0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вени, честито плодно сакче ... Леки оставащи 8 месеца :)
Смайли, весел празник на семейството ти :).
Ели, стискаме палци дружно за теб :)
Радостче, ама много рядко влизаш ти .. даже успях да преброя колко пъти - веднъж седмично , само в понеделник, колкото все едно да се запишеш, за да следиш темичката .. Разконсперирах те, а :)
Хубава седмица на всички :)

"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Хайде и аз да се запиша в новата темичка! От очакващите съм на 16, но ме боли левият яйчник от няколко дни вече и май ще си ми дойде! Поздрави и успех на всички!




Цоп и аз в новата темичка. Аз също съм от очакващите - на 20.09. Днес и утре ми предстои пътуване със самолет, дано ако нещо е станало, да не разваля работата. Ще пийна но-шпа за всеки случай.
Честито плодно сакче на щастливата бъдеща мама! Скоро да се похвали и с тупкащо сърчиценце.  :goodluck:
Много успешна седмица и дано да ни е на късмет на всички!
 :bighug:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте сладурки!
Да ни е честита новата темичка и мноооооого ++++++++++++,всички очакващи марш в бременлийската темичка.
Скарлет  :welcome: дано да не е за дълго,  :crossfingers: за 20.09.
Жаси честито ти сакче,още веднъж лека бременност.
Лека и спорна седмица.
Хоп и аз в новата темичка да пожелая на всички само хубави резолтатчета по тестчетата  :bfp1:.Жаси мерси за темиката и честито ти плодно сакче  :crossfingers:
 Аз пак се мятам в одбора на ловуващите  :D :D :D,а дано да имам улов тоя месец  :wink:.
 Успех на всички  :goodluck: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро пилета шарени! :)

Браво Вени, честитоо! Видях, че много хубав резултат си изкарала! :) Стискам ти палци всичко да е наред! Много стиснати палци имаш от мен ;)  :ballons:

Скарлет, добре дошла и както са ти писали момичетата, скоро да си в другата тема ;)


Смайл бейби, да ти е жив и здрав сина и много да те радва :)  :goodluck:

Надеж, мила, много съжалявам за баба ти! Сигурно ти е адски мъчно! Прегръщам те много много силно  :bighug:

Анмарке, лека работа :)

Цопвам се под вирусите и аз разбира се ... ;)
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 13:29:58 pm от rashi »


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден и от мен!Да ни е честита новата темичка от дай-боже леката ръчичка на Жаси.Да се препълни от ++++++++++++ тестове.
Жаси честито ти плодно сакче!Дано в най-скоро време чуете и  :lovedock:
Благодаря за закуска и кафенце на Вив.
Анмар лека и приятна работа след отпуската.Малко е кофти след отпуска но се свиква.
Елина  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за процедурата,дано е успешна.
Скарлет :welcome_1: и дано ни зарадваш на 20.09.
И да не забравя-ЧРД на детенцето на Смайл.Много да те слуша и радва в живота.
Момичета желая ви лека и плодотворна седмица.Бременните-навестявайте ни и пускайте по някой вирус
  <br />
*
момичета здравейте,

честита нова темичка, искам да ви попитам нещо на 09.09.09 си направих тест за ЧХГ излезе 181.3 на 12.09.09 ми излезнаха 2469 стойностите, мислите ли че всичко се развива добре

Поздрави


Радостче, ама много рядко влизаш ти .. даже успях да преброя колко пъти - веднъж седмично , само в понеделник, колкото все едно да се запишеш, за да следиш темичката .. Разконсперирах те, а :)
Аааа, Гардже не успя :D
Влизам аз всеки ден даже, ама явно само в понеделник ми се пише :lol: :lol: :lol:
Ама ето днес два пъти ще се разпиша :wink:


Радосттинка ти как си мила.Успех и на теб този път да стане  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Дениска, така се радвам, че се сещаш за мен :), само че септември няма да е моя месец...отлагаме инсето за следващия - пустите фоликули не стига че пак са 10бр, но този път и не пораснаха :( и затова няма смисъл. Както и да е, да не оспамвам темата, че не съм много за тук :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Радостинка, съжалявам за фоликулите :( Октомври ще бъде твоя месец, убедена съм :)

Ранан, мисля, че всичко се развива много добре и нямаш причина за притеснения. Виж в калкулатора за ЧХГ стойностите - мисля, че се намира в "Библиотека".
Кога си на лекар?

Раши  :bighug:
Анмар, мила след отпуската е гадно, но ще го преживееш :)
[/url][/url]
*
Здравейте милички :grouphug:
Да ни е честита новата темичка и да се изпълне все с ++++++++++++++++++ тесчета. Явно доста сме се натрупали на клона на нечакащите за 20.09. Аз тогава имам и рожден ден  osi_5 Дано тази дата донесе на всички толкова очакваната новина! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравейте, момичета  :)

Вени, мерси за темичката и честито сакче, миличка и сега много да се пазиш! Спря ли напълно цигарите?
Смайли, честит рожденник, много да е здрав и само да те радва  :D !!!
Радост, успех следващия месец, мила  :goodluck: :crossfingers:, съжалявам че пропускате този, но всичко е за добро  :wink:
Раши, какво ново при теб?  :wink:
Анмар:bighug:

Моля да ме сложите в очакващи на 25.09,  :? макар че с тези отрицателни тестове чакам лелката  :(

*
Радостинка, съжалявам за фоликулите :( Октомври ще бъде твоя месец, убедена съм :)

Ранан, мисля, че всичко се развива много добре и нямаш причина за притеснения. Виж в калкулатора за ЧХГ стойностите - мисля, че се намира в "Библиотека".
Кога си на лекар?

Раши  :bighug:
Анмар, мила след отпуската е гадно, но ще го преживееш :)

да погледнах пресметнах че се удояват  всеки ден даже по-малко от ден, а по надолу пише че стойностите се удояват на 48-72 ч, за това малко се притесних
мерси много , аз в петък сутринта съм на лекар, при теб как мина четох че всичко е нормално, надявам се и при мен да е така , ти колко дни след закъснението ходи, аз реших да изчакам 10 дни поне да станат :)


Споко, и на мен ми излезе, че се удвояват на по-малко от 36 часа :)
аз отидох днес, че се притесних от едни болки - фактически 6 дни след закъснението.
[/url][/url]
*
Споко, и на мен ми излезе, че се удвояват на по-малко от 36 часа :)
аз отидох днес, че се притесних от едни болки - фактически 6 дни след закъснението.


и едно или две са
:) стискайте палци аз искам близначета :) е да е живо и здраво :)

Здравейте и от мен  :D
На най - пресните мами Жаси и Ранан, дано скоро да чуят  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и занапред да нямат грижи  :D
Смайли, да ти е жив и здрав малчугана и много да Ви радва.
Радостче, следващият път :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:
Уф, на нас с мъжлето ни се налага да пътуваме на дълъг път, ей да му се невиди, а точно сега  :pleasantry:. До няколко дни ще си запиша час при док., че не съм го посещавала от миналата година. Реших да си почина малко от доктори и изследвания, но и това не даде резултат. :bighug: :bighug:
*

Раши, какво ново при теб?  :wink:


Надежче, аз съм добре. Няма да правим повече инсета.
Миналата седмица правихме операция на варикоцеле и сега чакаме одобрение от фонда и така. Моят номер е нед 3000 така че ще си почакам доста.
Иначе сме добре, пренесохме се в самостоятелно жилище и се чувстван страхотно. Уча се да готвя криво ляво и така ;) хехе

Целувки на всички ви ;)


здравейте, момичета! честита ви темичка. надявам се, че ще се напълни с много нови бременилки тук.
честито сакче на вени ;) стискам палци да чуете скоро и сърчицето/макар че на мен ми се струва много рано в 6-та седмица, така че не унивай ако не го чуеш. доколкото знам най-сигурно е след 8-ма/
честит рожденник на смайл. да и е жив и здрав и само радост да носи на мама и тате
радостинка, съжалявам, че се е наложило да отлагате, но това не означава че няма да успеете, нали. какво толкова-ще родиш един месец по-късно ;)
ранан, не се притеснявай. моето чхг в началото се удвояваше като лудо. и аз си мислех, а и тайничко се надявах да са близначета, но се оказа едничко....не че съжалявам разбира се. моят доктор ми обясни, че в началото е нормално да се покачва по-бързо.
наде, съжалявам за баб ти.
хайде и малко вирусчета за късмет
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


*
аз отидох днес, че се притесних от едни болки - фактически 6 дни след закъснението.
Вени, и аз по това време имах ужасни болки ниско долу в корема, в яйчниците, даже съм се превивала от болка на улицата. Лекарката каза, че нямам проблем, да пия но-шпа и наистина след седмица отшумя.
Дано и при теб всичко бъде наред и занапред!
*
Джиджи, благодарско за вирусчетата!
Ха, ДАНО, всяка една от нас ги прикачи и се разболее :D :D :D
Хоп, Цоп, ПЛЬОСССССС! :D
Радост, стискаме палциииии!:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Раши, успех с готварството!
Приятна вечер на всички!
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: