0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Надеж, къде се изгуби бе мацко :wink:, от време навреме само те мяркам, че четеш... :)

Аз мисля, че днес ще ме навести вещицата ( най-накрая, от кога я чакам само :D) и утре или вдруги ден съм на док и ако всичко е ок, почваме стимулацията за инсето  :) . Нямам търпение вече :wink:

Някой знае ли какво става с Вики Ват, как е? Май не се е писала тези дни, дали е добре :? ?
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 15:43:55 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Ох,момичета днес нещо ми е много нервно  :x :x.Сама съм на работа и от сутринта права едни елемнтарни грешки,мъжо и той нещо има проблеми в работата,брат ми пък нещо не е добре и ходи по лекари,на всичкото отгоре в понеделник имам изпит.
А,бе не ми се говори.Извинете ме,че ви занимавам с моите битовизми  :oops:,ама като си го казах,като че ли малко ми поолекна.
Цвети, всеки има такива дни в които прави смешни грешки. Споко, ще мине.

А за понеделник ще си вземеш изпита 100% съм сигурна :)
[/url][/url]
Здравейте и от мен!
Мммм...Страхотни вкусотии сте сервирали.. :hungry:
Желая ви,приятна вечер,изпълнена с много положителна емоция!  :bighug:
*
Здравейте, девойки....
Както ви бях казала, сега съм във ваканция и не се включвам често, но ето че имам новини..........
Вчера ходихме на ФМ при Др. Васил Даскалов от Пловдив. Беше най-щастливият ден в живота ми досега. Невероятно!!! Просто загубихме способност да говорим съпругът ми и аз. 
Бебето е много добре. Имаме си всичко и сме много подвижни. Тежим цели 470 грама! Докторът каза, че ще си имаме МОМИчЕНЦЕ...... Много съм доволна и щастлива.

Преди 3-4 дни малко се поуплашихме. Вечерта на 28-ми август леко прокървих. Няколко капки, ама досега не ми се беше случвало. Изпаднах в паника. На всичкото отгоре бяме на планина, на палатки за 2-3 дена с приятели и роднини. На сутринта изхвърчахме с колата и потеглихме за Пловдив. Отидохме в Селена и там ме прегледаха. Докторът каза, че всичко е наред с бебето. Аз повече не прокървих. Нито пък съм имала някакви болки или други смущения. Докито каза, че може да се дължи на напъването при ходенето до тоалетна  , защото точно тогава се появи. Не знам...Само знам, че много се уплашихме и се надявам всичко да е наред от сега нататък...И много сме доволни от прегледа при Даскалов и от резултата.

Дълго стана  :oops:, ама аз да споделя и с вас....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
lukrecia,ЧЕСТИТО!Много се радвам!Желая ти,леко бременеене и всичко да е наред с теб и бебока! :wink:
Браво, Луцка, ЧЕСТИТИ РОЗОВИ ГАЩИ!!  :D Радвам се че всичко е ОК!

Радостинка, миличка, много се радвам че наближава времето за инсето  :D  :goodluck: :crossfingers: Дано да е успешно и да се похвалиш!!! Всички сме с теб  :grouphug:
Аз се мярках по малко и само четях, нямах време... :( , ама вече ще съм на линия и даже ще се включа в списъците на първа страница  :wink:

Раши, има място за всички на плажа, само идвайте и ще се забавляваме  :wink: :lol:

Приятна вечер, момичета

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добър вечер и от мен!


Тити чудесни снимки! Невероятно красиво е всичко!!!
Луцка, радвам се, че всичко е ок и честити розови гащи!
Пожелавам ви тиха и красива вечер!
Елфи махни ме от ловуващи, благодаря!!!
Добър вечер, милички!
Луцка, радвам се че всичко при вас е ок и уплахата ти е била кратка. Важното е, че бебо е добре, а и ти си се успокоила след като си се видяла с доки.
Жасминка, нещо не ти върви напоследък, да вземеш да запалиш една свещичка ли?  :ask:
Надеж, чакай ме и мен на плажа!  :D
Приятна вечер на всички, сладуранки!


*
Луцка, ха ЧЕСТИТИ розови гащички! Дано вече да не се плашиш! :wink:
Приятна вечер на всички мацки! :D
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Луцка, честити розови гащета!!!!

Радвам се, че всичко при вас е наред...

п.п. къде бяхте на палатки???
мале, аз как обичам...супер почивка...на язовир особено...

на всички момичета желая една пълноценна и изпълнена само с положителни емоции вечер!!!
Луциии честито ви  :bori_015: :bori_009: :bori_010: дано имаш много леки оставащи месеца.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добър вечер, милички!
Жасминка, нещо не ти върви напоследък, да вземеш да запалиш една свещичка ли?  :ask:

бе уж паля, ама нанайси  :lol: май пак трябва да гледам Тайната и да се тренирам в положително мислене :)
Поне болка в зъба няма вече, тя отстъпи място на невероятен сърбеж :?

Надеж, що не вземем следващата среща на Зачатие да я направим на плажа - какво ще кажеш?
Ти ще си домакин обаче  :lol:
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хайде добро ви утро,ставайте бе хора сама ли ще пия кафе,айде аз вече бачкам пък вие нанкате.
http://www.youtube.com/watch?v=BIiTmmMqNso - и едно поздравче за разсънване
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 07:24:48 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро , Маринка!
С Удоволствие ще ти правя компания.
Благодаря за кафенцето, а клипчето, наистина ме разсъни  :D
Лек и спорен ден!
ПП: Анчарче, Честит Рожден Ден, мила!
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 08:24:33 am от petqst »
*
добро утро!
МАРИНКА мила не си сама благодаря за кафенцето и клипчето сядам да ти правя компания.Успешен ден на всички днес го дават доста топло и слънчево дано и настроението да ни е такова.АНМАР мила да си жива и здрава много обичана и скоро да станеш МАМА!!!
« Последна редакция: Септември 03, 2009, 08:17:30 am от berche »
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета!
Маринка,благодаря за кафенцето.
Луцка,честито ти розови гащи,лека бременност до края без повече притеснения.
Момичета аз пак "цъфнах",лелката дойде точна като швейцарски часовник,е нов месец нов късмет,както се казва.
А сега :
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АНМАРЧЕ!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
И тук да честитя на Анмар рожденния ден,нека всичко което си пожелаеш да се сбъдне.
Луцка,и на теб честити розови гащички,лека и безпроблемна оставаща бременност ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро момичета хубави като кокичета  :lol:
 Маринка ей сега ще ти нападна кафенцето,за което ти благодаря.
Цвете ще я одуша тая гадна гад червена,ще зема да и играя едно карате  :fighting:,много съжалявам мила,но ти желая късмет в новия опит  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
 Анмарчееее да жива и здрава,много щастлива и скоро една пухкава мама  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Луцка честити розови гащички мила желая ти лики оставащи месеци.
Анмарче Честит Рожден Ден миличко желая ти много здраве, щастие и сбъднати мечти  :happy_birthday_1:
Лек ден ви желая.
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: