0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро! :D
Маринка, веднага се хващам за кафенцето! Благодаря!
Цветии, и закуската е прекрасна и усмихната. Благодаря!
Момичета, лек и спорен ден!
*
добро утро!МАРИНКА благодаря за кафенцето,ЦВЕТЕ ти просто нямаш равна за закуските благодаря и на теб.МАРИНКА и аз малко късно се цопвам ма нали си ги поръчах та знам че и до мен ще стигнат.бременелки благодаря ви ама наминавайте по честичко че я гледайте гадината колко ни изпонатръшка.ей ФИБЧО а ти къде се криеш я ни понаплюй и ти а и да напомня какво става с изненадата.Момичета нали щях ме заклинание да мислим против гадината?МАЛВИНКА честити ти сини гащички!хубав и усмихнат ден!!!
ох щях да забравя да ви почерпя :oops:днес имаме годишнина от годежа
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 08:32:21 am от berche »
[/url]
Добро утро!
 Първо да си пийна от кайвенцето на Маринка   :coke: ммммм...
 А сега да си взема от тая весела закуска на Цветии   :eating:.
 Охх момичета аз малко с това мерене на температурата зех да се отчайвам  :( ми тя не се покачва пък уж ако е станало трябва май нищо не сме направили и този месец пък тами се искаааа  :balk_133:
 Айде аз почвам да работя че днеска имам много бач  osi_15
 Хубав ден на всички ви.

Берчеее айде и аз да се почерпя за ваше здраве,да имате още много годишнини.
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 08:53:42 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро момичета, какво хубаво кафе и сладка закуска :).Благодаря!

Аз да ви се оплача,че да ми олекне малко.Нали ви споделих,че ни е протекъл бойлера.Той е още в гаранция,обаче никой от магазина от където го купихме не ни разясни,че едно от условията на гаранцията е монтаж от работник на самия магазин.И сега познайте,не ни признават гаранцията.Ето и сега пак се ядосвам много. Ох дълго стана ама....
Усмихнат петъчен ден ви желая.
*
Берче, Честита Ви годишнина!

Да сте живи и здрави, дълги години щастливи и следващата година да празнувате поне трима!
Исе, не се отчайвай, мила! Ако не е станало, то следващият месец- ще стане! ДАНО!
Сиеста, до колкото си спомням това важи за всички ел.уреди - монтаж от специалист. Не се ядосвай, ако не е поправимо, ще си вземете нов, но монтажа.....
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 08:46:10 am от petqst »
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Добро утро, дами,

да ви пожелая лек и спорен петъчен ден!!!!

Берче, честита годишнина!!!!

Маринче, мерси за кафенцето,

цвете - на теб за закуската!!!

Хубав ден от мен, момичета!!!!!!!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
не знам, моят МЦ си беше съвсем нормален, нито ми е намалявал нито нищо, и просто един месец не ми дойде и спря оттогава. без симптоми без нищо,после правих изследване на Инхибин Б, който установи, че са силно занижени ст-стите, което от своя страна водело до изчерпване на резерва, което от своя страна обаче нямало отношение към МЦ ... и така, досега никой не разбра, защо и как.
добро утро момичета :))Честита годишнина на Берче и спокоен ден на останалите  :D


Добро утро, мацки!
Честита годишнина Берче! Пожелавам ви да празнувате много годишнини като тази, заобиколени от деца и внуци!

Берче, ама тези бонбони сами изкачат, който е на диета да му мисли! Няма как да не си вземе човек, те направо сами влизат в устата!  :lol:
Дес дес, много съжалявам за това което ти се е случило, сигурно е било голям шок и стрес за теб като си научила. Мислех си дали не е трябвало да получиш симптоми преди да ти спре изцяло. Важното е, че сте намерили решение и сте продължили да се борите да бебче!
Маринка, мерси за кафенцето и на Цвети за закуската! Невероятни сте момичета, как може да стате толкова рано?!  :D
Сиеста, това важи за всички уреди в гаранция и трябва да ползваш сервизите, с които работи фирмата производител, за да ти признаят гаранцията. Сервизите са изписани в листите в кутията на уреда. Не се ядосвай, ще знаеш следващия път като си купите нов уред.  :wink:
Аз да ви се похваля тази вечер тръгваме с милото към Несебър. Чакам го да се прибере от работа и се мятаме в колата.
Айде да ви оставям сега да работите или почивате и да ви пожелая хубав петъчен ден!





Лелеее, кафенца, шоколад, вкусотии разни...момичета ще стана 100 кила накрая  :D

Берче, честита годишнина :) Още мнооого мнооого годишнина да имате :)
Сиеста - това с бойлера важи за почти всички електроуреди, които изискват монтаж - за климатиците също. Особенно ако са купени по програма Енергийна Ефективност.

Снощи на милото са му съобщили, че няма да го допуснат до защита на дипломна работа и му отнемат студентските права за 10 години, или трябва да кандидатсва пак, да плати и тогава :( Което е безумно, защото той има уведомление, че правата са му в сила до 14.12.2009 г. Сега ново 20.
Ще видим какво ще правим, ама няма да оставим нещата така - големи инати сме като стане дума за административни глупости :)
[/url][/url]
Привет, милички,
Маринка, Цвети, ранобудни и подготвени както винаги  :D

Берче, честита годишнина и още много такива да празнувате  :D!

Жаси, щом имате уведомление значи си е правото. Ха, гледай ги ти, как искат да ви прецакат  :x . Търсете си правата!!!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Жаси,нашия бойлер също не са го поставяли хора от сервиза,слагаха го мъжът ми с един приятел,след 1 седм.спря да нагрява,обадих се и дойдоха ,смениха нагреватела,попълниха си гаранционната карта и толкова.Никой не ме е питал кой го е слагал.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Берче,Честита годишнина!
[/size]
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 11:48:13 am от cvete78 »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ето ме на :D Хоп-троп :D откликвам на повикването :lol:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:

Спецялно ЗА БЕРЧЕТООООО!Честита ВИ годишнина,душичко - много разбирателство и уважение!!!


пп Дес -Дес,чак не мога да повярвам това което разказваш 8O :( Звучи ужасно :( А някакви хормонални изследвания правили ли сте???
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 11:55:20 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Честито Берчееее! :) Още много много години заедно!

Мерси за вирусчетата Фибко :)

Жаси, стискам палци да оправите нещата на мъжо, щото е много неприятно. Подавайте жалби до декани, ректори и така. Подмажете се на секретарките, ако не стане вдигнет ескандал, абе целият арсенал да действа! :)  :crossfingers:



*
Охооо, пак вирусчета! :D
Хоп, цоп и аз под тях! :D
Благодарим ти Фибсче! :D
Жасииии, както са ти казали момичетата, правата са си ваши, търсете ги. osi_9  :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
А моля,моля,туй си е чиста дискриминация,искам и за нас вирусчета,кой то туй.Пусни,малко по-вече бе пинтийо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Момичета здравейте и от мен.Най-накрая и аз да се разпиша за днес.
Берче- честита ви годишнина.Да доживеете още много такива с деца и внуци и много любов.
Малвинка и на теб честити сини слипове.Леко бременеене до края.
И след толкова вируси дано вече се залепи някой и за мен.
Желая ви приятен остатък от деня.
  <br />
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
УУУУ,пинтия съм била....ААААЗЗЗЗ,ша видиш ти....торта ша ми прайш,то другия август не е далеко :? :? :?
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Айдеееее,за всичкииии - вирусичтааааа
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 14:17:33 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!

Честита годишнина и от мен Берче.
Пожелавам Ви да изглеждате винаги така влюбени до края на дните ви и заобиколени от детски глъч.
Моля се за всички вас да ви споходи моя вирус.Ще ви изпратя на всички  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Малееееееееее то вируси ли са,чудо ли е  :D :D :D
Направо се гмуркам в тях. :D
Благодарим ви.  :balk_104: