0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро милички!
Анмарче,Честит рожден ден!Желая ти здраве,щастие,да си много обичана и винаги загадъчна.Вълшебен празник.
Луцка честити розови гащички :)
Момичета аз съм изпаднала в ужас, протече ни бойлера.
Анмарчеее, ЧРД слънцеее  :happy_birthday_1: :ballons: :)
Да си жива и здрава, догодина по това време сладка дъщеря да ти плаче на главата  :lol:

Луци, честито розови гащички :) лека и безпроблемна бременност до края :)

Момичета, ние днес сме на тестове за хламидия и милото отделно и на уролог, че нещо се е изринал и  :oops: няма кееекс :( поне една седмица още сигурно няма да има, много кофти месец ми се получи :( Ама послееее, ще има земетръс, да знаете  :lol:
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 09:05:37 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
ама тези бременелки защо така са ни поизоставили я минете да ни понаплюете едно хубаво добре че е ДЕНИСКАТА.ЛУЦКА честито :bori_015: и от мен.ЦВЕТЕ не се ядосвай аз знам че този месец щее нашият не се натъжавай :bighug:
[/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
здравейте милички :))
честито на печелившите  :D и да знаете, следваме ви по пептите(
аз днеска имам доста работа но ще надниквам когато мога да ви следя  :lol:, че и нета нещо се губи
хайде лека спорна и слънчева  :D цунки на всички от мен


*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Добро утро, момичета,

Анмарче, честит рожден ден, мила, желая ти мнооого здраве, много любов и скорошно преместване в темичките за бременни!!!!!
п.п. с теб сме една зодия  :D

И аз чакам лелката, днес-утре  :( ... вече си ме боли корем....айде да идва, че да се маха скоро...

жасминче, стискам палци за отр. резултат от хламидиите и дано обривчето на мъжа ти да е най-малкото зло!!!!

На всички ви желая един усмихнат и лек ден!!!
Aaaaaa и аз съм от ваща зодия  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро, сладурки  :D

Анмарчеееее, миличка, да си жива и здрава и този месец да е много успешен за теб и догодина да сте поне трима!!!
Жаси, добре сте ми дошли на гости  :D , такова плажно парти ще си спретнем, че всички ще ни завидят  :wink:

Маринка, мерси за поздрава миличка, снимчицата е страхотна  :lol:

Дениска да се пазиш, миличка и благодарим за вирусчетата  :wink:

Абе, нещо много девички сте се събрали тук  :wink: :lol:, браво, браво, трябва да има ред  8) !!!

Сиеста, консултирайте се с техник, това е много опасно.... абе направо купете нов бойлер :?

На всички весел и слъчнев ден

Анмарче жива и здрава и много щастлива.
 
Леле Госи колко много сърчица си наредила браво мила ако можех и аз такаааа....
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро мацки :)

ЧРД Анмарче :) Много много късмет, здраве и любов!
Луцка, много се радвам за теб.
Жаси, полека със земетръса после ейй. Да кажеш кога ще бъде, че ме е страх :) хихи
Наде, а така, пиши по-честичко.
Госке, сладурке, само така, сърчица са му майката :) хииих

Душички, дайте една рецепта как се готви боб, че съм новодомец от събота и трябва да изханвам милото :)

« Последна редакция: Септември 03, 2009, 10:49:09 am от rashi »


да попитам възможно ли е има връзка между цистита и опитите за бебе снощи бяхме на моминското парти на една приятелка ,а тя бебеправи вече доста време(все неуспешно) и някакъв билкар и казал,че заради това още не е забременяла   можете ли да ме насочите към някоя подобна тема ако мога поне малко от малко да я успокоя или да и помогна с някой ваш съвет какво може да направи
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден милички!То пак станало обяд,но така е който седи по цели нощи буден ще си спи през деня.
Луци честит ви розов памперс.Желая ти още много приятни и незабравими моменти до края на бременността.
Анмар миличка честит рожден ден!Нека всичките ти желания да са моите пожелания.Как благородно ти завиждам за това че си на море в момента.Въпреки че и аз бях до скоро това мисля че е място на което мога да живея цял живот без да замина за другъде.



