0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Нещо е много празно тук  :? я да сложа по едно сокче гарнирано с бременни вирусчета  :D

 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
*
Оооооо благодаря :)аз ще си взема сокче и ...под вирусчетата  :)
*
Охооооооооо, да цопна и аз! :D :D :D
Благодарим ти Дени!
ЦОП-Пльок под вирусите и аз :)
[/url][/url]
*
Вили, не се отчайвай! Докато има надежда, не се предавай. Една седмица е дълго време и си представям колко ти е трудно. Ще чакаме с теб и ще се надяваме да чуете сърчицето.

Дениска, честита бременност, съвсем официално вече. Идните месеци да минат лесно и да са пълни с радост, а накрая да се сдобиете със здраво бебенце!

Много усмивки на всички!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Цигу,мерси мила за поздравите :D ама ти като не се мяркаш много много и колко хубави новинки изтървааа :wink: Ама вече си тука и няма ходиш никъде 8) :D
Дениска,честито ви туп-туп и честита ти линийка,дано толкоз много детелинки ти донесат мнооого късмет :D
Дес,браво!!! И кураж  :D!!!
Вики - ти си знайш  :wink:
Гаргуно,малко скъпичка ми идваш,ама и за кво ми е рошава гарга се чудя...че те нал само грачат,не пеят :? Пък и клюновите им големи,кой знай как кълват...аха и ако й хвана око,край с мене....май ще си взема куче  :lol: :lol: :lol:

Лека нощ на всички!!!

пп НЕ на сладоледа,ДА на степера!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро мацки.Тоя път се вредих аз да направя кафенце,че и топло ще го държа че май по вечето днес почивате и ще спинкате до късно,мале как ви завиждам аз умирам за сън.
Цитат
пп НЕ на сладоледа,ДА на степера!!!
Май май някой ме бъзика,ще ти го върна аз на тебе ще видиш,нъл знайш колко ми беше трудно да откажа сладоледа,от цигарите по-лесно се отказах.
Айде да пием кафе вече със лека и здравословна закуска

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
добро утро момиченца-кокиченца  :D да се пльосна и аз, под вирусчетата :))
Маринка благодаря за кафенцето и здравословната закуска :)) много си ранобудна ...


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладурки  :D
Маринка благодаря за кафенцето и закуската гладна съм като вълк.
Желая ви приятен ден.
Добро утро,хоп цоп с еленски скок скачам в виросчетата  :lol: :lol: :lol:
 Маринка мерси за кафенцето и здравословната закусчица.
 Слънчев и весел ликенд на почиващите,а на работещите бързо минаващ ден!
 Дениска честито ви тупкащо  :heartbeat:,леки месеци до края и здраво бебче  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, милички!
Маринка :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign: за кафенцето, с удоворствие и аз ще ви правя компания, а от закуската ще се въздържа!
Лек и спорен ден на работещите, а на почиващите, като мен - един изпълнен с положителни и слънчеви емоции ден. :D :D :D
 ПП: Съжалявам, че съм ви изкушила със сладоледчето, нямааааааа да правя така повече  :oops:
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Добро утро слънца! Чудесна закуска Маринка, благодаря. Глътвам и се впускам в чистене, че малко сме поразбутали у дома и е....... като строителна площатка :)
Желая ви слънчев ден!
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
ПП: Съжалявам, че съм ви изкушила със сладоледчето, нямааааааа да правя така повече 
Шегувам се разбира се,аз като съм лакомо дупе никой не ми е виновен

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Цитат
ПП: Съжалявам, че съм ви изкушила със сладоледчето, нямааааааа да правя така повече 
Шегувам се разбира се,аз като съм лакомо дупе никой не ми е виновен
ТО И АЗ ТАКА :D :D :D
*
ОП добър ден от мен!
Днес си поспахме малко повечко с милия !
И чак сега си пия кафето!
Айде на шетливите домакини приятно домакинстване и аз това ще захващам днес!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте и от мен,душички!

Аз приключих с домакинската работа и сега си пийвам от кафето на Маринка.
Дени честито само прекрасни мигове от тук нататък.
Дес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:всичко да върви по "мед и масло".
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Мале днес страшна пустош тук бе.Сигурно сте по разходки браво  :D малко остава от лятото трябва да го използваме максимално  :sunshine: beer:: :balk_170: :balk_175: :balk_177: :balk_184: че после ни чака  :rain: :stuuud:
*

    sun-sun

Здравейте,мили дами!От известно време чета форумът ви и много ми се иска и аз да успея да се впиша в него!Позволих си да оставя мнение и да споделя в някои от темите.. :oops: Надявам се,че ще се радваме на много +++++++ идните дни и го пожелавам от сърце на всички!Лек ден от мен! :wink:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Слънчице добре дошла. Винаги може да си споделяш с нас :)
Верно е голяма пустош днес, но то е защото всички използват последните лъчи на лятото :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Слънчице  :welcome_1:
Дано не се задържаш много при нас и скоро да те видим в бременилската темичка!
Момичета, ама наистина, къде стеееееееее?
:bighug: :bighug: :bighug: