0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #160 -: Септември 16, 2009, 16:10:59 pm »
Ех, че мнооооого вирусчета :D
Цоп, цоп, цоп :D
До неделя пророкувам още две бременелки :D А другия месец вече знам на кого ще се радваме за +++ тест :)
ЕЕЕЕЕ, Жаси, дано да си добра пророчица! :D
ПП: А това в червенотоооо, нещо да не криеш?????
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 16:17:21 pm от petqst »
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #161 -: Септември 16, 2009, 16:28:59 pm »
Не, не крия, просто мисля, че АНМАР жива и здрава ще ни зарадва :) ТАка го усещам някак за нея. Но както казах още в началото на есента - тази златна есен ще донесе на всички повод за песен.
Ще видите, че до зимата тук ще опустее.
[/url][/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #162 -: Септември 16, 2009, 16:39:10 pm »
Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха

Фибкооо и Джаззз - много ви благодаря за хубавите мислите! Много ме зарадваха!
Фибиче, нали ти казах мило, че и аз се сънувах тия дни, ама пущината иде. Много падна БТ, не остана дори надежда вече, но октомври - ин витрото - и по-често да ме сънувате и ти, и Джазз  :lol: :lol: :lol:

Плами, да ти е живо и здраво юначето, да ви радва, да ви слушка, да озари дните ви с топлина и радост  :D

shady.f, честито! Да си жива и здрава и здраво детенце да гушненш на финала!

Обичам ви! Вие сте моето мило Семейство!

« Последна редакция: Септември 16, 2009, 18:27:44 pm от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #163 -: Септември 16, 2009, 19:16:23 pm »
Честито на всички нови бременни момичета. Да повлекат крачета и да заразят останалите. Много хубави новини се сипят тук :)
Плами, честито юначе Галин ... Да е жив, здрав и много да ви радва. Все си мислех за теб кога ли ще е събитието. Браво !!!
Хубава вечер на всички. И до края на седмицата да има още похвалили се.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #164 -: Септември 16, 2009, 19:22:22 pm »
....сега пък ме изненада оная с метлата толкова рано,че този цикъл стана 18дневен.Той по принцип си ми е по кратичък-24,но сега пък съвсем прекали тази вещица с голямата си любов към мен.
момичета, незнам дали и вие сте забелязали това, но титибар е поредното момиче, което се оплаква този месец, че оная лудата с метлата ги е навестила преждевременно.
От няколко дни ме сърбят пръстите да го напиша, но Джиджи ме изпревари. И при мен дойде 2-3 дни по-рано тоя месец - много необичайно. В тази тема, че и в графиките много момичета се оплакаха от същото. Но ако наистима има такова "явление", на какви ли се дължи?
Анмарче, при мен БТ си стоя висока от предната ову та чак до края на сегашната менструация - и пак нищо. Така че стискам палци!
Shady, честити две чертички и лека бременност!
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #165 -: Септември 16, 2009, 19:24:20 pm »
Ехаааа момичета каква е тая работа ?!Как ми стоплихте душата с тези новини !
shady.f Честитооо!
Лека и безпроблемна бременност душице и най прекрасното и здраво бебче на финала !
Пламии честито ти мъжка рожбица много щастливи мигове да имате от тук на татък!Страхотен пост Плами така ме разчувства така имам нужда от такива думи !Благодаря ти !
Айде все така да ни върви още още още ++++++++++++++
Ох айде че се развълнувах много - приятна почивка !
П.П.
Маринче какво стана с нашия сериал бе не го хващам кога го дават гледах две серии и край и в замундата го няма качен да не би да не го дават?!
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 19:26:52 pm от viviq »
[/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #166 -: Септември 16, 2009, 20:02:26 pm »
Я, едно Гардже долетя  :D!
Как си мило Гардже? Липсваш ми  :D! Надявам се невестяването ти тук да не е заради проблемчета!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #167 -: Септември 17, 2009, 00:09:49 am »
милички заповядайте да се почерпим послучай именият ми ден

това мие една от любимите надявам се и на вас да вие сладко!!!
[/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #168 -: Септември 17, 2009, 05:26:03 am »
Добро утро!
Охоооо, Берчееее, ама ти сън не си спала, само да се приготвяш :D
Честито да ти е именцето! Жива, здрава и дано се скоро да се сбъдне най-съкровенната ти мечта!
Аз се приготвям отново за подвизи - сутринта в Софето, за разглеждане на документите за фонда, а следобед-В Пловдив за генетични изследвания.
Стискайте палци!
Лек и спорен ден на всички!
Хайде да си пиинем по кафенце :D

Избирайте, кой каквото пожелае :D
ПП: Честит Имен Ден! На всички именници! Да сте живи , здрави и скорошно сбъдване на мечтите!
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 06:19:21 am от petqst »
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #169 -: Септември 17, 2009, 06:54:25 am »
Добро утро,момичета!
Петя мерси за кафето,успех с документите и изследванията  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Честит празник на всички,нека никога не ни напускат ВЯРАТА,НАДЕЖДАТА И ЛЮБОВТА. 

