0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря Титибарче, Жасминче :) Златни сте :)
Жаси, успех с теста за хламидии :)


Усмихнат ден


Здравейте сладурки :D
 :balk_19: на Анмар,да си жива и здрава,а скоро и една щастлива мама! :balk_9: :balk_9: :balk_12: :balk_14: :balk_15:
Вени,ама на вас нещо не ви върви,я да си вържете по едно червено конче с милото :)
Раши,честито за новия дом!
Аз да ви се похваля,че бебчо ще е момче :D
:blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Малвинкаааа честито ти  :bori_002: , леки още 23 седмици.
*
Благодаря ви, приятелки, за прекрасните пожелания  :D
Да ви пусна малко вирусчета, та току виж някоя се разболяла от прекрасната болест на бременеенето  :lol: :lol: :lol:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
Анмарче, честит Рожден ден!!!! Сбъдване на всички мечти ти пожелавам!

п.п. къде бяхте на палатки???
мале, аз как обичам...супер почивка...на язовир особено...
Бръмбарче, ходихме на палатки на Бяла река. Една местност близо до Калофер. Има Еко пътека и пейзажът е невероятен. Не пропускаме възможност да отидем там, когато се приберем в България през лятото  :lol:
Малвина, честити ти сини гащи!!!!!!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Първа септемврийска седмица 31.08-06.09-да я напъл
« Отговор #144 -: Септември 03, 2009, 14:53:52 pm »
Eхаааа, то било купон тук, а аз съм се разработила!
Хоп, цоп, във вирусчетата.
Благодарим ви милички, че ни навестявате. :D
Малвинче, честити сини гащищки!
Раши, Честит нов дом! И дано скоро се напълни с детски смях!
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 15:42:20 pm от petqst »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Луцка и аз скоро бях на Бялата река.. екопътеката и всичко там е супер ... невероятно местенце .. може би най-хубавото местенце за пикник и отмора в Ст.планина ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Браво Малвинка, шампионка си ти :) Честити сини ...

Благодаря на теб и на Луцката за вирусчетата и цоооооп! :)


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Анмарчееееее честит рожден ден миличка! Нека през тази година /и даже още този месец/ се сбъдне онази най-съкровената ти мечта! От цялото си сърце ти го желая!!! Много си те обичкам, нали знаеш!!!



Раши честит ти нов дом с много дечица да се напълни скоро, скоро!!!
Малвинка, честити ти на теб сини гащички!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Цвети, ще ти се карам, да не съм те чула повече така да приказваш  :x
Аз самата съм от тези жени, да ранен климакс или поне нещо подобно но  ефакт нямам МЦ, имам само след прием на съответни хормонални препарати. Оти личен опит не ти го желая, нито на теб, нито на когото и  да е било, поради факта, че за да имам деца сега, при мене е възможно само инвитро и то с донорска яйцеклетка. Така, че момичета колкото и да ви яд на оная с метлата, по-добре да я има отколкото да я няма!
А за другото /за бебето/ има решение, както при мене, така и при Вас :? Като опри Вас е възможно с ваши си яйцеклетки, т.к си имате редовен МЦ, съответно ваши си яйцеклетки и ... така
Цвети, аз не ти се карам нито пък се оплаквам просто ви споделям момичета ...
хубава вечер


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
забравих, Анмарче пожелавам ти от сърце, да се сбъдне скоро мечтата ти и да гушнем бебчо скоро ... приятно изкарване на празника миличка  :happy_birthday_1:


Малвинка, честити сини памперси :)
ЦОП - ПЛЬОК и аз под вирусите :)

Абе то моята сага продължава и до днес с тоя зъб - сега приятелката ми не е сигурна дали короната ще издържи и колко време, дали не е по-добре да го извадим и да сложа брекети да издърпам задните 8O, ама честно казано го избих на смях вече.
Брекети няма да слагам, ама червен конец ще сложа. Или по-добре червени гривни да си вземем от някой храм и да ги носим, че уроки ли ни хванаха, какво ли, ама напоследък много проблеми и между нас и външни. Ще ида накрая при някоя баячка, аз ви казвам  :oops:
[/url][/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Dess извинявай, :oops: не съм искала да те засегна или ядосам  :oops: :(,просто ....... офффф и аз не знам вече  :balk_144:, извинявай още веднъж.
Жасминка,айде в едно като не ти върви,дано пък в друго да ти тръгне.
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 15:57:19 pm от cvete78 »
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
лукреция,
аз не съм била там, ние си ходим в Родопите - Широка поляна, Васил Коларов Беглика)...

не беше ли студено през нощта?
здравейте, момичета. скоро не съм писала, че все не остава време. едва ви изчетох днес. виждам, че хубавите новини преобладават, за което много се радвам. честито на рожденичката/да не забравя/ и на бременните момичета със сини и червени килотки ;) .
преди малко прочетох, че в темата има недостиг на вируси. ето няколко от мен. може да са малко, но пък за сметка на това са много заразни ;)

 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


ЦОП.........ЦОП..........ЦОП......
 
*
Цоп, цоп, цоп!!!
Благодарим!
Бързо, бързо да се наредя и аз  :D :D.
Малвинкааааааа честити ти сини гащурки.
Малвинка честито ти  :bori_002: :bori_003: :bori_006:
 хубаво ще се намажа от тези заразни вирусчета и дълбоко ще дишам ,благодаря джиджи.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
и аз, и аз  :D пльооооооооооос под вирусчетата  :lol:
Цветенце миличка не си ме обидила ни най-малко, аз просто те смъмрих по повод на постинга ти. Дай боже и на мен такава "чест" всеки месец да ме спхожда оная кака с метлата ама не би ... а другото е и оправимо донякъде  и поправимо  :D


Лелелелеее, колко вирусчета, ми то е цяла епидемия  :lol: :lol: :lol:
Дай Боже и аз да прихвана  :wink:

Хайде по-старите кучета да прихващаме и да се местим, че нещо много се застояхме май  8) :lol:

Малвинка, честити СИНИ гащи, да сте много здрави!!

Жаси, я ходи отключи една църква 3 пъти, пък да ти потръгне  :wink: . На мен ми подейства това поверие  :D