0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #140 -: Септември 08, 2009, 19:49:50 pm »
Така а другата руса е dess_dess ,тя е естествено руса,с сини очи и и предстой инвитро може и тя да е от съня  :wink:,ама аз викам и двете накуп,и после и ние с ръмните коси  :lol:
Ааа може ,може,дай Боже и на двете процедурите да са им успешни.
П.П.Къде се изгуби Елинка?А Веселушко пък от доста време не се е мяркала и тя?
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 19:51:25 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #141 -: Септември 08, 2009, 20:05:24 pm »
Здравейте дами!
Вики много съжалявам.Вярвай,че твоето най-прекрасно чудо ще те избере в момента в който то реши. :bighug:
А за простотията на хората убедила съм се че,край няма.
Аз чакам да си изпратя лелката и .......да опитвам :)
Желая ви спокойна вечер.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #142 -: Септември 08, 2009, 20:12:10 pm »
Малеееее, Фибс  8O 8O 8O , незнаех че има чак такива ИДИОТИ!!!! Надявам се да не са ти роднини  :?
Цигуларче, не бях се замисляла за такава реакция, ама си абслютно права - само шамар за такива и то през устата  :x
Надееее,по-зле,едната е сестрата на свекито,а другата нейна първа приятелка :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #143 -: Септември 08, 2009, 20:20:43 pm »
Малеееее, Фибс  8O 8O 8O , незнаех че има чак такива ИДИОТИ!!!! Надявам се да не са ти роднини  :?
Цигуларче, не бях се замисляла за такава реакция, ама си абслютно права - само шамар за такива и то през устата  :x
Надееее,по-зле,едната е сестрата на свекито,а другата нейна първа приятелка :lol:
Мдаа, тези не върви да ги ошамариш. Има едно порода женоря, като остареят, напълно губят уважение и чувство за приличие и му изпускат края, все едно всичко им е позволено да плямпат. Имам и аз една камара такива роднини и съседки в България. Махленски кукумявки... Виви е права, най-добре е да не им се обръща внимание, но от речено до сторено...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #144 -: Септември 08, 2009, 20:31:04 pm »
Олеее, пак сте подхванали темата за нетактичните хора. И мен много често ме питат "хайде какво чакаш" или "няма ли да ставаме леля/чичо", ама чак такива като на Фибс май не съм имала. То не че ми е по-малко тежко ... Особено имам една колежка, която не спира да рови. Един път ужасно избеснях и малко й се поразвиках, ама не помня какви й ги дробих, че от тогава нещо си трае. Някои по-мило се изказват с "как искам да те видя бременна" или "много обичаш децата, ще ти отива да си майка" и т.н., но честно да ви кажа понякога ги разбирам тези хора. Те наистина не проумяват нашата болка. Мислят си, че всичко ни е наред, а се ослушваме. Или, че едва ли не само да щракнем и всичко ще се нареди.
 Момичета, знам че е много тежко, но има и много по-тежки неща на този свят ! Повярвайте - има ! Нека се опитаме да бъдем по-ведри и не се скапваме. Ужасно е тежко, но ние падайки, ще избърсваме сълзите и ще продължаваме борбата ! Тя е тежка и трудна, но не е невъзможна момичета !!! Всички ние ще се борим и ще успеем ! Ние сме здрави и смели ! Ние можем ! Не е като да се борим с нещо невъзможно ! Да знаете ! До 1-2 години всички ще сме успели и тогава разбира се ще имаме други битки в живота си. Така е било, така и ще бъде ! Това е една крачка, която ще извървим подкрепяйки се.
 Благодаря, че ме изчетохте и че ви имам, мили дружки !!!
П.П: Съжалявам, че се унесох в писане ...
Цигу, много ме кефи израза "махленски кукумявки"  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #145 -: Септември 08, 2009, 20:39:00 pm »
Здравейте,момичета!От няколко дни нямам възможност и аз да се включа в товата темичка..,но винаги когато мога ви чета  :oops:
Аз от 7 дена съм с ужасни болки в гърдите и се чудя-защо ли?!  :ask: Мога ли да ви помоля да ми погледнете графиката и да ми кажете-дали това е нормално?Ще съм ви много благодарна..Мерси,предварително!
Целувам ви и ви желая,лека вечер! :bighug:
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #146 -: Септември 08, 2009, 20:39:54 pm »
Вики  :bighug: :bighug: :bighug:
И аз не вярвах,че щастието ти ще е така за кратко :(Силно се моля много скоро чудото да се случи и ти да гушнеш своята рожбичка :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #147 -: Септември 08, 2009, 20:42:22 pm »
"Махленски кукумявки"  :lol: :lol: :lol:
Как ме рзсмяхте, момичета  :D!!!
Фибс, "убий кукумявките с мълчание"  :lol: :lol: :lol: и колкото по-надалеч, толкова по-надалеч  :wink: :lol:

Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #148 -: Септември 08, 2009, 20:42:59 pm »
Слънчо немисля че има място за притеснение,може да е признак за..... ++++ ,няма май какво да се гледа на твоята графика всичко си е ок,даже няма да е лошо да почнеш да мериш сутрин БТ. :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #149 -: Септември 08, 2009, 20:47:37 pm »
Сън-Сън, при мен след овулация гърдите стават чувствителни и с наближаване на цикъла тази чувствителност отслабва. Мисля си, че това се дължи на повишаване нивото на прогестерона в този период. При някои момичета това е симптом за много ранна бременност. Пожелавам ти да е така и при теб.
Фибс, как си ? Нищо не казваш за себе си ?
Някой попита за Ели и Веселушко. И двечките са добре. На Веселушко, чувам коремчето й расте и бебчо много обичал да ритка (особено татко си)  :lol:  :lol: , а Ели се подготвя за първото си и успешно ин-витро. Нямам представа защо не влизат в темичката, но предполагам, че ако приложа моите магийки-фъшкийки, ще се вясне поне едната от тях .. ама да видим на коя ще й подействат  :lol:  :lol: Този човечец е помощника ми, който разбърква магийкатааааа  :lol:
Абе, Гери къде отидоха онези зловещи очички, които плашеха вещицата? Помниш ги, нали .. Нещо забрави да ги мяташ насам .. хи-хи
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #150 -: Септември 08, 2009, 20:52:41 pm »
Сън-Сън, при мен след овулация гърдите стават чувствителни и с наближаване на цикъла тази чувствителност отслабва.


Гардже и при мен е така всеки месец след О стават напрегнати чувствителни болезнени и все се чудех нормално ли е това защо е така ?Но сега ме успокои !
[/url]
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #151 -: Септември 08, 2009, 21:00:55 pm »
Сладурки,много ви благодаря!Искам да поясня,че на мен ПМС се появява малко преди М.До сега гърдите започваха да ме болят и да усещам напрежение в тях около 3-4 дена преди М,а не 1-2 дена след Овул.И това ми се случва за 1-ви път..Започнах да се чудя-какво става,защото,както сами сте видяли на графиката,има още време до М,който така ми се иска да не дойде..За 1-ви път ми се случва толкова рано да започне напречението в гърдите..
Може ли да ви помоля да ми обясните за меренето на БТ?!Знам,че трябва да е сутрин рано,още докато не съм станала от легното..,но за какви стойностти трябва да следя?
Още веднът,безкрайно много ви благодаря за мигновената реакция!
Прегръщам ви!
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #152 -: Септември 08, 2009, 21:08:43 pm »
sun-sun виж тук много добре е обяснено миличка не е трудно  !

 http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0
 Надявам се да ти помогне !
[/url]
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #153 -: Септември 08, 2009, 21:27:39 pm »
ВИКИНЦЕ мила просто каквото и да кажа знам че ще бъде нищо  освен едно огромно съжалявам.бъди силна а ти си такава дай си малко време и след това продължи напред чудото ще стане.просто преживявам с теб защото и аз миналата година изпитах същия ужас.след 10г. опити миналата година по абсолютно естествен път аз забременях но уви щастието ми беше само за седмица две за най-огромно съжаление извънматочна.просто се бях сринала от всякъдено мина време болката поотшумя и аз продължих напред в борбата за бебче.само милички немога да си обясна водим битка но срещу кого?момичета я всички горе главата и смело напред ще видите всички рано или късно ще станем МАЙКИ пожелавам го на всички от сърце. :bighug:
п.с. и аз несъм за съжаление от съня ти ЖАСИ руса съм но не естествено и обичам кучетата.хайде признайте си бързо коя е :D
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 23:18:29 pm от berche »
[/url]
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #154 -: Септември 08, 2009, 22:34:39 pm »
Малеееее, Фибс  8O 8O 8O , незнаех че има чак такива ИДИОТИ!!!! Надявам се да не са ти роднини  :?
Цигуларче, не бях се замисляла за такава реакция, ама си абслютно права - само шамар за такива и то през устата  :x
Надееее,по-зле,едната е сестрата на свекито,а другата нейна първа приятелка :lol:

моля те Фибс, запознай ме с тяяях :) имам нужда да съскам с чиста съвест на някого и да бъда злобна към хора, които трябва да се научат да си затварят устааа  :lol:
[/url][/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #155 -: Септември 08, 2009, 22:39:41 pm »
Здравейте милички,аз от няколко дни имам толкова работа,че едвам прочитах по малко а за писане време нямаше.
Вики-какво да кажа то че съжалявам е ясно. :bighug: и само не се предавай.Много е трудно,но борбата трябва да продължи.Просто един ден ще се случи чудото при всяка една от нас.
Анизи,Фибо то простотията и вселената са безкрайни като за второто не е сигурно беше казал някой.Какво ли няма да чуеш,но мисля че с времето всичко отшумява.Мен вече след 10 години почти никой не ме пита какво правим,какво чакаме и т.н.Мисля,че и махленските кукумявки все някога се отегчават и им омръзва да се занимават с чуждите проблеми.То не че съм им обръщала кой-знае какво внимание,но наистина е по-добре от както са престанали.
По въпроса за русата от съня-не съм аз.Но дано да се случи на всички ни и руси и черни и червени.
Желая ви лека и спокойна вечер момичета. :balk_125:
  <br />
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #156 -: Септември 09, 2009, 01:42:04 am »
Момичета, голямо вълнение ме тресе - най-после и аз започнах сериозни изследвания. Връщам се от първия си час в клиника по стерилитет и имаме изготвен пъклен план. Не си поплюват американците: до 12-тия ден от следващия цикъл ще направим спермограма, цветна снимка, втори ултразвук (първия го направиха за добър ден), кръвен тест и посткоитален тест. Изписаха ми и л-тироксин да смъквам ТСХ-то. Втория месец пак изследвания на хормони и кломид за измерване на яйчниковия резерв, плюс нов посткоитален тест. Дано го сгащим проблема по бели гащи и му видим сметката!
Такава надежда ме е обхванала, че имам да раздавам - насам, народе, прясна и без пари! :bighug:
А и докторът един симпатичен...  :lovedock: дано и занапред върви така.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #157 -: Септември 09, 2009, 01:51:05 am »
Айде,Цигу - да ти е на късмет симпатягата :D
Те всички вече дремят,а аз си зяпам серийките за Поаро и мисля да си отгледам едно детективче :lol:
За теб,мило,да ти е на късмет - едно вирусчееее :pink_dust_1:,фиююююююю....чак отатък океана го сдуФах :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #158 -: Септември 09, 2009, 01:55:22 am »
 :) Ей, че хубаво Цигуларче. Браво наистина сте изготвили много пъклен план  :lol: Няма как да не сгащите проблема с такива нахъсани доктори.
Ех, че е хубаво когато вярваш на доктора си и когато виждаш, че той се бори заедно с теб да откриете проблема!!!Така вече не се чувстваш сама в битката.
(Фибчо ме разбира за кого става въпрос ) :wink:
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #159 -: Септември 09, 2009, 07:34:02 am »
Добро утро!
Хей ама вие снощи до късно сте си дърдорили !
Цигуларче браво мила ще си взема от тази надежда и аз !
Дано скоро отктриете проблема !



Лек ден !
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 07:40:27 am от viviq »
[/url]