0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Жасминка много са неприятни посещенията при зъболекарите,ама трябва за добро е, а гладна няма да те оставим,ето нещо и за теб миличка,дано да е достатъчно меко. :D :D :D
Добро утро и от мен милички!
 Да се похваля вече си имам коте и то е най най най хубавото и послушно котенце на света  :lol:
 В дневничето ще побликувам снимчица ако искате може да го видите там.
 Лек и спорен ден  :D

П.П. От вълнение за мъника забравих да кажа мерси за закусчицата и кафенцето Цвете.
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 08:52:10 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро милички  :D
Исе, честито котаче, много да те радва  и да ти донесе късметче :))
Цвете, пак вкусно кафе и каква здравословна закусчица, благодаря ти, от името на всички, че така се грижиш за нас  :D


*
Добро утро!
Цвете царица си на закуските и кафето. Три дни нямах нет и много ми липсвахте.
Желая ви много слънчев ден!
Мерси за закускатааа  :lol: аз като си гледам правописа на предишния пост, упойката ще да ме държи още.
А моя ден продължи със следното - не можах да отключа входната врата! Мъжо заключи и аз след 15 минути не мога да си отключа - ключа ни на ляво, ни на дясно! Абе ужас ви казвам. Нещо дрънчи в бравата, изпаднах в някаква паника, защото шефовете ги няма и не мога и да им звънна да кажа, че ще закъснея. Ключарски услуги ако повикам, не мога да им отворя входната врата, че няма домофонна система  8O
Шаш, паника и ужас 15 минути и накрая тъпата брава сама се отключи и се заключи после лесно!

Ако някой познава добър ключар да пише :)
абе днес ще е весел ден, да знаете :)
[/url][/url]
Добро  утро, момичета! И аз се завърнах от моренцето- беше много хубаво, разпускащо, починахме си с милото и изключихме за всичко в София. Е , както знаете отидох там и с МИСИЯ- точно на рождения си ден на 25-и имаше страхотни вълни и мисля , че я удавих оназ с метлата :D ...много ми липсвах те, ето и първият ми морски поздрав специално за всички тук- помолих моренцето септември да донесе много плюсчета и то прочете мечтата ни с една вълна ;)
И малко почерпка за отминалия рожден ден
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 10:18:02 am от KOLIIN »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацки,малееее то добър ден станало.Не съм станала сега де,ама нали съм фенка на турските сериали,вчера не можах да гледам Мелодията на сърцето,та като станах скочих на степера и гледах на комп.серията.Но с това не свършва филмовия маратон,сега пък от 9.30ч.по БТВ дават нов сериал,много е интересен ,нещо ми напомня на Завръщане в рая,горе долу същия сюжет.Ай стига съм ви занмавала с филми.
Мале,мале,Цветенце ,покрай филмите изпих кафето пък не ти благодарих.
Тити,супер снимки,благородно ти завиждам.
Колин,благодаря ти за почерпката.
Лек и пълен с усмивки и хубави преживявания ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте, любими мои сладуранки!
Цвете, мерси за кафенцето и закуската!
Колин, ЧРД на патерици. Да си здрава, много щастлива и обичана жена! Сигурно си изкарала страхотна отпуска!
Ама много за ядене пак сте сложили ще стана 100 кила като си вземам от всичко.  :(
Само любимия ми крем карамел няма да докосна, че той е за Жасминката.
Маринка, само така голяма воля имаш! Браво на теб, а и резултата няма да закъснее като си така упорита :D
Искре, честита ти радост в къщи! Както се казва.. тази година коте, до година - бебче!  :D
Титибар, страхотни снимчици! Искам и аз в Барселонааа  :D
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 10:59:10 am от deska_meska »


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден момичета!Аз днес добре съм поспала.Цвете благодаря за кафето и закуската.
На Колин за сладкишите и ЧРД на патерица!
Аз си взимам от всичко пък и 100 кила да стана после мъжо ще има проблем с мен.
Жасмин-вени и аз имах същата случка с вратата сега на почивката.Аз 15-20 мин се измъчвах и неможах да си отворя,а дъщеря ми с 1 леко движение успя.Имах чувството че сама се отвори.
Радвам се че са ви харесали снимките.Тя дъщеря ми беше направила като видео-клипче снимките с музика много интересно но като незнам как да ги  покажа си ги сложих само снимките.
Желая ви лек и спорен ден и нека септември ни донесе много приятни изненади.
  <br />
Добър ден :D

Гледай ги наште какви вкусутии наредили тук, а аз се чудя как да се въздържам, че нещо съм качила някое кило :x

Искре, чечистито ти писанче  :D Голяма е сладурана, видях снимките :wink:

Колин, честит празник и от мен, макар и със закъснение :oops: :wink:

Весел и слънчев ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добър ден и от мееееен  :D, мн Ви благодаря за топлото посрещане. Пожелавам на всички успешен ден  :goodluck: :bighug: Мммммм незнам от къде ги намирате тези вкуснотийки, но ще се почерпя и аз. Titibarмн хубави снимки  :D
Привет,момичета,

Жасмин, още зъболекари бе,миличка  :? ..... Радвам се че прогестерона ти е в норма  :), браво. И да знаеш,че си купих книгата която ни препоръча на срещата  :wink: . Снощи я започнах , звучи интересно  8)

Тити, супер са ти снимките, радвам се че сте си изкарали добре  :)

Колин  :happy_birthday_1: на патерица!! Мерси за вкусотийките  :lol:

Искре, честито ти котанче-писанче  :D

Маринка, Радостинка, как сте сладурки, кога ще имате процедури? Аз нещо нямах време да чета всичко и нещо изпуснах края  :? , а ви мисля и за това питам. Хайде скоро и вие да се похвалите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Приятен ден на всички, момичета-кокичетаааа  :cheerleader:
 

*
Охооо, без малко да изпусна почерпката.
Колинче, честито на патерици! Жива и здрава!
Жасминче, добро продължение на деня :D
Исе честито котенце!Много е готино.
А сега да поработя :wink:
Приятен ден!
Охооо Надеж мила къде си бреее :) Радвам се да те видя :)
Зъболекарите няма как - обаче отказвам солетите до края на живота си - поне да го бях счупила по по-нормален начин като мъжа ми - той реши че ще отваря бутилка вино със зъби  :lol: Добре, че е захапал със задните, че задния отиде :)
Уффф, много ми се излиза на обяд и днес няма с кой - ега ти мъртвилото е в момента :(
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Наденце,аз си чакам одобрение от фонда,инъче не губя надежда че няма да имаме нужда от процедури,надявам се да стане спонтанно,нали знаеш надеждата никога не умира.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Здравейте, дами,

благодаря за хубавта почерпка,

Колин, ЧРД на патерица!!!

Искре, честито котенце!!!

На всички ви желая един хубав и слънчев ден!!!
Маринка,миличка, скоро ще ти се обадят, сигурна съм!!!  Ако има шанс да успеете без процедури, действайте и стискам палци да се похвалиш   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Жасминке, твоят случай е направо куриозен  :lol:

Аз съм вече на острова и сега смятам да отида на плаж  :wink:  :beach1:

*
Ехей, Надежче, кой е като теб?

Хайде и ние да ходим при Надеж. Ще ни намериш ли места там на плажчето, мила? :)

Добре дошла Колин! :) Честито котараче Искрич ;)


Жаси, а ти никакво студено и топло и само супички и ще мине :) Нали ти дадоха антибиотик?

Цун цун и усмиххх  :P


Раши, ама на мен само половината зъбче и ми запазиха корена :) Тъй като беше излекуван скоро от възпаление, антибиотик не ми изписа, защото то нямам възпаление. Счупих го при натиск, това е.

Ми на кисело мляко я карам :)
[/url][/url]
*
Жаси, Активиата е доста хранителна, хапвай си от нея ако я обичаш :)