0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #200 -: Септември 04, 2009, 14:12:19 pm »
Ехааааа, и аз след Цветето да се гмурнааа! :D
Супер, Благодарим Ви! :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 14:14:16 pm от petqst »
*
Честита годишнина, Берче! Да празнувате и да сте все така щастливи много години заедно. Желая ви много любов и сбъднати мечти.
Какво нападение от бременилки днес :D, как да не се включа и аз да се гмурна под техните вирусчета :D :D :D

Малвинка честито ви  :bori_002: :D

Берче, дълъг и щатлив семеен живот :D, много да се обичате и уважавате и съвсем скоро да сте с един член на семейството повече :wink:

Аз да се отчета - днес лелката вече е на лице :D в неделя съм при док и ако всичко е ок слагаме  първата :needleani: Меногон :D и стимулацията започва :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Радостинка стискам палци и ти пожелавам късмет :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy
Стинче с всички силички който имам стискам палчета да вървят нещата ти по вода  :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :garden:
 Момичета сега се преобличах и забелязах че на едната ми гърда има една вена дето е изскочила яко,не ме боли ама до сега не ми се случвало и  8O 8O 8O дали е нещо опасно,как мислите,и на някоя случвало ли се е? :(
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 15:10:43 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
 :balk_102: Здравейте,сладурки!Пожелавам на всички успешен ден! :bighug:
Ехее, днес много вирусчета много нещо, трябва да прихванеме момичета ! Анмар честит рожден ден на патерица! Лелее пропуснала съм прекрасната почерпка. Да си жива и здрава,и скоро да осъществиш най- голямата си мечта  :hbirth:
Честита Ви годишнина Берче! Много любов, усмивки и семейно щастие, и наакани памперси хихихих
Аз да ви споделя моите трепети- поканиха ме в събота на погача и мен ме избраха да я направя. Онзи ден за сефте направих първата си за репетиция,  ето да ви се похваля http://koliin.snimka.bg/sea/primorsko.417975.14614528.big пък дано скоро и на мен някой така .......
Аууууу колинчеее да направиш сега и на нас една такава хубава погачка.Браво изглежда многооооо вкусна и сигорно е така  :balk_46:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Браво бе,Колинче ми ти си била майсторка,чак ми се прияде като я гледах,така с малко медец ммммммммммммм  :balk_53:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Колин как я направи тази вкусотия?Моля те издай тайната!Може и на лични,че мен вчера ме смъмриха за една рецепта за боб.
  <br />
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Добре бе, момичета
толкова ли ви е трудно да прецените къде какво да пишете
това е форум за ОПИТИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ
за какво мъмрене изобщо говорим, това вашето тук си е спамене от всякъде
за рецепти, вечери и закуски си има друг подфорум
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте момичета  :D
Берче честита годишнина мила желая ви щастлив семеен живот още дълги години и много скоро да станете щастливи родители.
Колин поздравления майсторка си.
Айде и аз да ви понаплюя та да се омитате скоро от тук  :D
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
*
Ехааа, наистина днес е наплив!
 :DДа се гмурнем! :D
Благодарим ти Дени!
Радостинка, това е много хубава новина  :D !!! Браво,миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: вярвам, че този път ще е успешен  :goodluck: :bighug:

Колин, браво на теб  :wink:  :balk_47: пусни рецептата в готварския

Дениска, как си, миличка  :balk_21: ? Ще си взема вирусче от теб  preggo yahoo_17

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Радосттинка успех мила дано тази процедура е успешна и вярвам, че ще е така  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


Дениска, как си, миличка  :balk_21: ? Ще си взема вирусче от теб  preggo yahoo_17
Добре съм мила в понеделник пак съм на док.много ми е лошо почти постоянно ми се повръща и ме мъчи едно главоболие ама това да са ми проблемите в никакъв случай не се оплаквам.Пожелавам ви на всички много скоро подобни неразположения  :D  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Исе, това с изпъкналите вени по гърдите може да се приеме и за признак за бременност :) Дано да е така ! Чела съм, че при някои момичета това е един от симптомите и искренно ти го желая и на теб :)
Радостче, силно стискам палци всичко да мине по мед и масло и това да е последния ти цикъл за тази година ;)
Дени, предполагам че много скоро неразположението ти ще отмине ;)
Маринка, как си ? И аз като теб почнах да гледам "1001 нощи" - ама да не ми разкажеш какво става, ей  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гарчеее толкова ми се иска да е знак за бебче чееее направо ще откача,единственото което ми смачква надеждата за бременност е това че температурата ми не се покачва като на другите а си седи и затова малко честно да си кажа съм унила,ама каквото е рекъл господ това ще е.Благодаря ти че ми отговори  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Цоп-плоьок под вирусчетата и сядам да си мисля тема и съдържание за моята дипломна работа, че милото ме амбицира :lol:
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Исе, ами то по твоята "рехава" графика (никак не си била редовна в меренето на БТ) не може да се разбере дали има двуфазност .. а и щом имаш доказана ову с преглед, значи БТ си е добре за втората (лутеална) фаза... Важното е да не пада като наближи МЦ, а да се задържи така както е в лутеалната фаза .. Ти да не мислиш, че е задължително да е трифазна ??? А и при всеки БТ е различна, не може на всички да е над 37'С ... Успех..
Жаси - успех в умуването на дипломна работа :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Искре да не те тревожи графиката ако видиш моята изобщо не прилича на бременна ама ето че е факт  :D даже в бейбиплан ми засече ову.на 30-ти ден, а тя беше на 12-ти.Стискам ти палци мила.Между другото и моите вени на гърдите са изпъкнали.

Дени, предполагам че много скоро неразположението ти ще отмине ;)


Гардже хич не ми пука дали ще отмине и до края да ми е лошо ми е все едно само бебчо да се роди живо и здраво.
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: