0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #140 -: Септември 16, 2009, 13:57:05 pm »
 :D Плами много се радвам мила че успя и вече гушкаш своето сладко бебче  !  :babyflips: :cheerleader:
Да ви е живо и здраво и много да ви радва .  :D
Алексана Честито и на теб!!!! Желая ти лека и спокойна бременност  :cloud9:
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #141 -: Септември 16, 2009, 14:14:37 pm »
здравейте, момичета!
ех, жаси май наистина има много лека ръка, само какви радостни новини си имаме тази седмица. не само бременилки, а и родилки  :wink:
честито ти малко мъжле, плами. да ти е жив и здрав и много да ви радва. знам, че ще расте щастливо и много обично дете, защото е желано от цяло сърце.
честито и на новите бременилки. лека и спокойна бременност и безпроблемно раждане на финала.  :D
добре дошли и на новите момичета, дано за тях седмичната ни тема им донесе много късмет и скоро да ни зарадват с  :bfp:

П.С: аз също да се отчета. вчера бях на преглед. малката ни душица расте и се оформя. вече прилича на голям човек. доктора каза, че всичко е наред, дори плацентата за която се притеснявах, че на предния преглед беше доста ниско/не съм споделяла тук за това/ е започнала да се "вдига" дано успее до финала да си застане на мястото.

хайде сега едни хубави тлъсти вирусчета да раздам със специални поздрави от едно малко симпатично същество, растящо в корема на джиджи. каза, че с нетърпение чака от вас да му направите другарчета за компания ;)

 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #142 -: Септември 16, 2009, 14:19:37 pm »
Добър ден и от мен!Тази седмица гледам че има поройни дъждове от ++++++++ тестове.То така и трябва.Честито на всички нови бременилки.Жаси-пускай поне няколко месеца темата ти с твойта ръчичка.
А аз да ви се оплача малко,че докато имах задържани фоликули и не ми идваше сега пък ме изненада оная с метлата толкова рано,че този цикъл стана 18дневен.Той по принцип си ми е по кратичък-24,но сега пък съвсем прекали тази вещица с голямата си любов към мен.Аз вече наистина незнам кога да си пусна хормоните.Док ми е написал 21 ден за прогестерон а аз на 19 вече имам М.Също така съм с големи подозрения,че О ако я имаше този месец е била на 7 ден.При толкова ранна овулация какви ли трябва да са стойностите на FSH или там кой хормон беше за 3 ден от цикъла- :ask:
Момичета желая ви приятен остатък от деня.
  <br />
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #143 -: Септември 16, 2009, 14:29:29 pm »
Хехехе, следващата седмица Ранан, после който е наред от тази седмица :)
На мен може да разчитате да пускам темички, няма проблем :)
[/url][/url]
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #144 -: Септември 16, 2009, 14:30:34 pm »
днес си направих трети тест и эа трети път виждам  :bfp1:  на първите два не вярвах эащото ги направих твърде рано но сега...  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :cheerleader: :party:
 preggo preggo preggo preggo preggo
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #145 -: Септември 16, 2009, 14:32:51 pm »
Хоп, Цоп под вирусчетата :D :D :D
Благодарим ти Джиджи!Много се радвам за вас с бебо, че сте наред.
Титибар, и аз имах един такъв месец - 14 дневен цикъл 8O и го отдадох на стимулацията, която правих. След това отново си е 25 дневен. А и наистина, мисля, че аз не съм имала О тогава.
Охооооо, още една бременилка - Ха, Честито,Шади! Леки и безпроблемни оставащи месеци!
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 14:36:10 pm от petqst »
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #146 -: Септември 16, 2009, 14:33:25 pm »
....сега пък ме изненада оная с метлата толкова рано,че този цикъл стана 18дневен.Той по принцип си ми е по кратичък-24,но сега пък съвсем прекали тази вещица с голямата си любов към мен.

момичета, незнам дали и вие сте забелязали това, но титибар е поредното момиче, което се оплаква този месец, че оная лудата с метлата ги е навестила преждевременно. дали не се дължи на времето незнам, но предлагам да се организираме всички, да я хванем за гушката и да и оскубем метлата. да я видя тогава как ще пристига без метла на таз гадина. поне 9 месеца няма да успее да се добере до никоя от нас.
хайде както дявол от тамян бяга, дано "оная" я разгоним с бременилските вируси. пу пу пу

бременилки помагайтеееееее

 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:


*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #147 -: Септември 16, 2009, 14:36:18 pm »
Честито Шейди   ;) Успех и късмет!


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #148 -: Септември 16, 2009, 14:37:38 pm »
Хайде веднага да се наместя под вирусите,че другия месец изобщо да ме забрави  :witch:
  <br />
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #149 -: Септември 16, 2009, 14:47:24 pm »
Шейди, честито :)
Ето вирусчета и от мен  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:

Айде да се заразявате всички :)
[/url][/url]
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #150 -: Септември 16, 2009, 14:48:59 pm »
Хайде и аз под вирусите:
Пльоооооос :D
ПП: Момичетааааа, миналата седмица две, тази за сега четири бременилки!
Та това си е двоен резултат, а какво ще кажете за троен??????
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 14:50:35 pm от petqst »
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #151 -: Септември 16, 2009, 15:03:15 pm »
Супеееееерррррррр  :cheerleader: :cheerleader: Шади.ф леко  :cloud9: preggo Леле хайде всички под вирусчетата че ни е тръгнало тази седмица на късметчета Мамитата доста са се постарали с тях :P :bighug: Вече наистина не вярвам на очите си Бебчовците заваляха като есенни листа  :smiley_abxb: От мен 1 четирилистна yahoo_17 за повече късмет  :kaos7: :balk_56: :wave:
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостн&
« Отговор #152 -: Септември 16, 2009, 15:14:58 pm »
ПП: Момичетааааа, миналата седмица две, тази за сега четири бременилки!
Та това си е двоен резултат, а какво ще кажете за троен??????

петя, не забравяй все пак, че още сме средата на седмицата.  :wink: както е тръгнало нищо чудно още тази седмица да направим световен рекорд  :D чул бе Господ


*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #153 -: Септември 16, 2009, 15:23:44 pm »
петя, не забравяй все пак, че още сме средата на седмицата.  :wink: както е тръгнало нищо чудно още тази седмица да направим световен рекорд  :D чул бе Господ
Ха ДАНО! :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #154 -: Септември 16, 2009, 15:26:12 pm »
Плами, да ти е жив и здрав големият мъж и най-вече много да те слушка!!!
Шади, честито и на теб....лека и безпроблемна бременност и щастлив финал ти желая!
Успех и на останалите!!!
*
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #155 -: Септември 16, 2009, 15:38:44 pm »
Шади честито :)пожелавам ти леки  9 месеца и да пръска много бременни вирусчета
ех че хубаво стана от миналата седмица до сега май станахме  5  мамита :)

 :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:  :kaos7:
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 17:52:46 pm от rally_pat »

Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #156 -: Септември 16, 2009, 15:46:44 pm »
благодаря момичета  :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust:  ДАНО МОИТЕ ВИРУСЧЕТА ЭАСТИГНАТ ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 17:53:00 pm от rally_pat »
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #157 -: Септември 16, 2009, 15:52:54 pm »
Shady.f, честито и от мен. Ех, че хубава седмица се очертава :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #158 -: Септември 16, 2009, 15:58:44 pm »
Лелееее :D То тука бомба от +++++та паднала :lol: :lol: :lol:
Супер :D

Пламчооо,честит ти бебок :D Другото на ЛС 8)

Рашеее,бъзик - бъзик :oops:,ама ме блъскат хормоните в главата osi_15....по-добре да не казвам кво сънувах снощи  osi_13
пп Вики и Анмар ги сънувах бременни вече два пъти.... osi_17

На новите попълнения -  :welcome_1:

А на новите бременелки -  :cloud9: по мед и масло :D


 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 16:01:13 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Есенна седмица пълна с ++++ тестове и радостни новини 14-20.09
« Отговор #159 -: Септември 16, 2009, 16:04:34 pm »
ААа Фибооо, ти поне сънуваш бременелки :)
 ако знаеш аз какви ги сънувам... сънувах, че пуша :( и че карам стара кола по наклон, ама забравих ръчната и литнах назад, като по път чукнах една друга кола. В колата бяха и мъжа и баща ми и бебчо(още в корема де) и тримата абсолютно незаинтересовани от катастрофата ми и от паниката ми. Спомням си, че казаха, че има да блъскам наляво-надясно, докато свикна да карам бременна :(
Извод - май трябва да си купя кола и да почна да се уча, че това ми е един от големите страхове :(

До неделя пророкувам още две бременелки :D А другия месец вече знам на кого ще се радваме за +++ тест :)
[/url][/url]