0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 :blowingdust: Благодаря много,за топлото посрещане! :) Аз вече се регистрирах и сме много щастлива,че открих този форум,за да мога да споделям и аз своите неволи..,да манирам общи теми..и най-вече на срещам разбиране..  :oops: Не съм много на ясно-кое,как..,нали съм още новичка,но се надявам бързо да вляза в крачка..  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
sun-sun добре дошла  :welcome_1:  мила и дано скоро ни зарадваш с добри новини  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Ето малко вирусчета надявам се всички да ви заразя сериозно  :D
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
*
Re: нова августовска седмица 24.08-30.08 - да я напълним
« Отговор #202 -: Август 29, 2009, 18:57:12 pm »
Хоп, цоп под вирусчетата!
Благодаря ти Дени! :D :D :D
Дано се заразим от тях!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Sun sun  :welcome:  и скоро  osi_19 в бременлийската темичка.
Айде и аз да се цопна под вирусчетата, Дени хайде ако можеш в понеделник пусни ни ти темичката,та да повлечеш краченце.  :D :D :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

 Дени хайде ако можеш в понеделник пусни ни ти темичката,та да повлечеш краченце.  :D :D :D
:D с удоволствие ще я пусна за мен ще е чест само дано се справя  :oops:
Желая ви приятна вечер.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Привет и от мен, момичета,
аз съм от шетащите домакини, но сега се отдавам на релакс....

в София по улиците най-често чуваната дума е Мадона, което ме подсеща да пожелая на тези от вас, които са н аконцерт, едно незабравимо преживяване!!
*
sun-sun,  :welcome_1: при нас! Дано скоро се преместиш при съседите  :lol:!
Хубава вечер момичета!
Обичам ви мнооогоооооооооооооооооо!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
sun-sun, добре дошла и от другия месец да те няма в тази тема, а да си в бременлийската :)
Аз цял ден чистих, търках, мих и пак не успях да си изтъркам като хората загорялата фурна :( Но пък днес карахме колелета в Северния парк и си накупих цветя, че съм решила да си отглеждам цветя :)
Мадона да е жива и здрава, да пее добре и т.н, аз си гледам филмче и си готвя :)

Аа и да не забравя - ЦОП-ПЛОЬОК под вирусчетата :)
[/url][/url]
Здравейте, момичета!
Днес късничко се включвам, ама нали съм отпускарче и греба с пълни шепи от отпуската. Не се спирам по цял ден, а на милия не му давам почивка вечер от разходки - близки и далечни.
Дениска, честито ти сърчице! Крайно време беше да изгрее слънчицето и на твоята полянка!  :D Пожелавам ти да е така и до самото раждане!
Вики ват, с теб сме миличка! :crossfingers:
Дес-дес, чакаме да се похвалиш скоро с хубава новина! yahoo_17
sun-sun, добре дошла при кандидат-бременните! Тук при нас няма ред, така че кой знае може лотарията да се падне на теб без значение, че си новодошла!  :D
 
« Последна редакция: Август 29, 2009, 23:28:34 pm от deska_meska »


Слънчоооо   :welcome_1: и найстина искам бързо бързо да избягаш в съседната тема на бременилките желая ти го от сърце  :goodluck: :bighug: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро неделно утро.Аз вчера се оплаквах че съм на работа и съм станала рано,ама ей на и днес почивам но вече съм пушка,наспах се и съм пред комп.вече.Хайде и аз под вчерашните бременелски вируси,знам че има и за мен.
Гардже,все се каня да ти кажа ама забравям ,започва от 09.09 нашия сериал,ти сигурно знаеш ама аз да кажа.[left
Слънчо,добре дошла в нашата весела компания,не те гоня но дай Боже скоро да си в компанията на бременните,пък и при нас ще наминаваш тогава да ни заразиш .
Хайде момичета на кафенце,който когато се наспи да заповяда,аз ще го държа топло
[/left]Приятен неделен ден от мен,ние днес се каним на плаж да ходим ама да видим как ще е времето по обяд,че срам не срам само 2 пъти ходих това лято.
Сега видях ,че Лукреция имала рожден ден днес.Луцка,желая ти всичките ти желания да се сбъднат,и най-вече здраве.
« Последна редакция: Август 30, 2009, 07:47:19 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: нова августовска седмица 24.08-30.08 - да я напълним
« Отговор #211 -: Август 30, 2009, 08:40:24 am »
Добро утро, мацки!
Маринка, благодаря за кафенцето! Много ми е сънливо, така, че веднага ще се хвана за него :D :D :D
Ето, станахме двечки, аидееее поспаланки, кой ще ни прави компаниика? :lol:
Луцка! Честито и тук!Жива и здрава, и най-вече щастлива!
« Последна редакция: Август 30, 2009, 09:10:18 am от petqst »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро и от мен  :D
Маринка мерси за кафенцето.
Луцка честит рожден ден мила желая ти много здраве и щастие  :happy_birthday_1:
Момичета желая ви приятен неделен ден.
Добро утро и от мен момичета.
 Луцка  :drunk: :happy_birthday_1: osi_5 :bighug: :party: :kaos7: :music22: всички мечти да ти се збъднат и да си много здрава.
 Ние с мъжа днеска ще го отдадем на  :balk_175:
 Чао от мен и хубав ден.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен!
Я тази сутрин сте ранобудни !
Маринка мерси за кафенцето !А ти за кой сериал говориш да не би да имаш предвид българския - Забранена любов ,че и аз го чакам ?
Дени честито ти сърчице всичко ще е на ред и в утре ще чакаме темичката ще се справиш !
Луцка честит рожден ден и от мен мила желая ти много само щастливи мигове от тук на татък!
Петинка идвам в сутрешната компания за кафенце и аз !
А слънчевото момиче добре дошла при нас е весело ,но ти пожелавам скоро да бегаш в бременелската темичка!
brumbarche и аз вчера се нашетах и наготвих и днес пълен релакс !
Искре много рибичка да хванете и много хубави емоции днес!
Приятна почивка момичета!После оак ще намина!
[/url]
*
Добро Утро, Бандиткиииии  :lol: :lol: :lol:
Маринка, мерси за кафенцето, че не мога да отворя очички  8)
Хубав ден от мен. Отивам да търся темичката на Луцката и да й търся цветенцаааа
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Куци, честит рожден ден мила :) да си жива и здрава и мнооого усмихната :)
[/url][/url]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Привет и от мен, момичета,

днес имам повод да ви почерпя, затова, заповядайте ....
*
brumbarche,
благодаря мила! Всичко е мнооооого вкусно! Дано да черпиш по хубав повод  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
анмарче, мила, черпя по повод 1 година от сватбата ми с милото,
една година щастлив семеен живот,
една година, изпълнена с много любов, разбиране, уважение.....

много силно се надявам, след известно време да ви почерпя и по друг повод, не по-малко щастлив и така дългоочакван...

а от все сърце желая на всички момичета да почерпят и преди мен!!!!