0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ти берче,аз се рових ама нещо неможах да намеря отговор на това което искам.А само още един въпрос има ли значение от кога се почва приема му и цял месец ли се пие или само в първата половина на месеца? Майчка мила има теми специално за инвитро процедурите там можеш да разбереш повечко,а иначе добре дошла в наща весела банда и заповядай всеки ден да си пийваме кафенце и да си стискаме палци за ++++++++++++,дано скоро сбъднеш мечтата си,нооо за тази цел трябва повечко вяра и кураж да имаш  :balk_21:
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 10:23:58 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #241 -: Септември 05, 2009, 10:28:58 am »
Берче, много точно си го казала! Какви са тези диети, та нали всички искаме да пълнеем поне за 9 мес.
Исе, аз някъде бях чела, че се пият само в ФФ, но не съм сигурна, та нали и аз не го пия :oops:
Радостинка, Поздравления за цигарките, аз все още не мога да ги откажа, но и този ден ще дойде.
Дръж фронта! :D
Маичка, добре дошла си! Дано всичко мине нормално и да се похвалиш с +++++
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 10:31:36 am от petqst »
*
ИСКРЕ аз го пия през целия цикъл ако пиеш само вит.Е иначе някои вземат герикапс вит.А и Е и той се взема само до овуто заради вит.А а само вит.Е може да се пие през цялото време на Ц.
[/url]
ЗДРАВЕЙТЕ! Приемате ли нови момичета със същото желание като вас - БЕБЕ? :D
*
IVIVA разбира се че приемаме добре дошла при нас и дай боже скоро време се сбъдне най-съкровенното ти желание да станеш МАМА :bighug:
[/url]
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Ех Джинка милата ми романтичка  :)Пак се е постарала.Много те обичам :bighug:
Здравейте на всички поспаланки като мен.Закуската и кафето ги изпуснах :(,затова е време за релакс
Пожелвам на всички страхотен уикенд :P
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте и от мен,момичета!
Добре дошли на новичките Ивива и Майчето,скоро да ни зарадвате с  :bfp:.
Исе и аз се чудя още дали да пия вит.Е и през ЛФ,защото миналата седмица намерих една статия,която малко ме е пообърка,пусках в миналата темичка,но ако не си я видяла ето пак http://tatko-mama.tialoto.bg/article.php?id=8245
ПП: Забравих да благодаря за кафенцето и закуската на Маринка и Колинчето.
И Вики стискаме палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:за прегледа в понеделник, с теб сме.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 11:08:26 am от cvete78 »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добре дошли на новите момичета,разбира се че приемаме нови попълнения,дано скоро мечтата ви за бебче да стане реалност.
Пък мен вещицата пак ме побутва по дупето,мамка й идва пак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Момичета, някой чувал ли се е скоро с Вики Ват? Как ли е? Не е писала цяла седмица :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добри дошли на Ивива и Майчето дано сте късметлийки и повлечете и нас.
Маринче, двете с тебе ще си ближем раните и мен ме споходи нощес гадината мръсна.
Цвете съвсем се обърках от тази статия,тъкмо се наканя да започна да пия и ....пак ще размислям.
*
Ивива, Майчето
 :welcome_1:
И дано скоро да се прехвърлите в темата на бременилките!
 Късмет!
Много се радвам че ме приехте толкова сърдечно.Благодаря ви и ви желая вашите желания да станете мами да се сбъднат много скоро.Ние от скоро започнахме да си правим бебче и аз не пия никакви витамини, а като ви чета май трябва да започна.
Приятен ден изпълнен с много усмивки. :D
Ха така още попълнения Ивива добре дошла и ти и бързо бързо да избягаш в бременилската тема.Аз мисля да почна приема на вит.Е ще разпитам аптекарката кога как и защо пък ще видиме  :wink:
Цвете мерси за линкчето сега ще го погледна .
Оооооо прочетох я и вече реших НЯМЯ ДА ГО ПИЯ  :)
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 12:09:01 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Маичка и Ивива , добре дошли в нашия отбор!

 Аз пия вит. Е 400IU на GNC по 1 капсула на ден , също като berche . Карам и мъжа ми да пие( основно сме с мъжки фактор), но той в последно време малко се опъва. Този витамин като цяло благоприятства работата на половата система и при мъже и при жени. Пия го конкретно за уж тънка лигавица , защото при фоликулометрии имам лигавица 10 - 12 мм , около и след овулация , но МЦ си е много оскъден.
 Тази статия , току що я прочетох и ме хвърли в размисъл, защото досега мнението на лекарите за този витамин е било положително, естествено когато не се говори за предозиране. Изписват го и при заплашващ аборт.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Аз за това от като я прочетох реших да го пия до ову,след това ще спра.
И моя мъжо се опъва ама няма къде да ходи и го пие. :D :D :D
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 14:52:39 pm от cvete78 »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте и от мен.И аз най-накрая се събудих.Няма кой да ме победи по дълъг сън.Това е чудо някое-как спя като умряла,когато не съм на работа.
И сега при мен идва момента за кафето,за което благодаря на цветето,а на колин за закуската.А от мен ще е обяда защото му е време



П.П. Добре дошли на ивива и майчето :welcome_1:и по скоро в темите за бременни да се преместите.
  <br />
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добре дошли на Мая и Ива :)
 Аз пих 2 месеца без прекъсване вит. Е 400мг - дневно. Пих го понеже съм с по-оскъден цикъл, а този витамин спомага за корекцията на лигавицата и доколкото аз си обяснявам нещата - би спомогнал за евентуална имплантация. Нормално е да има и по-нови изследвания и те да отричат това, но то за всяко нещо може да се намери + и - . Герикапс - съдържа вит. Е и вит. А и се пие само до овулация. Помага да узрее яйцеклетката. И него съм го пила. Вит. Е е един такъв мазничък и може би спомага да се увеличи количеството на мазнини в тялото (не съм сигурна за това), но има правени изследвания за подобряване лигавицата (ендометриума) на матката, според които високомасленото прясно мляко подпомага лигавицата и съответно ни дава повече мазнини, които явно са липсвали за образуването на по-добра лигавица. Моя МЦ стана оскъде няколко месеца след като отслабнах с 10 кг. ( а това за мен са доста кг. ), затова си мисля, че именно ниското количество мазнини в тялото ми е променило и дебелината на лигавицата, а от там и МЦ.
Станах малко подробна, но това са мои размишления. Не се опитвам да давам съвет на никого.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Момичета, някой чувал ли се е скоро с Вики Ват? Как ли е? Не е писала цяла седмица :?
Вики Ват чака нов преглед в понеделник на 7ми. Сигурно се пече на бавен огън. Стискаме палци и пожелаваме само добри новини, Вики!!! Дано лекарят те зарадва и се успокоиш.
Добре дошли на Iviva i Maichka! Желая ви бързо забременяване.
Iviva, редно е да пиеш поне фолиева киселина 3 месеца преди зачеването.

Аз чакам резултати от биопсия на щитовидната жлеза и си гриза ноктите... Дано възлите не са злокачествени. TSH-то ми е 5.06 и се чудя и мая колко време ще е нужно да го вкарат в норма.
Vivi, и аз съм на рожден ден - първа годинка -  на приятелско бебе днес. Дано догодина всички празнуваме първи рожден на нашите деца!
привеетвече съм тук.siesta дано наистина повлечем крак-много ще се радвам.във вторник имам изследване на хормон Е2.след това трябва да съм 10 дена в София за проследяване.надявям се всичко да е нормално-макар,че при нас е мъжкия фактор.след 5-6 години ходене по мъките надеждата ми е голяма.пък и отзивите за клиниката на Щерев са доста обнадеждаващи. :pleasantry:относно витамините -хубаво е още щом решите да си имате  :bori_002:да започне приема на фолиева киселина,но за останалите витамини мисля,че е при нужда-поне при мене е така.

Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #259 -: Септември 05, 2009, 17:56:43 pm »
Привет, момичета,

Вече съвсем му изтървах края на това да пием или да не пием витамини, и всъщност какви количества???  8O 8O 8O  :x
И защо в комбинираните витамини за бременни има вит. А  :oops: ??? Като збременях тогавашната ми доки ми изписа такива и там имаше, аз ги пих известно време , но ми ставаше лошо от тях и ги спрах, офффффф...... :x
На мен АГ от Щерев ми назначи да пия Неоксид (онзи ден го споменах това  :?), а аз си самоназначих и Мерц, че нещо мнооого ми пада косата  :( . И в двата продукта има и вит. А и вит. Е  8O :?
Май сега като мине Ову спирам и двата продукта, пък като ми дойде (дано не ми дойде) ги продължавам..... , незнам какво друго да направя, съвсем се обърках  8O 8O 8O

А Вики–Ват може би е притеснена за прегледа в понеделник и за това не ѝ се говори  :? . Мила, с теб сме и ти стискаме палци  :) !!!

Добре дошли на новите момичета!  :wink: