0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета сега направих още един тест но от друга марка за да съм сигурна и веднага се показа  втора черта и този път е много по ясна. :D
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*
Тихичко - Честито аеми:D :D :D
Дано провлачиш крачета тази седмица!
Добре дошла stertje! И дано скоро да ни зарадваш с +++++++
Жасииии, благодарности за вирусчетата!
Цоп,цоп,цоп :D :D :D
Честито аеми! Много се радвам за теб! :D




*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Аеми, успех! :) :bori_022:

Петя - мерси! :) И на тебе.
П.п Много се посмях на термина "ловуване" , е в момента е моя период почти. :witch:
<br />[/url][img]http://ticker
тихичко Честито, Аеми :) кога може да идеш на доктор или на кръвен тест?
[/url][/url]
*
Честито ит от мен Аеми :) Успеееххх

Хубав ден!


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Честито и от мен Аеми  :crossfingers:
Ето,че първата от списъка "очакващи" вече е с  :bfp:, айде сега след нея и другите.
Някои имена не ги виждам в нито едно от двете списъчета,пропуснати ли сте или не искате да участвате,ааа искате да ни изненадате :D :D :D
*
Мерси момичета.Кога мога да отида на доктор за да потвърди евентуално дали има бременност?
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Ами на една моя братовчедка и потвърдиха бременноста още на третия ден след закъснението  с вагинален ехограф! Иначе по принцип  десетина дни след закъснението май!




*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Аеми,
тихичко честито и от мен, лека и безпроблемна бременност, дано всичко бъде безпроблемно!!!
Здравейте мацки,
Първо ЧЕСИТО на Аеми, лека и безпроблемна бременност й желая!!! preggo
Добре дошли :welcome_1: на новите момичета, дано скоро се преместят в бременлийската темичка( заедно с всички нас, разбира се  :wink: )
Благодяря ви за пожеланията за рождения ден на малкия, ако искате ми вярвайте, но вчера беше болен, а днес е като нов!!! То от толкова много пожелания за здраве..благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug:
P.S. Сложете ме в списъка за НЕчакащи за 23.09
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 15:12:10 pm от Smile_baby »
*
Stertje  добре дошла мила!  :welcome3:
 Пожелавам ти скоро да имаш най-хубавият повод на Радост и да направиш своето момченце Батко.  :)
Аеми тихичко честито и от мен!
 Лека и безпроблемна бременност ти желая.  preggo
Аз също откривам ловният сезон.   :eggsperm: Хайде дано този месец да ни е на късмет !!!
Аеми честито :smiley_abxb: желая ти лека и безпроблемна :cloud9: preggo бременност А мили момичета на вас пожелавам :bfp: :bighug: А от мен 1 забавен и вкусен обяд дано ви хареса :eating: :eating:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Аеми честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност!
stertje добре дошла и скоро да изчезваш от тук с второ сладурче! Успех ти желая!
Вивка с тази яка графика все ми се иска въпреки падналата температура, лелището да не те посещава скоро (а това пък може да е имплантацийка....ха дано). Стискам ти палци!!!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Благодаря ви момичета, много сте мили, като човек правещ опит вече 4 години(пустите му холандски лекари)и почти оставил преди няолко месеца надеждата си за още едно детенце, ви разбирам толкова добре... :hug2: От сърце ви пожелавам успех на всички! :00001754: ;)
<br />[/url][img]http://ticker
Аеми честито мила,дано имаш най леката  preggo  :hug2:
 А сега поне си имаме момичета за новите темички  osi_9
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Аеми,честито и от мен,лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.За лекар още мисляче е рано още,но за да си спокойна на първо време иди и пусни едно ЧХГ.
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 16:41:07 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Момичета, сега се чух с Анмар - тя ще мине да резервира  маса в Кривото в петък за 22.09.
Само пишете кой ще идва, за да знаем за колко човека да резервираме.
Раши и Дениска да не ми бягат по тъча, чакаме ги и двечките :)
От новите попълнения също има софиянки - Слънце, ще те чакаме да се запознаем лично :)
Вики, миличка, ще се радвам да те видя.

Пък момичета, нали знаете - тези срещи са ни на късмет :)
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 17:43:39 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
За кой петък бре Вени? Сега на 18ти ли?
Не знам дали ще мога тогава. Ако искате който е сигурен да потвърди, пък аз ще се постарая и ако успея да дойда, все ще ми намерите местенце - няма да ме изгонят предполагам ;)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Аеми тихичко честито леки  :cloud9: ти желая.
stertje добре дошла и скро да ни зарадваш с +++ резултат.
Аз за срещата както казах стига моя мъж да е вкъщи и да гледа малкия съм на линия Анмар го видя моя бандит колко е досаден така че с него по срещи не тръгвам  :lol:
Приятна вечер от мен ето и малко вирусииииииии
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: