0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ооооооо, Фибче! Благодарим! Хоп, цоп и аз под вирусчетата. Дано са ни късмет.
Цвете, много готин обяд си ни спретнала.
Ще си хапна с удоволствие. :D
Петяст, мила, стискам палци следващият месец да се преместиш в темичката за бременните!!!!
Дано всички вече да се местим там!
« Последна редакция: Август 31, 2009, 13:40:18 pm от petqst »
Цоп и аз под вирусите, обядвайки на бюрото.
[/url][/url]
Ама немога да не се овъргалям едно хубаво в тези хубави вирусчета  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
ПЕТЯ а ти ако обичаш изобщо нея чакай оная с метлата нали се разбрах ме поне 9месеца да не се вясва тука да си ходи там където е желана не при нас
Вярно, ама на! Пущината ме догони :oops:
Берчеееее, къде беше се загубила, а ? Криеш нещо?????
Здравейте момичета, надявам се да ми позволите да се надявам с вас.
Ние с мъжлето ми се опитваме вече около година, но разбира се без резултат. На пръв поглед всичко е наред, в смисъл, че на моите прегледи всичко е наред - цитонамазка, яйчници, но досега не съм правила по - задълбочени изследвания, защото доки казва, че те се правят след 1 година опити, и така. Надявам се всяка една от нас да успее скоро да види  :bfp:  :bighug: На мен трябва да ми дойде след около 4-5 дни, но снощи зацапа съвсем малко. Вече ми писна това чакане. Всеки път се надявам да е фалшива тревога, нооооо. Както и да е, поздравявам всички за неуморният позитивизъм.
*
Здравейте момичета, надявам се да ми позволите да се надявам с вас.
dageya  :welcome_1: при нас!
Че кой е казал, че няма да ти позволим. Та ние до сега никого не сме връщали :D :D :D
Само, че гледай да не се задържаш много, а да бякаш към бременилките!
Късмет!
Здравейте, милички!
Добре дошла на новото попълнение dageya! Пожелавам ти да не чакаш дълго, а скоро да се похвалиш с ++++
sun-sun страхотно си се справила със снимките! Заслужаваше си чакането да видим тези вкусотии!  :eat:
cvete78 и твоето предложение няма да оставя неподминато!
« Последна редакция: Август 31, 2009, 17:06:48 pm от deska_meska »


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Dageya  :welcome: и скоро да тичкаш в бременлийската темичка.
Петенце и Чоки много гадно,че лелката е дошла,но този месец дано да е за последно,да я натирите и да ви забрави за около  :cloud9:
 
:bighug:
dageya добре дощшла :)
Правилно ти еказала ПетяСт - никого не сме върнали.
Следващия месец обаче да те няма в тази тема а да те видим в бременлийската :) С теб и всички ние да се преместим.
Еххх, как ми се иска да я напуснем тази темичкааа и да сме в бременлийската...каквато сме весела компания като бременеем заедно ще бъдем много весели мами :)

Петя, Чоки, съжалавам за лелката. Айде да е за последно и я ритнете здраво по дупето да се ракара от нас за 9 месеца  :)
[/url][/url]
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #50 -: Август 31, 2009, 16:42:44 pm »
да я натирите и да ви забрави за около  :cloud9:
Дано Цвети и Ясминче, Дано!
Аз като погледнах графиката ти Цвети, то при теб не трябва да я пускаме сега. Обещавам ще я задържа колкото мога, че да не те навести.
Късмет! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 31, 2009, 16:44:45 pm от petqst »
dageya  :welcome_1: :welcome_1: добре дошла.
 Тука е много весело,ама ако знаеш скоро колко по весело ще е като се преместим в бременилската темааааа,та бързо да бягаме викам аз всички на там  osi_19
 Късмет и от мен  :goodluck: :crossfingers: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Охооо здравейте !
Много сте били активни днес докато ви изчета гледай кое време стана !
dageya  добре дошла при нас !И скоро да се прехвърлиш в бременелската тема!
При кой док ходиш ?
Момичетата с лелките съжалявам за тая червената вещица пъдете я по-бързо и на лов!
А сега почивайте си приятно пред ТВ; ПС и така лека вечер на всички!
[/url]
*
dageya, добре дошла!
С бутонът можеш да променяш поста си в рамките на два часа.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро момичета!
Тук е много мрачно и дъждовно,явно есента настъпва с бодра крачка, а лятото си отива  :( Дано през есента имаме повече добри новини. :D :D :D
Ето кафенцето и закуската, да ви е сладко  :eating:


ХУБАВ ДЕН И ЦЕЛУВКИИИ.
*
Добро утро!
Е, Цвете, от ранобудните си пак  :D
Благодаря за кафенцето, и закусчица в леглото, много мило!
При нас също е мрачно, но дано както казваш - есента да ни донесе много +++++
Лек и усмихнат ден на всички!
*
Добро утро и от мен !
Сръбвам на бързо кафенце и изчезвам на бачкане!
Лек ден милички!
[/url]
*
добро утро милички!ЦВЕТЕ благодаря за кафенцето и закуската сядам да ви правя компания веднага.ПЕТЯ тук съм не се крия просто миналата седмица след работа все бях ме на някъде и затова нямах време.съжалявам за гадината че тее навестила и вземи и кажи по-рано от 9месеца да не се връща.септември е моят месец такаче а дошла а съм я удушила вече.въпреки мрачното време навън ви желая слънчево настроение :)
ох извинявам се dageya добре дошла и скоро да се преместиш при бременелките не че те гоним ама гледай много да не се задържаш при нас :bighug:
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 08:20:49 am от berche »
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Цвете благодаря ти мила за кафенцето и закуската ще си хапна  :D
Да есента безпощадно пристига ама аз я обичам шарен сезон е  :D
Желая ви прекрасен ден въпреки мрачното време навън.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро момиченца :)) добре дошли на всички новички :)) скоро всички да се премести в темата ... очакващи през  :P
Цветенце, имах нужда от кафенце, благодаря :))
спорен ден  иприятен на всички Ви.
Прегръщам Ви  :D