0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Добро утро и от мен, мили дами,

Цвете, взимам си от закуската и кафенцето...

есента е хубав и романтичен сезон....дано да ни донесе много ++++ резултати и преместване в темичките за бременни!!!!

Добре дошла, dageya и дано не се задържиш дълго тук!!!!

на всички вас лек, успешен и много спорен ден!!!!
обро утро момичета :) Ходих да си пусна прогестерон рано-рано сутрин и сега с кеф пия кафенцето и хапвам Форнети  :D
Мдам, днес е първият есенен ден. Сигурна съм, че златната есен ще донесе златни бебета на всички ни и ще опразним темичката.
В толкова красив и шарен сезон се случват само красиви неща.
[/url][/url]
Добро утро :D

Цветенцето пак раннобудно и сложило кафенцето докато ние спинкаме още :wink:

dageya добре дошла, но дано да е за кратко и скоро да се преместиш при мамчетата :)

Весел ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,благодаря на ранобудното Цвети за кафенцето.Аз днес си поспах и се наспах де.Тук във Варна пече слънчица ама и вятър духа,хладничко си е ,но не може вечно да е лято.Аз обичам най-много лятото,защото е топло и слънчево,но и есента си е хубав сезон,само дето вали през есента ама,какво да се прави.Както сте казале дай Боже да заченем рожбичките си през този шарен сезон.
Хубав ден ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Лелеее милички днеска много раннобудни сте за разлика от мен  :oops:
 Цвете благодарско за кафенцето и тази закуска за леглооооо да зема да си легна пак и да си похапна  :lol: :lol:
 Момичета аз съм много щастлива днеска защото жената от която искам коте каза че днеска може да отида и да си го взема  :drunk: :a_cat_02: в 18.30 съм там и после ще ви покажа най сладкото коте на света за мен  :ywoohoo:
  Маринка нека си вали тъкмо по вода ще ни върви на всички  yahoo_17 stork-boy
 Лек и спорен ден за сега от мен  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добър ден!Добър ден,сладурки!Как е днес настроението ви?Надявам се,че всички сте усмихнати..  :P Пожелавам ви,лек и спокоен ден!  :bighug: :bighug:
*
Ходих да си пусна прогестерон рано-рано сутрин 
Ясминче, защо го пускаш на 9-ти ден, аз си мислех, че е на 7-ми след доказана О. :wink:
Но Дано всичко е наред. Стискам палци.
Исеее, да ти е честито котенцето. Дай Боже и да ти е на късмет!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Аааааааааа ама днес никакви ви няма,много работите, я да пийнем по едно фрапенце,че да живнем малко. :D :D :D
Цвете мнооого добро фрапенце :)

ПетяСт - ами Прогестерона д-р Янакиева ми каза, че трябва да е на 19-21 ден от цикъла.
7 ми ден след О. ми се пада всъщност 18 ден от МЦ.
Хм,накара ме да се замисля да ти кажа...
Както и да е - сега ми излезоха резултатите:

Прогестерон - мерни единици- ng/ml
референтни граници:
ФФ - 0,2 - 1.5
ОФ - 0.8-3.0
ЛФ - 1.7 - 27.0  моят резултат е 15.12/ЛФ - в референтни граници :)

Така като гледам какво ми е нисичко, освен да си чакам оная вещица друго не ми остава.

П.С. Навсякъде чета за различни референтни стойности на прогестерона в ЛФ.
Самата лаборатория ли ги определя или се определят от възрастта?
Оплетох се.
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 15:56:09 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте мацкииии!!!  :bighug: :bighug: :bighug: Как сме? Дано всички да сте ок и да сте усмихнати и заради мен!
Цвете, от фрапенцето няма да се откажа, ама понеже са ми се дояли ей такива работи, ще ви почерпя и вас! Заповядайте.....



Весел и усмихнат следобед пожелавам на всички ви!!!
*
Цветееее, ех ако не си ти гладни и жадни ще стоим :D :D :D
Благодаря за фрапето, ще си пийна с удоволствие!
Ясминче, аз не съм спец, но доколкото съм челаааа, та и за това попитах.
То моят беше на горната граница и пак дойде тази гад :oops:
Но може би този мес да не е нашият. :?
Анизка, ще се почерпя и от теб. Благодаря.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
ауууууууууу фрапенце ама и аз като невидяло ама обожавяма фрапето, особено бялото фрапе  :D


Здравейте, мацки!
Я да ви раздвижа с едно разхладително коктейлче! Има алкохолни и безалкохолни - която каквото предпочита! Хайде вземайте, че не останаха  :D


Deska,супер са!Мерси много!  :cheerleader: :kaos7:
Аз пък слагам да замезим че много ми престърга нещо...
 
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички!Аз се завърнах от моето пътешествие.Естествено отново без бебе,но за сметка на това пък си изкарах чудесно.Ще ви сложа връзка към малко снимки да ме видите.
Понякога едва успявах да ви попрочета набързо,понякога нито това не успявах да направя,но за този 1 месец разбрах че има доста нови бременелки на които казвам ЧЕСТИТО и много се радвам за вас момичета които ви е споходило щастието.А ние неуспелите на есен отново с песен или без,но борбата продължава с пълни сили.
Виждам че има и много нови попълнения.На всички тях- :welcome_1: и не се задържайте за дълго тук.

http://titibar.snimka.bg/europe/barselona.417002.14563515
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,сладурки!
Тити  :welcome: ,снимките са много хубави и аз миналата година бях в Барселона и много ми хареса.
Петенце за мен е удоволствие да се грижа за вас. :D :D


УСПЕШЕН ДЕН И ВИ ПРЕГРЪЩАМ.  :grouphug2:
Добро утро момичета :)
Тити, много хубави снимки, изглежда страхотно :)
Цвете мерси за закуската мила, аз наблягам обаче на нещо по-мекичко, че вчера ми извадиха станета на един зъж ии сега болиииии и съм на меки неща :)
[/url][/url]
*
Добро утро !
Тази сутрин не мога да се навдигна от леглото!
Така ми се спиии!
Цвете имам голяма нужда от кафенцето ти !
С удоволствие си пийвам!
Лек ден на всички!
[/url]
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #79 -: Септември 02, 2009, 07:50:44 am »
Добро утро!
Цветеее, супер си, Благодаря ти за кафенцето и закуската.
Присъединявам се към всички ви. :D
Тити, страхотни снимки, много е готино! :D
Ясминче, ще мине мила. Както е казано - една седмица с лекарства, седем дни без! :D
Лек и спорен ден на всички!
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 07:53:25 am от petqst »