0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #20 -: Септември 07, 2009, 09:55:07 am »
ЗДРАСТИ БАНДААА! :D


ПИМПА,приятелко,благодаря ти за темата и дано с леката ти ръчица ощастливиш много момичета тази седмица/как устиска да не заспиш направо си е геройство :lol: :lol:/
Много стиснати палци и кураж от мен за ВИКИднес :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Успех и на ПЕТЯ за днешния преглед :D
Маринка, багодаря за кафенцето миличка :DТолкова ми е хубаво да си го пия тук с вас сутрин :D
Евершан,Честита дъщеря :DДа ти е жива и здрава и много да ви радва
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ВЕСЕЛА И ПОЛЗОТВОРНА СЕДМИЦА!


« Последна редакция: Септември 07, 2009, 10:01:45 am от dgina »
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #21 -: Септември 07, 2009, 10:12:48 am »
Привет на всички прекрасни дами тук  :D
И аз ви пожелавам една усмихната и пълна с хубави новини седмица!
Щом Пимпа е пуснала темичката съм сигурна, че ще е такава. Успех на всички чакащи и нечакащи  osi_9
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #22 -: Септември 07, 2009, 10:19:40 am »
Привет, дами,

на всички ви желая една успешна и лека седмичка, на ловуващите - успех, на чакащите +++ резултата - силно стиснати палчета;
на бременните - леко бременеене и дано ни заразят всички с това така желано вирусче


и на всички други - успех!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #23 -: Септември 07, 2009, 10:35:19 am »
Добро утро, дами!
Някои може и да ме помнят, други - едва ли! Бая време си бях дала почивка от форми, календари и т.н. За тези, които си мислят, че се ослушвам, щото има нещо за казване - на грешен път са, все още няма нищо за хвалене. При Стаменов сме вече, даже утре е следващия ми преглед.
Сега, моля, набързо снесете клюките! Кой бременен, кой родил, кой в процедури!
Хубав и усмихнат ден ви пожелавам, въпреки мрачното време навън!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #24 -: Септември 07, 2009, 10:35:56 am »
здравейте и от мен, момичета.
петя, успех на прегледа.
радостинка, късмет и на теб. нали този беше твоят месец ;)
вики, моля се силно за теб. аз съм сигурна че всичко ще е наред. на нашето бебече сърчицето също се видя малко по-късно, а и няма да сме първия и последен случай. моли се силно и вярвай, че скоро ще гушнем нашите съкровища.
усмихната седмица напук на лошото време и много  :bfp:
ето и малко вирусчета, дано помогнат......
:blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
и специално за вики:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #25 -: Септември 07, 2009, 10:41:05 am »
Ей, Соф, ти наистина се изгуби някъде  :wink:
Малко почивка никога не излишна  :). Късмет утре на прегледа  :)

Вики, имаш и моите стиснати палци, миличка  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Джиджи, как се сети за мен бе душа :). Да, това е моя месец - ще видите :) .
Почнах стимулацията вече, утре ще ходя да ми направят влилане, а петък е първия преглед да видим как вървят нещата :wink:, но всичко ще ок, сигурна съм :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #26 -: Септември 07, 2009, 10:47:20 am »
Малеее какъв дъжд от вирусчетааааа немога да се въздържааа и ЦОООООП  :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #27 -: Септември 07, 2009, 10:48:19 am »
Здравейте момичета, ау какъв студ  е днес, тук във Варна  8O
Момичета, имахме една забележка   :oops: тия дни от администратора  8O, че това е форум за забременяване и мястото на темичката ни не  е тук. Какво ще кажете да я преместим. В на чашка кафе и халба бира .... :D
Може да ви ядосам но и аз, мисля, че администратора е прав за тази си забележка.
Спорен ден на всички :))


Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #28 -: Септември 07, 2009, 10:52:14 am »
dess_dess, модераторите са прави като ни се карат, понякога наистина изместваме много темата :?, да се преместим в Кафето добре, но там си има седмична тема и трябва да пишем в нея, няма да е удачно да има две седмични, но ако и другите искат може да пробваме :), така поне можем да си говорим за всичко :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #29 -: Септември 07, 2009, 10:59:22 am »
Деси,от една страна понякога това което пишем не е много по темата за забременяването,но тук влизат и четат доста момичета и повечето информация я черпят точно от тази тема/поне аз го правя/Поправете ме ако греша,но точно тук много от нас си споделят проблемите относно забременяването и доста често им се правят забележки,че имало други теми в които трябвало да пишат/това била седмична..../Незнам къде ще се премести темата,но нека да е на такова място че да не пречи в нея да си описваме по комплексно ежедневните проблеми и преживявания.Приятен ден :D
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #30 -: Септември 07, 2009, 11:01:03 am »
на мен лично ще ми е малко мъчно ако се преместим. незнам защо, но някак свикнах да сме тук. пък нали и бременилките си имат подобна тема в ДЪЛГООЧАКВАНА....., ако трябва да се местят и те, темата ще стане много обемна. ние ще говорим за едни проблеми, те за други....
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 11:02:47 am от джиджи »


Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #31 -: Септември 07, 2009, 11:04:39 am »
Ами аз доколкото видях, забележката наблягаше на това да не си раздаваме рецепти и така нататък,ноооо ако трябва нека я преместят амаааа много гадно пък нали и ние се опитваме да забременеем.Повечето случай на неспазване на темета е когато всички почти сме в цикъл и то какво да кажеме тогава....вярно черпиме се с кафенце и закусчица ,но после сме си в рамките на темета.Нейскам да я местятттттттттттттт  :(
 Така мисля аз  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Анита22

Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #32 -: Септември 07, 2009, 11:05:31 am »
Момичета ,не се сърдете ..от кога чета тази тема  и  виждам ,че ,няма много полезна информация  :oops:относно опитите за забременяване а само си пожелавате успех една на друга..и това е.извинявайте
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #33 -: Септември 07, 2009, 11:14:09 am »
Момичета ,не се сърдете ..от кога чета тази тема  и  виждам ,че ,няма много полезна информация  :oops:относно опитите за забременяване а само си пожелавате успех една на друга..и това е.извинявайте
Ние не се сърдим на никого,просто си коментираме :DИ след като толкова отдавна четеш,защо не се регистрираш,а влизаш като гост.Така ще можем по добре да си комуникираме и ще научиш много полезни неща от всяка една от нас :DДобре дошла :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #34 -: Септември 07, 2009, 11:34:20 am »
Момичета, забележките, които модераторите правим са единствено за рецепти, почерпки, снимки които нямат общо с опити за забременяване и с цел темата да е полезна.
Може би дори забелязвате, че рядко се правят такива забележки, но на мен ми прави впечетление, че винаги има потребители които не се замислят дали наистина е редно и дали модератора е прав а се дразнят, обиждат.
Никой няма за цел да ви обиди а само да ни е подреден форума.
Вероятно в кафето съшо ще се чувствате комфортно...опитайте, не хапем, дори понякога се забавляваме много:) Имаме си неписано правило там да не говорим за опити, процедури а да се разтоварваме и споделяме ежедневните си преживявания:):)
Приятна и спокойна седмица ви пожелавам:)
На мен такава хладна много ми харесва:)
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 11:37:02 am от Lisko »
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #35 -: Септември 07, 2009, 11:41:14 am »
Добро утро милички

Вики Ват, стискам ти палци и аз и чакаме да докладваш какво става с теб!  :crossfingers: :crossfingers:

Евеишан, честито мила! Да ти е жива и здрава малката дъщеричка.  :D

Жаси, браво за хубавите резултати! :)


Ради, успех и от мен.

Добре дошла обратно Соф :)

Мен лелката ме посести в петък вечерта и още не иска да си отива. Не че имах кой знае какви надежди. Тепърва ни предстои операция от варикоцеле, а и чакаме фонда. Но, все пак, нали знаете, човек си се надява всеки месец.

Пожелавам ви чудесен ден и много успешна седмица! :)




Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #36 -: Септември 07, 2009, 11:42:34 am »
Да май найстина са прави еми мамичета,нека се стегнем и си пишеме само неща за темичката,пък да черпиме в другата  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #37 -: Септември 07, 2009, 11:50:01 am »
Момичета ,не се сърдете ..от кога чета тази тема  и  виждам ,че ,няма много полезна информация  :oops:относно опитите за забременяване а само си пожелавате успех една на друга..и това е.извинявайте

Моля, моля?! За какъв вид инфо става въпрос???!!! Тук, в този форум има ДОСТАТЪЧНО ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ!!!!! Това е седмична тема в която споделяме, всеки ден, кой как се чувства, на какъв етап от процедурите се намира (ако прави такива), какви витамини и др. добавки взима, вдъхваме си надежна, и се подкрепяме ако и този месец на сме успели.
Има отделна тема за ОВУ, отделна за графиките,отделен форум за АРТ процедурите (с всичката възможна информация). Неразбирам какъв вид инфо "относно опитите за забременяване" липсва!!!???

Не искам да се караме, ама това е обидно.....

И сега вече по същество:

Привет, сладурки,
Благодарим на Пимпа за темичката и на Маринка за кафенцето!
На всички пожелавам много успешна седмица и дано поне 2-3 момичета се похвалят с ++ тестче.

Искам да помоля Лисето или Елфи да сложи списъка с очакващи и ловуващи и ако може да ме добави в ловуващи. Чакам да кажа това 6 месеца и сега да няма списък е срамота  :oops: :lol: :lol: :lol:

« Последна редакция: Септември 07, 2009, 12:11:19 pm от Надеж »

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #38 -: Септември 07, 2009, 12:12:33 pm »
Здравейте кукли :D Нека да ви е весело настроението :D
Пожелавам на всички усмивки през цялата седмица :D
Времето е толкова прекрасно за любов - обичайте се!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #39 -: Септември 07, 2009, 12:19:22 pm »
Здравейте и от мен дълго време преди писах в тази темичка и  сега ви чета редовно до колкото ми позволява времето  :wink:
Минавам просто да ви кажа че на всички ви стискам палци , не губете надежда тук аз намерих много подкрепа от хора които винаги ме рабираха, помагаха и винаги ми помагаха да вдигна отново глава след поредния отрицателен тест.
Още веднъж едно голямо благодаря ! :bighug: Целувам ви всички и ви пожелавам успех и темичката да се напълни с много положителни тестчета! :bighug:  yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17