0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
и на мен МЦ ми става все по оскъдничък ... дали и при мен не е знак за нещо поодобно, Дес ?  :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Гардже не си втълпявай глупости моят цикъл преди да родя Денис беше по 3 дни напълно безболезнен и оскъден това не е признак на ранна критическа ако има нещо такова то хормоналните изследвания щяха да покажат, че има проблем.
Скоро ще се случи и твоето чудо сигурна съм  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
ПП.само да вметна преди да срещна мъжа ми имах 5-годишна връзка с мъж с който живеехме заедно не сме се пазили изобщо дори правихме опити за дете и нищо после с мъжа ми още около 3.5 години преди да забременея с Денис.Винаги има светлина в края на тунела само имай вяра.
Извинявайте ако съм ви досадила с дългия пост.
и на мен МЦ ми става все по оскъдничък ... дали и при мен не е знак за нещо поодобно, Дес ?  :(
При мен пък МЦ си остана много оскъден след кюретажа.Тайничко се надявам да е следствие от него и скоро да се възстанови МЦ , ама вече мина много време... :?
 Гардже , ти пиеш ли още вит. Е?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Дени, мерси мила за подкрепата .. на мен не само, че не ми досади поста ти, но ми вдъхна вяра .. Благодаря ти .. а иначе може проблема с предишния ти приятел да е бил у него ... знам ли ...
Фаталче - пих вит. Е около 2 месеца и сега поспрях малко... Незнам - може да си въобразявам, но като че ли последния МЦ беше ма-а-а-а-а-алко по-добре ... но може да си въобразявам. Аз все се взирам и като ми дойде се моля и на мен да ми текне като река, ама .. знам че и много силно да тече не е добре... Скоро пък тук момичетата пуснаха линк, към тема че вит Е не е полезен поне 3 мес. преди забременяване.. И аз се обърках вече кое е добре и кое не .. Ако можеше всичко да ни е наред и да не се замисляме за всички тези неща, за които останалите не отдават значение, но ... съдба, а ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Надеж какво да отключа, как? Я дай инфо :)
Момичета, Анмар ви праща поздрави от морето и ви изпраща почерпка :) Да ви е сладко :)


За пиещите:
За непиещите:

П.С. НЯкой да ми каже как да намалявам снимки плс :)
[/url][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Дени, мерси мила за подкрепата .. на мен не само, че не ми досади поста ти, но ми вдъхна вяра .. Благодаря ти .. а иначе може проблема с предишния ти приятел да е бил у него ... знам ли ...


Ами не знам сега и той си има детенце.Донякъде е Божа работа, но и ние не трябва да бездействаме.За вит.Е аз го пиех само до Ову. четох някъде, че след това не е хубаво.
Желая ви приятна вечер.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
За вит.Е аз го пиех само до Ову. четох някъде, че след това не е хубаво.
Желая ви приятна вечер.
Дени да не се бъркаш с Герикапс-а ? Защото той съдържа вит.А, а именно той не е добре след овулация да се пие и категорично е противопоказен за бременни. Обаче преди ову, стимулира нарастването на фоликула :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Ясминче, Благодарим за почерпката от Анмарчето! :D
Ще я уважим, разбира се! :D
Момичета, а на мен никой не ми е казвал, че трябва да пия вит.Е! :ask:
Но, ще попитам в пон.  д-р Даскалов.
Лека и приятна вечер от мен!
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #168 -: Септември 03, 2009, 19:34:23 pm »
Жасминке, ще ти обясня на лични, че да не занимаваме всички с подробности :) !!!
Гардже, на мен доки сега ми каза да пия NEOXID, съдържа вит. А,Е,С, селен и пшеничен зародиш. Не ми казвала да го спирам, а напротив .... Наистина човек ако чете и вярва на всичко може да се побърка.....  8O  :x И смятам да го пия....
Мила, не си поставяй диагнози  :wink: , всичко ти е наред и скоро ще ни зарадваш  :D

Благодарско за задочната почерпка от Анмар, Жаси  :wink: :lol:
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 19:38:34 pm от Надеж »

*
Ох че сте били активни днес !
Доста почетох - момичета понеже заговорихте за оскъден МЦ аз да попитам нещо !
Моя МЦ не е оскъден в смисъл около 5  дена е,  е не е обилен но първите 3 дена е нормално да е повече последните дни  намаля ,но пък ми се скъси много сега е 24 дена , а преди е бил 27 ,26 а сега вече от няколко месеца е 24 точно !
На какво ли се дължи това ?И щях да питам док последния път за това обаче като ми заразказва за тръбите ми колко са зле и забравих всичко каквото си бях наумила да питам!
Айде лека вечер аз тоя месец имам О от към запушената тръба но не мога да пропусна кекса  :D :lol: :lol: :lol:
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вив , чела съм че има случаи на забременели с ову в ляво и проходима тръба в дясно (т.е. в противоположни позиции), така че това не трябва да те отказва от кекс-а този месец  :lol: Иначе по отношение на МЦ е много, много важно да проследиш дължината на лутеалната фаза.  Ако тя е над 12 дни - нямаш повод да се притесняваш, че МЦ ти е 24 дни, защото това не е проблем. Проблем доколкото знам е, да не ти е много къса лутеалната фаза, защото това май вреди на имплантирането на ембриона ... Дано и други момичета се включат със съвет.
 Все пак не си вкарвай мухи в главата де... Лекарят ти със сигурност би ти казал, ако има нещо притеснително в дължината на МЦ.
 И понеже все забравям - нека и тук да кажа на Анмарчето, да е жива и здрава и скоро да ни зарадва с две чертички на теста за бременност !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
За вит.Е аз го пиех само до Ову. четох някъде, че след това не е хубаво.
Желая ви приятна вечер.
Дени да не се бъркаш с Герикапс-а ? Защото той съдържа вит.А, а именно той не е добре след овулация да се пие и категорично е противопоказен за бременни. Обаче преди ову, стимулира нарастването на фоликула :)
Точно така права си за Герикапс говоря  :oops: :oops: :oops: нещо акъла ми изневерява напоследък  :lol:
*
Иначе по отношение на МЦ е много, много важно да проследиш дължината на лутеалната фаза.  Ако тя е над 12 дни - нямаш повод да се притесняваш, че МЦ ти е 24 дни, защото това не е проблем.
Благодяря за бързия отговор Гардже Как ли става това с противоположните страни на О и проходимата тръба много ми е чудно макар че и аз съм чела че има такива случаи!
Следя я уж мисля че и О се измести малко по-рано - ЛФ е около 13 дена - аз тоя месец пак започнах да меря БТ да видя как се движи а другия месец мисля да ида на фоликулометрия - иначе хормоните са вече долу горе в норма ,след като пролактина влезе в норма всичките се пооправиха дай Боже поне там да няма проблем ,а иначе сега си кексим и се надявамме на чудо !
А при теб има ли нещо ново Гардже ?
Как си ?
Ще се радвам и на други мнения момичета !
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 21:32:41 pm от viviq »
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вив, непременно направи поне една фоликулометрия и си засечи с точност лутеалната фаза ... Така ще се успокоиш. Защото при метода с БТ е твърде възможно БТ да се покачи дори ден-два след настъпилата овулация и по този начин да не преброиш правилно дните в лутеалната фаза. Относно пролактина и аз съм чувала, че от него се разстройват и останалите хормони и когато се коригира да си влезе в норма - ще се оправят и останалите (ако проблема е бил само в пролактина де)... Така, че споко... И за противоположните тръба-яйчник не му мисли - Господ си знае работата. На нас не всичко ни е ясно и не винаги можем да проумеем някои неща, но това не значи че не се случват ! Чела съм, че тръбата "засмуква" отделената яйцеклетка и не е кой знае какво чудо да приеме яйцеклетката от противоположния яйчник.
С мен нищо ново :) За добро или лошо - няма новини :) Понякога липсата на новини е хубаво нещо - не всичко, което ни се случва са добри неща и след като няма нищо ново, може да се радваме, че поне няма нищо лошо :) Ама и аз как се разбърборих ... Да не ви отегчих,а ? Днес май доста се повъртях наоколо :) Ето вече съм кафяво гардже - малко за цвят в темичката :)
Целувки на всяка една по една ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Привет, дами...
мнго сте активни днес, милички  :)

по въпроса за МЦ, при мен също се получи така, от напълно редовен, на 28 дни, мн. рядко 1 ден разлика и 6 или 7 дни крвотечение(първите 2 дни бая обилно), сега вече отива на 29 - 30 дни, тече слабо и кратко.....

не знам на какво се дължи, уж хормоните ми са наред, ама са от април месец...
*
Мили момичета, поздравявам ви с нещо възхитително:


http://www.youtube.com/watch?v=nUDIoN-_Hxs&feature=PlayList&p=280683D0AE7797A2&playnext=1&playnext_from=PL&index=44


Нека не забравяме, че извън мечтата и борбата ни да дадем живот, в света има толкова много красота и ние сме нейно въплъщение. Майчинството умножава красотата, но не ни я отнема когато го няма.
Здравейте, милички!
Днес голямо раздвижване забелязвам в нашата темичка!
Малвинка, честити сини гащи и от мен  :bori_002: и ти пожелавам да са много здрави и палави!
Анмарче, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти желая и една незабравима почивка с много емоции!

По въпроса за МЦ и аз забелязвам промяна след кюртажа миналата година. МЦ ми е със същата продължителност 5-7 дни, но е доста оскъден и ръждив. Не съм споделяла за това с генеколога ми, не мислех че е важно, а и щом хормоните ми са в норма, мисля че за сега няма от какво да се притеснявам. Гардже, не търси под вола теле много ти е рано за критическа.  :wink:
cigularche, благодаря за успокояващата музика и картини, страхотно ми въздейства!
Приятна вечер, момичета!


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро Убавици.Мале мале вчера колко много бременелки са пускали зараза тук,айде аз със закъснение да се цопна под вирусите,знам аз че още действат.Вчера след обяд ми разшириха зениците и чак тая сутрин що годе виждам буквите,вчера просто беше кошмарно,пишат ми на скайпа пък аз не мога да видя кой и какво,че чаках мъжо да се прибере поне да ми прочете кой ми е писал,е категорично отказа да пише вместо мен,но нали поне ми прочете.Но днес бива,притеснявах се че няма да мога да бачкам,но ще мога.
Малвинка,честито ти мъжленце и от мен,дано всичко да е наред.
Лек ден от мен момичета,по късничко пак ще ви нагледам,днес ще мога.
Опа ами каЙвенцето щях да забравя,мале мале направила съм го пък щях да пропусна да го сервирам

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета.
Маринка мерси за каЙвенцето,веднага го започвам,че да се събуждам по-бързо.
А ето и от мен закуската

Хубав и успешен ден.
*
Добро утро на ранобудните момичета !
И съм гладна и кафе ми се пие и ми се спиии!
Благодаря  момичета и за кафенцето и за закуската!
Лек ден на всички и спорна работа !
[/url]