0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ей пиленцето рашииииии надникнах ти в графичето какво става там а........  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ми нищо Искре :) Не меря БТ изобщо тези месеци. Ще си чакам фонда и да мине операцията на мъжо и така. Хич не си давам зор! Ти как си Искре? :)


Здравейте и от мен,и добър ден!!!Дано тази седмица да ни е на късмет на всички! :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: (момичета,от два дена се опитвам да кача картинка,с която да ви зарадвам,но все не успявам..какво да направя?)
*
(момичета,от два дена се опитвам да кача картинка,с която да ви зарадвам,но все не успявам..какво да направя?)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12353.0
Аз съм си добре разбира се неспирам да си задавам въпроса дали ще имам късмет да мина без инвитро и да се моля всеки ден,ноооооо това си е божа работа.Действаме с мъжа осилено пък дано дано имаме малко късмет  :D
 Лошото е че немога да кексам всеки ден че започва да ме боли ама се стараеме поне през ден  :oops:
 Слънчооо какъв проблем ти дава?
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.  - Елфи както винаги реагира свдкавично  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
 :oops: Честно казано,не знам какво иска това "чудо" от мен?!  :( Имам няколко подходящи картинки на компютъра,но когато искам да ги вмъкна в отговорът си и да ги публикувам-не се качват..Натискам си иконката с-Вмъкни изображение..,но не се качва картинката..  :ask:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Искре, според мен щом ти е минала ову-то няма много смисъл от кекс-ене :) т.е. не е нужно да се насилваш щом те боли .. Каквото има да става е станало около дните на ову...
Късмет ти желая !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гарче то е така ама аз за всеки случай  :lol: :lol: :lol: още някой друг ден и ще поспреме  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ехаааа, днес е много оживено тук :D
Аз да ви се оплача-моето зацапване отива към кървене, така че бих помолила да ме отпишете от очакващите :oops: :oops: :oops:

Аз мисля да се освежа с тези, а и да почерпя/то мойто  :oops: не е за черпене, амааа/
ПП: Исе, само така, мила! Дръж фронта. :D
*
:oops: Честно казано,не знам какво иска това "чудо" от мен?!  :( Имам няколко подходящи картинки на компютъра,но когато искам да ги вмъкна в отговорът си и да ги публикувам-не се качват..Натискам си иконката с-Вмъкни изображение..,но не се качва картинката..  :ask:

 Ти изобщо погледна ли линка, който ти дадох? Защото там го има отговорът на въпроса ти.  :wink:
Здравейте, мацки!
Хайде и аз да се впиша в новата темичка! Дени, благодаря ти дано се напълни с много  :bfp: Мерси за кафенцето и коктейлите, момичета!
Пожелавам ви страхотен ден!

П.П.Само аз ли не виждам снимките на sun-sun ?


*
Слънчице, писах ти на лични.
ПП: Деска, тя не е успяла да ги качи.
Да ви е сладко,момичета!!!!
Извенете ме,че ви измъчих с тези снимки,но явно в началото не правех нещата както прябва..Простете,че не успях още веднага да ви подсладя денят!!!  :bighug:
Петенце съжалявам мила   :bighug:,не се предавай следващия месец дано е твоя,пък аз ще се опитам да задържа фронта  :balk_68:
 Успех на всички.
 и аз не ги виждам ,явно нещо нестава  :?
 

Слънчице бравооооо  osi_9 благодаря за изкушенийцата ще си взема по многоооо  osi_17
« Последна редакция: Август 31, 2009, 12:59:02 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Исе, няма да се предавам, разбира се! Имаме час на 7-ми при д-р Даскалов, и ще следваме инсрукциите вече на професионалист.
Дано всички успеем!
Слънчице, БРАВО на теб, справи се!Много големи вкусотиики, бе. Благодарско!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте момичета, мене работата ме грабна още от сутринта, барабар с шефа ииии аз, докато Ви пожелая добро утро и то станало време за следобедното кафенце.
Желая Ви спорна за работещите седмица а за останалите наслаждавайте се на почивката си ... много прегръдки от мен момичета ...  :lol:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте хубавелки, :D
честита ви нова седмична и дано да се напълни до горе с прекраснии новинки :D
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Момичета хайде да обядваме,то само работа не може,трябва и да се яде.

Ехааааа цоп,цоп във вирусчетата на Фибчо,мерсииии. :balk_104:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
малеее, аз днес реших да съм само на кисело мляко, че вчера много папах,

ама вие с тези изкушения....май няма да издържа...

Петяст, мила, стискам палци следващият месец да се преместиш в темичката за бременните!!!!