0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #120 -: Септември 08, 2009, 16:00:53 pm »
Вики  :(  :(  :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #121 -: Септември 08, 2009, 16:01:10 pm »
ЗДравейте слънца!  :)

Вики, много ми е мъчно, направо се разплаках заедно с теб. Нищо не мога да ти кажа в този момент, само ти си знаеш какво ти е. Само знай, че те обичаме и сме с теб!  :bighug: :bighug: И аз вярвам в това, което е написала Госката

Целувки на всички и дано наистина скоро слунцето изгрее на нашата улица!



*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #122 -: Септември 08, 2009, 16:03:31 pm »
Вики,  :bighug: :bighug: :bighug: думите са излишни, няма да те успокоявам, защото няма думи с които да те успокоя, няма да те съжелявам, защото ти си силна и нямаш нужда от съжеление, искам само да ти кажа, че СЕ ГОРДЕЯ С ТЕБ, ЧЕ МНОГО ТЕ ОБИЧКАМ И ЧЕ ЗНАМ ЧЕ И НА ТВОЯТА УЛИЦА ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЪНЦЕТО!!! А ние ще сме тук за да се радваме със теб! Целувам те и горе главата - просто друг избор нямаме!!!
Цитирам Анизи, защото по-добре не бих могла да се изразя.
Вики мила в наше лице имаш много верни приятели, които те разбират и подкрепят винаги можеш да разчиташ на нас за всичко.Желая ти СИЛА и ВЯРА!!!
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #123 -: Септември 08, 2009, 16:06:37 pm »
вики мн съжалавам за случилото се , надявам се да преодолееш тези лоши дни искрено тъжим заедно с теб, пожелавам ти когато решиш че си отново готова Господ да те дари с едно малко чудо" твойто чудо" :)

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #124 -: Септември 08, 2009, 16:16:04 pm »
Вики,съжалявам мила,наистина думите в момента са излишни,и аз ще ти кажа само,обичам те и съм с теб.
Ранан,на теб честито,стискам палци за кръвния.
Анизка,не обръщай внимание на никого и не позволявай на сулю и пулю да те натъжават.Истина е че който не го е преживял не знае как боли.Моите колежки примерно ми говорят за кръстова гора и дрън дрън,ами казвам че и там ходих,молих се,целувах кръста ,но уви още нищо.Казвам им че вече в нищо не вярвам,и едната която е с 2 деца ми вика "Там ти е грешката,трябва да вярваш в такива неща",е какво до сега като вярвах и даже преди процедура си записвах да ни четат литургии в църквата,като всяка седм.ходех да запаля свещичка и да се помоля,какво се е променило -нищо.Както и да е отплеснах се,че се нервирах нещо.Аничка,пък ако ти е мнооооого тъпо хайде идвай към Варна бе,ще те успокоим нали знаеш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #125 -: Септември 08, 2009, 16:26:37 pm »
Вики,  :bighug: :bighug: :bighug: думите са излишни, няма да те успокоявам, защото няма думи с които да те успокоя, няма да те съжелявам, защото ти си силна и нямаш нужда от съжеление, искам само да ти кажа, че СЕ ГОРДЕЯ С ТЕБ, ЧЕ МНОГО ТЕ ОБИЧКАМ И ЧЕ ЗНАМ ЧЕ И НА ТВОЯТА УЛИЦА ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЪНЦЕТО!!! А ние ще сме тук за да се радваме със теб! Целувам те и горе главата - просто друг избор нямаме!!!
Цитирам Анизи, защото по-добре не бих могла да се изразя.
Вики мила в наше лице имаш много верни приятели, които те разбират и подкрепят винаги можеш да разчиташ на нас за всичко.Желая ти СИЛА и ВЯРА!!!

Вики, мила  :bighug: Анизи и Дениска са казали това, което аз не мога да облека в думи.
[/url][/url]
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #126 -: Септември 08, 2009, 16:31:35 pm »
Вики, много съжалявам. Честно казано, не вярвах че ще се върнеш с лоши новини. Дано никога не преживяваш вече подобна загуба.  :bighug:


*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #127 -: Септември 08, 2009, 16:36:31 pm »
Благодаря ви мили мои!
Благодаря за подкрепата, за сълзите изплакани с мен, за тревогите, за обичта и загрижеността!
Знам, че сте с мен и винаги ще е така!
Утре ще е може би най-тежкия ден в живота ми, защото ще се сбогувам с чудото което ме окрили макар и за кратко...повярвах, но...после се сгромолясах! :balk_146:Трудно е и боли, но това няма да ни откаже...битката е загубена, но не и войната!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #128 -: Септември 08, 2009, 16:37:03 pm »
Вики,  :bighug: :bighug: :bighug: думите са излишни, няма да те успокоявам, защото няма думи с които да те успокоя, няма да те съжелявам, защото ти си силна и нямаш нужда от съжеление, искам само да ти кажа, че СЕ ГОРДЕЯ С ТЕБ, ЧЕ МНОГО ТЕ ОБИЧКАМ И ЧЕ ЗНАМ ЧЕ И НА ТВОЯТА УЛИЦА ЩЕ ИЗГРЕЕ СЛЪНЦЕТО!!! А ние ще сме тук за да се радваме със теб! Целувам те и горе главата - просто друг избор нямаме!!!
Цитирам Анизи, защото по-добре не бих могла да се изразя.
Вики мила в наше лице имаш много верни приятели, които те разбират и подкрепят винаги можеш да разчиташ на нас за всичко.Желая ти СИЛА и ВЯРА!!!


Съжалявам от цялото си сърце .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #129 -: Септември 08, 2009, 16:42:11 pm »
Вики, мъчно ми е за теб и семейството ти. Дано времето по-бързо излекува болката ти. Дано радостта от нови две чертички те споходи възможно най-скоро!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #130 -: Септември 08, 2009, 16:58:29 pm »
Вики   :( :( :( , имаш и моята подкрепа. Мноооого боли, някои момичета сме го преживявали, но всички знаем, че в момента нищо неможе да те утеши. Вземи си време за мъката и после по-силна от преди ще продължиш!

Ранан, честити две чертички и лека бременност :)

Анизка, малко грубо ама я им тегли по една майна (на ум  :wink:) на твоите колежки. Ей, то бива несъобразителни хора....  :x И аз се нервирах ....
Миличка, при тази напреднала медицина е въпрос на време да имаме бебчета всички момичета които сме тук. Щом искаме ще стане!!!!! Няма начин да не стане  :wink: !!!

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #131 -: Септември 08, 2009, 18:04:49 pm »
Вики мила  :bighug: за да ти вдъхна повече надежда.Гордея се с теб за смелостта която проявяваш,за да продължиш напред въпреки всичко.Мога да кажа,че тук в този сайт са най-смелите жени,защото мъката от преживяните трудности и мъки ни правят по-силни да продължим напред.Моля се твоите и на всички други мъките да спрат
Ранан стискам палчета утре да ни зарадваш
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #132 -: Септември 08, 2009, 18:34:33 pm »
Аз,пък хич и не се учудвам на простотията и невъзпитаността на хората...да ти "подмятат" такива реплики е най-меко казано нелепо,ноооо и по-далече са стигали...на моя леля му е напълно наясно с проблема ни,и за инвитрото знае и всичко,и въпреки това,всеки път като й званим да я чуем разговора завършваше със "и айде бе,няма ли бебе ощИ" 8O Е аре кажете ми що са нещо е това 8O
Да не казвам че понякога се чуваме и през седмица,е стига бе жена,то да не става от днес за утре....ЕЕЕЕЕЕЕ.....ама простащина,хорицата не им стига до горния етаж.А собствената й дъщеря се сблъска със стерилитета,бори се момичето две години - с двустранен фактор - и той и тя с проблеми...ама ей на,жената нейното си знай...
Да не споменавам последното барбекю на което бяхме,че друга "особа" разбирайки че съм бременна,се изръси "еее,хубу,напръй си едно,колкото да не кажат хората,че си ЯЛОВА" :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Боже....Божее....колко простотия има по тоз свят....

