0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #260 -: Септември 10, 2009, 09:03:46 am »
Еййййй Жасиииии,нали съм си любопитка  :oops: надниках в графиката ти и видях,че днешния тест е с ярка втора черта ЧЕСТИТОООООООООООООООО.  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #261 -: Септември 10, 2009, 09:08:14 am »
Аеми накарай някой да си измери температурата,ако и на него му покаже пак толкова значи не е в ред,но ако си му отчете друга тем значи споко  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #262 -: Септември 10, 2009, 09:15:03 am »
Да точно това ще направя странното е че температурата ми в момента под мишниците е 35.9  8O , а в дупето  ми отчете 37.4
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 09:17:12 am от aemi »
   Подай ръка, може би някой има нужда!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #263 -: Септември 10, 2009, 09:22:07 am »
В дупето винаги е по висока,а и сега вече не са ти реални стойностите понеже си станала.Мери си анално и не се притеснявай. Успех  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #264 -: Септември 10, 2009, 09:23:46 am »
Добро утро,мацки  :wink:
Жаси, радвам се мила, че тази сутрин тестовата черта е по-наситена  :D !!! Честита ти втора чертичка  :bfp1:
 Абе то беше ясно още снощи ама ... :cheerleader: :cheerleader:  :cheerleader:

Исе, нали още я няма вещицата, значи още има надежда  :wink: :hug2: :goodluck: :crossfingers:

Джина, успех в лова, миличка  :bed: :eggsperm:

Аеми, БТ е винаги по-висока, ако бяха еднакви с подмишниците тогава какъв е смисъла да се мери в  :cul2: . Мила, отвориси темичка в подфопума за графиките и там обсъждай БТ  :wink:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #265 -: Септември 10, 2009, 09:37:41 am »
Вивинка,филма започна в 22ч.,ама нищо не си истървала.Май и аз няма да го чакам ами ще го гледам във Вибокса,нещо затъпя тоя филм.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #266 -: Септември 10, 2009, 09:53:55 am »
Ехааа каква страхотна новина! Вееениии, честито ти мила! Той щом уринния тест е засякъл, та кръвния ли няма да е положителен! :wink: Пожелавам ти всичко да бъде наред, да имаш лека бременност и след  :cloud9: да си гушкаш сбъднатата мечта! :goodluck: Много се радвам за теб!!! :hug2:
 

... защото ми се появява едно такова течение, като на ситни парцали..

Течението с бели парцали не значи ли, че имаш гъбички? Правила ли си скоро микробиология?
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #267 -: Септември 10, 2009, 09:57:40 am »
Малии, днес трябваше да съм спокойна, а сега само резултата ми е в главата :)
трябва да симулирам работа днес, което хич и не знам как ще стане :lol:
Но се измъкнах от друга ситуация - цигарите.
Днес обявих, че искам да ги спирам на висок глас, имам две цигари в кутията, кой иска да отказва с мен :) всички се навиха :)
Така ще се покрия от това.
Вместо кафе днес си взех мляко с две трошички нес, за цвят :)
Ако продължавам така, мога успешно да се прикривам  :lol:

Абе явно съм мнооого убедителна, щом хората ми се връзват :)
[/url][/url]
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #268 -: Септември 10, 2009, 10:44:39 am »
Жаси, честито миличка ! Желая ти само хубави мигове от тук нататък и естествено едно здраво и хубаво бебче след има няма осем месеца  :wink:

Момичета, знам, че тук всички сме наясно с ролята на фолиевата киселина, но искам пак да отправя един апел към всички вас, нека да разясняваме на всяка наша приятелка и позната в детеродна възраст колко е важно това мъничко витаминче за един здрав живот.
Защото през изминалите дни станах непряк свидетел на още една семейна трагедия и я съпреживях като своя. Дано никога на никого не се случва.

Обичам ви много всичките (особено по-отдавнашните мацки  :D ), тук получих подкрепата и информацията, с която по-лесно се случи чудото на живота ми  :D.
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #269 -: Септември 10, 2009, 10:54:35 am »
Здравей, Нерито  :wink: , радвам се че си се сетила за нас  :bighug:

А относно ФК, мисля че всички момичета тук си я пият, нали момичета....  :balk_77: :balk_69:

*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #270 -: Септември 10, 2009, 11:00:12 am »
Жаси честито миличка , желая ти лека бременност С теб сме заедно :) дано ни се родят живи и здрави бебенца, сега бъди спокойна,
взе ли си парола за интернет от кандиларов, аз вчера си направих тест при тях и към 10.30 -11.00 вече имах  :bfp1: резултат


Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #271 -: Септември 10, 2009, 11:04:00 am »
Трябва, да, защото въпреки, че и аз зная, че трябва да я пия реших да си направя почивка от два месеца. И снощи така търчах до аптеката, че ако имаше катажии щяха да ме спрат за превишена скорост  8O

Глупаво от моя стана, но толкова се бях отчаяла от нещата, че се върнах към стария си живот.
А само като се сетя във вторник колко алкохол изпих и колко цигари изпуших сега ми е виновно  :(
Обадих се в Кандиларов и там много гадно ме отрязаха - звънни след 12, пък то и тогава не е сигурно, че ще има резултат :( сега броя минутите до 12.10  :lol:

Та на Шуър Чека на втората минута си имах тлъста черта - не толкова тъмна, колкото контролната, но си я имаше и ми се усмихваше :)
[/url][/url]
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #272 -: Септември 10, 2009, 11:05:53 am »
Трябва, да, защото въпреки, че и аз зная, че трябва да я пия реших да си направя почивка от два месеца. И снощи така търчах до аптеката, че ако имаше катажии щяха да ме спрат за превишена скорост  8O

Глупаво от моя стана, но толкова се бях отчаяла от нещата, че се върнах към стария си живот.
А само като се сетя във вторник колко алкохол изпих и колко цигари изпуших сега ми е виновно  :(
Обадих се в Кандиларов и там много гадно ме отрязаха - звънни след 12, пък то и тогава не е сигурно, че ще има резултат :( сега броя минутите до 12.10  :lol:

Та на Шуър Чека на втората минута си имах тлъста черта - не толкова тъмна, колкото контролната, но си я имаше и ми се усмихваше :)

:) трябваше да си вземеш парола за интернет, но след час няма как да не излезнат вече резултатите
УСПЕХ

*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #273 -: Септември 10, 2009, 11:18:06 am »
Добро Утрооо!
Джаз, те питат дали искаш парола  :lol:
С този тест тази сутрин направо нямаш нужда от кръвен, ама хайде  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #274 -: Септември 10, 2009, 11:22:55 am »
Леле, лел, Жаси, много се радвам за теб! Душата златна, бременна си! Няма толкова хубава новина мила! Пожелавам ти всичко най-най-добро и много здраве и късмет.  УРААААААААААААААА! :D :D :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :cheerleader: :cheerleader:

Чакаме да кажеш резулатат от кръвния тест днес, ей! :) :) :) Дано да са повече бройки  :bori_007: :bori_004:

Ххихиихх, оправи ми настроението, Жасиии! Момичета чакам поне още една от вас да се похвали тази седмица. :)

Ранран, честито и на теб мила!   :)

Анмар, Фибо, за вас специални целувки!  :heartbeat: :thankyousign:
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 11:28:27 am от rashi »


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #275 -: Септември 10, 2009, 11:26:00 am »
Жаси и Ранан - честито! Леко бременеене и на двете и да повлечете крак  :cheerleader:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #276 -: Септември 10, 2009, 11:38:42 am »
Надеж, как ще ви забравя бе мило, вие сте ми като сестрички, дори и никога да не съм ви виждала. Толкова ми помогнахте с емоционалната страна на проблемите  :) А за ФК, наистина сигурна съм, че тук всички знаят, но имаме много познати, които не са толкова информирани, аз за тях имам предвид  :wink:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #277 -: Септември 10, 2009, 11:44:39 am »
Здравейте сладурки  :D
Ей ама на Джинка и много лека ръчицата я вижте как повлече крак бравоооооооооо.
Вени резултата ще е супер сигурна съм.Аз вчера мислех да ти кажа, че на шуърчека са по-хубави чертите ама виж ти точно такъв си направила  :D и аз броя минутите с теб  :lol:
Приятен ден момичета.Слънцето се завърна поне за малко  :sunshine: :sunshine: :sunshine:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #278 -: Септември 10, 2009, 11:49:34 am »
Жасминче, честито мила!!!Пожелавам ти само хубави и усмихнати моменти от тук нататък!Колко е хубаво, когато се случват хубави неща!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #279 -: Септември 10, 2009, 12:05:50 pm »
 :? Е, да му се невиди! Не само, че ПАК ме отрязаха, но не ми дадоха и паролата!
След час да съм звъннала - попаднах и двата пъти на някой станал с Д-то нагоре!
Миналия път в 11 имах резултата, как може такова нещо!
Аз за да звъня така упорито значи съм притеснена - не може ли да ми каже точен час? Беше 12, сега е 13.
След това кое ще бъде?
[/url][/url]