0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета можете ли да ми помогнете,днеска на който и график да цъкна се моя ми отваря ужасссссссс,и сега немога да си любопитсвам  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро, момичета  :)

На Гери и Смайли, едно голямо ЧЕСТИТО!!! Много леки  :cloud9: и ей такъв финал  :babyflips:
Лилка, и на теб честито и успех  :goodluck: :babyflips:

Петя,мерси за кафенцето и съжелявам за вещицата  :( и при мен дойде даже още вчера :? , ама нищо нов месец нов късмет  :wink:, при мен даже се очертава да го пропусна така че, дано на теб ти е на късмет  :wink:

(Може да ме махнете от очакващи.)

Приятен ден на всички

*
и при мен дойде даже още вчера :? , ама нищо нов месец нов късмет  :wink:, при мен даже се очертава да го пропусна така че, дано на теб ти е на късмет  :wink:
Ех,тъкмо се надявах, при теб да не дойде, амааааааа :oops:
Съжалявам, мила! Дано следващият да ни е на късмет, че то и аз този май ще го пропусна! Ще отсъствам другата седмица,а О ще е точно тогава май  :oops:
Като си направих първия отидох за друг да направя преди работа още по ярка беше.(той моя капваше капките)Аз си взех някакъв смахнат вчера, защото знаех, че няма да има нищо ,а то вижте.Сутринта взех уж хубав пак две са.Звъннах на доктора ми рано рано дано не съм го събудила :oops: ,но май не ,ако съм ще ми прости.Немога да повярвам ,защото все ми закъснява от 6-7 месеца е редовен уж овулация нямам какво още тръба запушена,чакам за инвитро ,а то чудо.Има свободно номерче поне за други нуждаещи се момичета 26**.Хйде сега да сурнем крака и да продължаваме в същия дух.Успехи момичета и ще си ви следя стискам палци за всички ви

*
Привет и тихичко честито на Лилка!
Днес моето мъжле има Рожден Ден! Няма да ви черпя с картинки, че да не ни се скарат пак, но пийнете по едно заради нас! :drunk:
Приятен и слънчев петъчен ден!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
viki_vat - Честит ти рожденик!
Лилка - страхотна новина. Както аз обичам да си казвам - чудесата стават, когато най малко ги очакваме. ;) Тихичко Честито и на тебе. :)
<br />[/url][img]http://ticker
*
ДОБРО УТРО!
Честито на новите бременни -Гери ,Смайли ,Лилка - леки и спокойни :cloud9:
Толкова е хубаво ,когато вляза тук да валят само хубави новини :D
Петя,съжалявам за лелката и моята е при мен от вчера :(Но смятам да я изпъдя и да не се вестява скоро :wink:
Вики,честит ти рожденник :kaos7:


ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Вики, честит ти рожденник,   :drunk:да ти е жив и здрав и много да се подкрепяте и дано съвсем скоро черпите за друга прекрасна новина!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
... уж овулация нямам какво още тръба запушена,чакам за инвитро ,а то чудо....

Чудеса наистина се случват...Само трябва да вярваме в това.
Лилка, тихичко честито и от мен! Отсега нататъка само положителни емоции и много спокойствие.
Вики, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и най-добрият татко на света!
Спорен ден пожелавам на всички останали момичета.
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:34:18 pm от jam »


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Хоп, цоп, цоп! :D
Благодарим ти Луци, че не ни забравяш! :D
Стерче, ама много са страшни тези очи!  8O
Дано да я изгоним от тази тема тая пущина! :D
Викии, да ти е жив и здрав рожденника! Догодина да празнувате в удвоен състав! :D
*
Честито Лилка :) Пиши какво става с теб и бягай на кръвен ;)

Викинка, жив и здрав да ти е мъжа! Много късмет и здраве и скоро да гушкате едно две розови бебета :)

Анмарчо, Жаси, Надеж, Вики  :bighug: :goodluck: Много ви обичам да знаете!