За Раши:зрял боб (фасул) - 2 ч.ч.
кромид лук - 1 глава
праз лук - 1/2 стрък (или 1 глава кромид лук)
морков - 1 бр.
джоджен - 1 ч.л.
чубрица - 1 ч.л.
олио - 2 с.л.
червен пипер - 1 с.л.
магданоз - 1 китка
вода
Начин на приготвяне: 1. Почистеният и измит боб се накисва за през нощта във вода.
2. Лукът и моркова се нарязват на дребно и заедно с боба се изсипват в голямо глинено гювече.
3. Добавят се джоджена и чубрицата и всичко се залива с вода така, че водата да остане около един пръст под капака.
4. Ястието се слага във фурна или на печката да ври докато бобът омекне. През това време се следи водата да не изври.
5. Червеният пипер се запържва с олиото в тиган след което с черпак в тигана при непрестанно бъркане се сипват 2-3 черпака от сварения боб.
6. Съдържанието на тигана се изсипва в гювечето, разбърква се и се оставя да поври няколко минути.
7. Преди сервиране ястието се поръсва с магданоз.
 
Честит ви нов дом!
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 12:48:19 pm от titibar »
  <br />
Здравейте и от мен. Анмарче,  :hbirth: да си жива и здрава и по - скоро сбъдване на мечтите  :).
Lucrecia браво на вас, доно да няма повече такива неприятни изненади и на финала една малка принцеска  :bori_007:.
Цвете мн съжалявам за тая гадина. Гони я по - бързо. Аз снощи късно, след като зацапвах 3 дена, също съм с червена гостенка  :( :(, карай, другият месец да се надяваме, че ще е по - успешен.
Бръмбарче не я пускай лелката. Тя този месец нали не е канена  :bighug:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!

А то си е верно,че сърчицата са му майката,не знам за вас,ама аз съм казала на мъжо този месец да се стяга в кръста,защото ще пада кексане. :D :D :D
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 16:11:34 pm от Елфи »
*
Здравейте и от мен !
Тази сутрин не можах да пия кафенце с вас ама много късно се вдигнах от леглото и нямах време!
Сега вече работя и реших да ви нагледам!
Луцииии честито ви розови гащи - много се радвам за теб всичко ще е на ред !
Анмарче ЧРД душичка ,желая ти много щастие късмет здраве и скоро да се сбъдне най -съкровената ти мечта!
Я гледай Тити каква готина рецепта е хвърлила ,и аз ще я пробвам !
Момичета абе тва лелище не се махноса от тука еййй значи !
Само ни трови душичките  :D
Колин ти си я давила мила ама тя не се дави лесно  :D
Айде лек ден на всички !
Само хубави емоции !

« Последна редакция: Септември 03, 2009, 13:21:12 pm от viviq »
[/url]
Раши, честит нов дом мило :) Свиркай ако ти трябват идеи за вечеря  :lol: Като започнахме да живеем с Кало и се научих за една седмица да готвя :) Ама признавам си, че боб да сготвя хубав още не умея. Всичкото другото ще го направя, ама тоя боб за мене си е философия :)

Върнахме се от теста за хламидия - резултати в понеделник-вторник.
Д-р Елена Петрова е много усмихната и внимателна, много се развеселих след посещението ни :) Нали знаете, има хора които просто излъчват спокойствие и оптимизъм :) Тя е точно такъв човек, много съм доволна :) Прегледа и мъжа ми, заради обрива, без да ни таксува допълнително. Само теста си платихме :)

Вивия, аз предлагам да измислим някаква магийка-чудесийка и като дойде следващия път да кажем някакво заклинание и да я прогоним далееече далече  :D
[/url][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
alek_stz , според мен има връзка между цистита и секса...но и аз точно не мога да си формулирам идеята.. Когато се прави продължителен секс или по-често от нормалното (но не питай кое е нормално, защото и аз не знам) се получава нещо като протриване, което може да доведе до цистит ... Честно казано, незная да има връзка с неуспех да се забременее, а и все пак не забравяй че трябва да се вярва само на лекари, а не на билкари и т.н. Ако има проблеми със забременяването се посещава специалист по стерилитет и се правят определени изследвания. Глупаво е да се губи ценно време в напразни надежди и даване на пари по билкари !
 Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
дагея,
по принцип не е канена, ама ... сега да вземе да идва, че вече я усещам и ме мъчи..
ще си дойде, аз си знам...още се надявам, ама...то тая моя празна надежда...
*
titibar, моля, премести рецептата в съответната тема в този форум

Хехехехе момичете много сърчица да има и още ,ама спрях да ги пиша,че ми секна желанието като направихме контрол на прогестерона на 21вия ден и беше едва на долната граница,което според доки означава че е нямало О.Затова че файда много няма от сърчицата поне този месец.Сега чакам М и почвам клостол+прегнил+дуфастон пък каквото Бог реши.Сега тъкмо чета че момичета подложени на такава стимулация качали 10кг за 3 месеца,ама съм готова на всичко пък и цял живот имам после да отслабна  :veloergo: