0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #200 -: Септември 17, 2009, 23:40:11 pm »
Здравейте, момичета. Да се отчета след цветната снимка: тръбите ми са магистралки с двупосочно движение - за сперматозоидите нагоре, за яйцеклетките надолу. Голямо облекчение изпитах като ми посочиха къде точно се е разляла течността... Не беше много болезнено, само няколко секунди при вливане на течността стиснах зъби. Сега предстои нервниченето преди спермограмата.

Гери, с колко ти закъснява цикълът?
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #201 -: Септември 17, 2009, 23:43:47 pm »
Цитат
Публикувана от: Марина75 
Лисе,извинете ни,наистина не е на пук или нарочно.Всички тук уважаваме трудът ви разбира се и обичаме сайта.

Лис, и аз се присъединявам към извинението и към призива да запазим течичката ни приятна и полезна!  :D

Бравоооооооо Цигуларче!  :D
Хайде напред по автострадатаааааа, и на стоп можеш да ги качваш опашатковците  :lol: :lol: :lol:
Стискам палци за добър резултат на СГ!
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 23:51:20 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #202 -: Септември 17, 2009, 23:47:31 pm »
Благодаря, анмар! Аз пък много се надявам да ни зараваш и да пропуснеш часа си на 30-ти... виждам, че температурата пак е горе, където е добре да бъде  :)
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #203 -: Септември 18, 2009, 07:11:03 am »
Добро утро момичета!
Пресъединявам се към извиненията на всички към Лисе и останалите,който се грижат за форума ни. :oops: :(/освен кафето друго няма да има/
Момичета предстоят четири почивни дни,да си почините добре,да имаме сили да я гоним тая вещица. :D :D
Заповядайте кафенцето.
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #204 -: Септември 18, 2009, 07:41:44 am »
Добро утро и от мен !
Цвете мерси за кафенцето!
 Днес лека и спорна работа на всички
[/url]
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #205 -: Септември 18, 2009, 07:47:04 am »
Здравейте момичета :) Аз от днес съм на нова позиция и сега отивам на обучение :) Стискайте палци, а аз ви изпращам мнооого вирусчета  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
Обичам си вииииии :)
[/url][/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #206 -: Септември 18, 2009, 07:49:08 am »
Добро утро, мацки!
Цвете, Много благодарности за кафенцето,мммммм - вкусно :D
С удоволствие се включвам към вас с Вивка и Жасито :D
Цигуларче, страхотна новина! Ха сега и СГ-то да е ОК!
Анмарче, то с тази температура,хммм! Дано да се е получило! Стискам палци!
Лек и спорен петъчен ден!
Хоп, цоп, цоп под вирусчетата! Жаси благодарим!Ще сме с теб със стиснати палци!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #207 -: Септември 18, 2009, 07:54:06 am »
Добро утро момичета. Пу, цоп под вирусчетата. :)
С моя къс цикъл можете да ме пишете при чакащите на 28/09. Овуто мина сега да видим и резултата. yahoo_17 Лек и усмихнат ден!  :balk_69:
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 07:56:10 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #208 -: Септември 18, 2009, 08:06:57 am »
Добро утро  :D!
Мерси за кафенцето!  :D
petqst, БТ днес се срина, а с теста е отричателен  :( Благодаря за подкрепата!  :D
Живи, здрави октомври!  :wink:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #209 -: Септември 18, 2009, 08:43:04 am »
здравейте момичета :))
 ние, в понеделника стартираме с процедурата, ако знаете само, какво ми е на сърчицето  :oops:, притеснено ...  :oops:
Цвете много хубаво кафенце
лек ден ви желая и много приятни празници :))


*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #210 -: Септември 18, 2009, 11:04:18 am »
Здравейте момичета,
тъкмо се връщам от първия ми преглед :) видях си точицата и мн се успокоих и мн се зарадвах за сега останах с добро впечатление от докито, на 28 пак съм на лекар за да чуем сърчицето  osi_9 :)
 аз знам че е моя ред др седмица за създаване на темичка, но моля ви някой да се заеме, защото няма да имам достъп до интернет тогава(отивам на почивка :)), надявам се да ме разберете, аз ще пропусна без това имаме още 3 бременни мамита тази седмица :)

лек ден на всички

Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #211 -: Септември 18, 2009, 13:39:14 pm »
cigularche , 43ти ден ми е днес а в понеделник последно пих дуфастона и страшно ме е страх защо не идва вече.А тия страшни  очи са специално за един от най -прекрасните хора във Фоорума - гаржето.Обичкам те мила и ти пращам страшните очи за 9 месеца,да изплашим вещицата и да не идва скоро.Нека всички се възползват от тях.Целувам ви и ако някой я срешне да я прати при мен аз ще и видя сметката обещавам.
 
 
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #212 -: Септември 18, 2009, 13:50:07 pm »
Здравейте и от мен!Благодаря за кафенцето и за очичките.Мойта баба Яга днес я изпращам и се надявам с тези очи да бъде за 9мес.Аз днес най-накрая успях да си пусна хормоните които са за трети ден от М.А резултати в четвъртък другата седмица чак.Желая ви приятно изкарване на празниците.
  <br />
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #213 -: Септември 18, 2009, 15:04:34 pm »
Гери, ама страшна си !!! хехехе .. развесели ме :) Че и не си забравила да са 9 на брой опасните комбалки ... ха-ха-ха ..
Момичета, изтрещявам чат-пат :)
 О и да не забравя - пожелавам ви много хубави 4 почивни дни, които предстоят. Ама обичам почивните дни беее... Те са хубав повод, някои от вас да се наловуват  :wink: и после да има много нови +++ :) Желая ви ги от сърце !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #214 -: Септември 18, 2009, 15:15:00 pm »
Момичета, при мен тестът е отрицателен и усещам, че вещицата връхлита със страшна сила. Здраве да е, другия месец ще е наш.
Утре отиваме на сватбено пътешествие с половинката 6 месеца след сватбата, че непосредствено след нея не упяхме да се измъкнем от работа. Пък като се върнем и изгоним вещицата, пак ще действаме по бебешкия въпрос.
Прегръщам ви всички!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #215 -: Септември 18, 2009, 15:37:04 pm »
Здравейте мацки и от мен! Силно гуш от мен  :bighug: за всички и да ми стискате палци утре, че съм на доки, дано да хванем яйцето този месец, че взе да ме нерви оная с метлата! Дано очичките на Госката помогнат да я уплашим и да я изринем вече пощината му с пущина!!! Скарлет, Анмар съжелявам за отрицателните тестове вярвам, че скоро вече няма да са такива! На мен също ми дойде до гуша от отрицателни тестове и взех да се радвам на положителните овулационни тестове... :lol: :lol: :lol: :ywoohoo: Споко Гардже не си само то изкукалата :lol: :lol: :lol:
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #216 -: Септември 18, 2009, 17:15:58 pm »
Хаха, anizi, и аз съм така с положителните овулационни тестове, голяма са ми радост.  :lol: Благодаря ти за подкрепата и стискам палци да уловите яйцето бързо-бързо, стига се е крило.  :D
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #217 -: Септември 18, 2009, 20:02:29 pm »
Здравейте момичета :)
Денят започна меко казано зле (хората живеещи в Младост ще ме разберат, като се сетят за задръстването сутринта), но целия ден ме крепеше мисълта, че съм на преглед.
Бебчо се развива супер, има си околоплодно мехурче с големина 11мм., ембрионче 3 мм., но имам и леко кървене встрани от ембриона :( сега тия дни в София ще лежа и няма и да мърдам никъде, освен за срещичката ни :)
На 29 съм пак на преглед :)
[/url][/url]
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #218 -: Септември 18, 2009, 20:47:42 pm »
Жаси не се притеснчвай мила дано всичко да се оправи :grouphug: Това кървене да е моментно В София си почини хубаво нека лекарите се грижат за теб и мъника А на 29 стистам палци всичко да се е оправило и да не се повтаря Десс–десс на теб пожелавам успешна процедура Колкото по малко се притеснявате толкова по добре и ще  :balk_5: :balk_602:са ви що годе мирни главите Скарлет и Анизи дано си уловите яйчицата :00001754: mf_bounce8 стига са се крили и да има после още здрави малчогани :babyflips: разтящи в маичетата си
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #219 -: Септември 18, 2009, 21:44:00 pm »
Добър вечер на всички.Искам да попитам нещо утре става 4, 5 дни от закъснението на МЦ и съм с 3 положителни теста.Чудя се само дали може вече да се потвърди бременноста или още е рано? Толкова съм нетърпелива че ми се иска още утре да отида на лекар.Вие как мислите?
   Подай ръка, може би някой има нужда!