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички!
Лилка-честито ти  :bfp:и лека и безпробламна бременност докрая.
И идвай пускай вируси тук отвреме на време,а и другите нови късметлийки бременилки.
Петя и Надеж-съжалявам за  :witch:,но надежда винаги остава за другия месец.
Вики-честит ти рожденник.  :hbirth: Нека за другият му рожден ден да бъдете вече трима-четирима!
Стерче-тези очи вече трябва да изгонят вещицата от тук при всички момичета.Онези на Госката помогнаха и на нея и на много други,но тези твоите са вече тежката артилерия.
  <br />
Рашииии  :bighug: и аз те обичкам душице, мила! Ти как си, непишеш нищо  :?

Тити, и ние на това се надяваме - на следващия месец  :D , а теб, мнооооого успех  :goodluck: :crossfingers:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Благодаря ти мила,но и аз започвам от следващия месец с надеждите и тръпките и лова.И този цикъл ми е без бебеправене,но ми изглежда като единствения горе-долу нормален от май месец насам.И го използвам да направя някои изследвания и прегледи,че от другия като си дойде мъжо ще му стопя всички лагери и пружини от кекс.
  <br />
*
Re: Весела седмица изпълнена с много положит&
« Отговор #134 -: Септември 25, 2009, 13:29:37 pm »
че от другия като си дойде мъжо ще му стопя всички лагери и пружини от кекс.
Хахахах, Тити, само така, мила! :D :D :D
Хайде да идва и нашият ред, чеееееееее!!!!!!!
Тази с метлата, не знам, ще я удушавам скоро май! :D :D :D
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 13:33:13 pm от petqst »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте момичета, най-после да се намъкна и аз  :D
Първо, честито на новите бременни, да ни заразите ей ... с вируси, как с какво  :D
А аз днес съм мнооооого щастлива, познайте защо, ей сега ви светвам, като се отчета:
днес минахме, прегледа, като по протокол ни е 4-ти ден от стимулацията и така: имаме около 5 фоликула в десен яйчник един голям м/у 8-10 мм (незнам бр. им ед-ци)и другите по-малки и още толкова в ляв яйчник. Имало и много малки фоликулчета (колко на брой, не ми казаха) но, се очаквало и те да се развият и пораснат.
При мен, лигавицата трислойна и с дебелина 8,2 ама незнам, какво милиметри или др. мерни ед-ци?
Намалиха ми естрофема на 3х1 таблетки от днес. Следващ преглед в понеделник.
Това, как Ви се струва, добре ли е, като бройка, аз имам предвид фоликулите обаче? И може да Ви се стори тъп въпроса но, от тези фоликули по една яйцеклетка ли излиза? За да преценя, колко яйцеклетки мога да очаквам? извинете пак за "тъпият" въпрос, но наистина незнам ... а при мене, това е важно.ами това е засега, отчетох се аз, чакам следващите )и още веднъж на вече успелите и да знаете, ние Ви гониме но и ще Ви стигнеме  :lol:


и още веднъж на вече успелите и да знаете, ние Ви гониме но и ще Ви стигнеме  :lol:
Хайде давайте, нямаме търпение да ни стигнете и ти по скоро!!!
Лилка, честито мила, и на мен в началото втората чертичка почти не се виждаше, но на другия ден се оказа на мястото си!!!
Вики, честит ти рожденник, да ти е жив и здрав и скоро татко да стане!!!
stertje, вече няма начин да не я изплашите тая баба Яга! Вече си я представям как бяяяга ли бяяяга надалеч...
Хубав ден на всички!
« Последна редакция: Септември 27, 2009, 15:29:47 pm от jam »
Браво, Дес, за хубавите новини  :D !!! Продължавайте в този дух и скоро и ти ще ни зарадваш  :D :D :D ! Много добра бройка фоликулчета си имате  :wink: хайде дано всичко е наред с всичките  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

Тити, ще чакаме да се похвалиш тогава  :lol: :lol: :lol: :wink:
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 14:21:15 pm от Надеж »

*
Рашииии  :bighug: и аз те обичкам душице, мила! Ти как си, непишеш нищо  :?

Тити, и ние на това се надяваме - на следващия месец  :D , а теб, мнооооого успех  :goodluck: :crossfingers:

Надежко, нямам нищо за писане пиле, затова не пиша. Ходя на работа и си чакам фонда и така.
Пък и не искам да спамя темата :) ЦУН


Раши, като дойдат добрите новини да се похвалиш веднага  :D Стискам ти палци да е съвсем скоро  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: :dance2: