0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ххахахахах ама ме нареди набързо  :lol: :lol: :lol:,ами така де ...
 да да знам че е рехава ама съм се хванала сериозно вече че.....
 Дано си права гарче аз си мислих че задължително трябва да е на д 37 или 37  :wink:.

Дениска и на тебе благодаря,ама те ту са изпъкнали ту спадат а са ако мога да седя цял ден гола и да гледам какво става екстра ще ми е  :cul2: :bellydance: :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добър вечер момичета.
Берче,честита годишнина,бъдете винаги щастливи и много влюбени.
А за бойлера пих една студена вода,купихме си части за 50 лв и мъжо ми ги сложи.Живи и здрави да сме.
И като капак на тази пуста седмица и този месец не е моя.Лелкта пристъпва бавно но сигурно :balk_145:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,който е на работа днес ей тъй му се пада да стане в 4ч.,даже преди кокошките.Е ще ви забъркам кафенце естественноХайде лек ден.
П.П.Гардже,няма да ти разказвам,душата филма,пък аз сега съм на последните серии на "Мелодията на сърцето" тръпна в очакване на края.Тия сериали ще ме подлудят вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен! Мислех , че аз съм най- раннобудната  :D от 7ч. меся погачата. Присъединявам се към кафенцето на Марина с една закуска
На работещите лека работа ;)  !!! На всички много слънце и усмивки днес!!!
*
Добро утро! Маринче - днес май малко сме работещите!
Мерси за кафенцето имам нужда направо заспивам на компа !
Момичета днес съм на бачкане до 15ч и после на една вила отиваме на един млад момък на рожденден - той става на цяла 1 г ,голям мушмурок е !
Утре  ще ви пиша като се върнем !
Айде лек ден и приятна почивка на всички!
ПП докато се обясня и Колин станала и гледай каква закуска ни приготвила
Мерси Колинче!
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 07:50:30 am от viviq »
[/url]
*
ЗДРАСТИ БАНДА  :D

Кафе споделено с приятел-какво по-хубаво начало на един красив и изпълнен с приятни емоции ден!Мерси Маринка :D

Пожелавам на всички весел и забавен съботен ден с по-вече усмивки!
Аз слънце на ресниците си нося
и вятър – на протегнатите длани,
и тичам пак усмихната и боса
по камъчета бели и огряни.

Дърветата коси зелени свеждат
и облаци – платна издути, бели –
очите ми усмихнати поглеждат,
поглеждат ме и птици, полет спрели.

Аз тичам като пролет волнокрила,
по- бърза от лъчите, ветровете,
и бисери на радост в мен съм скрила,
на детството най-хубавото цвете.


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Еееее,Джинка,тая картинка просто ми събра погледа.Есента я обичам само заради шарената природа,инъче не ми харесва заради вече студения дъжд.Добре,че ни навестяваш от време на време,че да пускаш по някоя зареждаща с енергия и успокояващеа картинка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Радвам се ,че ти е харесала :DНапоследък нямам много време да пиша,но редовно ви чета и се радвам и страдам заедно с всяка една момичета....Вие станахте неразделна част от моя живот и съм много щастлива че ви познавам,макар и виртуално :DОбичам вииии
Ха добро утро и от мен.
 Аз ще се разходя тая сутрин по пейзасчето на Джинкатаа,и така ще си пийвам от кафенцето на Маринка и ще си хапвам от закусчицата на Колинчето мммммм.
 Приятен ликенд дами,много слънчеви емоции ви желая  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро!
Маринка, ранобудница си както винаги в събота :D
Колин, Вив ,Исе, Джина, присъединявам се към вас!
Благодаря ви момичета за закуската и кафенцето.
Джинка, много си поетична тази сутрин, направо се разсъних, докато четях :D
Приятен и изпълнен с положителни емоции ден!
Добро утро и от мен :D

Маринка, с удоволствие ще пийна кафенце, вече не ми е толкова гадно без цигарите и си позволявам от време на време да пийна :wink:, ама ми трябва още време да свикна съвсем :D . Оф на моменти си мисля, че ще се предам и пак ще запаля :x, ама после си казвам, че трябва да съм силна и пак се захващам с нещо, дано скоро мина през тези дилеми и да си стоя спокойно :lol:

Джинка, както винаги постовете и пълни с настроение :wink:

Вив, приятно прекарване на празника на мушмурока :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро момичета.Искре идвам с теб на разходката :),така по-лесно ще преглътна лелката,дето пак ме навести.Ако мога и да я удавя във водата?
Желая ви слънчева събота,аз отивам да пазарувам.
Заповядай ще ми е приятно да си имам компанийка,ноооо много съжалявам за тая гад дето те е навестила другия месец дано е твоя месец  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Оф на моменти си мисля, че ще се предам и пак ще запаля
Имай късмет,лично ще  osi_6

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро..или вече е станало добър ден..  :lol: И аз като някои от вас съм на работа.Ужасно е да си на работа в един от малкото оставащи слънчеви дни..  :( Тъй като другата неделя ще се качваме на хижа на Витоша,тайничко се надявам,че ще успея да открадна още един слънчев и топъл weekend..  :wink: Но до тогава-работа и пак работа.  :balk_153:
Момичета,желая ви,прекрасен съботен ден и безброй усмивки!  :bighug:
P.S.Закуската и кафенцето са страхотни!Благодаря на инициаторките,които така се грижат за нас!  :balk_47:
*
малеее много раннобудни сте днес добро утро.милички благодаря ви на всички за пожеланията тъпкано да ви се връщат.
благодаря и на нашите бременелки за вирусчетата ама не ни забравяйте да не се налага пак да ви подканя ме.РАДОСТИНКА пожелавам ти успех в процедурата няма да пусна палците докъто не кажеш че си видяла :bfp:
ДЕСКА за този месец диетите ще трябва да отпаднат защото имам още няколко повода да почерпя след малко повече от седмица имен ден след това и Р.Д. а и плюс това този месец мисля вече да бременееме а не да слабееме не си ли съгласна с мен.
аз малко се отплеснах :oops:
МАРИНКА и КОЛИН благодаря за кафенцето и закуската.на работещите леко доработване а на почиващите лека почивка.ВИВ приятно изкарване на Р.Д.
благодаря и на ДЖИНКА просто всичко е страхотно :bighug:
[/url]
*
Охо вече всички сте будни !
Джинка привет мила как си наистина по-рядко напоследък се вяскаш и ние те обичамеее!
Радостче щом си издържала вече колко време без тая гад стискай зъбки ще отмине все някога желанието за цигара !А и Маринка както те заплашва  :lol: :lol: :lol:.....
Берчееее ще бременееме разбира се точно така зарежете диетите ! :D
Айде че ще бачкам вече !
[/url]
Момичета понеже ми направи впечатление че пиете витами Е,аз да си взема ли,и ако да как да го пия,и на коя марка? Разбрах че помагал за узряване на яйцеклетките?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    maichka@80

 :coffee:
добро утро на всички  :kiss:радвам се че вече има с кого да си пийвам кафенцето наранина.като чета май повечето сте бъдещи мами :stroller:пожелавам късмет на всички ви.на мене ми предстои икси и честно казано-малко ми е притеснено :balk_144:.има ли някоя от вас която вече е минала по този път?ще ви бъда благодарна ако споделите с мен  :grouphug:
*
ИСКРЕ аз пия вит.Е вече втори месец от 400IU пие се по 1 на ден.доколкото знам пие се 2-3 месеца после малко се почива нее лошо да го пиеш поне няма да ти навреди.моят е на фирма GNC 90 капсули дори и мъжът ми и той го пие.има доста статии за него дано съм ти била полезна.
[/url]