.
А ти за да не ти е нервно можеш да пуснеш един тест за бременност.

Хайде да бягам на работа ... :balk_64:


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте момичета!Добро утро и благодаарско за кафенцето.
Дагеа-мисля,че и ти ще ни зарадваш с добра новина.При много бременности се получава това зацапване около датата на МЦ.Дай Боже да е това,но док ще ти каже най-сигурно какво е.
Аз пийвам кафенце и отивам на фоликулометрия.Снощи имах болки като за овулация,може би за нюанс по-слаби от друг път,но пък БТ тази сутрин ме изненада с този спад,а не покачване.Но след 1час ще видим и това чудо какво ще да е. От мен лек и приятен съботен ден за почиващите,а тези които са на работа да не се преуморяват.
  <br />
*
Привет и от мен!
Пийвам кафенце, че след снощния купон ми е трудно да си отворя очите :balk_136: А и на всичкото отгоре и на работа...ужас!
По-бързо да свършва този ден и да си починем!
*
Добро утро, Бандитки!  :D
Мерси за кайвето!  :lol:
Тити, да докладваш след доки! Успех!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро мили мой.Целувам ви и ви пращам малко вирусчета.Обичкам ви много.
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 23:59:12 pm от Елфи »
 
Добро утро, момичета,
dageya, аз всеки цикъл имам такива зацапвания от 2 до 5 дни преди цикъл, но дано твоето зацапване да е от друго  :wink: . Говорила съм с доки, но не било нещо сериозно и вече свикнах  с него :? . Преди време ми бяха изписали за това дуфастон 3 мсеца, но не и помогна  :? Направи утре сутрин един тест за всеки случай и успех дано видиш двете чертички  :)

Anik , ама вие сте с нов ник  :lol: :lol: :lol:

Тити, успех,мила!!!

Вики, на теб приятна работа и дано бързо мине деня  :wink: :)

Приятна събота на всичкиииии  :D

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
хайде добро утро и от мене :)) споко аз, не ставам сега, а досега бачках, та сега малко почивчица си дръпнах  :D
май има нови бременни, незнам за Лиско, но на мен момичета, в тази фаза ми допадат такива думички и определения за "онзи" момент - "специалният", като бременелки и пр...
та ... честито на новичките и дано сте ни на късмет мамчета :))
прегръдки  и целувки за всички   :P

ох, забравих ... мерси за кафенце :))


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Е милички върнах се от док.Овулация все още предстои.Фоликулът в дясно ми е 19мм,а маточната лигавица 11,5мм.В понеделник ми е 13ден и пускам отново хормони,а след това отново на фоликулометрия.За сега изглежда че всичко върви добре,но то е защото мъжо го няма и не бебеправим.А като се върне за другия цикъл тогава ще влезе в роля левия яйчник,който явно ми е по-проблематичния и нищо не се получава.Но като съм си карък какво да правя.Каквото е рекъл Бог-това ще е!Дано вече да рече да бъде!
  <br />
*
Ей, Титка, лош късмет а! Ама ти не се навивай за другия месец! Може пък всичко да е наред и да е ТВОЯТ месец! :) Стискаме ти палци  :crossfingers:

Аник или бивше Анмарче, какво направи бре, защо го смени тоя ник? Не, че новия не е хубав, ама стария си ми харесваше много ;) Цун


*

Аник или бивше Анмарче, какво направи бре, защо го смени тоя ник? Не, че новия не е хубав, ама стария си ми харесваше много ;) Цун

Временно е!  :D Можеш да си ми викаш както си искаш  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добър ден и от мен. Аз да се отчета - няма бебе  :( От половин час вече лелката настъпва и то мн сигурно  :witch: Сега ме боли корема та ще ме скъса.
Много, много, много Ви благодаря за стисканите палци, но си заплювам място в темичката и за другия месец  :D
Чоки, и аз мисля, че нещо хормоните ми са се разбушували. А и в последните 2 месеца излизах два пъти в чужбина и то на различни места  :ask:, та се чудя дали има нещо общо.
Ще се запиша при док, и той ще каже какво точно да изследвам
Прегръщам Ви и Ви целувам  :D :D Стискам палци да има по - големи късметлийки от мен този месец  :crossfingers: