0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате...
              Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
             Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
        Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


                                    ОЧАКВАЩИ    :bfp:   

                                   
                                       
                                    petqst                 

                                     ЛОВУВАЩИ    :pleasantry:       
         
                                      Марина 75    :crossfingers: yahoo_17     
                                     rouzi-anna    :crossfingers: yahoo_17   
                                        Sof        :crossfingers: yahoo_17     
                                     violeta1974   :crossfingers: yahoo_17   
                                      *DORINOL*    :crossfingers: yahoo_17     
                                        rashi      :crossfingers: yahoo_17   
                                       goskata     :crossfingers: yahoo_17     
                                        Чоки       :crossfingers: yahoo_17       
                                        viviq      :crossfingers: yahoo_17     
                                       cvete78     :crossfingers: yahoo_17     
                                        tedyto     :crossfingers: yahoo_17     
                                        bo_dim     :crossfingers: yahoo_17       
                                        bibica     :crossfingers: yahoo_17     
                                  jasmin_veni      :crossfingers: yahoo_17
                            iskra.p.dimitrova      :crossfingers: yahoo_17
                                      berche       :crossfingers: yahoo_17
Здравейте момичета дано ми е лека ръката и темата се напълни с мнго положителни тестчета.Успех
Ще ме извините, че не го докарах цвета ама..... :oops: не можах да се справя.
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 19:11:02 pm от Елфи »
Ехеее, Дени раничко си я пуснала  :) Мерси за темичката и да се напълни с много ++++ тестове :)
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,честита ни нова тема,дано ръчичката на Дени донесе много късмет и положителни резултати на всички ни.Дениска,много си ни изпълнителна,ама си се застраховала да не се успиш а,благодаря ти за темата.Пък цвета е супер,какво не ти харесва.
Хайде поспаланки,от мен каЙвето.
Едно кафенце от запазената марка  на Радостинка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен !
Браво Дении благодарим ти - вярвам че ще си ни на късме ще видите каква темичка ще се заформи тая седмица!
Да ни е честита !
Сядам на кафенцето от Маринка припомни ни за кафенцата на Радост!
Тя нещо напоследък спинка повече и не е пускала от тия кафенца!
Айде ползотворна цедмица и лек ден!
П.П Ей тази закуска ми е любимата :

[/url]
*
Добро утро!
Дени, Супер си! Благодарим за новата темичка и дано да се напълни с +++++++
Маринка, кафенцето е супер!Пиивам си с удоволствие от него.
Вивка и от закусчицата ще си взема, мила.
Благодаря ви!Включвам се в компанията.
ПП: Нещо се опитва да ми идва онази с метлата  :oops:, за сега само зацапва нещо гадно, но ще видим  :oops:
Лек и спорен ден на всички :D :D :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро, мацки :)
Маринка, мерси че ми напомни за сериала ... Аз разбрах, че почва на 09.09, но и дочух, че нямало да снимат повече серии "засега", т.е. ще излъчат само тези, които вече са заснети .. И аз позабравих вече какво се случи в този сериал, а и няма да го дебна в 22ч., а смяам да го пускам през VBOX-а :)
Мерси за Радост-ното кафенце :)
Дени, дано ти е лека ръчичката и да имаме много +++
Хубав ден и макар Маринка хубаво да е показала онова стиснатото за гърлото (както се чувствам и аз всеки понеделник) - нека забравим, че е началото на работната седмица и да си припомним, че е нов ден - нов късмет :)
Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
добро утро милички!
ДЕНИСКА благодаря за новата темичка нова седмица нов месец дано да са ни на късмет.МАРИНКА БЛАГОДАРЯ за съблазнителното кафенце.ВИВ благодаря и на теб за прекрасната закуска и на мен мие любима.ПЕТЯ а ти ако обичаш изобщо нея чакай оная с метлата нали се разбрах ме поне 9месеца да не се вясва тука да си ходи там където е желана не при нас :crossfingers:
пожелавам на всички успешна седмица!!!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро!

Дени благодаря за темичката,справила си се чудесно,дано да я напълним само с +++++.
Маринка и Вивка мерси за кьфенцето и закуската.
Започва се и тази работна седмица,ох как благородно й завиждам на Анмарчето/да си изкара супер/,но моя ред вече мина  :(
Спорна седмица. :D
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро и от мен. Честита ни нова темичка. За мен това е седмицата на истината.... ще дойде ли, няма ли да дойде?  :ask:
denisa12251 искаше ми се да прихвана от твоите бременелски вирусчета и онази гаднярка да не ме навести  :witch:
А сега с удоволствие ще си пийна кафенце и ще закуся, благодаря на всички.

Аз от днес съм в отпуска и много се кефя


На всички работещи - лека и спорна седмица!

Добро утро :D

Дениска благодаря за темичката, дано ти е лека ръчицата и се напълни с многоооо +++++ тестчета :D

Маринкаааа ей от това кафе няма как да не пия :wink: пък било то и без цигара :lol:

Благородно завиждам и аз на отпускарките, аз лятото мога само да я сънувам отпуската :(, чак на зима... Ама то май много не остава, лятото си заминава - утре вече е Септември :( :( :(. Мразя студа :x...

Хайде весел ден на всички и нека се радваме на слънчевото време докато го има :wink:

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен!!!


Дени, благодаря за новата темичка! Пожелавам тя да се изпълни с най-прекрасните новини!!!
Маринкаааа, страшно кафенце си забъркала-няма изобщо да откажа от него!!! :wink: :oops: :lol:
Вив, и от закуската си грабвам, нищо, че .....
Чоки, мила, най благородно ти завиждамммммм!!!!!
Анмарче, весело изкарване и добре да си починеш, че след това почивка от септември за теб нямааа :stroller:
Фибс........ :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Пък цвета е супер,какво не ти харесва.
Ами много странно снощи като я пуснах цвета си беше черен  8O как така сега е цветно незнам  :ask:
Сега да кажа добро утро  :D
Маринка благодаря ти за кафенцето ще си пиина.
Вив на теб мило мерси за закуската нападам яяяяяяяяяя  :lol:
Желая ви успешна седмица изпълнена с хубави емоций.
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #12 -: Август 31, 2009, 09:03:28 am »
ЧОКИ мила нали се разбрах ме за оная гад вече да не идва в тази тема нее добре дошла стискам палци и нея чакай :crossfingers:отдай се на отпуската и не му мисли :bighug:
мене може да ме сложите в ловуващи дано ловът ни да е успешен и накрая на месеца да видим положителния резултат
« Последна редакция: Август 31, 2009, 09:22:47 am от berche »
[/url]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Привет и от мен, момичета!!!!

Лека, спорна и успешна седмица!!!

Чоки, Петяст, за вас силно стиснати палци!!!!

Чокито, ами пожелавам ти ей така да си почиваш и само хубави и весели емоции през отпуската!!!!

Вики, за теб също, мила!!!!

Маринче, ми аз нали съм нова в темичката и такова....затова те пратих чак в Доспат...и аз мисля, че за повечко време си заслужава...толкова екипирне и пренасяне, че поне 2 вечери..
благодаря за кафенцето, аз ще се възползвам...

анмарчее, весело през отпуската и много да си починеш!!!!

а за палатка...догодина, ама в семейство минимум по трима!!!!

Дени, благодаря за темичката,

радостинка, аз също мразя лошо време и зима...но..ето на, лятото си отиде...

вивия, много хубава закуска - ще се възползвам (мляс-мляс лакомичко)
Добро утро и от мен момичета :)
Кафенцето и закуската са супер, аз си пийвам с кеффф :)

Днес май ще ми вадят зъб, че го счупих миналата седмицата, затова стискайте палци да вадим само стената, а не и корените. Не че ме е страх, аз с мойте зъби колко съм отвисяла при стоматолозите за медицинска сестра ще се кандидатирам скоро  :lol:
Ама хич не е приятно да ти махнат зъб  :? В този ред на мисли трябва да си пускам изследване за прогестерон днес или утре.

Какво ще ме посъветвате - дали може утре, дори ако ми извадят зъбчо?
[/url][/url]
Здравейте маймунки  :D
 Дениииии благодаря за темичката сигорна съм че ти е лека ръчичката и голямо сърцето та няма как да не я напълним с  бебчетааааа каквито ви показвам на картинката
На Петето и Чоки   :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:
 На всички който ловуват  - давайте момичета ще оспеем.  :pleasantry:
 На preggo леко бременеене.
 На останалите успех в начинанията и дано е найстина на голям късмет новият сезон и да завали не сняг а само  :bfp1: :bfp1: :bfp1:
color]
Жасминче :crossfingers: да мине леко ваденето на зъбчето
[/i]
Забравих да благодаря за закусчицата и кафенцето мерси много.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Маринкаааа ей от това кафе няма как да не пия  пък било то и без цигара
Стинке,стискаш още а,браво браво,дръж фронта,че нъл знайш ако пак ги почнеш ще има шамарчета.
Жасминче,аз от чупене на зъби и не вадене на време на млечните сега съм с протеза отпред,е инъче нямам проблеми със зъбите де,но пък си мисля че е по-добре да ти го махнат,да не ти създаде после проблем.Инъче за прогестерона не мисля че има нещо общо със зъба,пусни си го утре.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
 
Мен пък зъболекарката ме отряза за днес, че е първа смяна :( Утре ще се вадим.
Маринка явно и аз като теб - от доста некачествено работене по зъбите скоро ще се уредя с мост и доста коронки :( Ама какво да се прави по-добре така, отколкото да имам постоянни инфекции, които се оказа, че съм носила с години.

Прогестерона утре ще ида рано, рано сутринта да го пусна.
[/url][/url]
*
Добро утро пиленца :)

Благодаря за темичката, Дениска, мила :)

Жасминке, не се страхувай душата! Не е толкова страшно - моя мъжо ги вади, ехей, по десетина зъба на ден. А пък и нали твоята зъболекарка ти е приятелка, така че споко :)

Анмарчо, да изкараш страхотняшко на морето и да ви е топличко времето!  8)

Фибко, благодаря ти от сърце!

Искре, Берче, Бръмбарче, Анизи, Чоки, Вив и останалите - пожелавам ви чудесна седмица! :)