Честито на всички бременелки,лека бременност и да пускате вирусчета,ейййй.
Лек и усмихнат ден.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 07:18:25 am от cvete78 »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #170 -: Септември 17, 2009, 07:17:55 am »
Добро утро и от мен.
Шади,честито ,лека и безпроблемна бременност и на финала прекрасен и здрав бебешок
То тая седмица голям късмет витае над темичката ни,хайде дано скоро да сме се наредили на опашка за пускане на новата седмична.Много се радвам за бременелките ни,дано и ние ги последваме скоро.
Честит празник на всички.Нека никога не спираме да вярваме,надеждата винаги да ни крепи,любовта винаги да върви редом с нас.
п.п.Вивинка,филма не го дават всеки ден,снощи го даваха,днес пак ще има,но кои дни точно ще го дават не знам,гледам рекламите и така се ориентирам.
П.П. 2-извинявам се забравих да благодаря за кафето,развълнувах се ,толкова хубави новини.Дано да продължат да валят такива чудни новини.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #171 -: Септември 17, 2009, 07:37:17 am »
Добро утро момичета и честит празник :)
Берче, да ти е живо и здраво името и скоро да ти донесе най-големия подарък :) Минавам, за да разпръсна вирусчета :)  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:

[/url][/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #172 -: Септември 17, 2009, 07:48:32 am »
Момичета дпбро утро!
 За мен не е добро обаче!
Червената вещица ме вдигна в 5ч на крак корем кръст болки не можах и да се наспя заради нея !
Елфи да ме махне от списъка с чакащите вече не чакам нищо!
Петя много късмет днес и добри резултати!
Лек ден на всички
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #173 -: Септември 17, 2009, 08:07:58 am »
Добро утро :) Аз едва отварям очи, а тук дебатът вече тече ... Абе много рано ставате всички :) Че и бременните момичета, също ..
Анмар - при мен няма нищо ново ... За добро или зло, всичко е постарому...Пиша отвреме на време, но всеки ден ви чета :) Така научавам и за хубавите новини... А на теб ти стискам палци за Октомври да е твоят месец и всички да се радваме и на твоето щастие, а ти ще хвърляш вирусчета, нали тъй ? Че може именно твоите да се окажат заразителни за мен :)
Целувки на всички и хубав ден .. Краят на седмицата е, а наближават 4 хубави, почивни дни !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #174 -: Септември 17, 2009, 08:13:37 am »
добро утро милички!
ПЕТЯ стискаме палци като гледам и ти доста рано си станала.
ВИВ много съжалявам нищо нали знаеш че и нашият ред ще дойде.
ЖАСИ благодаря за вирусчетата.
благодаря ви за пожеланията дай боже всички да сме живи и здрави!!!
хайде заповядайте на тортичка.
[/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #175 -: Септември 17, 2009, 08:21:52 am »
Добро утро  :D!
Мерси за кафенцето, ужаааасно ми се спи!
Честит Имен Ден на всички именячки и именяци.
Да са ви живи и здрави имената и вие  :D :D :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #176 -: Септември 17, 2009, 09:02:41 am »
Гардже, да знаеш, че и ти до края на есента ще си с нас в бременната тема :) Снощи за първи път не заспах в 21, защото чаках мъжо да се прибере. И днес даже не ми се спи :)
[/url][/url]
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #177 -: Септември 17, 2009, 09:56:59 am »
berche, честити имен ден!Да ти е живо и здраво името и много ксъмет да ти носи. И скоро и бременилски новини! :)))
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #178 -: Септември 17, 2009, 10:51:21 am »
Еййй, голяма пустош тука днес :) Всички сте се разработили здравата  :D
[/url][/url]
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #179 -: Септември 17, 2009, 11:00:27 am »
я да пуснем няколко вируса, пък да видим дали няма да привлечем някой  :)

 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:

щях да забравя....честито на берче и на всички именички и именици. да са живи и здрави и само хубави спомени да трупат :)
петя, стискаме палци. вярвай в успеха и всичко ще бъде наред ;)
вив, съжалявам за оная с метлата. ама нали си обещахме, че ще я трепем с вируси. ето още малко

 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: