0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, момичета! Благодаря ви, много сте мили. Значи може би ще си купя само фолиевата киселина за сега. Вие от колко време бебеправите? Ние ни е втори месец. :D
*
Предишния ми док ми беше предписал Неоксид.Пихме го и двамата с мъжа ми.Сега съм се доверила изцяло на Д-р Александров а той за сега нищо не ми е дал да пия.Чакаме до ноември и после ще видим.Ако е рекъл господ......да мина без процедури :)
Iviva - Ние сме от четири години и наскоре се останови тубарен фактор.Дано при вас нещата са си наред и всичко стане бързо от сърце го желая  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Хайде поспаланкииииии ставайте,много сте мързелви вие във неделната сутрин ааааа  :lol:
 Сега да ви посрещна както подобава заповядайте на масата  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Искре мерси мила за кафенцето и закуската  :D
Днес наистина всички спинкат ама то в това дъждовно време какво да се прави  :?
Лек ден на всички.
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
ОООО Вирусчетааа сега ще си одаря една сутришна  :bubblebath: от вирусчета.Мерси Денисчеееее.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро,дами :hello2:виждам,че има с кого да споделя сутрешното си кафенце.след снощното osi_5 таэи сутрин просто ми се излежава-пак и в това време-май нямя какво друго да се прави.еее можее- :balk_127:или пък по-добрия вариант- :bed:

Майчка давай с този варянт кекс му е майкатааааа  :bed: :bed: :bed: :pipy_longstocking:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
чакайте и аз да се цопна под вирусчетата.добро утро ИСКРЕ мерси за приготовленията.ами то в това лошо време какво друго да прави ме освен да си мързелува ме на воля и да се къпем във вируси.ИСКРЕ какво реши за витамин Е?хайде приятно ви мързелуване :D
[/url]
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #269 -: Септември 06, 2009, 10:55:45 am »
Добро утро и от мен, милички!
Е , то станало добър ден, а ма нали си поспах :D
Исе, много приятно кафенце и закусчицата, де, Благодарим.
Включвам се към компанийката.
А, и да се пльосна във вирусите на Денито, Благодаря.
Хоп, цоп, пльоссссссс :D :D :D
ПП: А тук при нас не е валяло, а само вятър има.
*
Добър ден станало вече.Искре супер си с тази закусчица.Да ви правя и аз компанийка.И хоп под вирусчетата.И при нас валя през ноща,че и сега продължава.Ужасно сънливо време.Особено много ме примързява. :) и :balk_125:
Желая ви активна почивка.
berche  - ами мисля да не го пия,нещо тази статия ми наклони на там везните.Евентуално този месец като се видя с док. Алекса, ако ми е дошло(данооо пропусме  :balk_81:) ще го попитам и пак ще го мисля  :? :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте, момичета,  :D
Исе, мноооого рано си станала  :wink: , мерси за закусчицата  :D
И аз мисля че дъждовната неделя е подходяща за мързелуване в леглото  :wink:

Аз смятам днес да с отдам на домашни разкрасителни процедури  :wink:

Приятна неделя на всички  :D

*
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите попълнения и скорошно преместване в бременната  темичка!
Ние се завърнахме от вилата беше един страхотен рожден ден !
Рожденника беше облечен официално спортно елегантен - голям смях гледаш едно мъничко човече с риза хиххихх супер беше голям сладур !
Много добре си изкарахме!Голяма веселба падна!
Не валя дъжд при нас само подухваше ветрец !
А днес гледам всички активно почиват !
Айде приятна почивка аз малко ще поошетам и пак ще ви нагледам!
[/url]
Добър ден и от мен! Аз чак сега се излюпих-явно аз съм най- голямата поспаланка тук :balk_125: След вчерашното ранно ставане и притесненията от погачата днес ще се мързелува. Да ви се похваля, че всико мина прекрасно.
iviva   :welcome_1: желая ти само транзит да минеш от тук и скоро да пишеш в бременилските теми. На всички ви желая един мързелиив ден  :D
Здравейте, момичета! Днес май всички сме го ударили на мързел.Но то и времето е дъждовно.Колин, благодаря и на теб ти желая скорошно преместване при бременлийките. Приятен ден. :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,много гадно времето днес бе хорато половината ден мина ама какво ще правим не знам,май само на кафенце в квартала ще идем и после както до сега мързел и филми.Аз днес също си посмах ,е до 9ч.ама до сега зяпахме филм та за това не писах,пък и ми е едно гадно отпаднало.Вчера вещицата тъй ме натисна,тоя път боли ама яката ,коремкръст,крака,всичко направо не ми се мърда,дрогирам се с но шпа и чакам края на гадния М.Както и да е сили за едно каЙвенце ще се намерят.Айде оплаках се едно хубаво.А кой ще пуска утре седмичната?
Викис теб съм,дано утре прегледа да си покаже че бебчо е там и всичко е наред.
Приятен остатък от почивния ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Здравейте мацки!Днес времето наистина е отвратително,но нека ви хвърля малко вирусчета за настроение :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
Дай боже всички го прехванат :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Цоп,цоп пльоооооос първа под вирусчетата :lol:
Охооо много сте се одрямали нещо днес.. :?
Яяяя бързо да ви поразвеселя :wink:

http://vbox7.com/play:0422f7a3
« Последна редакция: Септември 06, 2009, 15:55:45 pm от dgina »
*
хайде и аз да се пльосна едно хубаво да се поовъргалям а така.ИСКРЕ както си решиш мила аз лично няма да го спирам попитай все пак и твоя доки за мнение.ВИКИ всички сме с теб всеки ден си мисля и се моля всичко да е наред а така и ще бъде :bighug:
[/url]