0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ПЕТЯ за всички ще има не се притеснявай :D
[/url]
*
Момичета и мойта БТ вчера падна на 36.7, а днес пак е 37. 8O Не знам какво да мисля вече.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Момичета и мойта БТ вчера падна на 36.7, а днес пак е 37. 8O Не знам какво да мисля вече.
Ами мисли си хубави неща и стискм палци да е на хубаво  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро момичета :))
честито още веднъж на новите бременелки и от мен, да ни донесете много късмет и тъй жадуваните от нас  :bori_007: :bori_004: :bori_005: :bori_002: :bfp: :bfp: :bfp:


*
ДОБРО УТРО и от мен!

Въпреки че днес не съм много добре май започва да ми показва че е тук  точицата ми :)



 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Мацки сега направих тест за бременност и ми се показа много ама много бледа втора черта.Не знам дали ми се привижда, но май я има.Лошото е че преди теста изпих половин литър вода.Вие какво мислите?
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Мацки сега направих тест за бременност и ми се показа много ама много бледа втора черта.Не знам дали ми се привижда, но май я има.Лошото е че преди теста изпих половин литър вода.Вие какво мислите?
Пусни една снимка на теста да го видим  :D
мммммммда и аз искам да говидя  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро и от мен! И аз да се оплача! Няколко дни имах ужасни болки и побоцвания в яйчниците  най вече в левия и също така онзи ден имах някакво течение с леко розов цвят!Но от снощи спряха болките и  остана само сърбежът по зърната на гърдите ми ,едвам изтърпявам сутиен ,а пък утре по принцип трябва да ми дойде! Дано това значи че няма да ми идва! :D




Ле ле, aemi стискам ти силно палци!                                                        Ох може ли някой да ми обясни как да си сложа графиката тук?
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 10:38:44 am от alexxana »




*
Няма с какво да го снимам телефона ми е със слаба камера и нищо няма да излезе.Ох, ще се побъркам направо а като  знам че и няма къде кръвен тест да направя  :?
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Аеми спокойно,щом има втора дори бледа е добър знак  :lol:.
 Направи си още един ако искаш ама без да пиеш течности и виж дали ще я има пак за да се пооспокоиш  :wink: :wink: :wink:.Успех и азйде покасно с поздравленията ще е  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Мисля да направя утре рано сутринта един че аз много не вярвам на тези тестове и не искам да се радвам и после ако няма нищо само да ми е гадно.
   Подай ръка, може би някой има нужда!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ох може ли някой да ми обясни как да си сложа графиката тук?
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6670.0
*
Здравейте мили мои!
Отдавна не съм писала, но ви следя изкъсо!
Пожелавам ви една слънчева и изпълнена само с положителни емоции седмица!
Честит първи учебен ден! Някога и ние сме били ученици! :D
*
Няма с какво да го снимам телефона ми е със слаба камера и нищо няма да излезе.Ох, ще се побъркам направо а като  знам че и няма къде кръвен тест да направя  :?

:) явно теста е улавил повишени хормони :) надявам се утрешния тест да бъде по ясен, и аз като си направих пърия тест беше бледа чертата но си я имаше, изчакаи до утре сутринта и пак си направи :) ще стискаме палци утре да чуем хубавата новина :lol:

Благодаря ти cvete78! :D




*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Вики, мила, от сърце ти желая една лека, спокойна и зареждаща седмица,!!!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета, ще ме приемете ли във вашата групичка? Ще ми е приятно да имам подкрепа във ваще лице, а и вие в мое. :) Набързо малко за мене - пише ви една мама с едно момченце на почти 7 годинки, която от 4 години опитва да направим още едно сестриче или братче ;), но засега без успех. :( При нас имаше и друг фактор, преди 6 години при поставянето на спиралата ми(понеже не исках веднага второ детенце), е станала доста голяма каша - гинеколога ми не я постави хубаво и на контролния преглед не я намери, правиха ми и цветна снимка, но я нямаше в матката ми и другия гинеколог заключи, че е паднала от само себе си. :( Да, ама не, оказа се че 6 години е била в корема ми. През април имах операция и успяха да я извадят, и вече няколко месеца опитваме за още едно бебче, нищо че съм на 37 - ако е писано, ще стане, ако ли не... Но, засега съм оптимист за първото. :) Само дето в последната година цикълът ми е по къс, около 24 дена. Миналият месец, почти беше станало, имах и положителен тест, но от преумора покрай работата ми и ... Пожелавам ви(ни)успех тоя!
Лек ден момичета!

« Последна редакция: Септември 15, 2009, 12:46:12 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Момичета, навестявам ви да ви пусна вирусчета  :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:, че днес имам доста работа :(
Аеми, каква марка е теста? Първия моя беше Престо и го направих след като бях пила мноооого вода и кафе през деня. Показа бледата черта и на следващата сутрин вече беше тлъста и червена :)
И твоята ще е така, усещам го :)

Вики, мила, радвам се, че пишеш :)Надявам се си почиваш и релаксираш :)

Момичета за срещата на 22, ще помоля някой друг да резервира, защото аз пиша дипломна и започвам обучение за новата позиция. Няма да имам време да се разходя до Кривото за да резервирам.
Така като гледам ще сме 5-6 момичета. Нека да започнем да си казваме кой ще дойде, за да може в петък и да се резервира.
Засега знам за мен и Анмарчето и Раши :) Хайде момичета, записвайте се :)


Добре дошли на новите попълнения и скоро да сте в другата тема :)
[/url][/url]