сори,отплеснах се..... :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #133 -: Септември 08, 2009, 18:37:33 pm »
Ех, Вики :balk_144: :balk_145:...... мога само да замълча и да те прегърна, :bighug: :bighug:за да ти дам цялата вяра, сила и надежда на света...но ти ги имаш и знам, че скоро чудото ще стане.
Анизка, на мен много много не ми се случват такива атаки, но пък често ме заглеждат в корема- пълничка съм, а всички си мислят че съм бременна- тегля им една, усмихвам се и казвам, "не ме зяпайте , просто съм дебела" с усмивка и им става неудобно :D :D
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #134 -: Септември 08, 2009, 18:56:56 pm »
... Да не споменавам последното барбекю на което бяхме,че друга "особа" разбирайки че съм бременна,се изръси "еее,хубу,напръй си едно,колкото да не кажат хората,че си ЯЛОВА" :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Аз на такава бих и извътряла един шамар моментално. :x Не се шегувам и не преувеличавам. Това стандартите на модерното общуване, любезността и добрия тон ги владея до време. Не знам каква е била твоята реакция, Фибс.
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 18:58:46 pm от cigularche »
*
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #135 -: Септември 08, 2009, 19:13:42 pm »
Здравейте и от мен - доста сте изписли днес гледам !
Викиии еееех живота е много тежък и на нас се падна най - тежката борба !
Нямам думи миличка не знам какво да ти кажа думите нямат достатъчно сила да изразят какво чувствам !
Бъди силна трябва да издържим ударите на сътбата  и да стигнем до заветната цел!
Много те гушкам да знаеш!
Анизи ,Фибс,Цигуларче има много нетактични хора къде от простотия къде от незнание ръсят какви ли не глупости !
Но аз изобщо съм им дала пълен игнор като вземат да ръсят глупости и пускам тапите на ушите и не ги слушам изобщо!
Ранан честити две чертички чакаме кръвния тест да ни зарадваш!
Жасиии не съм била аз в съня ти не съм руса ,я хайде казвайте една по една коя не е била и така по метода на отпадането ще видим коя е русата ни бременелка от съня на Жаси  :D :D :D

Айде лека вечер мацки!
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 19:24:24 pm от viviq »
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #136 -: Септември 08, 2009, 19:15:56 pm »
Ми нищо не казах,Цигу,то останах без думи 8O бива - бива osi_8.....ама с такваз идиотщина признавам си,не се бях сблъсквала....от таквиз индивиди  osi_19
А продължението беше "ми що не сте казали до сега,ййй се три месеца чакате..." на което аз обяснявам,че ако не дай Боже стане нещо неприят,няма да ми е до обяснения на всеки срещнат..."еее,кво толкоз драматизирш МА,друго ши си напраЙш" 8O....

бе...по някой хора простотията лази като мухъл....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #137 -: Септември 08, 2009, 19:26:08 pm »
Малеееее, Фибс  8O 8O 8O , незнаех че има чак такива ИДИОТИ!!!! Надявам се да не са ти роднини  :?
Цигуларче, не бях се замисляла за такава реакция, ама си абслютно права - само шамар за такива и то през устата  :x

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #138 -: Септември 08, 2009, 19:37:44 pm »
Леле,леле,ми то наистина имало и мноооооооооого голяяяяяяяяяяма простотия,туй пък "какво толкова ще си направите друго" направо не знам как да го нарека,туй вече е нещо по-вече от простотия и ограничен мозък,ми то да не е питка ей тъй тази като не е втасала утре да омесим друга.Ужас,нямам думи,главата ми нещо не може да го побере туй.
Пък за русата от съня на Жасминката,ми Стинка е руса и с дълга коса ама тя обича кучета,ей туй ако го изключим,ей на и инсе й предстои,какво да кажа,асвен дано тя да е от съня .

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Само +++ тази седмичка 07.09-13.09.09 ви пожелавам
« Отговор #139 -: Септември 08, 2009, 19:44:03 pm »
Така а другата руса е dess_dess ,тя е естествено руса,с сини очи и и предстой инвитро може и тя да е от съня  :wink:,ама аз викам и двете накуп,и после и ние с ръмните коси  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...